NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 260 261 262 263 264 265 266 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Lut 2021r. 11:01  
Cytuj
Trąbią w Kurvizji o imprezie w Zakopcu.sciana
Przykład łamania nakazów i zakazów niestety"idzie od góry".zaklopotany
PiSuary,a szczególnie rząd daje przykład kto jest "elytą",a kto "gorszym sortem".ok

PS.@PzP 4mlotek
Alkohol jest dla nas, mężczyzn ,a nie dzieci i ciot.potluczony
Popatrz w lustro i kogo tam widzisz?chytry
Gimbusa czy ciotę?potluczony

https://demot(...)ryPage=4

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2021r. 11:01  
Cytuj

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11998
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2021r. 11:13  
Cytuj
Lewactwo u Śliskiego Hołowni i ich pokrętna logika:

"Przy okazji rozmowy o możliwości pogodzenia poglądów w ramach ugrupowania Szymona Hołowni została poruszona kwestia aborcji. Szybko okazało się, jak pokrętna jest logika Wandy Nowickiej. - O dziecku możemy mówić dopiero, kiedy się urodzi. A już w ogóle o zabijaniu w kontekście aborcji, to już chyba sam pan redaktor musi przyznać, że to jest duże nadużycie. Bo gdyby tak było, to za przerwanie ciąży byłyby kary, jak za zabicie człowieka - mówiła w programie Michała Rachonia #Jedziemy."

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lut 2021r. 11:18  
Cytuj
juśdzielcu kac ci trąbi

kurwizje oglądasz?
życie ci zbrzydło?

chyba tak - po tym, jak popatrzyłeś w lustro

***** juśdzielca

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lut 2021r. 11:35  
Cytuj
CYTAT
Trąbią w Kurvizji o imprezie w Zakopcu.sciana
Przykład łamania nakazów i zakazów niestety"idzie od góry".zaklopotany
PiSuary,a szczególnie rząd daje przykład kto jest "elytą",a kto "gorszym sortem".ok

PS.@PzP 4mlotek
Alkohol jest dla nas, mężczyzn ,a nie dzieci i ciot.potluczony
Popatrz w lustro i kogo tam widzisz?chytry
Gimbusa czy ciotę?potluczony

https://demot(...)ryPage=4



nazywasz kobiety ciotami?
kobiety nie moga pic alkoholu??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lut 2021r. 11:42  
Cytuj
juśdzielcu

musisz mieć kompleks na punkcie swojego wieku, płci i wykształcenia

teraz rozumiem dlaczego chlejesz i obrażasz

***** juśdzielca

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10802
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lut 2021r. 17:36  
Cytuj
Za dużo lodu.

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3244
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2021r. 20:15  
Cytuj
Cola podrożała więc pije samą wisky.


@Bolek proroku jak wyniki PKB za 4 kwartał 2020? Będziesz mi buty lizał jak się na to zakładałeś?good

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Lut 2021r. 21:17  
Cytuj
A jak ten zakład brzmiał regresie? umiech
I czy został przyjęty? Bo coś mi się wydaje że jak zwykle ci się poknociło...


TVN znów ci mózg podtruł?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3244
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2021r. 23:13  
Cytuj
Nie przykładam większej wagi do tego co piszesz tym bardziej że taki z ciebie analityk jak z Sasina inwestor. Dlatego nie przetoczę słowo w słowo. Możesz sam powtórzyć jeśli łaska.

Odkładałem na emeryturę a okazuje się że PISowiec teraz położy łapę na moich pieniądzach. OFE - a fe PISłodzieje!

Polska wersja pseudo bytu - chów centralnie sterowany. Dla darmozjadów i przydupasów żer.

COVID-19 - okazja czyni PISłodzieja?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Lut 2021r. 07:23  
Cytuj
regresik, żeby przykładać do czegoś wagę
trzeba mieć trochę więcej pod sufitem

ty nie masz

ty masz tylko ślepy fanatyzm


***** regresika

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Lut 2021r. 10:12  
Cytuj
CYTAT
Nie przykładam większej wagi do tego co piszesz tym bardziej że taki z ciebie analityk jak z Sasina inwestor. Dlatego nie przetoczę słowo w słowo. Możesz sam powtórzyć jeśli łaska.

Odkładałem na emeryturę a okazuje się że PISowiec teraz położy łapę na moich pieniądzach. OFE - a fe PISłodzieje!

Polska wersja pseudo bytu - chów centralnie sterowany. Dla darmozjadów i przydupasów żer.

COVID-19 - okazja czyni PISłodzieja?



Czyli słyszysz że dzwonią ale nie wiesz w którym kościele regresie, czy tak? Szkoda że nie jesteś bardziej skrupulatny , moglibyśmy odbyć ciekawą wymianę postów o poranku...umiech



Gdybyś umiał zdobyć się na odrobinę przyzwoitości regresie musiałbyś przyznać że OFE po ich ogołoceniu przez Tuska , stało ranną zwierzyną , leżącą w rowie w stanie agonalnym. PiS dobił zwierza i skrócił mu męki. Można to nawet rozpatrywać w kwestiach humanitarnych...umiech


Nigdy nie byłem fanem OFE ( Buzka za ich wprowadzenie powinno się za jaja powiesić) , dlatego nie będę wylewał krokodylowych łez. Niemniej w porównaniu z OFE , to całe PPK jawi się jako lepsza opcja. Chyba nawet taki ignorant jak ty regresie rozumie że dziedziczność kapitału emerytalnego jest czymś pozytywnym. O swobodzie nim dysponowania nie wspominając...umiech



Zatem jak zwykle poza biciem piany i suchym brandzlem , niczego konkretnego nie wniosłeś do sprawy regresie. I to jest smutna konstatacja twojej forumowej działalności , członku sztabu bezpartyjnych wolnościowców rodem z miasta Stalowej Woli...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Lut 2021r. 10:19  
Cytuj
on ma tylko swój fanatyzm

nie myśli
nie wie czym była komuna
bredzi w kółko

***** sztabowców

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2021r. 12:32  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nie przykładam większej wagi do tego co piszesz tym bardziej że taki z ciebie analityk jak z Sasina inwestor. Dlatego nie przetoczę słowo w słowo. Możesz sam powtórzyć jeśli łaska.

Odkładałem na emeryturę a okazuje się że PISowiec teraz położy łapę na moich pieniądzach. OFE - a fe PISłodzieje!

Polska wersja pseudo bytu - chów centralnie sterowany. Dla darmozjadów i przydupasów żer.

COVID-19 - okazja czyni PISłodzieja?



Czyli słyszysz że dzwonią ale nie wiesz w którym kościele regresie, czy tak? Szkoda że nie jesteś bardziej skrupulatny , moglibyśmy odbyć ciekawą wymianę postów o poranku...umiech



Gdybyś umiał zdobyć się na odrobinę przyzwoitości regresie musiałbyś przyznać że OFE po ich ogołoceniu przez Tuska , stało ranną zwierzyną , leżącą w rowie w stanie agonalnym. PiS dobił zwierza i skrócił mu męki. Można to nawet rozpatrywać w kwestiach humanitarnych...umiech


Nigdy nie byłem fanem OFE ( Buzka za ich wprowadzenie powinno się za jaja powiesić) , dlatego nie będę wylewał krokodylowych łez. Niemniej w porównaniu z OFE , to całe PPK jawi się jako lepsza opcja. Chyba nawet taki ignorant jak ty regresie rozumie że dziedziczność kapitału emerytalnego jest czymś pozytywnym. O swobodzie nim dysponowania nie wspominając...umiech



Zatem jak zwykle poza biciem piany i suchym brandzlem , niczego konkretnego nie wniosłeś do sprawy regresie. I to jest smutna konstatacja twojej forumowej działalności , członku sztabu bezpartyjnych wolnościowców rodem z miasta Stalowej Woli...umiech


Co za PiSowski bełkot.

Humanitarnie zapierniczyli Ci resztki kasy z OFE, ale bijesz brawa.

To może oddaj swój majątek na rzecz walki z COVID-em.

Cudowny propagandysta z Ciebie.

CYTAT
on ma tylko swój fanatyzm

nie myśli
nie wie czym była komuna
bredzi w kółko

***** sztabowców


Doceniam, że stałeś się dla siebie taki krytyczny. Jeszcze brakuje Ci odwagi, by napisać to w 1 os l. poj. Ale wszystko przyjdzie z czasem. Wierzę w Ciebie sztabowcu-szambowcu!

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Lut 2021r. 12:43  
Cytuj
kiepskie, bez polotu

ale to nie zmienia faktu, że mam się z kogo pośmiać

pisz dalej hamurabku

na przywileje w sztabie trzeba zasłużyć

inaczej będziesz mydełkowym jak regresik


***** wazeliniarza

PS

to że ty tkwisz w szambie, nie znaczy że ja też
miłego schylania sie po mydełko w szambie..... yyyy sztabie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Lut 2021r. 14:11  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Nie przykładam większej wagi do tego co piszesz tym bardziej że taki z ciebie analityk jak z Sasina inwestor. Dlatego nie przetoczę słowo w słowo. Możesz sam powtórzyć jeśli łaska.

Odkładałem na emeryturę a okazuje się że PISowiec teraz położy łapę na moich pieniądzach. OFE - a fe PISłodzieje!

Polska wersja pseudo bytu - chów centralnie sterowany. Dla darmozjadów i przydupasów żer.

COVID-19 - okazja czyni PISłodzieja?



Czyli słyszysz że dzwonią ale nie wiesz w którym kościele regresie, czy tak? Szkoda że nie jesteś bardziej skrupulatny , moglibyśmy odbyć ciekawą wymianę postów o poranku...umiech



Gdybyś umiał zdobyć się na odrobinę przyzwoitości regresie musiałbyś przyznać że OFE po ich ogołoceniu przez Tuska , stało ranną zwierzyną , leżącą w rowie w stanie agonalnym. PiS dobił zwierza i skrócił mu męki. Można to nawet rozpatrywać w kwestiach humanitarnych...umiech


Nigdy nie byłem fanem OFE ( Buzka za ich wprowadzenie powinno się za jaja powiesić) , dlatego nie będę wylewał krokodylowych łez. Niemniej w porównaniu z OFE , to całe PPK jawi się jako lepsza opcja. Chyba nawet taki ignorant jak ty regresie rozumie że dziedziczność kapitału emerytalnego jest czymś pozytywnym. O swobodzie nim dysponowania nie wspominając...umiech



Zatem jak zwykle poza biciem piany i suchym brandzlem , niczego konkretnego nie wniosłeś do sprawy regresie. I to jest smutna konstatacja twojej forumowej działalności , członku sztabu bezpartyjnych wolnościowców rodem z miasta Stalowej Woli...umiech


Co za PiSowski bełkot.

Humanitarnie zapierniczyli Ci resztki kasy z OFE, ale bijesz brawa.

To może oddaj swój majątek na rzecz walki z COVID-em.

Cudowny propagandysta z Ciebie.




H*** jeżeli tyle zrozumiałeś z mojego posta to znaczy że nic nie zrozumiałeś. Zawsze wiedziałem że wy widzowie TVN jesteście ( a przynajmniej czujecie się) lepszymi od reszty, niemniej jak na dłoni widać że to wasze przekonanie jest na wyrost...umiech


A zdajesz sobie sprawę że składki z OFE nie były dziedziczne , a te z PPK są , czy tego ci TVN nie powiedział , h***?umiech


Co tam jeszcze h*** obejrzałeś w TVN/ewentualnie przeczytałeś na Onecie , co spędza ci sen z powiek?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3244
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2021r. 16:16  
Cytuj
Nie rozumiem po co to PPK przecież emerytury może PISdać. Polacy też nie rozumieją i nie ufają Pisłodziejom. Może słusznie.

Plują ci w twarz Bolek a ty się cieszysz. Wcześniej był złoty deszczyk a tu taka dobra zmiana. Rozumiem ale nie pochwalam. Kukold to w PISie standard.

CYTAT

Czyli słyszysz że dzwonią ale nie wiesz w którym kościele regresie, czy tak? Szkoda że nie jesteś bardziej skrupulatny , moglibyśmy odbyć ciekawą wymianę postów o poranku...umiech


Bolek nie interesuje mnie w którym kościele dzwoni. Lekko irytuje mnie ten hałas. Chcąc nie chcąc muszę go słuchać.

Mam rozumieć że nie raczysz powtórzyć swoich proroctw bo wypadniesz niekorzystne? -Trudno

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Lut 2021r. 16:58  
Cytuj
CYTAT
Nie rozumiem po co to PPK przecież emerytury może PISdać. Polacy też nie rozumieją i nie ufają Pisłodziejom. Może słusznie.

Plują ci w twarz Bolek a ty się cieszysz. Wcześniej był złoty deszczyk a tu taka dobra zmiana. Rozumiem ale nie pochwalam. Kukold to w PISie standard.

CYTAT

Czyli słyszysz że dzwonią ale nie wiesz w którym kościele regresie, czy tak? Szkoda że nie jesteś bardziej skrupulatny , moglibyśmy odbyć ciekawą wymianę postów o poranku...umiech


Bolek nie interesuje mnie w którym kościele dzwoni. Lekko irytuje mnie ten hałas. Chcąc nie chcąc muszę go słuchać.

Mam rozumieć że nie raczysz powtórzyć swoich proroctw bo wypadniesz niekorzystne? -Trudno




Politykom jest potrzebne PPK. Przyjdzie kolejna władza i zabierze jak swoje. Teraz czyszczą do końca OFE więc trzeba coś wprowadzić. Naiwna gawiedź odłoży trochę grosza i pyk, za jakiś czas jakiś rząd zasypie dziurę w ZUS.

Oczywiście kto chce niech odkłada w PPK. Nie ma zakazu bycia idiotą

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Lut 2021r. 17:23  
Cytuj
No i nawet to że masz wybór Andrzejku to nowa jakość w porównaniu do OFE. Wiem że w TVN wam o tym nie powiedzieli, ale do OFE musiałeś się zapisać. A jak się nie zapisałeś to cię dopisali sami. A w przypadku PPK , chcesz to w to wchodzisz , nie to nie. Czy to nie tak powinno wyglądać , żeby mieć wybór?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Lut 2021r. 17:27  
Cytuj
CYTAT
Nie rozumiem po co to PPK przecież emerytury może PISdać. Polacy też nie rozumieją i nie ufają Pisłodziejom. Może słusznie.

Plują ci w twarz Bolek a ty się cieszysz. Wcześniej był złoty deszczyk a tu taka dobra zmiana. Rozumiem ale nie pochwalam. Kukold to w PISie standard.

CYTAT

Czyli słyszysz że dzwonią ale nie wiesz w którym kościele regresie, czy tak? Szkoda że nie jesteś bardziej skrupulatny , moglibyśmy odbyć ciekawą wymianę postów o poranku...umiech


Bolek nie interesuje mnie w którym kościele dzwoni. Lekko irytuje mnie ten hałas. Chcąc nie chcąc muszę go słuchać.

Mam rozumieć że nie raczysz powtórzyć swoich proroctw bo wypadniesz niekorzystne? -Trudno




Regresie kiedy frustracja bierze górę , zaczyna się jazda bez trzymanki. Obawiam się że jesteś niebezpiecznie blisko od momentu utraty przyczepności...umiech


Może przypomnij te proroctwa , przypomnij też swoje ( odnośnie prognozy PKB według Onetu)? Już nie pomnę , czy ty czy Anżej tylko cytowałeś...umiech

O ile sobie przypominam to żaden z was bezpartyjnych wolnościowców nie przyjął mojego zakładu odnośnie PKB. Zatem nie bardzo rozumiem o co ci chodzi regresie...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Lut 2021r. 17:29  
Cytuj
A i przy okazji , ten hujowozrobiony , to on dostał u was podwyżkę? Bo jego aktywność ostatnimi czasy znacznie wzrosła...umiech

No i zacietrzewienie też , rzecz jasna!umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Lut 2021r. 17:53  
Cytuj
CYTAT
No i nawet to że masz wybór Andrzejku to nowa jakość w porównaniu do OFE. Wiem że w TVN wam o tym nie powiedzieli, ale do OFE musiałeś się zapisać. A jak się nie zapisałeś to cię dopisali sami. A w przypadku PPK , chcesz to w to wchodzisz , nie to nie. Czy to nie tak powinno wyglądać , żeby mieć wybór?umiech



Ale ty jesteś zapatrzony w tych posiorów. Możesz nawet głupoty pisać byle tylko chwalić to ich qrestwo.

Do PPK przystępuje każdy z automatu. Faktycznie można zrezygnować ale trzeba to zrobić. Nawet pisiorstwo wie, że nic w tym atrakcyjnego i ludzie nie będą walili drzwiami i oknami. Ludzi wpisuje się z automatu, a ci mogą zrezygnować. Jednak muszą to zrobić na piśmie. Wykonać czynność. Bezczynność wiąże się z wpisaniem do systemu. Dowiedz się kwiecie inteligencji zanim zaczniesz swoje głupoty wypisać.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10802
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Lut 2021r. 18:09  
Cytuj
Czy widział ktoś program opozycji z wyjątkiem nagłówku, odebrać władze?

Obrazek


Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Lut 2021r. 18:10  
Cytuj
A z OFE jak można było zrezygnować Andrzejku?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Lut 2021r. 18:33  
Cytuj
CYTAT
A z OFE jak można było zrezygnować Andrzejku?umiech


To za leży w jakim wieku był przystępujący. Najmłodsi nie mieli wyboru. Starsi mieli wybór. Najstarsi nie mogli przystąpić. Gdy Tusku kradł pieniądze z OFE to też nie pozwolił ludziom zdecydować. Zabrał pieniądze z automatu, a jeśli ktoś się nie zgadzał to musiał pisać prośbę o zwrot do OFE. Oczywiście zajebał przy tym kilka złotych. Szczęśliwie ja kazałem oddać swoje pieniądze i dziś do IKE mogę przekazać więcej. Oczywiście „sprawiedliwy” rząd zajebie mi z tego powodu 15%. Kolejny raz.

Teraz były doradca Tuska wie, że nikt ogarnięty z własnej woli nie przystąpi do kolejnego systemu żeby mu w przyszłości zajebali co uskładał więc wpisuje wszystkich z automatu. Ogarnięci zrezygnują i z tego co widzę większość rezygnuje. Czyli jest szansa dla Polski.


Ps. Ty edek faktycznie jesteś kwiat inteligencji. Jak ten twój polak i miriam. Zgrana drużyna.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Lut 2021r. 19:41  
Cytuj
Andrzejku być może nieprecyzyjnie się wyrażam , być może to moja wina. W każdym razie większość ludzi w OFE nie miało żadnego wyboru. Teraz mają...umiech


A ty do którego funduszu byłeś naganiaczem? Zanim poszedłeś w lichwę - rzecz jasna...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 260 261 262 263 264 265 266 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »