NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 256 257 258 259 260 261 262 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Lut 2021r. 17:31  
Cytuj
H*** być może piszesz prawdę z tą Konfederacją . Niemniej głowy bym za to nie dał...umiech


Andrzejek też niby nie popiera POKO i nie ogląda TVN, a jaka jest prawda każdy widzi...umiech


Naoglądają się tych TVN-ów czy innych Onetów , a potem się z Mirka śmieją że on wierzy TVP.smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2021r. 17:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10802
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lut 2021r. 17:34  
Cytuj
CYTAT

I dlatego mam z niego bekę, na sama myśl co musi czuć gdy przychodzi mu oglądać w TVP(ropagandzie) co wyczyniają jego ulubieńcy z partii rządzącej (np. Jarek Kaczyński bez maseczki, premier Morawiecki pochwalający nienoszenie maseczek i łamanie obostrzeń, posłanka Emilewicz na stoku, Krysia Pawłowicz w sanatorium, urodzinki Radia Maryja).

PS. Mam w czterech literach sztab wolnościowców bo głosuję na Konfederację.

Swoją drogą zastanawia mnie czemu z taką zajadłością walczysz o dobre imię Mireczka, czyżbyś był tą samą osobą? 53 konto Mireczka?

Dla mnie równie zabawna była ostatnia konwencja KO, jak i Morawiecki mówiący, że PiS nie podnosi podatków



Pożyteczni wykupili puszki Faradaya, gwarantujące głęboki sen i skuteczną regeneracje od skutków ekspozycji w Realu na mikrofale, nano-boty i zabójcze koperty.

Obrazek



https://static.ftpn.pl/imgcache/550x100/w/uploads/cke/1612869954_balw.jpg A może i więcej?


Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Lut 2021r. 17:43  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Jesteś niekonsekwentny. Piszesz, kto ich finansuje, kogo popierają. Wyglada, że wiesz o kim i co piszesz. Chcesz teraz przyznać, że tylko tak wymyślasz i plotkujesz jak stara baba?





Mylisz się Andrzejku. Nie mam czasu na dogłębne rozpatrywanie tej kwestii. Bezpartyjna wolnościowość w twoim/waszym wydaniu to iluzja niczym występ magika...umiech




Nie prosiłem cię o dogłębne rozpatrywanie tylko o nazwanie. Kogo masz na myśli? Jakaś konkretna organizacja? Partia? Stowarzyszenie? Wydawało się że wiesz ci piszesz. Skąd taki problem z konkretami?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Lut 2021r. 17:46  
Cytuj
CYTAT
H*** być może piszesz prawdę z tą Konfederacją . Niemniej głowy bym za to nie dał...umiech


Andrzejek też niby nie popiera POKO i nie ogląda TVN, a jaka jest prawda każdy widzi...umiech


Naoglądają się tych TVN-ów czy innych Onetów , a potem się z Mirka śmieją że on wierzy TVP.smiech2


Muszę cię zmartwić. Mi też bliżej do konfederacji niż do poko. Wiem, to rozwali twój mózg.



I coś o Krysi.



Krystyna Pawłowicz wywołała burzę swoim pobytem w hotelu. Do akcji przystąpił sanepid z Buska-Zdroju, który sprawdził, czy placówka mogła działać zgodnie z prawem. Ośrodek informuje, że wszyscy goście, w tym sędzia TK - mają skierowania na zabiegi lecznicze, oferowane w hotelu w ramach konsultacji lekarskich za 50 zł.


Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10802
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lut 2021r. 17:53  
Cytuj

Obrazek
Obrazek



Wszystkie osoby przyjeżdżające do Wielkiej Brytanii, od poniedziałku oprócz testu na obecność koronawirusa przed rozpoczęciem podróży, będą musiały wykonać jeszcze dwa, w drugim i ósmym dniu po przyjeździe - ogłosił we wtorek brytyjski minister zdrowia Matt Hancock.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, od poniedziałku obywatele i rezydenci Wielkiej Brytanii i Irlandii, przyjeżdżający z krajów z "czerwonej listy" (obecnie są na niej 33 państwa) będą musieli odbyć 10-dniową kwarantannę w jednym ze wskazanych przez rząd 16 hoteli. Koszt tej kwarantanny - obejmujący zakwaterowanie, transport i testy na obecność koronawirusa - wyniesie 1750 funtów od osoby plus hotelowe wyżywienie, a będą go pokrywać podróżni. Rząd zarezerwował 4600 miejsc w hotelach i planuje zwiększenie tej liczby.

W pustych hotelach umiech Świetny pomysł na zasiedlenie jezyk Który lekarz w Stalowej konsultuje za 5 dych nie wiem

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lut 2021r. 18:14  
Cytuj
hammurabi

bardzo sie starasz przypodobać klakierowi

będziesz klakierem klakiera?

będziesz im usługiwał w sztabie?



nie pytałem ciebie , tylko anżeja
pytałem o jego zdanie, a nie co twoim daniem napisał mirek777


***** wazeliniarzy

PS

anżej po raz kolejni zaliczył blamaż

***** anżeja

PS 2

hammurabi rozpaczliwie chce być w sztabie

***** wazeliniarzy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10802
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lut 2021r. 18:28  
Cytuj
A gdyby tak idąc za pomysłem Angoli, Narodowa Kwarantanna Unlimited z Sebą Pitoniem pod Tatrami cool

PS.
W lecie zadbaliśmy o plażowiczów i nadmorskich Gazdów, równość i demokracja wymaga ok
Skutki były opłakane, ale teraz jest szczepionka w Realu,,,

Obrazek


Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Lut 2021r. 19:05  
Cytuj
Andrzejku gdybym wierzył chociaż w jedno twoje słowo , sprawa wyglądałaby inaczej. A tak sam rozumiesz...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Lut 2021r. 19:38  
Cytuj
CYTAT
Andrzejku gdybym wierzył chociaż w jedno twoje słowo , sprawa wyglądałaby inaczej. A tak sam rozumiesz...umiech








Teraz rozumiem, że zajmujesz się plotkami. Na proste pytanie, dotyczące twoich wypowiedzi nie potrafisz odpowiedzieć. Jesteś bardzo wiarygodny. Jak Mirek uśmiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Lut 2021r. 19:44  
Cytuj
Twoja wiarygodność jest za to legendarna Andrzejku...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Lut 2021r. 19:56  
Cytuj
CYTAT
Twoja wiarygodność jest za to legendarna Andrzejku...umiech


Tak. Rozumiem wszystko, twoja jest twojsza chytry

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Lut 2021r. 21:15  
Cytuj
No i widzisz jak my się rozumiemy Andrzejku...umiech


Gdybym też był kiedyś lichwiarzem , czy też inną szumowiną , moglibyśmy się nawet zaprzyjaźnić...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2021r. 00:06  
Cytuj
CYTAT
hammurabi

bardzo sie starasz przypodobać klakierowi

będziesz klakierem klakiera?

będziesz im usługiwał w sztabie?



Nie mierz innych swoją miarą. To, że Ty nadstawiasz pupki kolegom, nie znaczy, że inni tak robią. good

CYTAT

nie pytałem ciebie , tylko anżeja
pytałem o jego zdanie, a nie co twoim daniem napisał mirek777


Masz rację. Dlatego mam bekę z ich obu. Są siebie warci.

Natomiast skorzystałem z okazji, by pośmiać się z Mirka.

Sprawia mi to dużo przyjemności, gdy widzę jak pisiory pokroju Mireczka są teraz dymani przez PiS.

Ja przynajmniej na PiS nie głosowałem, jak i nie głosowałem na POKO, toteż mam satysfakcję jak obserwuję co te partie robią - na samą myśl co muszą czuć lemingi, które na nich głosują. Tak samo jak śmieję się z tych, co łyknęli Hołownie, czyli Nowoczesną bis!

Sam nie raz też byłem zażenowany wyskokami polityków Konfederacji, aż się człowiekowi robiło wstyd, że na nich głosował. Jak widzę wyskoki Brauna, czy rewelacje głoszone przez socjaluchów z RN to i się słabo robi. Niestety nie mam alternatywy, która miałaby szanse wejść do Sejmu, a na którą mógłbym zagłosować. A nie wyobrażam sobie nie wziąć udziału w wyborach (samorządowych/parlamentranych/prezydenckich).

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Lut 2021r. 06:01  
Cytuj
CYTAT
No i widzisz jak my się rozumiemy Andrzejku...umiech


Gdybym też był kiedyś lichwiarzem , czy też inną szumowiną , moglibyśmy się nawet zaprzyjaźnić...umiech


A tak to jesteś plotkarzem, manipulantem i kłamcą. Nie ma szans na przyjaźń. uśmiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11998
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2021r. 06:58  
Cytuj
Obrazek

Jednak "tykalny"?

To dobrze - trzeba zacząć robić porządki z mediami, które lewacką poprawność stawiają ponad obowiązujące prawo.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Lut 2021r. 07:25  
Cytuj
no no

hammurabi - wchodzisz anżejowi coraz głębiej
(lub odwrotnie - nieważne)

no brawo

może nawet zajmiesz miejsce regresika

***** wazeliniarzy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11998
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2021r. 07:31  
Cytuj
Obrazek

Żegnamy i nie zapraszamy. Jak wam się w Polsce nie podoba - wracajcie ściekowe szmatławce do swoich krajów.

(memaski dla Hammurabiego)

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2021r. 07:41  
Cytuj
CYTAT
Jak widzę wyskoki Brauna, czy rewelacje głoszone przez socjaluchów z RN to i się słabo robi. Niestety nie mam alternatywy,


haha ale ten dyżurny zawsze jest; Korwinizm

Nie przewiduje żeby monarchiści Pobudkowcy i patriotyczni Narodowcy wytrzymali przez 3 lata do wyborów z Mentzwelami pod hasłem Trzaskowski czy Duda to obojętne. No nie. Próby Gowinojada zapowiadają niezbędne przyspieszenie w realizacji planów innej liberalnej Konfederacji dość zbieżnej z kierunkiem wcześniejszych umizgów do Hołowni.
cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Lut 2021r. 07:59  
Cytuj
Wielka szkoda Andrzejku. Naprawdę łzy cisną mi się do oczu...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Lut 2021r. 08:18  
Cytuj
CYTAT

A tak to jesteś plotkarzem, manipulantem i kłamcą. Nie ma szans na przyjaźń. uśmiech


nie to co z hammurabim

tu przyszłość rysuje się w tęczowych barwach

***** wazeliniarzy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Lut 2021r. 09:05  
Cytuj
CYTAT
Obrazek

Żegnamy i nie zapraszamy. Jak wam się w Polsce nie podoba - wracajcie ściekowe szmatławce do swoich krajów.

(memaski dla Hammurabiego)




Nad Onetem i TVN płakać nie będę , niemniej jeśli w akcję zaangażowała się jedyna w tym momencie w miarę obiektywna telewizja ogólnopolska - Polsat, to niestety sytuacja nie jest zero-jedynkowa...umiech


Zresztą zaraz będzie telefon od wujka Sama z Waszyngtonu albo wujka Hansa z Brukseli , i pisiory jak zwykle się obsrają. Zatem pewnie nic z tego nie będzie...umiech


Niestety obecna władza szumne zapowiedzi a później cichutkie podkulanie kity opanowała do perfekcji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Lut 2021r. 09:11  
Cytuj
Widać edek, nawet ty czasem potrafisz coś mądrego napisać.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Lut 2021r. 09:36  
Cytuj
w przeciwieństwie do ciebie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2021r. 09:42  
Cytuj
CYTAT
Zresztą zaraz będzie telefon od wujka Sama z Waszyngtonu albo wujka Hansa z Brukseli , i pisiory jak zwykle się obsrają. Zatem pewnie nic z tego nie będzie...umiech


na taką jawną ingerencje Bidena/Merkel liczę cool Wystarczy zapamiętać tylko te media.... i przypominać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2021r. 10:29  
Cytuj
To nie prościej założyć takie rzetelne, uczciwe, sprawiedliwe własne media, chętnych do czytania i oglądania jest dużo sukces murowany smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 256 257 258 259 260 261 262 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »