NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 103 104 105 106 107 108 109 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2017r. 18:45  
Cytuj
CYTAT
Z kim będzie w koalicji uśmiech Nie wybrali.


smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

Użyj maści na bul ;-) albo weź ....l ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2017r. 18:45  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10608
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2017r. 18:55  
Cytuj
CYTAT
Bezimienna
Wyniki niemieckich wyborów pokazały, że choć od zjednoczenia Niemiec upłynęło ponad ćwierć wieku, to podziały nie zniknęły. Prawicowa AfD stała się trzecią siłą w Bundestagu obok liberalnej lewicy nazywanej chadekami, głównie dzięki wyborcom byłego NRD-ówka. Nie pomogły nawet 2,000 miliardów euro. - W dawnym NRD nie ma miłości do lewicy. Są autostrady, są wysprzątane ulice i wyremontowane miasta, ale nie ma życia. To region "złamanych życiorysów" - mówi money.pl prof. Waldemar Czachur z Instytutu Germanistyki Uniwersytetu Warszawskiego.


Liberałowie są niepocieszeni i skomlą, zrobili ze wschodnich Niemców oszołomów skrajnej prawicy (ok chyba to już gdzieś słyszeliśmy).
Niemcy "Be" bo nie głosują za postępem i demokracją inaczej. Czy ta sztuczka będzie równie skuteczna na rasie germańskiej? Na Polakach ciemnogród działał prawie 20 lat, kasta pławiła się w luksusach niebiańskiej bezkarności. Biednys boś głupi i robta co chceta. Dzisiaj ciemnogród to Petru, KODziarze i Palikoty, oszustów i złodziei wyłączając traktując jako ludzi bez szans na poprawę.



CYTAT
Andrzejek
Użyj maści na bul ;-) albo weź ....l ;-)

Andrzejek brylujesz w słowotoku rynsztoku. Masz dobre rady dla Martina ok doceni?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11771
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2017r. 19:48  
Cytuj
Martin ma tylko podstawówkę. Równy chłop dla takich jak on....potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2017r. 20:33  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Zycze wam panowie zebysice mieli syna albo wnuczka geja, zobaczymy jaki bedzie wasz tok myslenia.



JA ci Henio nie zycze niczego zlego bo z Twoich postow wiadac ze masz cos takiego w Rodzinie.Zycze dobroci i wyzwoleniaŁ=


Spokojnie nie ma w mojej bliskiej rodzinie ani geja ani lesbijki, chyba ze o tym nie wiem. Po twoim poscie o pederastach to chyba tobie wypada zyczyc dobroci i wyzwolenia.

Poznalem juz paru gejow i powiem szczerze ze to osoby bardzo wrazliwe, zapewno nie wszyscy tacy sa, ale dopoki oni sie tym nie afiszuja absolutnie mi to nie przeszkadza.

A wrcajac do sedna sprawy, bo to jest watek o polityce, to Pani Pawlowicz przydal by sie dobry bolec zapewne by wyluzowala i nie pier....la takich glupot.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2017r. 22:25  
Cytuj
Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10608
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2017r. 23:52  
Cytuj

Czy K15 jest tylko cyniczną przykrywką lobby, rosyjsko-niemieckiego grania na słabościach muzyka?



Ruch Kukiz'15 z zadowoleniem przyjął projekty prezydenckie. To może oznaczać próbę wyrwania prezydenta z obozu rządowego?

Ruch Kukiz'15 jest dogadany z prezydentem. To jednak za mało do zmiany konstytucji. Ruch Kukiz'15 w zasadzie nie jest do niczego potrzebny, PiS ma dostateczną większość, a z Kukiem ta większość wciąż jest za mała, by stać się konstytucyjną.

- Jeżeli pan prezydent będzie otwarty na propozycje Prawa i Sprawiedliwości, będziemy w stanie osiągnąć konsensus - skomentowała wystąpienie prezydenta Andrzeja Dudy premier Beata Szydło. Dodała jednak: - Boję się, że dojdzie do pata i zawieszenia prac nad zmianami w sądownictwie.



Radość Andrzejka zrozumiała i tłumaczy wszystko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2017r. 06:36  
Cytuj
Madziu, K'15 i Prezydent jak widać chcą reformy sadownictwa, a nie rewolucji kadrowej.

Zwróć uwagę na to co powołują się twoi mocodawcy. 80% społeczeństwa chce reformy sądów i to zapewne jest prawdą (jestem wśród tych 80%).

Pomijają fakt, że 50% poparło Prezydenta po zawetowaniu ustaw. Wygląda na to, że tylko twardy elektorat pisowski popiera nadal pis i jego działania.

Rozumiem, że ty nie możesz inaczej bo kariera, bo pieniądze. Szczęśliwie są ludzie, którzy nie dali sie kupić i chcą dobra Polski.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2017r. 06:43  
Cytuj
Poznalem juz paru gejow i powiem szczerze ze to osoby bardzo wrazliwe, zapewno nie wszyscy tacy sa, ale dopoki oni sie tym nie afiszuja absolutnie mi to nie przeszkadza.

A wrcajac do sedna sprawy, bo to jest watek o polityce, to Pani Pawlowicz przydal by sie dobry bolec zapewne by wyluzowala i nie pier....la takich glupot.


Heniu!!O pedałach mam swoje zdanie i nie zmienie mimo Twoich zapewnień o ich dobroci,czy miłości/do czego?./Zdeprawowani zboczeńcy i tyle w temacie.Nie radziłbym Ci Heniu isc pod prysznic z takim miluchemumiech
JA PROBLEMU Z PEDAŁAMI NIE MAM.mAM CZWORO DZIECI I CZWARTA ŻONEumiech

Wracsajac do tego co piszesz o Pawłowicz,to wydaje mi się,ze biorac pod uwagę bolca jak piszesz to przykładem kobiet mających bolca a bedacych oszołomami to masz ich więcej w osobach n.pSenyszyn,Środy,Kopacz,,Muchy.To liczne i POszołomione grono.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2017r. 07:05  
Cytuj
CYTAT
Madzia
smiech2 ale narracja.

A prawda jest taka, że Niemcy wybrali Angelę po raz kolejny. Widocznie tak im lepiej ;-)


Andrzejku, za dwa lata PIS wygra wybory, co jest sprawą oczywistą, chyba że Jerek pod wpływem alkoholu potrąci na przejściu dla pieszych pijaną zakonnice smiech2
Wtedy napisze że Polacy wybrali ponownie PIS " Widocznie tak im lepiej"
Ale Ci wtedy będzie łyso, będziesz miał werwe do ujadania lewacka szczekaczko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2017r. 11:00  
Cytuj
Może wtedy POlityczni lichwiarze i inni pederaści polityczni przestana szczekac na księżyc.

Madziu! Ze tez zawiasy ich nie zabola od klapania !!Co za glupota.Obsikac obszczekać co PiS , podkulić ogon i zwiac w krzakigood

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11771
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2017r. 14:59  
Cytuj
Może powyjeżdżają tak jak obiecują?

potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10608
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2017r. 16:43  
Cytuj
CYTAT
Madziu, K'15 i Prezydent jak widać chcą reformy sądownictwa, a nie rewolucji kadrowej.





Rewolucja kadrowa jest niezbędna, to ludzie zawiedli nie przepisy. Temida jest ślepa, oszuści, złodzieje, targowiczanie grasują po ulicach miast. Wolno donosić jak za zaborów do carskiego, pruskiego, sowieckiego i niemieckiego urzędnika. Upadek moralny najwyższej zdeprawowanej kasty.




Andrzejku, pozostawienie posłów PO/PSL w Parlamencie uważasz że cokolwiek zmieni?
Oni wszyscy gorący patrioci i anty-systemowcy jak Paweł co nie odmawia, ale się wyparł 3-ci raz zarumieniony

Obrazek




Adam Borowski: Ta uwaga odnośnie 3/5 jest słuszna, nie ma powodu, żeby akurat to wybierano w tej większości, szczególnie, że prezydent ma wiedzę, że w tym Sejmie będzie pat. Opozycja stoi na stanowisku wyrażonym przez pana Rzeplińskiego, kiedy powiedział, że wiele musi się zmienić, żeby nic się nie zmieniło. To nie jest dobre, mamy doświadczenie z powoływaniem sądu lustracyjnego. To środowisko wzywa do bojkotu wszelkich działań, żeby nikt nie przyjmował stanowiska od ministra Ziobry. Tu będzie musiała nastąpić zmiana. Ja jednak spojrzałbym na to szerzej. W mojej ocenie to, że społeczeństwo zobaczyło stosunek opozycji do reformy sądów. Wszyscy mówili, że chcemy reform. Tylko pytanie jakich? Ten proces, rozmowa w pałacu prezydenckim pokazała, że opozycja nie chce żadnych reform.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2017r. 21:19  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Madzia
smiech2 ale narracja.

A prawda jest taka, że Niemcy wybrali Angelę po raz kolejny. Widocznie tak im lepiej ;-)


Andrzejku, za dwa lata PIS wygra wybory, co jest sprawą oczywistą, chyba że Jerek pod wpływem alkoholu potrąci na przejściu dla pieszych pijaną zakonnice smiech2
Wtedy napisze że Polacy wybrali ponownie PIS " Widocznie tak im lepiej"
Ale Ci wtedy będzie łyso, będziesz miał werwe do ujadania lewacka szczekaczko.


Nie będzie mi łyso. Bo dlaczego niby miałoby być. Naród decyduje.


Madziu jeszcze niedawno piałaś z zachwytu nad tymi z PO/PSL ;-)

Jestem za wymianą tych co się nie sprawdzili. Nie chce by decydował prokurator a już na pewno takie zero jak Ziobro.

Skoro sędziowie nie powinni pracować po 65 roku życia to może zastosować tę zasadę w stosunku do posłów i senatorów? Maksymalny wiek posła kandydata nie powinien przekraczać 61 roku życia.
Co ty Madziu na to?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10608
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2017r. 21:44  
Cytuj
Ja odmawiam twojej intelektualnej siwuchy Andrzejku.


Tylko wino w doborowej kompanii cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 06:15  
Cytuj
No wiem, trudny temat Madziu. Nie można posłom tak narzucać woli suwerena ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 06:54  
Cytuj
Nie jestem wielkim znawcą polityki,nie jestem członkiem zadnej partii politycznej tylko zwolennikiem PiS i uważam,że Prezydent popełnil zasadniczy błąd zapraszając do konsultacji ludzi którzy przez wiele lat niszczyli polskie sądownictwo/n.p Gersdorf/Moim zdaniem wymiar sprawiedliwości powinien być już co najmniej miesiąc temu radykalnie zreformowany a tacy ludzie jak n.pZurek /developer działek budowlanych/Rzeplinski,czy bez sama Pani Gersdorf powinni być z tej "nadzwyczajnej kasty" usunieci.Opóżnianie przez Pana Prezydenta oczyszczenia wymiaru sprawiedliwości powoduje uzasadnione podejrzenia,ze komus z jego doradców na tym zależy.Pan Prezydent zmieniając RADYKALNIE wymiar sprawiedliwości nie musi zostać zakładnikiem PiS a udawanie liberała może mu tylko zaszkodzić

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10608
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 17:55  
Cytuj
CYTAT
No wiem, trudny temat Madziu. Nie można posłom tak narzucać woli suwerena ;-)


Andrzejku, jesteś pewny ze trudny? Słyszałam ze są gorący wyznawcy wyłącznej odpowiedzialności posłów przed potrzebami swoich wyborców (suweren). Cokolwiek ta mowa-trawa znaczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11771
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 18:24  
Cytuj
Świetnie dziś Pani Premier podsumowała ZSL - PSL - przy okazji głosowania nad votum nieufności wobec ministra rolnictwa.

Okazuje się... że ZSL-PSL po 89 roku już 18 lat współrządziło i w tym czasie dla rolnictwa nie zrobili NIC.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10608
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 18:31  
Cytuj
Bury ma telewizor?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11771
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 18:35  
Cytuj
A on w ogóle siedzi, czy też kasta nadludzi o niego zadbała?

Temu sztabkę, tamtemu etacik dla dziecka.....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 19:14  
Cytuj
Widzisz Mirku jak to jest? Już kiedyś to pisałem KRUK KRUKOWI OKA NIE WYKOLE. Czy to będzie rządzić po, pis, psl, sld i jakieś inne nowoczesne wynalazki nic się nie zmieni w polityce, prawie a nawet jeśli konstytucja się zmieni to ci co byli przy korycie przed 89 roku i ci co po 89 roku rozłożyli kraj i gospodarkę na łopatki będą żyć i żyją w dostatku i nic im nie będzie grozić. Dzisiejsi,, politycy''zawdzięczają pewnie bardzo wiele wcześniejszemu ustrojowi i ludzim więc nie kwapią się na rozliczanie i ukaranie za czyny które to doprowadziły do ruiny państwowej. Dobrze Mirku piszesz temu sztabkę, etacik itp. Tak było jest i będzie. Jak czytam wywody miłośników,, dobrej zmiany'' która to zaciekle walczy w imieniu partii w której ciężko się dopatrzec prawa a tym bardziej sprawiedliwości to sobie myślę czy czasami nie mają oni z tego jakiegoś wsparcia finansowego. To samo w drugą stronę jak można wierzyć partii opozycyjnej która to przez ostatnie lata zrobiła tyle,, dobrego''co partie w latach 90. Może nie istnieje złoty środek ale jeśli politycy choć troszkę by byli myślący i pomysłowi to kraj by wyglądał inaczej. W polsce mamy do czynienia z kabaretem politycznym w który to wierzy chyba więcej niż połowa społeczeństwa. Ja nie wierzę nikomu...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10608
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 19:25  
Cytuj
Nie upadaj na duchu @rock, bez praworządnej Polski dalej będziemy kolonią do robienia prostych interesów elit. Oni nawet nie musieli łamać prawa żeby jak napisałeś rujnować ten kraj. Prawo sobie napisali.

Dam przykład, mogli dać na odczepnego te zdechłe 5 stów i dalej pławic się w dobrobycie, no ale woleli przytulic. Odpowiesz ze własny biznes dzięki kasie rozwijali, a ja powiem ze bezrobocie jest obecnie najniższe a bieda nie kole w oczy gdy patrzysz gdy dzieci proszą o słodycze mamę w sklepie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 19:53  
Cytuj
Ja nie upadam na duchu i nie biadole że mi źle gdyż pracuję, jestem muzykiem nie opływam w mega dobrobycie ale żyję na poziomie przyzwoitym. Pamiętam lata 80. W latach 90 chodziłem do szkoły a lata 2000 to praca zawodowa i zarabianie większych lub mniejszych pieniędzy. I tak jak dawniej było bezprawie do tej pory funkcjonuje tryb znajomości i pieniędzy. Nic się nie zmieniło. W tyłek dostaje ten zwykły szary człowiek. Masz władze to masz pieniądze, masz pieniądze to kupujesz prawo i władze. Powszechne na całym świecie. W polsce się nie zmieni prawo w szerokim tego słowa znaczeniu (karne, pracy, podatki, godziwe zarobki itp.) gdyż ci co tak szumnie mówią od kilku lat o zmianach nie będą mieć odwagi strzelić sobie w kolano.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11771
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 20:11  
Cytuj
Rock.

Widzę różnicę w polityce. Ogromną.
Jest różnica, czy rządzi PiS, czy PO-PSL, czy jakaś inna partia.

Nie trzeba wielkiej wyobraźni, żeby przewidzieć, co by było, gdyby nadal rządziło Po-PSL....
Przeszkodziliśmy tym draniom w ostatniej chwili. Za kolejne 4 lata nie byłoby co ratować.

Nikt nam nie płaci. Nie musi.
Zdrajcy są łasi na eurosrebrniki. Patrioci nigdy. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10608
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2017r. 20:28  
Cytuj
Nie wychodźmy w moralność, trzymajmy się minimum, czyli możliwie obiektywnego i egzekwowanego prawa. To wystarczy aby sterować swoim życiem, a nie być prowadzonym jak ślepiec na pasku, gdy ktoś uważa że wie najlepiej.


Z innej beczki ale pokazuje że prawo jest najważniejsze...

Sieć szkół Rock lin Academy w Sacramento to placówki elitarne. Musiała zaskoczyć jej dyrekcję, decyzja 41 rodzin o usunięciu 73 uczniów w wieku lat pięciu z zarządzanej przez nią szkoły.

Powodem tak drastycznej decyzji jest fakt, że władze szkoły, bez poinformowania rodziców, zdecydowały o przeprowadzeniu „lekcji tożsamości seksualnej”. Okazała się ona być dla maluchów wielce traumatycznym przeżyciem.

Jakby tego było mało, nikt z kierownictwa szkoły nie chce ujawnić, co się podczas tej lekcji wydarzyło. Jedyne, co wiadomo to jej temat określany, jako „relacje transseksualne”. Sam przebieg zajęć znany jest jedynie z relacji dzieci, według których „pojawił się chłopiec przebrany za dziewczynkę, którego nauczycielka, Kaelin Swaney, przedstawiła, jako dziewczynkę. Pani czytała dzieciom również książeczkę pt. „Jestem Jazz”.

Zachowanie dyrekcji, zarząd szkoły rozumie, bo według niego nie ma ona obowiązku informowania rodziców o zajęciach, które nie dotyczą „edukacji seksualnej”. Odrzucony też został wniosek rodziców o rezygnację szkoły z lekcji dotyczących „tożsamości płciowej” oraz o dostęp do materiałów kontrowersyjnych zajęć, przed podjęciem tematu z pięciolatkami. Poza tym, członkowie zarządu ostrzegają rodziców, że zwrócą się w powyższej sprawie do sądu, bo - co przypominają – „Kalifornia zakazuje dyskryminacji ze względu na tożsamość seksualną i wyrażanie płci”.

Policja Świadomości czy prawo?


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 103 104 105 106 107 108 109 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »