NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 219 220 221 222 223 224 225 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lis 2020r. 11:12  
Cytuj
Anżej jest, ale nie ma eminencji McCarricka. Umarł na srakę z odwodnienia. Ostatnim ruchem ręki pogładził regresa po głowie i dał mu snickersa...umiech





Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2020r. 11:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lis 2020r. 12:41  
Cytuj
CYTAT
Anżej jest, ale nie ma eminencji McCarricka. Umarł na srakę z odwodnienia. Ostatnim ruchem ręki pogładził regresa po głowie i dał mu snickersa...umiech





Obrazek


widzę, że wspierający partię, jedyną słuszną, mają srakę z powodu strajku kobiet. Widać tylko strach i przerażenie umiechumiechumiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lis 2020r. 14:21  
Cytuj
kici kici klakierku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lis 2020r. 14:47  
Cytuj
Nie ukrywam Andrzejku że jak widzę twarz pani Lempart , to później w nocy zrywam się z krzykiem...umiech


Teraz już lepiej rozumiem tekst : na którym zamku straszysz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lis 2020r. 15:06  
Cytuj
CYTAT
Nie ukrywam Andrzejku że jak widzę twarz pani Lempart , to później w nocy zrywam się z krzykiem...umiech


Teraz już lepiej rozumiem tekst : na którym zamku straszysz?


Ty działasz anonimowo. Twoja gęba musi być straszna. Skoro sam się wstydzisz ale lekko oceniasz innych.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lis 2020r. 15:57  
Cytuj
Rozumiem czyli nie mogę nazwać paskudą pani Lempart, bo moja gęba w realu może być brzydsza?umiech



Moim zdaniem wątpliwa sprawa żeby ktoś mógł mieć brzydszą gębę od pani Marty , ale ok. Powiedzmy że może ma ryj jak z horroru , ale za to piękny umysł. Co ty na to?umiech



No cóż nie każdy mógł się urodzić takim przystojnym mężczyzną jak ty Andrzejku. Pewnie masz spore powodzenie u chłopaków ze sztabu POKO?smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lis 2020r. 17:19  
Cytuj
CYTAT
Rozumiem czyli nie mogę nazwać paskudą pani Lempart, bo moja gęba w realu może być brzydsza?umiech



Moim zdaniem wątpliwa sprawa żeby ktoś mógł mieć brzydszą gębę od pani Marty , ale ok. Powiedzmy że może ma ryj jak z horroru , ale za to piękny umysł. Co ty na to?umiech



No cóż nie każdy mógł się urodzić takim przystojnym mężczyzną jak ty Andrzejku. Pewnie masz spore powodzenie u chłopaków ze sztabu POKO?smiech2



Widzę, że dla ciebie wyglad jest mega ważny. Niestety nie zawsze to idzie w parze z rozumem. Na podstawie twoich wpisów można domniemywać że u ciebie mikro rozumek, co już wielokrotnie udowodniłeś. Z urodą też coś jest na rzeczy, bo tak bez powodu byś tematu nie zaczynał. Dlatego myślę żeś piękny jak listopadowa noc.

A tak na pewno to mega z ciebie prostak.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lis 2020r. 17:34  
Cytuj
klakierek wziął zastępstwo?


kici kici

wyliniały kocurze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lis 2020r. 17:58  
Cytuj
CYTAT
klakierek wziął zastępstwo?


kici kici

wyliniały kocurze


Co edku, chciałeś tylko potwierdzić swoje prostactwo?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lis 2020r. 19:52  
Cytuj
CYTAT



Widzę, że dla ciebie wyglad jest mega ważny. Niestety nie zawsze to idzie w parze z rozumem. Na podstawie twoich wpisów można domniemywać że u ciebie mikro rozumek, co już wielokrotnie udowodniłeś. Z urodą też coś jest na rzeczy, bo tak bez powodu byś tematu nie zaczynał. Dlatego myślę żeś piękny jak listopadowa noc.

A tak na pewno to mega z ciebie prostak.




To przykre że tak piszesz Andrzejku. Tym bardziej że zawsze miałem w głębokim poważaniu twoje opinie...umiech



Nie będę domniemywać co tam u ciebie jest mikro, bo obawiam się że najwięcej mogli by na ten temat napisać twoi koledzy ze sztabu POKO. Nie jestem jednakowoż przekonany że ta wiedza jest mi do czegoś potrzebna...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lis 2020r. 21:45  
Cytuj
CYTAT
CYTAT



Widzę, że dla ciebie wyglad jest mega ważny. Niestety nie zawsze to idzie w parze z rozumem. Na podstawie twoich wpisów można domniemywać że u ciebie mikro rozumek, co już wielokrotnie udowodniłeś. Z urodą też coś jest na rzeczy, bo tak bez powodu byś tematu nie zaczynał. Dlatego myślę żeś piękny jak listopadowa noc.

A tak na pewno to mega z ciebie prostak.




To przykre że tak piszesz Andrzejku. Tym bardziej że zawsze miałem w głębokim poważaniu twoje opinie...umiech



Nie będę domniemywać co tam u ciebie jest mikro, bo obawiam się że najwięcej mogli by na ten temat napisać twoi koledzy ze sztabu POKO. Nie jestem jednakowoż przekonany że ta wiedza jest mi do czegoś potrzebna...umiech






Tak piszą z reguły goście z kompleksami. Jak widać masz ich wiele. Przerost ambicji w powiązaniu z brakiem możliwości ich realizacji moze miec opłakane skutki. Nawet nie jest mi cię szkoda.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Lis 2020r. 06:56  
Cytuj
kici kici

analizy zostaw specjalistom

kiepsko zastępujesz dzbanuszka

łap te smerfy!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Lis 2020r. 08:15  
Cytuj
CYTAT



Tak piszą z reguły goście z kompleksami. Jak widać masz ich wiele. Przerost ambicji w powiązaniu z brakiem możliwości ich realizacji moze miec opłakane skutki. Nawet nie jest mi cię szkoda.




Ale to ty dzwonisz Anżej...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lis 2020r. 10:04  
Cytuj
CYTAT
CYTAT



Tak piszą z reguły goście z kompleksami. Jak widać masz ich wiele. Przerost ambicji w powiązaniu z brakiem możliwości ich realizacji moze miec opłakane skutki. Nawet nie jest mi cię szkoda.




Ale to ty dzwonisz Anżej...umiech


Masz jakieś dzwonki głosy w głowie i nie potrafisz zinterpretować. uśmiech może specjalista jakiś ci pomoże. A może nie smiech2

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lis 2020r. 10:50  
Cytuj
Może. Zapytam przy okazji o waszego kolegę eminencję McCarricka. Gdzieś zniknął. Albo rzeczywiście umarł na srakę, albo w końcu ktoś mu zabrał dostęp do internetu...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lis 2020r. 17:22  
Cytuj
dzbanuszek wrócił do szwabii

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lis 2020r. 20:45  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11782
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2020r. 09:35  
Cytuj
Rozwydrzone baby z debilnymi piorunkami, które zafundowały nam dewastacje pomników, terenów przykościelnych, profanacje miejsc kultu, niszczenie mienia publicznego, wrzeszczące, wulgarne, agresywne ....

A teraz płaczą, że ich protesty są "pokojowe" i nie rozumieją dlaczego dostają gazem po oczach.

Do tego szerzą śmierć roznosząc Covid-19.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Lis 2020r. 13:09  
Cytuj
"Wszystkim Andrzejom kochanym muszę przypomnieć,ze wstydem,na imię mamy,tak samo ,jak nasz Prezydent.

Lecz jak to bywa w niedoli,
myśl szybko kwitnie radosna
na pewno każdy z nas woli,
być Andrzej,a nie...Jarosław."-Andrzej Sikorowskiok
-----
Mnie nikt nie skojarzy z Anżejem lub... "Jarosławiem".potluczony

Panie Presydentu-Fszyskiego co naj...chytry
Narót Pana Koha.całus
PS.
Węgier, Laszlo Biró, wynalazł długopis.zdegustowany
Prezesu Jarosław zorientował się do czego służy.jezyk
Pan nauczył się jego obsługi.mlotek
Jak widać, można...zaklopotany

https://demot(...)zej-Duda

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10610
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Lis 2020r. 17:34  
Cytuj

Jusek, zszargałeś opinie pożytecznych jak Greta.
Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Lis 2020r. 21:00  
Cytuj
CYTAT
Rozwydrzone baby z debilnymi piorunkami, które zafundowały nam dewastacje pomników, terenów przykościelnych, profanacje miejsc kultu, niszczenie mienia publicznego, wrzeszczące, wulgarne, agresywne ....

A teraz płaczą, że ich protesty są "pokojowe" i nie rozumieją dlaczego dostają gazem po oczach.

Do tego szerzą śmierć roznosząc Covid-19.


A pamietam jak pisałeś że wredny Tusk kazał strzelać do górników. Teraz tajniacy pałkami teleskopowymi leją kobiety, gaz na ulicach. No i to wina rozwydrzonych bab. Teraz już wiadomo mireczku kim jesteś.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Lis 2020r. 21:02  
Cytuj
CYTAT

Jusek, zszargałeś opinie pożytecznych jak Greta.
Obrazek



Ty tez pisałaś o strzelaniu do górników. Na ostatnim MN też strzelano. Pewnie teraz to pochwalisz?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Lis 2020r. 21:33  
Cytuj
Ale o co chodzi?


Po Lamparta nie przyjechała laweta?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11782
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2020r. 07:35  
Cytuj
Ładowarka.

Laweta nie dała rady.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Gru 2020r. 07:41  
Cytuj
klakierku

takie pytanie

czy górnicy robili cokolwiek z tego co robią julki i alany?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 219 220 221 222 223 224 225 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »