NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 221 222 223 224 225 226 227 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 835
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Gru 2020r. 09:15  
Cytuj
mirek - głos katolickiego sumienia na tym forum. Oczywiście jak na prawdziwego polskiego katolika obraża ludzi o innych poglądach. Nawet śmieszne.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2020r. 09:15  
Cytuj

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 183
Dołączył: 27 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2020r. 10:21  
Cytuj
Mirku, a czy Ty nadal uważasz Jarosława K.,,prezesa kraju '' posła partii i jego kierownika za wybitnego polityka? Oczywiście nie oczekuję dyskusji i nawet jej nie chce (nie mam czasu na tłumaczenie i uświadamianie jaki ten,,pan"jest) jak i odpowiedzi .Odpowiedz powinna brzmieć- Tak lub Nie bez zbędnego tłumaczenia .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Gru 2020r. 11:56  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2020r. 12:11  
Cytuj
dyskusja jest zbędna ale podaj nam Rocky polityków Totalnej opozycji do porównania z Jarkiem cool

będziemy przytaczać wypowiedzi wskazanej "elyty" mężów stanu po ostatnim szantażu Niemiec, tym razem Niemcy poszli na skróty i nie udają że głosowanie jest potrzebne do czegokolwiek :-) postep, demokracja i wartości europejskie podlane praworządnością na widelcu ok

Szefowa Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen powiedziała, że zaproponuje fundusz odbudowy tylko dla 25 krajów członkowskich, jeśli wkrótce nie zostanie osiągnięte w jego sprawie porozumienie - podaje POLITICO.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Gru 2020r. 14:24  
Cytuj
CYTAT
mirek - głos katolickiego sumienia na tym forum. Oczywiście jak na prawdziwego polskiego katolika obraża ludzi o innych poglądach. Nawet śmieszne.


o

koleś - niby ateista, który jako avatar umieścił dobie przerobiony skandalicznie wizerunek świętego - obrażając w ten sposób miliony wierzących

poucza osobę wierzącą jak widzę, w kwestiach tolerancji, wiary

grubo gutman

***** gutmana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 835
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Gru 2020r. 14:28  
Cytuj
Jeśli mój awatar obraża twoje uczucia religijne to skrzywioną masz wiarę.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Gru 2020r. 14:38  
Cytuj
twoje wnioski - twój problem

wzorze tolerancji i dialogu


***** gutmana

piana z tego dzbana!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11782
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2020r. 14:43  
Cytuj
CYTAT
Mirku, a czy Ty nadal uważasz Jarosława K.,,prezesa kraju '' posła partii i jego kierownika za wybitnego polityka? Oczywiście nie oczekuję dyskusji i nawet jej nie chce (nie mam czasu na tłumaczenie i uświadamianie jaki ten,,pan"jest) jak i odpowiedzi .Odpowiedz powinna brzmieć- Tak lub Nie bez zbędnego tłumaczenia .


hehpotluczony

Już biegnę tłumaczyć się przed Tobą.

goodgoodgood

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 835
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Gru 2020r. 14:46  
Cytuj
CYTAT
twoje wnioski - twój problem

wzorze tolerancji i dialogu


***** gutmana

piana z tego dzbana!

Tak. Przy tobie jestem wzorem tolerancji i dialogu.
A tobie c**j w d**ę.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Gru 2020r. 15:02  
Cytuj
brawo wzorze tolerancji i kultury

ale ładnie się zapieniłeś
cieszę się


***** gudmana!
***** julki i alanów!
***** lewaków!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10610
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Gru 2020r. 16:19  
Cytuj
Rysiu, co tam te gwiazdki w stopce mówią o tobie? O obrazeczku innym razem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Gru 2020r. 16:20  
Cytuj
no przecież to anioł
wzór cnót, tolerancji, kultury, i miłej konwersacji


***** gudmana!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 835
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Gru 2020r. 16:25  
Cytuj
Widzę, że mój awatar i gwiazdki kolą w oczy.

Słychać wycie - znakomicie.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Gru 2020r. 16:29  
Cytuj
no pewnie, że znakomicie
na to liczyłeś
długo czekałeś
a tu nic

aż nagle

ulewa ci sie

***** gudmana!

słoma z dzbana!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10610
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Gru 2020r. 16:42  
Cytuj
Widok Rysia zawsze kłuje,,,

Obrazek



Stop worrying róbta co chceta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 835
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Gru 2020r. 16:50  
Cytuj
Fajne zdjęcie. Takie nie za prawdziwe. Ale czego się po tobie spodziewać.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2020r. 17:01  
Cytuj
CYTAT


Szefowa Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen powiedziała, że zaproponuje fundusz odbudowy tylko dla 25 krajów członkowskich, jeśli wkrótce nie zostanie osiągnięte w jego sprawie porozumienie - podaje POLITICO.


Robi się ciepło co?
A mówiłem, niech polski Pisochlop zastanowi się dobrze do jakiej rozgrywki i z kim siada. Przy czym nie mylmy Polski z PiSem i narodu polskiego z PiSem. Zapier..licie, to poniesiecie polityczne konsekwencje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10610
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Gru 2020r. 17:10  
Cytuj
Można się spodziewać najlepszego Rysiu cool girl

https://www.washingtonpost.com/national/on-faith/richard-dawkins-under-fire-for-mild-pedophilia-remarks/2013/09/09/3ae7b150-1974-11e3-80ac-96205cacb45a_story.html

W wywiadzie dla magazynu The Times w sobotę (7 września) 72-letni Dawkins powiedział, że nie jest w stanie potępić tego, co nazywał „łagodną pedofilią”, której doświadczył w angielskiej szkole, gdy był dzieckiem w latach pięćdziesiątych.

Odnosząc się do swoich pierwszych dni w szkole z internatem w Salisbury, przypomniał sobie, jak jeden z (nienazwanych) pryncypałow „pociągnął mnie na kolano i włożył rękę w moje spodenki”.

Powiedział, że inne dzieci w jego szkolnej grupie rówieśniczej były molestowane przez tego samego nauczyciela, ale stwierdził: „Nie sądzę, żeby wyrządził nam trwałą krzywdę”
.


Ja tam obserwuje u niego trwałe ślady, które sobie źle wytłumaczył.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10610
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Gru 2020r. 17:16  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Szefowa Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen powiedziała, że zaproponuje fundusz odbudowy tylko dla 25 krajów członkowskich, jeśli wkrótce nie zostanie osiągnięte w jego sprawie porozumienie - podaje POLITICO.


Robi się ciepło co?


Robi się zamordyzm cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2020r. 17:29  
Cytuj
Dwa dyktatorki z Europy wschodniej chcą zablokować budżet unii, spoko. Ja się tylko dziwię czemu ten nasz karzełek nie pojedzie tam i jakiegoś przemówienia nie kropnie. Orban tam jest co chwilę, a nasz boi się czy wstydzi. Polska taka duża a dyktatorka mamy takiego hm małego i strachliwego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10610
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Gru 2020r. 17:44  
Cytuj
Ferbi, radna Butryn nauczała że nie musimy blokować nowej klauzuli budżetowej w/s oceniania naszych wartości. Możemy od razu zrezygnować z zadośćuczynienia zgadzając się na przyjęcie jej proponowanej treści.

To taka piękna pułapka, bo jedynie POKO/PSL może odmrozić unijne datki dla pracującego ludu miast i wsi gdy tylko wrócą do władzy umiech Każde inne od lewicowo-liberalnych rządów zawsze będą rozliczane batem postępowości.

To przynosi ze sobą popłoch wśród prawicowych konserwatystów europejskich bo kto na nich zagłosuje, gdy wie że nic nie dostanie z powrotem z kasy unijnej na wspólnotowe projekty?

To daleko posunięty zamordyzm w celu zagwarantowania utrzymania władzy w UE przez liberalną lewicę. Ktoś to kupi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2020r. 17:59  
Cytuj
Ja na platformę nigdy nie głosowałem, a jakakolwiek będzie rządzić koalicja po PiSie to też ślubu z nią nie wezmę. Polityków nie należy przyzwyczajać do życia z naszych podatków. Ale jak sobie pomyślę że PiS podporzadkowalby sobie sądy jak magister Przylebska to ciarki mnie przechodzą. Strach by nawet było w internecie coś napisać a Ziobro zamykalby kogo chciał specjalnie nie martwiąc się o dowody.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Gru 2020r. 21:23  
Cytuj
CYTAT


Stocznia Gryfia sprzedaje swój zakład w Świnoujściu i daje wypowiedzenia 200 pracownikom. To kolejny cios dla ambitnych planów PiS o wskrzeszeniu polskiego przemysłu stoczniowego. Związkowcy mówią o hańbie. A eksperci dodają, że będą kolejne akty tej tragedii.




Sukces pis? Czy może jednak wina Tuska?

***** ***

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Gru 2020r. 21:53  
Cytuj
CYTAT
Ja na platformę nigdy nie głosowałem, a jakakolwiek będzie rządzić koalicja po PiSie to też ślubu z nią nie wezmę. Polityków nie należy przyzwyczajać do życia z naszych podatków. Ale jak sobie pomyślę że PiS podporzadkowalby sobie sądy jak magister Przylebska to ciarki mnie przechodzą. Strach by nawet było w internecie coś napisać a Ziobro zamykalby kogo chciał specjalnie nie martwiąc się o dowody.



Andrzejek czy regres też twierdzą że na platformę nie głosowali , a TVN-u nie oglądają. Od razu można się poznać na człowieku jak pisze takie rzeczy...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Gru 2020r. 06:27  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ja na platformę nigdy nie głosowałem, a jakakolwiek będzie rządzić koalicja po PiSie to też ślubu z nią nie wezmę. Polityków nie należy przyzwyczajać do życia z naszych podatków. Ale jak sobie pomyślę że PiS podporzadkowalby sobie sądy jak magister Przylebska to ciarki mnie przechodzą. Strach by nawet było w internecie coś napisać a Ziobro zamykalby kogo chciał specjalnie nie martwiąc się o dowody.



Andrzejek czy regres też twierdzą że na platformę nie głosowali , a TVN-u nie oglądają. Od razu można się poznać na człowieku jak pisze takie rzeczy...umiech


To oczywistego dla każdego idioty jak ty. Nie popierasz pisu oglądasz tvn i głosujesz na po.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 221 222 223 224 225 226 227 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »