NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 262 263 264 265 266 267 268 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Lut 2021r. 18:30  
Cytuj
Tego się obawiałem regresie...umiech


Będzie innych wyzywał od komuszych roszczeniowców , a sam jest zwolennikiem akcesji Polski w Związku Socjalistycznych Republik Europejskich. Co za szelma...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2021r. 18:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Lut 2021r. 18:47  
Cytuj
CYTAT




Andrzejku czy uważasz podobnie jak ja że lepsza możliwość rezygnacji z PPK , niż brak możliwości rezygnacji z OFE? Czy masz inne zdanie?umiech


Gdzie jest h***?


Mam inne zdanie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Lut 2021r. 18:47  
Cytuj
czyli czekasz na instrukcje z centrali

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Lut 2021r. 19:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT




Andrzejku czy uważasz podobnie jak ja że lepsza możliwość rezygnacji z PPK , niż brak możliwości rezygnacji z OFE? Czy masz inne zdanie?umiech


Gdzie jest h***?


Mam inne zdanie.



A co jest złego w daniu ludziom wyboru?umiech


Nie wiesz co się stało z hujowozrobionym? Przepadł jak kamień w wodę. Wszyscy go polubiliśmy i martwimy się o niego...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Lut 2021r. 20:17  
Cytuj
CYTAT



A co jest złego w daniu ludziom wyboru?umiech



Bo to taki wybór, że trzeba rezygnować. Wybór byłby wtedy gdyby dołączenie do programu było dobrowolne.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Lut 2021r. 20:28  
Cytuj
Andrzejku cały czas rozchodzi się o sedno sprawy. Nie pasuje ci PPK wypisujesz się. Z OFE nie mogłeś się wypisać ani zrezygnować. No chyba że kopnąłeś w kalendarz...umiech


Gdzie jest h***?umiech





Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Lut 2021r. 20:42  
Cytuj
CYTAT
Andrzejku cały czas rozchodzi się o sedno sprawy. Nie pasuje ci PPK wypisujesz się. Z OFE nie mogłeś się wypisać ani zrezygnować. No chyba że kopnąłeś w kalendarz...umiech


Już wykazałem brak twojej wiedzy w temacie ofe. Wszystko zależało od wieku wchodzącego.
Upierasz się, mimo braku wiedzy i racji by udowodnić wyższość PPK. A dla mnie jedno i drugie jest złe bo rząd daje złudne poczucie własności zgromadzonych tam pieniędzy.

Nie kompromituj się już w tym temacie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Lut 2021r. 21:07  
Cytuj
Andrzejku nie twierdzę że znam się na wszystkim. W wielu kwestiach są ludzie mądrzejsi ode mnie i być może to jest jedna z nich. Niemniej nie rozumiem dlaczego możliwość rezygnacji z PPK ma być gorszą opcją niż brak możliwości z OFE?umiech


W przeciwieństwie do was bezpartyjnych wolnościowców rodem z miasta Stalowej Woli nie jestem omnibusem ...umiech





Gdzie jest h***?



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3244
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2021r. 21:19  
Cytuj
CYTAT
Tego się obawiałem regresie...umiech


Będzie innych wyzywał od komuszych roszczeniowców , a sam jest zwolennikiem akcesji Polski w Związku Socjalistycznych Republik Europejskich. Co za szelma...umiech


Traktat Lizboński ratyfikowali i negocjowali prezesi PIS. Popierając ich sam go popierasz więc szelmy szukaj w postaci swoich wybranków lub w lusterku.

Ja jestem zwolennikiem współpracy (również konkurencji) na arenie międzynarodowej celem
1. czerpania korzyści z handlu międzynarodowego
2. czerpania korzyści ze współpracy w razie konfliktu militarnego z Rosją
3. umocnienia pozycji i znaczenia starego kontynentu względem interesów globalnych takich potęg światowych jak Chiny, Rosja, USA

Każdy kto ma na tyle rozumu żeby wspierać pozycję i dobrobyt Polski myśli podobnie. Zaklute łby wpływów Putina i samowanczych dyktatorów będą przeciwko. Tak było za poprzedniego socjalizmu. Tak jest teraz.


Kościół przy okrągłym stole podzielił się wpływami z socjalistami. Doprowadziło to do pseudo zmiany systemowej bez wymiany elit. Od tamtej pory Polska nie uwolniła się od złodziejskich socjalistów.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Lut 2021r. 21:47  
Cytuj
CYTAT
Andrzejku nie twierdzę że znam się na wszystkim. W wielu kwestiach są ludzie mądrzejsi ode mnie i być może to jest jedna z nich. Niemniej nie rozumiem dlaczego możliwość rezygnacji z PPK ma być gorszą opcją niż brak możliwości z OFE?umiech


W przeciwieństwie do was bezpartyjnych wolnościowców rodem z miasta Stalowej Woli nie jestem omnibusem ...umiech





Wcale mnie nie dziwi, że nie rozumiesz. Już tak masz. A jedyny twój argument to bezczelność i pomówienia.
Nawet teraz nie potrafisz odpuścić tylko brniesz w beznadziejną sprawę. Mimo, że wszystko już wyjaśnione.

Jesteś zwykłym pisiorskim zerem.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Lut 2021r. 21:59  
Cytuj
Ależ regresie ty bredzisz. Już w trakcie referendum akcesyjnego byłem przeciwko Anschlussowi. Wiedziałem jak to się skończy zanim w ogóle padła kwestia Traktatu Lizbońskiego. Jego podpisanie ( ratyfikowane przez Sejm 28 lutego 2008) to był jeden z największych błędów w karierze politycznej Lecha Kaczyńskiego. Zakrawającym o zdradę stanu , o tych politycznych szumowinach z Platformy , które ówczesnego prezydenta każdego dnia naciskały o stosowny podpis , nawet nie warto wspominać.
Tak czy inaczej traktat został ratyfikowany , a Polska stała się kolonią socjalistycznej republice europejskiej. Nie powiem wujek Hans trochę sypnął groszem żeby durnie waszego pokroju powtarzali frazesy o korzyściach płynących z obecności naszego kraju w UE...umiech



Widzisz z kościołem jest trochę tak że po jego wyrugowaniu wchodzi nowa ideologia , jakaś parareligia. Coś na zasadzie Palikmiota, który od konserwatywnego wydawcy Ozonu stał się głównym przedstawicielem wojującego antyklerykalizmu w naszym kraju. Tyle że kiedyś czytałem z nim wywiad , o jego podróżach do Indii i poradach od hinduskiego kapłana . No wiesz dokonał apostazji , żeby go jakiś bramin zielarz leczył korzeniem...umiech
Zresztą to samo jest z naszymi Julkami. Do kościoła nie chodzą bo to ciemnota i zabobon , ale już stawianie tarota czy inne astrologiczne głupoty , jest jak najbardziej trendy...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Lut 2021r. 22:06  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Andrzejku nie twierdzę że znam się na wszystkim. W wielu kwestiach są ludzie mądrzejsi ode mnie i być może to jest jedna z nich. Niemniej nie rozumiem dlaczego możliwość rezygnacji z PPK ma być gorszą opcją niż brak możliwości z OFE?umiech


W przeciwieństwie do was bezpartyjnych wolnościowców rodem z miasta Stalowej Woli nie jestem omnibusem ...umiech





Wcale mnie nie dziwi, że nie rozumiesz. Już tak masz. A jedyny twój argument to bezczelność i pomówienia.
Nawet teraz nie potrafisz odpuścić tylko brniesz w beznadziejną sprawę. Mimo, że wszystko już wyjaśnione.

Jesteś zwykłym pisiorskim zerem.



Jestem tylko człowiekiem Andrzejku. Ułomnym i omylnym. W związku z tym podlegam wszystkim ograniczeniom wynikającym z naszej natury...umiech


Rzecz jasna te ograniczenia nie dotyczą bezpartyjnych wolnościowców rodem z miasta Stalowej Woli. Oni unieśli się ponad utarte schematy , a ich nieomylność jest wręcz legendarna. A najbardziej są znani ze swojej wyrozumiałości i tolerancji...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Lut 2021r. 07:59  
Cytuj
Obrazek



Może Słowacy jedli za mało jabłuszek albo nie trzymali dystansu...umiech



Minister Niedzielski ogłosił trzecią falę w Polsce. U mnie po spłukaniu wody w kiblu to jest tych fal nawet więcej...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Lut 2021r. 15:06  
Cytuj
szwedom te nie wyszło

średniowieczne metody nie sprawdziły sie


***** covidowych idiotów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Lut 2021r. 16:26  
Cytuj
Ale co Szwedom nie wyszło? Bo mi się wydaje że jako jeden z niewielu krajów Europy nie dali z siebie zrobić idiotów.



Na Słowacji wprowadzili godzinę policyjną i zakaz wychodzenia z domu. A pomogło im to jak choremu dzień dobry...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Lut 2021r. 18:56  
Cytuj
CYTAT
szwedom te nie wyszło

średniowieczne metody nie sprawdziły sie


***** covidowych idiotów


Co nie wyszło Szwedom?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Lut 2021r. 19:08  
Cytuj
czyli WASZYM zdaniem

szwedzki średniowieczny model "walki" z Covidem jest ok?


no to grubo


Bolek i klakier jednym głosem

tego jeszcze nie było

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Lut 2021r. 19:16  
Cytuj
CYTAT
czyli WASZYM zdaniem

szwedzki średniowieczny model "walki" z Covidem jest ok?


no to grubo


Bolek i klakier jednym głosem

tego jeszcze nie było




Co to jest średniowieczny model?

Nie zamknęli gospodarki. Nie uwięzili ludzi w domach. Nie nakazali zamknięcia biznesów. Funkcjonują normalnie. W reżimie sanitarnym ale normalnie. To średniowiecze?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Lut 2021r. 20:09  
Cytuj
No i przede wszystkim w statystykach Szwedzi wypadają niewiele gorzej niż my. Wychodzi na to że ten cały lockdown był niepotrzebny , a ta rada medyczna przy Morawieckim , to banda debili...umiech




https://www.worldometers.info/coronavirus/



Nawet Andrzejek czasem napisze coś zgodnie z prawdą . Akurat tutaj ma rację. Zepsuty zegar dwa razy na dobę pokazuje dobrą godzinę...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3244
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2021r. 04:23  
Cytuj
W USA porównano stany które prowadziły zupełnie odmienną politykę restrykcji bodajże Florydę i Californię. W jednym ostre restrykcje. W drugim brak lockdawn'u. Różnicy w przebiegu pandemii nie odnotowano.

To jest info zasłyszane w radiu.

Niemniej jednak warto zauważyć że @PolakzPopki nigdy nie posługuje się argumentami. To nie mroki średniowiecza żeby brakowało informacji choć nie na darmo PISowcy nazywają swój elektorat ciemnym ludem, dziadami i mają premiera który każe im robić za miskę ryżu.

Nie wiesz o czym piszesz @PolakzRosji czy celowo wyprowadzasz w błąd? Zmień sobie nick na cebularz albo np. Janusz bo obrażasz moje uczucia patriotyczne.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Lut 2021r. 08:25  
Cytuj
Obrazek



Regresie w TVN uczą tego patriotyzmu? Nieslychane...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Lut 2021r. 08:46  
Cytuj
regresik ty zaś nigdy nie posługujesz się rozumem

***** sztabowców

PS

ty nie masz czegoś takiego jak "uczucia patriotyczne"
podobnie anżej

PS 2

przypomnijcie mi - za co władze Szwecji przepraszały społeczeństwo?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Lut 2021r. 09:15  
Cytuj
Chyba za to że gdyby musieli chodzić w chińskich maseczkach i wszystko pozamykali to zamiast 12449 osób uznanych za zmarłych skutkiem srakawirusa zmarło by tysiąc osób mniej...umiech


Żeby być sprawiedliwym trzeba jednak dodać że PKB Szwecji mimo braku lockdownu też jest ujemny. No i mimo wszystko oprócz Sylwestra pisiory nie wprowadzili godziny policyjnej , a w wielu sąsiednich krajach wprowadzono takie rozwiązania...umiech



Zawsze mówiłem że jesteśmy jako społeczeństwo niczym stado baranów które do jednej zagrody pasterz z TVP, a do drugiej z TVN zagania...umiech


A już szczytem jest kiedy te owieczki zaganiane do zagrody beczą na siebie : " jesteś zmanipulowany" " TVP/TVN ci sączy propagandę"...smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3244
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2021r. 09:47  
Cytuj
Bolek dlaczego mi imputujesz z tym TVNem? Ja od lat telewizji nie oglądam.

Kiedy korzystam z programów informacyjnych to Polsat, polskie radio 24 (PiSlodziejska propaganda) i losowe portale informacyjne i branżowe. Ty w kółko wałkujesz i mi przyklejasz TVN. Dlaczego?

@NosaczzPolski trzy słowa do ciebie - **** ** * *****. Socjalne to dla ciebie szansa bo ani do nauki ano do pracy chęci nie masz co widać.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Lut 2021r. 10:14  
Cytuj
CYTAT
Obrazek



Regresie w TVN uczą tego patriotyzmu? Nieslychane...umiech


Tego idioty horbana nie zapraszają do TVP?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 262 263 264 265 266 267 268 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »