NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 267 268 269 270 271 272 273 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Lut 2021r. 17:15  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Edek, faktycznie oglądałem tego superwizjera. Jak słuchałem od rana tłumaczeń pinokia jaki to TVN zły i jak kłamie nie mogłem sobie odpuścić.

Tezy w programie łatwo zweryfikować. Tam nie było o przełożeniu zmniejszania luki na wpływy gotówki do budżetu. Tam było o odzyskiwaniu pieniędzy od bandytów i o tym, że wyłapano tylko słupy.


A te słupy to niewiniątka bo ktoś im skradł dokumenty i na nich założył firmy. Każdy z tych trzech umożliwił oszustwo ale tobie nienawiść zjadła rozum.
Trollujesz pod każdym tematem. Tak samo jesteś wiarygodny jak twój tefauen.


Teraz to ty interpretujesz moje słowa na swój sposób i zachowujesz się jak troll. Masz problem z opanowaniem emocji?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2021r. 17:15  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Lut 2021r. 17:29  
Cytuj
anżej (zero)

produkuj sie

kłam, kręć, nawijaj cykorze,
to sens twojego bycia na tym forum


***** anżeja(zero)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Lut 2021r. 17:42  
Cytuj
Andrzejku a dlaczego zawsze regres zaczyna , a ty kończysz? To jakaś prawidłowość?umiech


Podobał ci/wam się nowy gniot dla motłochu autorstwa Patryka Vegi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Lut 2021r. 18:08  
Cytuj
CYTAT
anżej (zero)

produkuj sie

kłam, kręć, nawijaj cykorze,
to sens twojego bycia na tym forum


***** anżeja(zero)


A co jest twoim sensem? Trollowanie?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Lut 2021r. 18:10  
Cytuj
CYTAT
Andrzejku a dlaczego zawsze regres zaczyna , a ty kończysz? To jakaś prawidłowość?umiech


Podobał ci/wam się nowy gniot dla motłochu autorstwa Patryka Vegi?


Tak, był świetny, tylko nie było tam wątku kuchcinskiego.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Lut 2021r. 18:13  
Cytuj
Gdybym obejrzał tego gniota to bym o tym wiedział. Niestety moje poczucie estetyki nie pozwala mi na oglądanie szmelcu....umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Lut 2021r. 18:49  
Cytuj
anżej (zero) nie ważne co jest moim sensem

nic nie zakryje tego kim jesteś

ta akcja z Kuchcińskim, pokazująca twoje tchórzostwo to po prostu wisienka na torcie twojego bycia zerem

***** anżeja(zero)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Lut 2021r. 19:08  
Cytuj
CYTAT
anżej (zero) nie ważne co jest moim sensem

nic nie zakryje tego kim jesteś

ta akcja z Kuchcińskim, pokazująca twoje tchórzostwo to po prostu wisienka na torcie twojego bycia zerem

***** anżeja(zero)



Pytałeś już administratora strony?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Lut 2021r. 19:10  
Cytuj
CYTAT
Gdybym obejrzał tego gniota to bym o tym wiedział. Niestety moje poczucie estetyki nie pozwala mi na oglądanie szmelcu....umiech


Twoje poczucie estetyki pokazałeś gdy pisałeś o fekaliach, waleniu Niemca i inne w tym stylu. Zapomniałeś czy to był inny użytkownik konta?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Lut 2021r. 19:20  
Cytuj
Andrzejku z tobą to tylko o świniach ...umiech




"Gorszący się mocnymi wyrazami ludzie to tchórze, bo prawdziwe życie ich zaskakuje, a tacy słabeusze są właśnie tymi największymi szkodnikami kultury i charakterów. Oni wychowaliby naród na podobieństwo przeczulonych, małych ludzi, masturbantów fałszywej kultury typu św. Alojzego, o którym czytamy w księdze mnicha Eustachego, że gdy usłyszał, jak pewien mężczyzna wypuścił wiatry z głośnym hurgotem, uderzył w płacz i dopiero w modlitwie znalazł ukojenie."



Ten cytat ze Szwejka idealnie podkreśla moje podejście do tematu Andrzejku. Znalazł się esteta i moralizator , po seansie gniota Vegi...umiech



A ten że niby Macierewicz dymał Misiewicza , też widziałeś?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Lut 2021r. 19:32  
Cytuj
I po moim wpisie uznałeś, że twoje słowa mnie gorszą? Czy pasuje to do twojej narracji?

Nie było ani o jednym, ani o drugim. Po co mnie pytasz? Jesteś taki zainteresowany? To zmuś się i obejrzyj. Rozwiejesz wszelkie swoje wątpliwości.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Lut 2021r. 19:39  
Cytuj
Po prostu pasujesz do obrazu typowego polskiego intelektualisty ( a przynajmniej za takowego się uważającego). No wiesz taki po zaocznych studiach np na Politechnice Radomskiej , czytający książki Tomasza Piątka , i oglądający najnowsze filmy Patryka Vegi...umiech


Uważającego się za europejczyka i liberała pełną gębą , a chodzącego w obsranych majtkach ...umiech



Oglądającego TVN i głosującego na POKO ( a przynajmniej na każdego byle nie na pisiora)...umiech



Fajnopolactwo!smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Lut 2021r. 20:04  
Cytuj
Edek, czy każda rozmowa, w której już nie masz argumentów musi się kończyć obrażaniem rozmówcy?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Lut 2021r. 20:05  
Cytuj
Andrzejku uprzedzając fakty. Będziesz miał kolejnego newsa do suchego brandzlu...umiech


A to wszystko już w piątek. Tylko w Wyborczej...umiech




https://mobile.twitter.com/gazeta_wyborcza/status/1364988660987355136




Świeżutka porcyjka dla żądnych nienawiści głodnych obrońców praworządności , którym nie jest wszystko jedno...smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Lut 2021r. 20:20  
Cytuj
No ale to ty się tym brandzlujesz i nóżkami z niecierpliwością już przebierasz.
Coraz częściej przypominasz tego pzp4. Ciekawe. chytry

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Lut 2021r. 20:31  
Cytuj
Po lekturze książek Tomasza Piątka ludzie często gubią się w domysłach Andrzejku...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Lut 2021r. 21:03  
Cytuj
Już wiadomo dlaczego przyłbice i zwykle maseczki oraz kominy czy szaliki nie wystarcząchytry



Kilkanaście linii produkcyjnych o wydajności nawet do 2 mln masek na dobę właśnie ruszyło. Koniec z uzależnieniem od chińskich fabryk i transportu. Firma Ptak Holding przy współpracy z Agencją Rozwoju Przemysłu uruchomiła pierwszą w Polsce i największą w Europie fabrykę maseczek. Produkowane są maski chirurgiczne sterylne i niesterylne. Produkty w pełni certyfikowane na rynek Europejski, spełniające wszelkie wymogi.

W ciągu miesiąca zostanie wyprodukowanych 40 mln maseczek, a do końca czerwca – do 100 mln. Taki ma być efekt projektu #polskieszwalnie, realizowanego przez Agencję Rozwoju Przemysłu S.A pod patronatem prezydenta Andrzeja Dudy. W tym projekcie uczestniczy firma Ptak Holding.


Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10802
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Lut 2021r. 23:12  
Cytuj
Tomaszek Piątek to emocjonalna pozycja w repertuarze Anżeja cool girl

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lut 2021r. 05:32  
Cytuj
Wiedza oparta na domysłach czy zwykły troling? Ważne że piątak za post wpadnie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lut 2021r. 06:50  
Cytuj
zero - cykorze i kłamco

ty nie masz wiedzy
ty masz wytyczne ze sztabu

a trolling to twoje posty po trzy jeden pod drugim
czyli nagminnie


***** anżeja - zero

PS

nie wiedziałem, ze płacą wam w piątki
(i w sumie zwisa mi to)
powiedz to hamurabkowi - on tak bardzo chce do sztabu

PS 2

ta akcja z Kuchcińskim, pokazująca twoje tchórzostwo to po prostu wisienka na torcie twojego bycia zerem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lut 2021r. 08:07  
Cytuj
CYTAT
zero - cykorze i kłamco

ty nie masz wiedzy
ty masz wytyczne ze sztabu

a trolling to twoje posty po trzy jeden pod drugim
czyli nagminnie


***** anżeja - zero

PS

nie wiedziałem, ze płacą wam w piątki
(i w sumie zwisa mi to)
powiedz to hamurabkowi - on tak bardzo chce do sztabu

PS 2

ta akcja z Kuchcińskim, pokazująca twoje tchórzostwo to po prostu wisienka na torcie twojego bycia zerem


Bycie cykorem i tchórzem w twoich oczach to zaszczyt umiech

Teraz tylko jeszcze uściślij z jakiego sztabu dostaję wytyczne umiech

To straszne z tymi moimi postami umiech Obiecuję, że się naprawię umiech

To nie w piątki tylko piątak (5 zł). Musisz być bardziej ogarnięty bo znów wychodzisz na wiejskiego głupka umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lut 2021r. 08:17  
Cytuj
nie można być większym głupkiem od ciebie

to nie jest możliwe

kłamco, krętaczu i cykorze


**** anżeja

PS

to jak spietrałeś po pomówieniu Kuchcińskiego pokazuje jakim jesteś zerem

PS 2

tak jak pisałem wcześniej - to ile, kiedy i za co wam płacą - zamelduj hamurabkowi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lut 2021r. 08:50  
Cytuj
Czyli nie pytałeś administratora umiech Wiedza typowa dla ciebie. wiesz skąd umiech

Pozdrawiam i miłego weekendu przed komputerem umiech Ja będę korzystał z wiosny umiech Bez maseczki umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lut 2021r. 09:25  
Cytuj
ja mam pytać?

chyba cie posrało
to twoi znajomi

nie muszę

jakbyś nie był zwykłym tchórzem, to rozwinąłbyś temat Kuchcińskiego


a że jesteś kłamca, krętacz i cykor

na co sam sobie zapracowałeś...

***** anżeja-zero

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11998
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2021r. 13:22  
Cytuj
Lewaki macie waszą miłość i tolerancję w pigułce.

"Lubelscy policjanci zatrzymali w związku z podpaleniem kościoła na ul. Pogodnej 34-letnią kobietę. Dziś w południe zostanie ona doprowadzona do prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty.

Do pożaru doszło we wtorek w przedsionku kościoła przy ul. Pogodnej w Lublinie - paliła się kotara zawieszona przy wejściu do świątyni. Jak powiedział oficer prasowy komendy miejskiej straży pożarnej w Lublinie st. kpt. Andrzej Szacoń, w kościele przebywała wtedy jedna osoba, która wyszła z niego sama i nie odniosła poważnych obrażeń, ale ponieważ źle się poczuła, została przewieziona do szpitala na badania. Zniszczeniu uległa kotara, drzwi wejściowe oraz przedsionek kościoła, który został znacznie okopcony. "

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 267 268 269 270 271 272 273 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »