NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 238 239 240 241 242 243 244 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Gru 2020r. 19:45  
Cytuj
A chociażby to że wy bezpartyjni wolnościowcy ją popieracie ( i trylion innych organizacji pozarządowych również). Po drugie to Bodnar w spódnicy. Obecny RPO mnie jako obywatela mierzi. Nie widzę możliwości żeby pani Zuzanna była lepsza.


Trochę dziwne że zwykle dociekliwi redaktorzy Knapik albo Kajdanowicz, nie pociągnęli tematu poparcia dla pani Zuzanny. A może jednak nie...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2020r. 19:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Gru 2020r. 20:27  
Cytuj
28 grudnia weszły w życie nowe ,rządowe"upierdliwienia".sciana
Zgodnie z nimi z hoteli korzystać mogą wyłącznie "przedstawiciele systemu ochrony zdrowia, służby mundurowe oraz dyplomaci i pacjenci szpitali specjalistycznych".
Na to ostatnie załapią się wszystkie p-osły z parlamentu.zaklopotany

W środę wieczorem ukazała się nowelizacja rozporządzenia, dzięki któremu w hotelach nocować mogą teraz dodatkowo pracownicy "jednostek publicznej radiofonii i telewizji".całus
NieRząd poszedł na rękę Kurwizji Polskiej, która organizuje "Sylwestra Marzeń" i zakażeń w Ostródzie.potluczony

https://demot(...)elewizja


Serdeczne życzenia dla wszystkich Foremek i Forumowiczów oraz Redakcji"Stalowego Miasta".good

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2020r. 20:52  
Cytuj
sprawa nachodzców wróci ze zdwojoną siłą gdyż jest dodatkowy bat "praworządności" na zadłużone po uszy kraje graniczne, to oznacza ze żaden rząd nawet centrowo-prawicowy we Francji, Hiszpanii, Włoszech czy Grecji nie będzie się mógł już postawić presji krajów germańskich i nordyckich odnośnie przyjmowania kontyngentów i otwarcia granic na human traffiking Sorosa z Afryki, będą dostawali cześć pieniędzy "przywiązanych" do kulturowego ubogacania albo dostaną mało gdy odmówią i po sprawie umiech

Liberalna lewica będzie grała kartą "mniejszych" dotacji dla obywateli w biedzie od rana do nocy tak, jak próbowała to samobójczo robić w Polsce. Tam to zadziała gdy chodzisz głodny i bez pracy a pieniądze czekają jak kiełbaska na patyku cool Prawica ma problem.

Bardzo podejrzane kandydatury na RPO w Polsce biorąc to pod uwagę... jakieś wnioski o popierających?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Sty 2021r. 10:18  
Cytuj
Watchdog to taka sama ściema , jak Greenpeace Polska , i wszystkie tego typu podejrzane organizacje. Śmiechu warte...smiech2


https://mobile.twitter.com/hubert_godawski/status/1344360398745645059


Od razu wiedziałem że były lichwiarz jako bezpartyjny wolnościowiec walczący o obywatelskość nie wróży niczego dobrego. Kolejny raz miałem rację...umiech



Obrazek


https://mobile.twitter.com/skalpel24/status/1344588589288583169

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Sty 2021r. 10:31  
Cytuj
Obrazek



Pan redaktor Tomasz Skory ( RMF FM) , jeden z bardziej zatroskanych o praworządność dziennikarzy w tym kraju , również nie bada sprawy. Jego dociekliwa natura jakby nabrała wody w usta. Co to się narobiło?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Sty 2021r. 13:30  
Cytuj
CYTAT
A chociażby to że wy bezpartyjni wolnościowcy ją popieracie ( i trylion innych organizacji pozarządowych również). Po drugie to Bodnar w spódnicy. Obecny RPO mnie jako obywatela mierzi. Nie widzę możliwości żeby pani Zuzanna była lepsza.


Trochę dziwne że zwykle dociekliwi redaktorzy Knapik albo Kajdanowicz, nie pociągnęli tematu poparcia dla pani Zuzanny. A może jednak nie...umiech


To faktycznie konkretne merytoryczne argumenty. W pajacowaniu jesteś liderem.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Sty 2021r. 14:49  
Cytuj
Andrzejku to że udajesz niezrozumienie sytuacji jest dla mnie oczywiste. Niemniej twoja opinia w rzeczonej kwestii nie będzie obiektywna. Adam Bodnar był najgorszym RPO w całej historii tego urzędu. Jego związki z Helsińską Fundacją Praw Człowieka ( a tej z Georgem Sorosem) były dla mnie nieakceptowalne. Pani Zuzanna jest z tej samej stajni...umiech

Ty jako zwolennik lewicowo-liberalnego porządku świata ( albo jak wasz sponsor twierdzi społeczeństwa obywatelskiego) pewnie piejesz z zachwytu nad panią Zuzanną. Pewnie tak samo było w przypadku obecnego RPO. Dzięki Bogu póki co nie jesteście w większości i obyście nigdy nie byli...umiech



Dziwne że mimo afery na Twitterze ( którą rozpętał skromny profesor z Instytutu Zachodniego) dziennikarze na co dzień dociekliwi, nabrali wody w usta...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Sty 2021r. 15:22  
Cytuj
CYTAT
Andrzejku to że udajesz niezrozumienie sytuacji jest dla mnie oczywiste. Niemniej twoja opinia w rzeczonej kwestii nie będzie obiektywna. Adam Bodnar był najgorszym RPO w całej historii tego urzędu. Jego związki z Helsińską Fundacją Praw Człowieka ( a tej z Georgem Sorosem) były dla mnie nieakceptowalne. Pani Zuzanna jest z tej samej stajni...umiech

Ty jako zwolennik lewicowo-liberalnego porządku świata ( albo jak wasz sponsor twierdzi społeczeństwa obywatelskiego) pewnie piejesz z zachwytu nad panią Zuzanną. Pewnie tak samo było w przypadku obecnego RPO. Dzięki Bogu póki co nie jesteście w większości i obyście nigdy nie byli...umiech



Dziwne że mimo afery na Twitterze ( którą rozpętał skromny profesor z Instytutu Zachodniego) dziennikarze na co dzień dociekliwi, nabrali wody w usta...umiech







Same argumenty. Trudno prowadzić dyskusje z takimi argumentami. Zastanawia mnie tylko jedno, na ile jesteś świadomy swojej głupoty. Na ile pajacujesz świadomie a na ile jesteś zwykłym idiotą. Coś mi mówi, że to drugie. Dlaczego?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Sty 2021r. 15:35  
Cytuj
Skromny profesor z Instytutu Zachodniego zaczął sprawdzać jak to jest z tym poparciem "organizacji społecznych" dla kandydatki na Rzecznika Praw Obywatelskich. Jak zwykłe przy NGO wyszedł szwindel. Niestety dociekliwi zazwyczaj redaktorzy ( Knapik, Kajdanowicz czy Skóry) nabrali wody w usta i zachorowali na utratę zmysłów wzroku i słuchu...umiech


Widzisz Andrzejku w obliczu tych brzydkich chwytów poniżej pasa zastosowanych przez panią Zuzannę , ty będziesz się skupiał na mojej skromnej osobie. Czyli argumenty ad personam , zamiast ad rem...umiech



Jakie to typowe...neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Sty 2021r. 15:40  
Cytuj
Do tego się odnieś merytorycznie Andrzejku. Ci twoi mentalni pobratymcy z Watchdog nie potrafili...umiech


Obrazek




https://mobile.twitter.com/hubert_godawski/status/1344360398745645059

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Sty 2021r. 16:25  
Cytuj
CYTAT
Skromny profesor z Instytutu Zachodniego zaczął sprawdzać jak to jest z tym poparciem "organizacji społecznych" dla kandydatki na Rzecznika Praw Obywatelskich. Jak zwykłe przy NGO wyszedł szwindel. Niestety dociekliwi zazwyczaj redaktorzy ( Knapik, Kajdanowicz czy Skóry) nabrali wody w usta i zachorowali na utratę zmysłów wzroku i słuchu...umiech


Widzisz Andrzejku w obliczu tych brzydkich chwytów poniżej pasa zastosowanych przez panią Zuzannę , ty będziesz się skupiał na mojej skromnej osobie. Czyli argumenty ad personam , zamiast ad rem...umiech



Jakie to typowe...neutralny


I co konkretnie ten skromny profesor ustalił?
Nadal pajacujesz, piszesz ogólnikowo. Żadnym konkretów.


Ty również używasz argumentów z doopy więc w czym problem? Napisz konkretnie co masz przeciwko tej pani i rozwiej moje wątpliwości. No chyba że po prostu podałeś się ogólnej nagonce ale nie wiesz dlaczego? Bo jesteś głupim pajacem?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Sty 2021r. 16:28  
Cytuj
CYTAT
Do tego się odnieś merytorycznie Andrzejku. Ci twoi mentalni pobratymcy z Watchdog nie potrafili...umiech


Obrazek




https://mobile.twitter.com/hubert_godawski/status/1344360398745645059





Do czego mam się odnieść, do podejrzeń? Poparcia udziela ten kto jest we władzach stowarzyszenia i ten kto ma prawo reprezentować to stowarzyszenie . Dokładnie określa to statut. Z czym ty masz problem?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Sty 2021r. 16:53  
Cytuj
Andrzejku mam problem z tym że wpisywał się każdy kto chciał i jak chciał bez względu czy miał takie statutowe prawo. Gdybyś przestał udawać głupka i przeczytał moje linki powziąłbyś wiedzę że wiele z tych organizacji a przynajmniej ich statutowe władze nic nie wiedzą o tym że poparli panią Zuzannę...umiech


Watchdog udziela odpowiedzi zupełnie na twoim poziomie:


https://mobile.twitter.com/SiecObywatelska/status/1344358093677850624


A z bezpartyjnych wolnościowców rodem z miasta Stalowej Woli to kto poparł kandydaturę pani Zuzanny? Może też was wpisali bo figlarz się nawalił i wysłał mail...smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2021r. 20:01  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Do tego się odnieś merytorycznie Andrzejku. Ci twoi mentalni pobratymcy z Watchdog nie potrafili...umiech


Obrazek




https://mobile.twitter.com/hubert_godawski/status/1344360398745645059





Do czego mam się odnieść, do podejrzeń? Poparcia udziela ten kto jest we władzach stowarzyszenia i ten kto ma prawo reprezentować to stowarzyszenie . Dokładnie określa to statut. Z czym ty masz problem?


Jak gardzę pisowskimi klakierami (mirek, edo, artdeco, cdn i reszta płatnych partyjniaków), tak tutaj zachowujesz się identycznie jak oni.
Cudownie unikasz sprawy, udając, że nie wiesz o co chodzi.

To Ci wyjaśnię:
Ta kobieta się skompromitowała. "Popierają" ją organizacje, które o tym nie wiedzą (to standardowe, rozumiem) - co zostało zweryfikowane. I co gorsza formularz poparcia wygląda tak, że możesz sobie sam tam wpisać "Prawo i Sprawiedliwość", a następnie wysłać zgłoszenie, a w efekcie PiS będzie popierał tę kobietę.

Nieudolna próba kłamliwej narracji o wielkim poparciu kandydatki przez NGO okazała się zabójcza.

Mnie nauczono, że kłamstwo ma krótkie nogi.

Najsmutniejsze, że Pani Zuzanna nawet pewnie nie wiedziała, że taki cyrk został odstawiony.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Sty 2021r. 20:07  
Cytuj
Dzięki h***. Tyle nas dzieli a mimo to jest między nami płaszczyzna porozumienia...umiech


Jestem niemal pewien że pani Zuzanna nie była w temacie. Sądzę że ona w ogóle niewiele ogarnia. To już taka przypadłość zwolenników społeczeństwa otwartego...umiech


Będziesz na otwarciu? Jak oceniasz zgrzyty?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Sty 2021r. 09:43  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Do tego się odnieś merytorycznie Andrzejku. Ci twoi mentalni pobratymcy z Watchdog nie potrafili...umiech


Obrazek




https://mobile.twitter.com/hubert_godawski/status/1344360398745645059





Do czego mam się odnieść, do podejrzeń? Poparcia udziela ten kto jest we władzach stowarzyszenia i ten kto ma prawo reprezentować to stowarzyszenie . Dokładnie określa to statut. Z czym ty masz problem?


Jak gardzę pisowskimi klakierami (mirek, edo, artdeco, cdn i reszta płatnych partyjniaków), tak tutaj zachowujesz się identycznie jak oni.
Cudownie unikasz sprawy, udając, że nie wiesz o co chodzi.

To Ci wyjaśnię:
Ta kobieta się skompromitowała. "Popierają" ją organizacje, które o tym nie wiedzą (to standardowe, rozumiem) - co zostało zweryfikowane. I co gorsza formularz poparcia wygląda tak, że możesz sobie sam tam wpisać "Prawo i Sprawiedliwość", a następnie wysłać zgłoszenie, a w efekcie PiS będzie popierał tę kobietę.

Nieudolna próba kłamliwej narracji o wielkim poparciu kandydatki przez NGO okazała się zabójcza.

Mnie nauczono, że kłamstwo ma krótkie nogi.

Najsmutniejsze, że Pani Zuzanna nawet pewnie nie wiedziała, że taki cyrk został odstawiony.


No i super wyjaśniłeś sprawę. Z zasady nie wchodzę w linki które wkleja edek.

Podsumowując. Wina tej pani jest taka, że sama nie weryfikowała tych list poparcia. Ja nie mam pewności, że ona wiedziała o takiej sytuacji.
Dopytywałem edka o konkretne zarzuty przeciwko tej pani i nic nie usłyszałem.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Sty 2021r. 13:28  
Cytuj
A podobno to ja jestem debeściak w kwestii pajacowania...umiech


W kwestii udawania głupka powinieneś Andrzejku prowadzić jakieś kursy dla chętnych. Ja bym ci nadał uprawnienia instruktora...umiech


Hujowozrobiony będzie zawiedziony twoją postawą Andrzejku. Mogło by się wydawać że nawet ty jesteś choć czasem skłonny do refleksji...umiech





Obrazek

Materna też dostał poza kolejnością...smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Sty 2021r. 14:01  
Cytuj
Pani Janda , pan Seweryn i podobno ich córka....smiech2



Rodzina na swoim...smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Sty 2021r. 15:12  
Cytuj
Walczyli o praworządność zatem im się te szczepionki należały...umiech



Obrazek


Obrazek



https://mobile.twitter.com/JanSpiewak/status/1345344320824619011

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Sty 2021r. 15:16  
Cytuj
CYTAT
A podobno to ja jestem debeściak w kwestii pajacowania...umiech


W kwestii udawania głupka powinieneś Andrzejku prowadzić jakieś kursy dla chętnych. Ja bym ci nadał uprawnienia instruktora...umiech


Hujowozrobiony będzie zawiedziony twoją postawą Andrzejku. Mogło by się wydawać że nawet ty jesteś choć czasem skłonny do refleksji...umiech





Obrazek

Materna też dostał poza kolejnością...smiech2


Zapytałem cię o merytoryczne argumenty przeciwko tej pani a ty pajacu powołujesz się na jakiegoś profesora, który zadzwonił do kogoś kto nie wiedział, że jego stowarzyszenie poparło kandydatkę.
Nie napisałeś nic konkretnego od siebie. Nic co by powodowało, że to zła kandydatka.

@Hammurabi widocznie wchodzi w te twoje linki i doczytał o czym piszesz. Ja tego robił nie będę. Uważam cię za gnoja, pajaca i kłamcę bez własnego zdania. Jesteś zmanipulowanym kłamcą, który próbuje narzucać innym swoje zdanie jako te, które jest najprawdziwsze.

Zapytałem cię o konkrety i miałeś szansę się wykazać. Wyszło jak zwykle robisz tylko z siebie większego idiotę. Pajacuj dalej bo w tym jesteś liderem na tym forum. Po za tym już chyba nic innego ci nie zostało. Całe twoje marne i głupie życie to to forum i Tweeter.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Sty 2021r. 15:19  
Cytuj
Tak tak Andrzejku masz całkowitą słuszność. Ze świecą szukać takich uczciwych i wiarygodnych ludzi jak lichwiarze...umiech



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Sty 2021r. 15:32  
Cytuj
CYTAT
Tak tak Andrzejku masz całkowitą słuszność. Ze świecą szukać takich uczciwych i wiarygodnych ludzi jak lichwiarze...umiech



Obrazek


Tak edzio, nadal potwierdzasz. Same konkrety.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Sty 2021r. 15:36  
Cytuj
Masz rację Andrzejku. Gdzie ci to podpisać?umiech



Tylko mi nie podstaw umowy "pożyczki" na 300 % RRSO hultaju...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2021r. 17:26  
Cytuj
CYTAT

@Hammurabi widocznie wchodzi w te twoje linki i doczytał o czym piszesz. Ja tego robił nie będę. Uważam cię za gnoja, pajaca i kłamcę bez własnego zdania. Jesteś zmanipulowanym kłamcą, który próbuje narzucać innym swoje zdanie jako te, które jest najprawdziwsze.


Nie musiałem. Było o tym głośno tak bardzo (i trąbili o tym wszędzie), że nie musiałem. I nie uwierzę, że nie wiedziałeś. Musiałbyś być odcięty od wszelkich informacji przez jakieś 2 tygodnie.

A co do Pani Jandy - pycha kroczy przed upadkiem. Tak to skomentuję.

Aczkolwiek smuci mnie Bolku, że milczysz o staroście z PiS, który też sobie załatwił szczepionkę poza kolejnością. Chociaż szanuję, że wywalili go z PiS na zbity pysk.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Sty 2021r. 19:05  
Cytuj
Obyśmy w niedalekiej przyszłości wszystkich pisowskich nominatów wywalili na zbity pysk. Gdyby nie to że na ich miejsce czycha obecna (beznadziejna) opozycja to pewnie o to bym się modlił każdego dnia h***...umiech



Wiem że tacy ludzie jak ty czy Andrzejek modlą się o powrót ryżej pały na białej chabecie ( mecenas Giertych?) , ale dla mnie taki scenariusz byłby nie do zniesienia...



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 238 239 240 241 242 243 244 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »