NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 240 241 242 243 244 245 246 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 10802
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Sty 2021r. 20:41  
Cytuj

Gdzie jest Anżej?
Obrazek
,,,by żyło się lepiej wszystkim.


Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2021r. 20:41  
Cytuj

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2021r. 21:31  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Obejrzałem specjalnie Fakty i muszę przyznać że pani Werner mnie przekonała. Robienie afery z wrycia się w kolejkę to pisowski scenariusz cyrylicą pisany....smiech2


A ty Edo, który jesteś w kolejce do szczepień ?


Pewnie nie jest starostą z PiSu jak panowie w Nysie oraz Opatowie.

Ciekawe, że w ogóle praktycznie cicho o tym w mediach (internet) - newsy o tym skandalicznym zachwoaniu są dobrze "zakopane", na 1wszych stronach ich nie znajdziesz tak łatwo.
A Jandę grillują (słusznie, akcja ze szczepionkami to skrajna głupota i kompromitacja)...

To i musi czekać.

No chyba, że Holecka go dość zgrabnie przekona w TVPiSie, że jednak to nie tak, i że im się po prostu należało (jak ogniś krzyczała Szydło w Sejmie).

Ponieważ kolego nie oglądam TVN, co próbujesz mi wmówić (oraz innym), to przyjmij, że całkowicie nie wierzę w Twoje zapewnienia o nieoglądaniu TVP (jakoś za bardzo powielasz narrację Pani Holeckiej).

A i coś dużo wypowiadasz się o treściach w Fakty TVN. Ciężko mi zweryfikować, czy masz rację bo od 10? lat nie mam telewizora i nie oglądam jakiejkolwiek telewizji, ale zapewne Ty wiesz. Wiesz bo pewnie oglądasz.

Zabawny jesteś w tym nazywaniu PO złodziejami (w czym masz 100% racji, to złodzieje), a równocześnie milczeniu jak PiS kradnie państwowe pieniążki na potęgę. Dziwne, że nie uwierają Cię miliony przyklejone przez Pana Izdebskiego za respiratory widmo. Ale gdyby to się wydarzyło za rządów innej partii - o to jak przystało na partyjnego propagandystę - darłbyś ryja pod niebiosa, a koledzy z farmy Piebiaka powstawialiby masę śmieciowych memów.

I na tym kończę dyskusję z Tobą, ponieważ 1. jesteś burakiem, 2. nie reprezentujesz sobą jakiegokolwiek poziomu, już rynsztok to dla Ciebie za wysokie progi - sprowadzisz mnie na swój poziom, a potem pokonasz doświadczeniem.

Pozdrawiam.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10802
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Sty 2021r. 22:50  
Cytuj
Znalezione na ojnecie (zapewne pisane pod "świeżego" i "otwartego" Hałownie)

,,,/
W przekonaniu liberalnej inteligencji Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory w 2015 roku dzięki 500 plus, a te w 2019 r. także dzięki 500 plus oraz TVP. Badania socjologiczne wyraźnie co prawda pokazują, że 500 plus nie odegrało w wyborach 2015 roku jakiejkolwiek roli z tego prostego powodu, że Polacy nie wierzyli wówczas w jakiekolwiek obietnice wyborcze, ale mało kogo na liberalnych salonach badania te interesują.

Tłumaczenie z kolei przegranej opozycji w 2019 r. wyłącznie brakiem kontroli nad TVP, a nie np. brakiem własnej wiarygodności, charyzmy liderów oraz pomysłu politycznego innego niż to, że PiS jest zły (w kontraście do "PiS PO jedno zło" wśród liberalnej Konfederacji) też wygląda na próbę szukania winy wszędzie byle tylko nie we własnych szeregach. Większość liberalnych elit nie jest tak naprawdę jednak w ogóle zainteresowana zrozumieniem przyczyn kolejnych swoich porażek i zadowala się zamiast tego najprostszym i nic to, że nieprawdziwym wytłumaczeniem, że oto wygrać się po prostu nie dało, bo oświecone elity muszą rzekomo przegrać z roszczeniowym i ogłupionym ciemnogrodem.


W wielu punktach się zgodzę, może tylko nie z tą generalizacją wyborców POKO jako klasy liberalno lewicowej inteligencji, to tak trochę na wyrost i śmiesznie gdy się przeglądnąć "regularnie meczącym" ze Sztabu na forum.
Ogólny przekaz o elytarnym skrzywieniu 2-go pokolenia jednak oddaje kwaśną rzeczywistość słowotwórczą której niezmiennie doświadczamy na naszym forum,,,, spi Żenada z BLM zmieniła bardzo wielu ludziom zdanie na liberalną lewice.

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2021r. 10:01  
Cytuj
CYTAT
A ty?

Może pierw odpowiedź a potem pytanie smiech2

Ja jeszcze nie wiem czy w ogóle będę się szczepił umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2021r. 10:15  
Cytuj
Art umiech to najkrótsze podsumowanie całej działalności bezpartyjnego Sztabu na tym forum cool

Co do BLM to nie mamy tej zakompleksiającej propagandy tylko dlatego bo się źle tubylcom kojarzy, sami robili niewolników z ciemnogrodu od przyjazdu tankistów przez transformacje aż po czasy rezydentury PO/SLD.

Polskojęzycznym nie zależy na opinii Ciemnogrodu, nigdy nie identyfikowali się z nim (to nienormalność...):
- Na łamach "Gazety Wyborczej" opublikowano list poparcia. "Występujemy w obronie dobrego imienia artystów oraz tych wszystkich, którzy są godnymi ambasadorami powszechnej akcji szczepień" - czytamy w Gadzinówce.


Mamy następny HIT Kazika jezyk Moja szczepionka jest lepsza od Twojej... cool Zobaczymy czy odważy się ugryźć po lizaniu dla TW z Trójki.

Obrazek

jedni drugim, drudzy pierwszym...


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Sty 2021r. 10:16  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Obejrzałem specjalnie Fakty i muszę przyznać że pani Werner mnie przekonała. Robienie afery z wrycia się w kolejkę to pisowski scenariusz cyrylicą pisany....smiech2


A ty Edo, który jesteś w kolejce do szczepień ?


Pewnie nie jest starostą z PiSu jak panowie w Nysie oraz Opatowie.

Ciekawe, że w ogóle praktycznie cicho o tym w mediach (internet) - newsy o tym skandalicznym zachwoaniu są dobrze "zakopane", na 1wszych stronach ich nie znajdziesz tak łatwo.
A Jandę grillują (słusznie, akcja ze szczepionkami to skrajna głupota i kompromitacja)...

To i musi czekać.

No chyba, że Holecka go dość zgrabnie przekona w TVPiSie, że jednak to nie tak, i że im się po prostu należało (jak ogniś krzyczała Szydło w Sejmie).

Ponieważ kolego nie oglądam TVN, co próbujesz mi wmówić (oraz innym), to przyjmij, że całkowicie nie wierzę w Twoje zapewnienia o nieoglądaniu TVP (jakoś za bardzo powielasz narrację Pani Holeckiej).

A i coś dużo wypowiadasz się o treściach w Fakty TVN. Ciężko mi zweryfikować, czy masz rację bo od 10? lat nie mam telewizora i nie oglądam jakiejkolwiek telewizji, ale zapewne Ty wiesz. Wiesz bo pewnie oglądasz.

Zabawny jesteś w tym nazywaniu PO złodziejami (w czym masz 100% racji, to złodzieje), a równocześnie milczeniu jak PiS kradnie państwowe pieniążki na potęgę. Dziwne, że nie uwierają Cię miliony przyklejone przez Pana Izdebskiego za respiratory widmo. Ale gdyby to się wydarzyło za rządów innej partii - o to jak przystało na partyjnego propagandystę - darłbyś ryja pod niebiosa, a koledzy z farmy Piebiaka powstawialiby masę śmieciowych memów.

I na tym kończę dyskusję z Tobą, ponieważ 1. jesteś burakiem, 2. nie reprezentujesz sobą jakiegokolwiek poziomu, już rynsztok to dla Ciebie za wysokie progi - sprowadzisz mnie na swój poziom, a potem pokonasz doświadczeniem.

Pozdrawiam.




Sam nie wiem h***. Ludzie twojego pokroju zawsze wypierają się oglądania TVN. Andrzejek na ten przykład robi to regularnie. Nie bardzo wierzę w twoje zapewnienia...umiech
Piszesz coś o trzepaniu się do zdjęcia starego dziada , a za chwilę uderzasz w tony urażonej inteligencji , której poziom nie odpowiada.smiech2
Co do Plebiaka i jego farmy , to mimo wszystko lepszy taki skończony kretyn jak on , niż Janek Bury czy sędzia Żurek w KRS. Tak to po krótce widzę.

Ale skoro nie chcesz kontynuować tej wymiany to będę kończył. Chciałem jednakowoż zauważyć że to ty zacząłeś tę dysputę. Zupełnie jak Anżej , który zawsze zagaduje , a potem obraża się i odgraża że to już ostatni raz...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2021r. 11:24  
Cytuj
Dobrze opłacane ruskie farmy trolli wchodzą na nowy poziom.

Mem nawołujący do wojny domowej .... i usprawiedliwiający śmierć setek tysięcy ludzi.zaklopotanyzaklopotanyzaklopotany

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Sty 2021r. 18:15  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A ty?

Może pierw odpowiedź a potem pytanie smiech2

Ja jeszcze nie wiem czy w ogóle będę się szczepił umiech





A co cię obchodzi moje zdanie w temacie?umiech



Paskowy TVP w formie:

https://mobile.twitter.com/KochanyPrezio/status/1346525652216897542

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2021r. 10:39  
Cytuj
CYTAT
A co cię obchodzi moje zdanie w temacie?umiech


Bo jak przekupka interesujesz się innymi a nie sobą smiech2
Ale Twoje niezależne źródła o tym trąbią jako temat tygodnia jezyk

Obecnie dostęp do specjalistów jest ograniczony lub czas oczekiwania mocno wydłużony a temat jakoś pomijany, zapewne wszyscy grzecznie czekają w swojej kolejce, jest prawnie i sprawiedliwie smiech2

Ale jako znawca tematu to zapytam, jak w Stalowej Woli kolejka do szczepień ?

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Sty 2021r. 10:41  
Cytuj
Już wszyscy zaszczepieni. Nie ma kolejek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Sty 2021r. 12:35  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A co cię obchodzi moje zdanie w temacie?umiech


Bo jak przekupka interesujesz się innymi a nie sobą smiech2
Ale Twoje niezależne źródła o tym trąbią jako temat tygodnia jezyk

Obecnie dostęp do specjalistów jest ograniczony lub czas oczekiwania mocno wydłużony a temat jakoś pomijany, zapewne wszyscy grzecznie czekają w swojej kolejce, jest prawnie i sprawiedliwie smiech2

Ale jako znawca tematu to zapytam, jak w Stalowej Woli kolejka do szczepień ?





Mam problem z tym że są ludzie którzy wjebali się komuś w kolejkę , wykorzystując swoje znajomości. Nie wiem jak wygląda sprawa szczepień w Stalowej Woli. Pewnie wie o tym ktoś kto tym burdelem zarządza i wy jako bezpartyjni wolnościowcy. Nie podjąłem decyzji o zaszczepieniu, przeszedłem srakawirusa i oprócz utraty węchu i smaku nic mi nie było. Przyszło i poszło...umiech


Nie twierdzę że jestem znawcą szczepień. Wyrażam przekonanie że pani Janda i pan Miszczak znają się bardziej , a już na pewno bardziej zasługują...umiech


Twój sztabowy kolega albo nawet ty sam ( któż to wie?) kiedyś chwalił Kopaczową że nie dała się naciągnąć koncernom farmaceutycznym na niesprawdzone szczepionki. A teraz co Anżej sądzi o szczepionkach zakupionych przez rządzących?


Podobno na szczochuzburaka podają że Jaro się zaszczepił poza kolejnością. A skoro to źródło wiedzy dla głupków z aspiracjami czytaj bezpartyjnych wolnościowców, to czy możesz ten fakt potwierdzić bądź zdementować, bobku , Andrzejku czy kim tak dziś jesteś z grafiku?...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Sty 2021r. 19:40  
Cytuj
Czy Bartosz Węglarczyk odnotował w Der Onet że "światowe media" puściły dalej temat ponadprogramowych szczepień dla rodzimych celebrytów?



Pytam bo zawsze jak jakiś "polski" dziennikarzyna ( z Onetu czy Wyborczej) zatrudniony na jedną ósmą etatu jako korespondent gazety francuskiej czy amerykańskiej , napisze wzmiankę o praworządności w Polsce czy kolejnym wyroku wujka Hansa z TSUE, to Bartosz ma nocne zmazy...umiech



Andrzejku/bobku/regresie/pizdasie/h***/Szwabie wy tam na bieżąco z onetami i tvnami , było coś?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Sty 2021r. 06:00  
Cytuj
Mam takie pytanie...chytry

https://demot(...)zaja-sie

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Sty 2021r. 06:56  
Cytuj
***** juseczka

bez zbędnych pytań

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Sty 2021r. 08:10  
Cytuj
Jusek trucizna którą w postaci alkoholu każdego dnia sączysz w siebie, w końcu cię wykończy. I obawiam się że stanie się to rychlej anieżeli sobie wyobrażasz...umiech
Trzymaj się dziku , i pamiętaj że wóda wykończyła nie takich jak ty zawodników.




Ziemkiewicz w swoim stylu o szczepieniach celebrytów i pani Zuzannnie ( kandydatce min bezpartyjnych wolnościowców na RPO).
W TVN i TVP tego nie puszczą...


https://m.youtube.com/watch?v=MaE4kAKeYcU

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Sty 2021r. 08:30  
Cytuj
Obrazek


Co racja to racja...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2021r. 10:25  
Cytuj
"Małgorzata Kidawa-Błońska nie kryła oburzenia widząc sceny z Kapitolu. "Najwyraźniej w niektórych przypadkach niezwykle krótka pamięć jest czymś bardzo wygodnym" - ocenił Radosław Fogiel przypominając, jak w połowie grudnia 2016 roku opozycja rozpoczęła próbę obalenia rządu PiS, rozpoczynając okupację sali sejmowej."

Czy jest coś, w czym ten ciamajdan nie dokona samozaorania?
Jakiś temat, w którym będzie się trzymał prawdy i dotrzyma słowa?

...Hmmmm

Wiem!

Obietnice złożone angeli.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2021r. 12:24  
Cytuj
CYTAT
Mam takie pytanie...chytry

https://demot(...)zaja-sie


W przeciwieństwie do celebrytow księża nie wychodzą przed szereg. Czekają na swoją kolej.
A przez celebrytow czuje się jakby mi ktoś NASR.Ł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2021r. 12:54  
Cytuj
Adwokaci też chcieli być w grupie "zero".

Kolejna "kasta"?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 231
Dołączył: 28 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Sty 2021r. 14:48  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2021r. 16:08  
Cytuj
Nie wydaje mi się aby pani Janda narażała swoją reputację na korzyść rządu pisowskiego. Bo im więcej osób się zaszczepi to będzie to sukces rządu a nie opozycji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10802
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Sty 2021r. 16:27  
Cytuj
Promowanie promowaniem, pomówmy o zwykłym kolesiostwie. Nawet nie biorąc pod uwagę oczywistego faktu ze korona-sceptyków wśród dobrze zorientowanych elyt od Millera po właścicieli TVN-u jest tyle co kot napłakał, to "zawiść" jest naciąganym jak czapka na oczy fake-argumentem. W ten sposób rozumując, oczekiwanie na wyrok jest oczekiwaniem na zemstę.

Ale gdyby tak Korwin po cichu się zaszczepił,,, to wtedy byłaby to promocja postawy prospołecznej umiech

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Sty 2021r. 17:56  
Cytuj
CYTAT
Obrazek





Ojcu bida matce bida a synowi stoi dzida jak mawiał profesor Bartoszewski...




Obrazek



Obrazek



A ja głupi myślałem że nic nie przebije okupujących mównicę sejmową posłów Łajzy ( tego co mu pisiory przenośny sracz pod oknem spalili) , cieplaczka Szczerby i posłanki Kini Gajewskiej ( ujemny poziom IQ)....smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Sty 2021r. 18:06  
Cytuj
Nivea a jak oceniasz zgrzyty?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 15 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2021r. 18:11  
Cytuj
CYTAT
"Małgorzata Kidawa-Błońska nie kryła oburzenia widząc sceny z Kapitolu. "Najwyraźniej w niektórych przypadkach niezwykle krótka pamięć jest czymś bardzo wygodnym" - ocenił Radosław Fogiel przypominając, jak w połowie grudnia 2016 roku opozycja rozpoczęła próbę obalenia rządu PiS, rozpoczynając okupację sali sejmowej."

Czy jest coś, w czym ten ciamajdan nie dokona samozaorania?
Jakiś temat, w którym będzie się trzymał prawdy i dotrzyma słowa?

...Hmmmm

Wiem!

Obietnice złożone angeli.


Aleś miruś jest mędrzec! Jajebeee!

Zajmij się lepiej modelowaniem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 240 241 242 243 244 245 246 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »