NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 227 228 229 230 231 232 233 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Gru 2020r. 07:59  
Cytuj
CYTAT
Regresie tudzież bananie figlarzu ( czy na jakim tam koncie dzisiaj jedziesz z grafiku) , czy cieszą cię darmowe obiadki od wujka Hansa? Myślisz że zbudujemy dobrobyt na tej ekstra kasce? umiech




No co ty edek, dobrobyt zbudujemy na konsumpcji za kredyt. Zapomniałeś już o swoich peanach na rzecz posiorstwa, królu ekonomistów?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2020r. 07:59  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Gru 2020r. 08:14  
Cytuj
klakier

stary wyliniały kocurze

do roboty

łap smerfy!!!

dziamdziolenie ci nie idzie

dzban foliarz bedzie zawiedziony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Gru 2020r. 09:37  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Regresie tudzież bananie figlarzu ( czy na jakim tam koncie dzisiaj jedziesz z grafiku) , czy cieszą cię darmowe obiadki od wujka Hansa? Myślisz że zbudujemy dobrobyt na tej ekstra kasce? umiech




No co ty edek, dobrobyt zbudujemy na konsumpcji za kredyt. Zapomniałeś już o swoich peanach na rzecz posiorstwa, królu ekonomistów?




Nie Andrzejku na konsumpcji za kredyt się nie da zbudować dobrobytu. Za to na dotacjach od wujka Hansa już tak. Tym bardziej że jak mówi stare proroctwo kiedy połowa naszego społeczeństwa zrobi uprawnienia na wózki widłowe , to wówczas zapanuje praworządność i niekończące się lato...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 347
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2020r. 10:37  
Cytuj
Ten wątek dotyczy dyskusji na temat polityki. Proszę przypomnieć sobie zasady jakie powinny obowiązywać na forum i starać się ich trzymać. Proszę o zachowanie kultury wypowiedzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Gru 2020r. 15:04  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Regresie tudzież bananie figlarzu ( czy na jakim tam koncie dzisiaj jedziesz z grafiku) , czy cieszą cię darmowe obiadki od wujka Hansa? Myślisz że zbudujemy dobrobyt na tej ekstra kasce? umiech




No co ty edek, dobrobyt zbudujemy na konsumpcji za kredyt. Zapomniałeś już o swoich peanach na rzecz posiorstwa, królu ekonomistów?




Nie Andrzejku na konsumpcji za kredyt się nie da zbudować dobrobytu. Za to na dotacjach od wujka Hansa już tak. Tym bardziej że jak mówi stare proroctwo kiedy połowa naszego społeczeństwa zrobi uprawnienia na wózki widłowe , to wówczas zapanuje praworządność i niekończące się lato...umiech


Co Edzio, zmieniłeś poglądy czy ktoś inny ma dyżur? Ustalcie jakieś wspólne stanowisko bo wychodzisz jak zwykle na forumowego pajaca.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Gru 2020r. 15:20  
Cytuj
klakier

boisz sie konkurencji?

bez obaw

nie ma tu większego pajaca niż ty


***** anżeja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Gru 2020r. 16:13  
Cytuj
CYTAT


Co Edzio, zmieniłeś poglądy czy ktoś inny ma dyżur? Ustalcie jakieś wspólne stanowisko bo wychodzisz jak zwykle na forumowego pajaca.




W czym miałem zmienić poglądy Andrzejku? Moje poglądy są od kilku lat stałe i niezmienne...umiech



Grafik , dyżur , wspólne stanowisko to chyba znaczna część twojego forumowego życia , nie sądzisz?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Gru 2020r. 19:23  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Co Edzio, zmieniłeś poglądy czy ktoś inny ma dyżur? Ustalcie jakieś wspólne stanowisko bo wychodzisz jak zwykle na forumowego pajaca.




W czym miałem zmienić poglądy Andrzejku? Moje poglądy są od kilku lat stałe i niezmienne...umiech



Grafik , dyżur , wspólne stanowisko to chyba znaczna część twojego forumowego życia , nie sądzisz?umiech


Zawsze? Jeszcze całkiem nie dawno z innego konta chwaliłeś pisiorstwo za wzrost gospodarczy zbudowany na konsumpcji na kredyt. I znów wyszedłeś na idiotę.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3244
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2020r. 20:08  
Cytuj
Szlag człowieka trafia że ciężko pracuje a te psie krwie go okradają i marnotrawią.

Rozdają darmo ciężko zarobione pieniądze ludzi chcących coś osiągnąć w zamian za swoje poparcie. Sami jak książęta się obnoszą. Nie stosują się do prawa które samo tworzą Nie inwestują ani w polski przemysł ani w jego rozwój czy też w wojsko. Zamiast tego żrą jak świnie.

Środek pandemii kryzys światowy i krajowy a te PISie fiuty nagradzają się w najlepsze, podnoszą a zrównoważony budżet okazuje się rekordowym długiem publicznym.

Mordy sobie wycierają Bogiem. Z narodu robią MOPSy chytre na zasiłki.

***** ***

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Gru 2020r. 20:59  
Cytuj
CYTAT
Ten wątek dotyczy dyskusji na temat polityki. Proszę przypomnieć sobie zasady jakie powinny obowiązywać na forum i starać się ich trzymać. Proszę o zachowanie kultury wypowiedzi.


Bolek1313 i PolakzPolski4 bez żadnych ostrzeżeń?!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Gru 2020r. 03:31  
Cytuj
Jarek,stary tetryku,wstawaj!mlotek

Gdzie byłeś synu komunistycznego oficera Ludowego Wojska Polskiego, kiedy wprowadzono stan wojenny?chytry
Pod łóżkiem mamusi?zaklopotany
U mnie się nie zmieścisz. Profilaktycznie mam tam taki syf,że żaden potwór nie wejdzie.nie wiem
Ty też.placze
Jak mam mówić do ciebie-"kombatancie"czy"Konusie"...sciana
A może cudowne dziecko komuny?co
Zajeb@łeś z bratem w 1969 r.Księżyc,masz gdzie wypyerd@alać!good
Adios.Won!3m sie

https://demot(...)aczynski

A tu, następny "anty"postkomunista.zaklopotany

https://demot(...)em-Czech

PS.Teleranka w TV dziś też nie będzie...jezyk

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Gru 2020r. 08:32  
Cytuj
CYTAT



Zawsze? Jeszcze całkiem nie dawno z innego konta chwaliłeś pisiorstwo za wzrost gospodarczy zbudowany na konsumpcji na kredyt. I znów wyszedłeś na idiotę.



Jest to oczywista nieprawda Andrzejku. Jakie to typowe dla was chłopców POKO-wców...umiech
Zacytuj mnie kiedy chwaliłem pisiorów za wzrost , chętnie to przeczytam. Pisałem najwyżej że mimo rozdawnictwa trzymali budżet w ryzach, o których twoi mocodawcy mogli tylko pomarzyć. Podkreślałem to często , tęgo się nie wypieram. Do momentu wybuchu epidemii srakawirusa wskaźniki gospodarcze były dużo lepsze niż za poprzedników. Zawsze jako przykład podawałem wysokość deficytu sektora finansów publicznych czy długu publicznego w relacji do PKB. Można sobie sprawdzić samemu , jeśli tylko ma się odrobinę chęci. I brak ideologicznego zacietrzewienia , ale w przypadku waszej ekipy to chyba niewykonalne...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Gru 2020r. 08:49  
Cytuj
CYTAT


Bolek1313 i PolakzPolski4 bez żadnych ostrzeżeń?!



Też mnie ten fakt bulwersuje. Dorzuciłbym jeszcze regresa do kolekcji tych ancymonów z immunitetem...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Gru 2020r. 08:59  
Cytuj
CYTAT
Jarek,stary tetryku,wstawaj!mlotek

Gdzie byłeś synu komunistycznego oficera Ludowego Wojska Polskiego, kiedy wprowadzono stan wojenny?chytry
Pod łóżkiem mamusi?zaklopotany
U mnie się nie zmieścisz. Profilaktycznie mam tam taki syf,że żaden potwór nie wejdzie.nie wiem
Ty też.placze
Jak mam mówić do ciebie-"kombatancie"czy"Konusie"...sciana
A może cudowne dziecko komuny?co
Zajeb@łeś z bratem w 1969 r.Księżyc,masz gdzie wypyerd@alać!good
Adios.Won!3m sie

https://demot(...)aczynski

A tu, następny "anty"postkomunista.zaklopotany

https://demot(...)em-Czech

PS.Teleranka w TV dziś też nie będzie...jezyk



Jusek jak zwykle po pijaku wszystko przekręciłeś. Ojciec Jarka nie był oficerem Ludowego Wojska Polskiego, tylko funkcjonariuszem Smierszu. A jego oficerem prowadzącym był generał Iwan Sierow. Tak poza tym to Jaro był internowany razem z Henryką Krzywonos ( kolejną legendą opozycji)...umiech


Sama Hienia zanim zatrzymała tramwaj podobno uwielbiała zabawę na trzy krany. Ale może to tylko pomówienia...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Gru 2020r. 09:08  
Cytuj
CYTAT
Szlag człowieka trafia że ciężko pracuje a te psie krwie go okradają i marnotrawią.

Rozdają darmo ciężko zarobione pieniądze ludzi chcących coś osiągnąć w zamian za swoje poparcie. Sami jak książęta się obnoszą. Nie stosują się do prawa które samo tworzą Nie inwestują ani w polski przemysł ani w jego rozwój czy też w wojsko. Zamiast tego żrą jak świnie.

Środek pandemii kryzys światowy i krajowy a te PISie fiuty nagradzają się w najlepsze, podnoszą a zrównoważony budżet okazuje się rekordowym długiem publicznym.

Mordy sobie wycierają Bogiem. Z narodu robią MOPSy chytre na zasiłki.

***** ***



Regresie nigdy nie byłem fanatycznym zwolennikiem demokracji, niemniej tak to chyba działa w tym ustroju. Od wyborów do wyborów rządzą ci którym gawiedź powierzyła ster nad państwem. Może kiedyś uda się wprowadzić czynne prawo wyborcze dla ludzi o ilorazie inteligencji powyżej 120 ( a . Zdaję sobie sprawę że dla bezpartyjnych wolnościowców będzie to bariera zaporowa , ale może wtedy skończy się to co jest teraz...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Gru 2020r. 09:11  
Cytuj
madrasku - tylko nas dostrzegasz?

no czuję się zaszczycony


***** lewaków
***** julki i alanów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3244
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2020r. 10:04  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Bolek1313 i PolakzPolski4 bez żadnych ostrzeżeń?!



Też mnie ten fakt bulwersuje. Dorzuciłbym jeszcze regresa do kolekcji tych ancymonów z immunitetem...umiech


Zarzekaleś się że donosicielstwem się brzydzisz. Dzisiaj sam mnie pomawiasz.


Rząd powinien stać na straży racjonalnego wydawania finansów publicznych bo to nasze dobro wspólne. Pilnować żeby jak najwięcej pieniędzy pozostawało w kieszeni Polaków. Tymczasem PISorzyty traktują je jak środki do realizowania partyjnych interesów.

Moim skromnym prawo głosu powinno wyglądać następująco: doktorat 10 głosów; wyższe 5 głosów; licencjat, średnie 3 głosy; reszta 1 głos.

***** PISłodziei

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Gru 2020r. 10:31  
Cytuj
CYTAT
CYTAT



Zawsze? Jeszcze całkiem nie dawno z innego konta chwaliłeś pisiorstwo za wzrost gospodarczy zbudowany na konsumpcji na kredyt. I znów wyszedłeś na idiotę.



Jest to oczywista nieprawda Andrzejku. Jakie to typowe dla was chłopców POKO-wców...umiech
Zacytuj mnie kiedy chwaliłem pisiorów za wzrost , chętnie to przeczytam. Pisałem najwyżej że mimo rozdawnictwa trzymali budżet w ryzach, o których twoi mocodawcy mogli tylko pomarzyć. Podkreślałem to często , tęgo się nie wypieram. Do momentu wybuchu epidemii srakawirusa wskaźniki gospodarcze były dużo lepsze niż za poprzedników. Zawsze jako przykład podawałem wysokość deficytu sektora finansów publicznych czy długu publicznego w relacji do PKB. Można sobie sprawdzić samemu , jeśli tylko ma się odrobinę chęci. I brak ideologicznego zacietrzewienia , ale w przypadku waszej ekipy to chyba niewykonalne...umiech


Ok, czyli nie chwaliłeś pisiorów za wzrost gospodarczy i nie jesteś idiotą uśmiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Gru 2020r. 11:20  
Cytuj
CYTAT
[cytat][cytat]

Moim skromnym prawo głosu powinno wyglądać następująco: doktorat 10 głosów; wyższe 5 głosów; licencjat, średnie 3 głosy; reszta 1 głos.

***** PISłodziei


Obecnie na prywatnych uczelniach wyższych poziom nauczania jest niższy niż w ubiegłym stuleciu w technikum lub liceum, więc moim też skromnym to zapewne nie ten kierunek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Gru 2020r. 11:21  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT


Bolek1313 i PolakzPolski4 bez żadnych ostrzeżeń?!



Też mnie ten fakt bulwersuje. Dorzuciłbym jeszcze regresa do kolekcji tych ancymonów z immunitetem...umiech


Zarzekaleś się że donosicielstwem się brzydzisz. Dzisiaj sam mnie pomawiasz.


Rząd powinien stać na straży racjonalnego wydawania finansów publicznych bo to nasze dobro wspólne. Pilnować żeby jak najwięcej pieniędzy pozostawało w kieszeni Polaków. Tymczasem PISorzyty traktują je jak środki do realizowania partyjnych interesów.

Moim skromnym prawo głosu powinno wyglądać następująco: doktorat 10 głosów; wyższe 5 głosów; licencjat, średnie 3 głosy; reszta 1 głos.

***** PISłodziei



Gdybyśmy chcieli ukarać każdego ministra czy premiera w III RP , który przyłożył rękę do nieracjonalnego wydawania pieniędzy publicznych to nie znalazłby się nawet jeden , który by uniknął odpowiedzialności. Jest tylko kwestia skali tego zjawiska...umiech


Regresie tylko kryterium ilorazu inteligencji wchodzi w grę. Minimum 120 na czynne a 130 na bierne prawo wyborcze załatwia sprawę definitywnie. Żaden głąb nie powinien ani głosować ani tym bardziej startować w wyborach parlamentarnych. Póki co gender studies to podyplomówka , ale na zachodzie są już doktorzy i profesorowie w tej prestiżowej dziedzinie. I co taki doktorant ma mieć jakiś profit? Dla mnie trochę za mocne...umiech
No chyba że ma wysokie IQ ale jestem dziwnie spokojny że takich będzie niewielu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Gru 2020r. 11:33  
Cytuj
CYTAT




Ok, czyli nie chwaliłeś pisiorów za wzrost gospodarczy i nie jesteś idiotą uśmiech




Nie chwaliłem ich za żadne działania w gospodarce Andrzejku od czasu objęcia rządów w 2015. Od samego początku pisałem o ich marności. Niemniej zwracałem uwagę że mimo rozdawnictwa potrafili zmniejszyć dług publiczny w stosunku do PKB do poziomu , który dla twoich mocodawców był nieosiągalny. Ty wyciągasz z tego jakieś dziwne wnioski. Być może wynika to z tego że bezpartyjni wolnościowcy to płatne pachołki POKO , być może z czegoś innego?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Gru 2020r. 12:12  
Cytuj
CYTAT
[cytat]
Jusek jak zwykle po pijaku wszystko przekręciłeś.


Jeśli już,to na trzeźwo.jezyk
Zdarzyło mi się...zarumieniony
Co do Jarka i jego urody,to z wiekiem wygląda całkiem ładnie.
Wiekiem od trumny...potluczony

PS.ok

https://demot(...)-nie-mam

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 648
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2020r. 12:34  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT


Bolek1313 i PolakzPolski4 bez żadnych ostrzeżeń?!



Też mnie ten fakt bulwersuje. Dorzuciłbym jeszcze regresa do kolekcji tych ancymonów z immunitetem...umiech


Zarzekaleś się że donosicielstwem się brzydzisz. Dzisiaj sam mnie pomawiasz.


Rząd powinien stać na straży racjonalnego wydawania finansów publicznych bo to nasze dobro wspólne. Pilnować żeby jak najwięcej pieniędzy pozostawało w kieszeni Polaków. Tymczasem PISorzyty traktują je jak środki do realizowania partyjnych interesów.

Moim skromnym prawo głosu powinno wyglądać następująco: doktorat 10 głosów; wyższe 5 głosów; licencjat, średnie 3 głosy; reszta 1 głos.

***** PISłodziei


Tobie to zabrałbym prawo głosu. Nic nie reprezentujesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Gru 2020r. 14:46  
Cytuj
CYTAT
CYTAT




Ok, czyli nie chwaliłeś pisiorów za wzrost gospodarczy i nie jesteś idiotą uśmiech




Nie chwaliłem ich za żadne działania w gospodarce Andrzejku od czasu objęcia rządów w 2015. Od samego początku pisałem o ich marności. Niemniej zwracałem uwagę że mimo rozdawnictwa potrafili zmniejszyć dług publiczny w stosunku do PKB do poziomu , który dla twoich mocodawców był nieosiągalny. Ty wyciągasz z tego jakieś dziwne wnioski. Być może wynika to z tego że bezpartyjni wolnościowcy to płatne pachołki POKO , być może z czegoś innego?umiech


Z tego nie wyciągam żadnych wniosków, czy nigdy nie chwaliłeś rządu pis za wzrost gospodarczy? Proste pytanie i oczekuję prostej odpowiedzi.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Gru 2020r. 15:44  
Cytuj
Jeżeli potrafili mimo swojej marności utrzymywać wysokie tempo wzrostu gospodarczego , i na okrasę zmniejszać dług publiczny w stosunku do PKB , to przyrównując ich do poprzedników, podawanie przeze mnie statystyk Eurostatu , pewnie można uznać za chwalenie wyniku. Nigdy nie chwaliłem ich metod , bo ten model , który zaprezentowali mnie nie satysfakcjonuje. Niemniej w kontrze do najbardziej szkodliwych rządów koalicji oszustów z gumofilcami ich rządy jawiły się jako coś lepszego. Chuj.wego ale jednak lepszego....umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 227 228 229 230 231 232 233 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »