NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Sklep Media Expert, problemy i ogólna ocena sklepe
Posty: 4
Dołączył: 9 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2015r. 18:55  
Cytuj
Witam, ostatnio skorzystałam z zakupu kilku przedmiotów zaoferowanych przez sklep Media Expert. Niestety nie było tak fajnie i kolorowo jak sie zapowiadało. Zakładam ten temat, aby dowiedzieć się jakie wasze są opinie na ten temat i aby dowiedzieć się że może ktoś również borykał się z problemami po zakupie danego sprzętu w tym sklepie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2015r. 18:55  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 16 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2015r. 19:20  
Cytuj
Ta zawsze mają ostatnią sztukę i jak chce się już coś kupić. , to zostaje wystawka.panie są tak zakręcone że szok.trzy razy jeździli do mnie z ta samą lodówką, chcieli mu strasznie wcisnąć z wystawy.Po moim stanowczym nie!stwierdzili, ok zamówimy nowa . czekaliśmy, znów przywieźli wystawkegood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 9 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2015r. 19:45  
Cytuj
Szczerze to jest po prostu brak słów i aż się strach bać co bedzie w tej całej galerii Vivo tam też podobno ma byc kolejne Media Expert i jakos nie widzi mi sie tam znowu cos kupowac pomimo innej obsługi bo słysząc co dzieje się w tym oddziale to ciężko spodziewać się czegoś lepszego. ja płacę obecnie za coś czego nie mam od dobrych dwóch miesięcy bo tak właśnie jest "dobrze" zorganizowany ten sklep. Oby otworzyli wreszcie jakis konkretny sklep typu Media Markt.... placze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Paź 2015r. 20:38  
Cytuj
Omijam szerokim łukiem i kupuje online. Albo problem z realizacją zamówienia, wciskanie gwarancji której nie chcę itp

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2015r. 21:15  
Cytuj
O właśnie, mediaexpert ale sklep online to polecam. Taniej często gratis wysyłka, towar ok. Do stacjonarnego to sobie można przejść pooglądać choć mnie to osobiście niepotrzebne bo wiem jak wygląda tv czy lodówka ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Paź 2015r. 16:35  
Cytuj
Jak Media było we FRACu to tam kupowałem, a w tym nowym w STALi to jakaś masakra. Nic tam nie kupiłem bo ta napierdalająca muzyka mnie irytuje. Może już się postarzałem placze

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2015r. 17:44  
Cytuj
Muzyka to problem nie tylko Mex. Takich sklepów jest sporo i nie jest problemem, że gra ale jak gra zbyt głośno. O ile dobre pamiętam to w Centrum na Niezłomnych jest chyba funk n'soul czy jakoś tak - taki spory sklep na tej ścianie co sklep z butami sportowymi. Raz jak tam zaszedłem to ciężko było wytrzymać, a sprzedawczynie na prośby przyciszenia reagowały jakimiś głupimi uśmiechami...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2015r. 18:09  
Cytuj
zamowiłem sprzęt AGD na electro.pl i ten sklep polecam, na płycie piekarniku zmywarze, lodówce wyszło mi 2100 zł taniej niz w media expert i mega market gdzie również omijam te gównane sklepy

sprzęt dowieziony kurierem 2 dni pozniej brak obic wciskania jakiegokolwiek kitu tak jak to robią pseudosprzedawcy w ww sklepach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2015r. 18:16  
Cytuj
CYTAT
Muzyka to problem nie tylko Mex. Takich sklepów jest sporo i nie jest problemem, że gra ale jak gra zbyt głośno. O ile dobre pamiętam to w Centrum na Niezłomnych jest chyba funk n'soul czy jakoś tak - taki spory sklep na tej ścianie co sklep z butami sportowymi. Raz jak tam zaszedłem to ciężko było wytrzymać, a sprzedawczynie na prośby przyciszenia reagowały jakimiś głupimi uśmiechami...


Co do muzyki w sklepach, często rozmawiałem o tym z ludźmi co mają sklepy. W tych sieciowych sklepach rodzaj muzyki i głośność jest z góry narzucona. Pracownice właśnie mogą się jedynie głupio uśmiechnąć. To nie ich wymysł.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2015r. 18:31  
Cytuj
Nie polecam tego sklepu.
Towar do zakupu proponowany ze strony net.
Tyle to sama zrobię przed kompem.
Przychodzi do wzięcia na raty, to tylko do wyboru najdroższe banki (ale pewnie takie co to dają promocje, zniżki czy coś tam jeszcze dla sklepu lub właściciela).
Do tego wkurzająca obsługa. Albo nie wiedzą, albo nie ma kto podejść, albo....albo.... itp. Do tego dochodzi brak orientacji w terenie. Moloch z brokiem odpowiedniego podejścia do potencjalnego klienta.
Może warto byłoby zainwestować w przeszkolenie pracownika i nie wymienianie go jak już załapie o co chodzi ?

Polecam za to sklep RTvEuroAGD. Zakupiłam bez problemu, to samo z ubezpieczeniami, ratami. Dużo bonusów lub zniżek na sprzęcie.
Zakupiłam sporo i jestem zadowolona również z obsługi zarówno w sklepie jak i przez internet.
I co najciekawsze dostałam te same zniżki i bonusy w sklepie naziemnym co i przez net.
Osobiście wolę jednak kontakt z ludzmi twarzą w twarz a nie przez kompa czy telefon dlatego też polecam.

Jak co po niektórzy wiedzą lub czytali mam obycie w zakupach, bo wymieniałam sprzety kuchenne itp. Świeżo po remoncie...

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2015r. 18:36  
Cytuj
CYTAT
zamowiłem sprzęt AGD na electro.pl i ten sklep polecam, na płycie piekarniku zmywarze, lodówce wyszło mi 2100 zł taniej niz w media expert i mega market gdzie również omijam te gównane sklepy

sprzęt dowieziony kurierem 2 dni pozniej brak obic wciskania jakiegokolwiek kitu tak jak to robią pseudosprzedawcy w ww sklepach


Do electro sie zraziłem, uszkodzony towar i zwlekanie z wymianą za to zawsze było dobrze z oleole, mediaexprtem onlineowym, neo24 i megamarketem. Praktycznie wszystko rtv agd kupowane w tych sklepach. Natomiast laptopy to x-kom.
Za to moj kolega z electro zadowolony jak narazie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 9 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2015r. 23:15  
Cytuj
Niestety, nie wiem co w tym jest i czy to ja mam tylko takiego pecha ale w media expert zamówiłam przez internet właśnie jedną z ich rzeczy a i tak przyszła nie do końca zgodna z opisem to raz, a dwa sklep zaoferował się złożyć a tak na prawdę człowiek, który się za to wziął wyglądał jakby urwał się z choinki i zamiast obiecanych dwóch godzin czekałam cały dzień... co do obsługi to nawet wole sie nie wypowiadać. Z dnia na dzień tylko coraz bardziej nienawidzę ten sklep czekając od dwóch miesięcy na telefon i zakończenie sprawy z "gwarancją". Nigdy więcej juz tam po nic nie pójdę...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2015r. 23:53  
Cytuj
Aluteek - było sobie do domu zamówić, a nie do sklepu skoro przez internet zamawiasz. Szkoda nerwów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 231
Dołączył: 29 Kwie 2010r.
Skąd: Bojanów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2015r. 22:59  
Cytuj
Ja robię zakupy przez internet, często jest tak, że odbieram zakupy w sklepie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 183
Dołączył: 5 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Paź 2015r. 11:03  
Cytuj
W tym sklepie brak możliwości negocjacji ceny, jak cena nie pasuje to nie musisz kupowac takie jest podejscie do klientów, wiec lepiej online kupic.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 27 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2015r. 11:06  
Cytuj
NAjlepsze w tym wszystkim jest to , ze ten niby lepszy od gownianego Mediaexpert sklep ELECTRO.Pl nalezy to TERG S.A . A Terg S.A jest wlascielem Media Expert ( takie info na fancore1). Info dla aluteek - media markt sprzedaje to samo , z reguly o 10-20 % drozej , pozostale promocje to ten sam schemat dzialania korporacji , wiec na cuda nie licz . MOyra 3 tak zafascynowana euro rtv - w mediaexpert akurat zawsze sprzedadza ci towar w cenie ich sklepu internetowego . Co do jakosci obslugi raz lepiej raz gorzej jak bywam , no ale niegesto zwyczajnie na tego typu sklepach jest za malo ludzi - za malo ludzi bo koszty . Wicskanie rat ubezpieczen itp - bo tak sa rozliczani . Plany , plany , plany , licznik wejsc , wyjsc , skutecznosc , nasycenie rat itp . A jak juz ktos czepia sie za glosnej muzyki to jak napisal Klemens_Maria - procedury , muzyka ma grac czy tego chce obluga czy nie , podejrzewam ze maja jej po dziurki w nosie podobnie jak coniektorych upierdliwych klientow (zjawisko dosc czeste ) .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2015r. 11:52  
Cytuj
CYTAT
NAjlepsze w tym wszystkim jest to , ze ten niby lepszy od gownianego Mediaexpert sklep ELECTRO.Pl nalezy to TERG S.A . A Terg S.A jest wlascielem Media Expert ( takie info na fancore1). Info dla aluteek - media markt sprzedaje to samo , z reguly o 10-20 % drozej , pozostale promocje to ten sam schemat dzialania korporacji , wiec na cuda nie licz . MOyra 3 tak zafascynowana euro rtv - w mediaexpert akurat zawsze sprzedadza ci towar w cenie ich sklepu internetowego . Co do jakosci obslugi raz lepiej raz gorzej jak bywam , no ale niegesto zwyczajnie na tego typu sklepach jest za malo ludzi - za malo ludzi bo koszty . Wicskanie rat ubezpieczen itp - bo tak sa rozliczani . Plany , plany , plany , licznik wejsc , wyjsc , skutecznosc , nasycenie rat itp . A jak juz ktos czepia sie za glosnej muzyki to jak napisal Klemens_Maria - procedury , muzyka ma grac czy tego chce obluga czy nie , podejrzewam ze maja jej po dziurki w nosie podobnie jak coniektorych upierdliwych klientow (zjawisko dosc czeste ) .


mnie nie obchodzi to kto jest właścicielem, szukam tego co mnie interesuje oraz dobrej ceny, gdyby media expert miał normalne ceny kupiłbym w media expert

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 27 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2015r. 12:14  
Cytuj
A czy przetworzyles informacje ze kupiles z tego samego magazynu centralnego ? Od tej samej firmy tylko z inna nazwa ? A ze taniej , no wlasnie gdzies Mediaexpert musi sprzedawac ostatnie sztuki , zwroty itp .....zamykajac moj udzial w tym watku , pozdrawiam ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 29 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Paź 2015r. 12:44  
Cytuj
ja tez nie polecam tego sklepu, a szczegolnie osobom, które chcą kupić coś na raty. Ja miałam taka sytuację, że przy zakupach na raty pani totalnie olała sobie klienta. nie dość ze zamiast obsłużyc czekająca osobe wolala sobie prowadzić dwuznaczne rozmówki z innym obsłuzonym juz dawno klientem to w dodatku na start wyjechała z taka opcja rat ze okazalo się że sprzet ktory kosztuje 800zl zaplaciłabym w rezultacie 1200zł. gdzie w ofercie internetowej całkowity koszt zakupu 880zł. Pani generujac wniosek kredytowy zaznaczyla najmniej korzystna dla mnie oferte. okłamała ze nie moge wziasc rat na krócej niż dwa lata. jak potem sprawdzilam w internecie Pani dodatkowo zaznaczyla zakup z ubezpieczeniem. takie parametry (raty na 2lata plus ubezp) spowodowaly ze dodatkowo doplacilam 400zł (odsetki plus ubezp). w internecie w opcji na rok i bez ubezpieczenia doplacam jakies 80zl (koszt samych odsetek). Oczywiscie kobieta nie zadała mi pytania czy chce takie ubezpieczenie a w dodatku okłamala ze nie ma mozliwosci zakupu na roczne raty. Dramat. w internecie nie bylo problemu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2015r. 17:36  
Cytuj
CYTAT
A czy przetworzyles informacje ze kupiles z tego samego magazynu centralnego ? Od tej samej firmy tylko z inna nazwa ? A ze taniej , no wlasnie gdzies Mediaexpert musi sprzedawac ostatnie sztuki , zwroty itp .....zamykajac moj udzial w tym watku , pozdrawiam ;)


a co Ty kuźwa devil pracujesz w media expert i srasz w gacie że ludzie u ciebie nie kupują co równa się z wypierdoleniem Ciebie na bruk?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2015r. 17:39  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A czy przetworzyles informacje ze kupiles z tego samego magazynu centralnego ? Od tej samej firmy tylko z inna nazwa ? A ze taniej , no wlasnie gdzies Mediaexpert musi sprzedawac ostatnie sztuki , zwroty itp .....zamykajac moj udzial w tym watku , pozdrawiam ;)


a co Ty kuźwa devil pracujesz w media expert i srasz w gacie że ludzie u ciebie nie kupują co równa się z wypierdoleniem Ciebie na bruk?
TAK wole kupić przez internet, taniej, szybciej a do tego nie muszę rozmawiać z pseudosprzedawcami bo kto jak kto ale oni dopiero umią kit wciskać klientom

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Paź 2015r. 17:45  
Cytuj
Devil zalatuje kimś wyżem niż szaryn pracownikiem. Lider? Kierownik?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 27 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2015r. 18:58  
Cytuj
A moze kims kto zwyczajnie ma wiedze na temat handlu ? I zwyczajnie potrafi czytac ?

ze strony Electro.pl

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 37 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; INFOLINIA: 801 080 167 lub (22) 122 32 00.

Dobranoc .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Paź 2015r. 19:04  
Cytuj
Tja i pewnie lubisz tam z własnej woli robić zakupy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2016r. 19:37  
Cytuj
już kilka razy kupowałam coś w internecie z opcją dostawy do domu i zawsze wszystko było okey. Ostatnio kupowałam grilla elektrycznego z odbiorem w salonie i stwierdziłam, że ostatni raz. Czekałam w 2 kolejkach żeby odebrać jedną rzecz, bo nie można od razu odebrać i zapłacić tylko trzeba odstać swoje. Pozatym miałam wrażenie że pani z kasy robi mi wielką łachę że przyjmuje moją wpłatę. Płaciłam 2 kartami w tym jedną podarunkową i musiałam mocno wykłucić się, żeby przyjeli mi taką płaność

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »