NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 253 254 255 256 257 258 259 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2021r. 10:23  
Cytuj
CYTAT
Obrazek

Moim zdaniem nie tylko o tym - bo jest to również dyskusja o definicji morderstwa.


Wiedziałem, że wstawisz kloaczego memaska, tylko akurat dziwnym trafem nie o PiS.

Ponawiam pytanko:
- masz coś śmieciowego do wrzucenia o Giżyńskim?

I dorzucam drugie:
- masz coś śmieciowego do wrzucenia o szefowej regionalnych struktur Porozumienia J. Gowina w lubelskim, która także już się zaszczepiła?

(jakbyś nie wiedział to Porozumienie to część ZP).

---------------------

Bolek1313 - ja się zgadzam, że to co napisał Onet to masa bredni, rozwałkował to jeden ze specjalistów we vlogu.
Także ja się śmieję z tego "raportu", a raczej wesołej twórczości byłego "Gromowca".

Po prostu byłem ciekaw co ten propagandysta i partyjniacki troll Mirek napisze. Byłem ciekaw jaki tam w sztabie PiSu mają na ten temat przekaz dnia oraz co tam w TVPiS o tym mówią.

Karabin jest niedopracowany, ma problemy "lat młodzieńczych", ale nie powinien zostać zakupiony PRZED ukończeniem testów. To jest mój główny zarzut względem Macierewicza. No i mimo wszystko jest to bubel - tandetnie wykonany i bardzo niedopracowany. Wojsko ma mieć NAJLEPSZY sprzęt, a nie polski. Bo nie zawsze polskie=lepsze, szczególnie w sferze zbrojeniówki, w której jesteśmy 100 lat za murzynami. A niestety "Grot" jest gorszy od zagranicznych odpowiedników, i nie konkuruje z nim ceną. A nawet jakby był tańszy to jest to żaden argument. Żołnierz ma mieć DOBRĄ broń. Bo stawką jest jego życie, a nie dobre samopoczucie Mirka, wstawiającego kolejny kloaczy mem.

Albo on jest ruskim agentem, albo pożytecznym idiotą. Nie wiem, co gorsze.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2021r. 10:23  
Cytuj

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Sty 2021r. 10:26  
Cytuj
Hammurabi - dla ciebie ochrona życia jest kloacza?

życie to gówno twoim zdaniem?

***** obłudników
***** lewaków

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2021r. 11:25  
Cytuj
CYTAT
Hammurabi - dla ciebie ochrona życia jest kloacza?

życie to gówno twoim zdaniem?

***** obłudników
***** lewaków



Chodziło mi o samo wrzucenie mema.

Ale racja - sam mem zawiera ważne treści. Biję się w pierś, bo nie doczytałem całego. Zasadniczo nie wczytuje się w te rzeczy, które wrzuca Mirek. W 99% to śmieci.

Składam samokrytykę - mem sam w sobie kloaczy nie jest.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Sty 2021r. 07:56  
Cytuj
To dobrze h*** że zdajesz sobie sprawę że artykuł w Onecie ( odnośnie karabinka Grot) to w znacznej mierze propagandowa agitka. Widzisz taki Anżej dalej myśli że to najprawdziwsza prawda...umiech


Gdybyś jeszcze nie wypierał się oglądania TVN , to nie byłbyś wcale zły chłop. A przynajmniej w porównaniu do tych głupków z aspiracjami ze sztabu bezpartyjnych wolnościowców...umiech



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3244
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2021r. 12:17  
Cytuj
Temat "Polityka bez cenzury" niedługo może zniknąć ze Stalowego Ciasta. PISożydy komunistyczne idole nierobów roszczeniowców i złodziei kontynuują dzieło pełzającej cenzury.

CYTAT

Aktualna ustawa o cyberbezpieczeństwie uprawnia ministra odpowiedzialnego za sprawy związane z informatyzacją (obecnie te kompetencje znajdują się w rękach premiera) do wyłączenia danego serwisu internetowego nawet na dwa lata. Rządzący chcą jednak, aby ta decyzja mogła być podjęta bez żadnego uzasadnienia w momencie, gdy "wymagają tego względy obronności lub bezpieczeństwa państwa lub bezpieczeństwa i porządku publicznego".

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Sty 2021r. 14:08  
Cytuj
bredzisz

***** regresika

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Sty 2021r. 16:05  
Cytuj
Regresie kiedy oko Saurona z Nowogrodzkiej padnie na wasz sztab bezpartyjnych wolnościowców, wtedy będzie grozić wam prawdziwe niezbezpieczenstwo. Możecie nawet skończyć jak Diduszko albo Klementyna Suchanow. Zatem wasza przyszłość nie rysuje się w jasnych barwach...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3244
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2021r. 16:46  
Cytuj
Wiesz Bolek niby wszystko fajnie i zabawnie tylko gdzieś bokiem czuć zmianę.

Taką zmianę że byle ch*j rości sobie prawo do tego żeby twoje życie przebiegało wedle jego dyktanda i potrzeb.

Czuć też biedę umysłową i gospodarczą w tym kraju. Czuć że byle baran który do bystrzaków w szkole nie należał a i do pracy niezbyt chetny zaczyna rościć sobie prawo do twoich pieniędzy bo mu się po prostu należy.

Czuć że chu*em pachnie w tym kraju. Jeb@#nym lewacko socjalistycznym roszczeniowym gó*#em. Robi się tego tak dużo że wiesz że kiedy tylko wyjdziesz na ulicę to nie ominiesz i prędzej czy później na bank wdepniesz.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Sty 2021r. 17:06  
Cytuj
Żółć i zawiść przez ciebie przemawia regresie. Można by pomyśleć że tęsknisz za zieloną wyspą. Czyżbyś utracił jakieś profity albo fajną synekurę po poprzednim politycznym rozdaniu? A może kiedy kładziesz się spać modlisz się o to aby było tak jak było...umiech


Demokracja z pewnością posiada wiele wad. Niewątpliwie jedną z nich jest fakt że każdy głos liczy się po równo. Pomyśl sobie że np taki banan figlarz z waszego sztabu bezpartyjnych wolnościowców dysponuje takim samym mandatem jak chociażby nauczyciel akademicki. A figlarz przecież ze swoim ujemnym IQ zasługuje na znacznie więcej...umiech


Chciałbym żeby w tym kraju zaszły zmiany. Chciałbym żeby pisiory dostali kopa w zadek. Niemniej jeśli na ich miejsce ma przyjść Budka z Kosiniakiem i Biedroniem, to dla mnie nie będzie to zmiana na lepsze. Hołowczyc również w żaden sposób do mnie nie przemawia , zatem oprócz Konfy nie ma nikogo godnego uwagi. I to jest smutna konstatacja...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Sty 2021r. 17:42  
Cytuj
regresik po prostu przekazuje dalej treści z tvn-u, wyborczej i innych takich

jest jak kolektor do rozprowadzania nieczystości

zupełnie bezmyślnie

nasłucha sie

naogląda

a potem napieprza bez zastanowienia w klawiature
żeby to z siebie wydalić


***** regresika

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3244
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2021r. 18:55  
Cytuj
PolakzRosji4 łżesz jak PIeS w poście wyżej na mój temat. Wypraszam sobie. Jesteś w tym wypadku zwykłym oszczercą roszczeniowcu. Niechaj ludzie o tym wiedzą.

Jak nienawidziłem P.O. tak nie nienawidzę PISorzytów Bolek. Żółć i zawiść to mało powiedziane :-) To pogarda dla złodziei i roszczeniowców - szkodników Polski.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Sty 2021r. 19:18  
Cytuj
tak tak

bredzisz po prostu

idź do sztabu - niech cie naprawią

a

no tak

tam sami popsuci



***** regresika

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Sty 2021r. 19:58  
Cytuj
Przy obecnym układzie sił, gdyby pisiory przegrali wybory to rządziła by pewnie koalicja POKO-PSL-Lewica-Hołownia. Z deszczu pod rynnę regresie...umiech


Jedyną opcją która ma coś konkretnego do zaoferowania jest Konfederacja, niemniej jest zmarginalizowana. A przez to nie ma mowy ( przynajmniej na razie) o ich jakimkolwiek wpływie na sprawowanie władzy. Zatem mimo obecnej tragicznej sytuacji , nie chcę nawet myśleć co by było gdyby premierem był Budka czy Hołowczyc...umiech


Piszesz że nienawidzisz PiSu tak samo mocno jak nienawidziłeś PO. Akurat w to nie wierzę , tak samo jak w zapewnienia Andrzejka o nieoglądaniu TVN. Jeżeli piszesz prawdę a ja mylnie cię oceniam , to musisz zdawać sobie sprawę co na chwilę obecną przyjdzie po pisiorstwie...umiech



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Sty 2021r. 09:04  
Cytuj
widziałem nagranie z Warszawy, gdzie uczestnik strajku debilek użył gazu wobec policjantów

reakcja błyskawiczna i adekwatna

mam nadzieję, że mu zrobili "Syzyfa"

***** julki i alanów
***** lewactwo
***** strajk debilek

***** morderców dzieci

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3244
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2021r. 10:59  
Cytuj
Niesamowite. Będziesz spokojnie spał w nocy czy zmoczysz prześcieradło?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Sty 2021r. 12:26  
Cytuj
CYTAT
Niesamowite. Będziesz spokojnie spał w nocy czy zmoczysz prześcieradło?


OK good
Chyba sie jebłem w ocenie.co
Sorka mlotek
placze
Żartowałem.Dobre z tym prześcieradłem!!! potluczony

PS.Wnimanje.achtung,uważoj!Też tak skończysz... gdy zbyt długo będzie mi się podobało,to co piszesz.zaklopotany

Tak jak @go321. Tworki,Jarosław, hełm ubrany na lewa stronę, kaftan,roboty drogowe,niebieski krokodyl,Mossad,CIA...3m sie

https://demot(...)adchodzi

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Sty 2021r. 13:05  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Fakt czy opinia Andrzejku?umiech


Co wy macie z tymi fetyszami? Nie lubię ssać palców. Ani swoich , ani czyichś. Nie wiem co wy tam robicie w sztabie bezpartyjnych wolnościowców , ale nie mierz wszystkich swoją miarą...umiech


Ty i twój klon obracacie się tylko w sferze faktów.

Jak zwykle wszystko kojarzy ci się z jednym. Może znalazłbyś sobie jakaś babeczkę albo chłopaka i spuściłbyś trochę z krzyża.





Dzięki Andrzejku za dobre rady. Tak jak już pisałem sprawy rozładowywania napięcia seksualnego zostawmy z boku. Czy ja się pytam co się dzieje w sztabie bezpartyjnych wolnościowców kiedy światło gaśnie?umiech




Obrazek






ty się nie pytasz. ty opisujesz swoje fantazje.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Sty 2021r. 13:06  
Cytuj
CYTAT
W niedzielę dam na tacę 2x więcej niż zwykle.
A potem jeszcze zrobię przelew na Caritas.

ok

okok


Super Mirku. Szkoda, że tylko raz w roku stać cię na taki gest.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Sty 2021r. 14:20  
Cytuj
u was w sztabie to pewnie jurasowi oddaliście całom dniówke


***** anżeja

regresik - jak masz problem z moczeniem łóżka to pogadaj z chłopakami ze sztabu

wyregulujom cie

ja tam takich kłopotów nie mam

***** regresika

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Sty 2021r. 15:52  
Cytuj
Babka Kiepska nie żyje...placze
Boczek...zdegustowany
Pażdzioch...neutralny
Ale Ferdek się trzyma.good
Alkohol robi swoje!!!potluczony

https://demot(...)Marianie


PS.Zapomniałem,kutfa mać!sciana
Kraśnik...zaklopotany

https://demot(...)ialy-Dom

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11998
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2021r. 06:47  
Cytuj
Strajk idiotek z piorunkami. Dzieci skandujące: "Hej Hej Hej - aborcja jest ok!"


https://www.youtube.com/watch?v=b5IJBb5ToRA



owsiak oficjalnie poparł strajk tych idiotek.


"Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wspiera Strajk Kobiet, a Strajk Kobiet wspiera Orkiestrę. Współpracę potwierdził oficjalnie Jerzy Owsiak. Ta sytuacja wywołała ogromne oburzenie nawet wśród osób, które dotychczas czynnie popierały inicjatywę."

Czyli wosp oficjalnie popiera postulat nieograniczonego dostępu do aborcji, czy zabijania nienarodzonych dzieci, jeśli są chore.


No - macie pożywkę.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Lut 2021r. 08:43  
Cytuj
***** Owsiaka
***** Julki
***** TVP
***** TVN
***** PiS
***** POKO

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Lut 2021r. 08:47  
Cytuj
wolontariusze jurasa pomimo jego poparcia dla strajku debilek i aborcji, i tak zbierali pod kościołami

obłuda level master


***** julki i alanów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Lut 2021r. 11:08  
Cytuj
Obrazek


https://mobile.twitter.com/lpietrzak20/status/1356176778067369986



Tak obecnie wygląda sytuacja epidemiologiczna w naszym kraju. A przecież pan premier i pan minister zdrowia wyznaczyli drogę luzowania obostrzeń...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Lut 2021r. 16:44  
Cytuj
Zapomnieli co zapowiadali, teraz czekają jak krzywa wzrośnie po protestach.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 253 254 255 256 257 258 259 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »