NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 226 227 228 229 230 231 232 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Gru 2020r. 06:52  
Cytuj
klakier

przecie to zasługa twoich idoli

ty lepiej łap smerfy

bo coś niedomagasz


***** anżeja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2020r. 06:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Gru 2020r. 10:51  
Cytuj
CYTAT
Od nowego roku prad będzie tańszy, brawo pis albo wina tuska smiech2




Andrzejku ale za unijne porozumienie , to już kto jak kto , ale ty powinieneś pochwalić pisiorów. Będzie znowu płynąć nieprzebranym strumieniem morze darmowej kaski od wujka Hansa. A przecież nie od dziś wiadomo że tylko dzięki dotacjom można się rozwijać i bogacić, nieprawdaż?umiech


Darmowe obiadki od wujka Hansa sprawiają że Polska rośnie w siłę , a nasi rodacy żyją dostatniej. A bezpartyjni wolnościowcy rodem z obojga sztabów to pewnie żyją w ekstazie?umiech


Naiwni durnie oglądający TVN się cieszą , naiwni durnie oglądający TVP również. Czegóż chcieć więcej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3244
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2020r. 15:54  
Cytuj
Pisłodziejom już drukarka nie wyrabia z drukowaniem pieniędzy. Skarbiec Rzeczypospolitej świeci pustkami. Długi ojczyzny na dożywocie.

Wszystko po latach spokoju, niepodzielnych rządów i dobrej koniunktury gospodarczej.

Nie ma już kogo łupić. Nie ma już co wynosić z Domu. Teraz czas PiSorzytom Ojczyznę kur*ić. neutralny

Miekiszony

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Gru 2020r. 15:56  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Od nowego roku prad będzie tańszy, brawo pis albo wina tuska smiech2




Andrzejku ale za unijne porozumienie , to już kto jak kto , ale ty powinieneś pochwalić pisiorów. Będzie znowu płynąć nieprzebranym strumieniem morze darmowej kaski od wujka Hansa. A przecież nie od dziś wiadomo że tylko dzięki dotacjom można się rozwijać i bogacić, nieprawdaż?umiech


Darmowe obiadki od wujka Hansa sprawiają że Polska rośnie w siłę , a nasi rodacy żyją dostatniej. A bezpartyjni wolnościowcy rodem z obojga sztabów to pewnie żyją w ekstazie?umiech


Naiwni durnie oglądający TVN się cieszą , naiwni durnie oglądający TVP również. Czegóż chcieć więcej?


"Miszcz" najpierw wmówić teze rozmowcy a potem go wyśmiać, że to głupoty uśmiech

Tak tylko dla przypomnienia. Głupolu, to ty chwaliłeś pisiorów za wzrost gospodarczy oparty na konsumpcji i cieszyłeś się że to dobre dla Polski. Większego idioty ekonomicznego od ciebie na tym forum nie znajdziesz.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10802
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Gru 2020r. 17:31  
Cytuj
CYTAT
Pisłodziejom już drukarka nie wyrabia z drukowaniem pieniędzy. Skarbiec Rzeczypospolitej świeci pustkami. Długi ojczyzny na dożywocie.

Nie ma już kogo łupić. Nie ma już co wynosić z Domu. neutralny

Miekiszony


Obrazek
Progresss


Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Gru 2020r. 18:52  
Cytuj
CYTAT
Pisłodziejom już drukarka nie wyrabia z drukowaniem pieniędzy. Skarbiec Rzeczypospolitej świeci pustkami. Długi ojczyzny na dożywocie.

Wszystko po latach spokoju, niepodzielnych rządów i dobrej koniunktury gospodarczej.

Nie ma już kogo łupić. Nie ma już co wynosić z Domu. Teraz czas PiSorzytom Ojczyznę kur*ić. neutralny

Miekiszony




Zawsze można regresie zadzierzgnąć pętlę na szyi i odejść z tego łez padołu...umiech
Tym bardziej że życie w Kaczystanie zrobiło się nie do zniesienia.



Nic się nie dzieje z dodrukiem pieniędzy regresie. Kiedy pisiwska drukarka nie podoła , to ta wujka Hansa da radę. Ma dużo większą wydajność i z pewnością podoła...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Gru 2020r. 18:59  
Cytuj
CYTAT


"Miszcz" najpierw wmówić teze rozmowcy a potem go wyśmiać, że to głupoty uśmiech

Tak tylko dla przypomnienia. Głupolu, to ty chwaliłeś pisiorów za wzrost gospodarczy oparty na konsumpcji i cieszyłeś się że to dobre dla Polski. Większego idioty ekonomicznego od ciebie na tym forum nie znajdziesz.




Wybacz Andrzejku. Nie skończyłem zaocznie ekonomii na Politechnice Radomskiej, i nie mogę równać się z najlepszymi. Nie pracowałem też kilka lat w "bankowości" udzielając "pożyczek" na 300 % RRSO. Zatem nie ukrywam że ekonomia nie jest moją mocną stroną...umiech



Tak jak pisałem regresowi, twoja ukochana UE znalazła sposób na kryzys w Polsce ( bo przecież nigdzie więcej nie wystąpił). Trochę pożyczą , resztę dodrukują i wszyscy będą zadowoleni. A na pewno wujek Hans ...umiech


Przeczucie mi podpowiada że między 19:00 a 19:20 odpowiedzi Andrzejka nie będzie...umiech
Inteligencja ( a przynajmniej ta samozwańcza) ma swój seans nienawiści.


O 19:30 startują inni gamonie...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Gru 2020r. 19:11  
Cytuj
Edek na moje oko, jedyne co skończyłeś to gimnazjum i to całkiem nie dawno.

A z tym stryczkiem to maz rację. Można, skoro tak ciężko ci się żyje w tej złej UE. Ewentualnie możesz wyemigrować po za UE. Kto cię tu trzyma? No ale czy tam gdzieś płacą za pisanie twoich głupot?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Gru 2020r. 19:14  
Cytuj
Przepraszam że musiałem cię oderwać od oglądania najbardziej rzetelnego serwisu informacyjnego w tym kraju. Później na TVN24 będą Fakty po faktach , więc może coś nadrobisz...umiech


Mam nadzieję że kiedyś dojdzie do walnej bitwy między zwolennikami PiSu i dziejowej misji Jarosława Kaczyńskiego, a obrońcami praworządności wszelkiej maści. Gdy te dwa wrogie plemiona umrą za swoich świętych, to wówczas ludzie normalni zaprowadzą nowe porządki. Skończą się jałowe dyskusje o zastępcze tematy.



Dużo bym dał żeby was wszystkich bezpartyjnych wolnościowców rodem z obojga sztabów i innych podkarpackich dewiantów , ujrzeć leżących pokotem obok moherowych beretów i członków klubu Gazety Polskiej...smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Gru 2020r. 19:25  
Cytuj
CYTAT
Przepraszam że musiałem cię oderwać od oglądania najbardziej rzetelnego serwisu informacyjnego w tym kraju. Później na TVN24 będą Fakty po faktach , więc może coś nadrobisz...umiech


Mam nadzieję że kiedyś dojdzie do walnej bitwy między zwolennikami PiSu i dziejowej misji Jarosława Kaczyńskiego, a obrońcami praworządności wszelkiej maści. Gdy te dwa wrogie plemiona umrą za swoich świętych, to wówczas ludzie normalni zaprowadzą nowe porządki. Skończą się jałowe dyskusje o zastępcze tematy.



Dużo bym dał żeby was wszystkich bezpartyjnych wolnościowców rodem z obojga sztabów i innych podkarpackich dewiantów , ujrzeć leżących pokotem obok moherowych beretów i członków klubu Gazety Polskiej...smiech2



Tak bardzo musisz udowadniać?uśmiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2020r. 19:26  
Cytuj
Aż jestem ciekaw, "ludzie normalni" czyli ?

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Gru 2020r. 19:27  
Cytuj
Ale za tą przerwę o oglądaniu Faktów to naprawdę przepraszam. Zapomniałem jakie to dla ciebie ważne...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Gru 2020r. 19:28  
Cytuj
CYTAT
Aż jestem ciekaw, "ludzie normalni" czyli ?



Ja, ty i kardynał McCarrick , bobku. Takich ludzi miałem na myśli...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Gru 2020r. 19:57  
Cytuj
dzban foliarz
anżej
regres
gudman
bobek

sami "normalni"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10802
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Gru 2020r. 20:06  
Cytuj
Południe EU odetchnęło,,,

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Gru 2020r. 20:43  
Cytuj
CYTAT
Południe EU odetchnęło,,,


Taki przekaz dnia?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Gru 2020r. 22:26  
Cytuj
A u was w sztabie POKO , jaki przekaz poszedł Andrzejku? Dobrze że Morawiecki podpisał?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3244
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2020r. 22:48  
Cytuj
Kiedy Konendante el Socjalistico Nopoto Corupcia przebywa we świątyni byle dziad pomodlić się nie wejdzie. "Mój bul jest mojszy niż twój więc spieprzaj dziadu i na mafię mi bul."

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10802
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Gru 2020r. 23:10  
Cytuj
Soros wściekły,,,

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Gru 2020r. 23:14  
Cytuj
Regresie tudzież bananie figlarzu ( czy na jakim tam koncie dzisiaj jedziesz z grafiku) , czy cieszą cię darmowe obiadki od wujka Hansa? Myślisz że zbudujemy dobrobyt na tej ekstra kasce? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3244
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2020r. 00:07  
Cytuj
Przeżywasz latami tęgo @Banana. Nie na darmo mówi się E zły dotyk boli całe życie....

Z funduszy UE trzeba się rozliczać. W przeciwieństwie do nietrafionych "inwestycji" w konsumpcję PISorzytów które służą defraudacji lub marnotrawstwu.

Sasin, Szumowski, Rydzyk, Kurski, Macierewicz, Duda, Miśkiewicz, Morawiecki, Lucek będą siedzieć za defraudacje. Jarosława Kaczyńskiego natomiast zaślubimy z Krystyną Pawłowicz żeby ratować niż demograficzny. Ziobro uczynimy ich kuratorem żeby nie dochodziło do wojny domowej smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 860
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Gru 2020r. 05:14  
Cytuj
Największe podkarpackie miasta obeszły się smakiem, nie otrzymają pomocy w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Co je łączy? Rządzą w nich politycy niezwiązani z PiS. Największą kwotę dla jednego samorządu na Podkarpaciu dostanie Stalowa Wola, gdzie rządzi Lucjusz Nadbereżny, nazywany "cudownym dzieckiem PiS".
rzeszow.wyborcza.pl

Kolejny dowód na to, że Polska PiSu to Polska jednej partii. Tak się tworzy autorytaryzm.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Gru 2020r. 05:59  
Cytuj
Ktoś pytał się gdzie Anżej.chytry
"Zdybał się" prezydentu!potluczony

ttps://demot(...)em-Czech

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Gru 2020r. 07:46  
Cytuj
CYTAT
Przeżywasz latami tęgo @Banana. Nie na darmo mówi się E zły dotyk boli całe życie....

Z funduszy UE trzeba się rozliczać. W przeciwieństwie do nietrafionych "inwestycji" w konsumpcję PISorzytów które służą defraudacji lub marnotrawstwu.

Sasin, Szumowski, Rydzyk, Kurski, Macierewicz, Duda, Miśkiewicz, Morawiecki, Lucek będą siedzieć za defraudacje. Jarosława Kaczyńskiego natomiast zaślubimy z Krystyną Pawłowicz żeby ratować niż demograficzny. Ziobro uczynimy ich kuratorem żeby nie dochodziło do wojny domowej smiech2



Po prostu powziąłem informację że w waszym sztabie bezpartyjnych wolnościowców trzech czy czterech ludzi obsługuje wymiennie kilkanaście różnych kont. No wiesz dziś jesteś regresem a jutro kimś zupełnie innym. Chyba tylko Andrzejek ( który układa grafik dyżurów ) jest się w stanie ogarnąć w tym temacie...umiech
Banana figlarza wspinam z sentymentem, był wyjątkowym tumanem ( nawet jak wasze standardy) niemniej jego ideologiczne zacietrzewienie było zabawne. Poza tym on nigdy nie wypierał się oglądania Faktów TVN...umiech

Rozliczanie się z funduszy UE to takie same bajki , jak te co to im się dzieciom na dobranoc opowiada. To takie słodkie że dorosła osoba w to wierzy. A Święty Mikołaj przyniósł ci już jakiś prezent w tym roku? Byłeś grzeczny regresiku ( czy kim tam dziś jesteś)?umiech


A może jednak myślisz że to wujek Hans to taki teraźniejszy Święty Mikołaj? Przynosi w swoim worku prezenty dla Polaczków?



Może będą siedzieć , może nie. W polskim sądzie każdy wyrok jest możliwy. Pytanie czy przedstawiene przez ciebie towarzystwo trafi na sędziego z nowego rozdania , czy jakiegoś obrońcę praworządności. Jeżeli nawet "ślepy los" ich wyśle za kratki nie uronię jednej łzy. Chociaż szczerze myślę że więzienia dla polityków zdrajców Ojczyzny powinny być znacznie bardziej rozbudowane. I oprócz tych wymienionych przez ciebie widziałbym tam ich również z tych twoich ulubieńców oglądanych każdego dnia na ekranie TVN. Oj było by w czym przebierać...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Gru 2020r. 07:55  
Cytuj
CYTAT
Soros wściekły,,,


Rozmawiałaś nim?uśmiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 226 227 228 229 230 231 232 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »