NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Chodnik obok policji, bubel-morderca
Posty: 191
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd: StW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Paź 2015r. 04:36  
Cytuj
Idę ja sobie swobodnie w kierunku torów i obok sciany miejscowej władzy, jak nie wyp...lę w kierunku ulicy...
Na szcęście słupki z łańcuchami uratowały mi zycie-samochód mignął mi koło głowy. Zawisłem na nich jak kalesony na sznurze balkonowym.Minelo nieco czasu zanim sie pozbierałem. Nadjechał znajomy , który widział ten upadek.
Az zakrecił glową... ze tak na prostej...itd- galareta cie uratowała, ze nic nie złamałeś...
Szukalismy przyczyny ,ale wtedy jej nie zauważyłem... do wczoraj.
Robię powtórkę i co widzęwykrzyknik - zaj...y bubel budowlany:
róznica poziomu chodnika do scieżki rowerowej jest wielkości ok 3-4 cm. Wystarczy postawić buta na krawędzi, myslami być przy pieknej kobiecie i walić prosto pod nadjeżdżającego tira

Pytam jako stary budowlaniec - gdzie był inwestor, gdzie był inspektor nadzoru, kto podpisal protokuł odbioru, kto na tym skorzystał , bo...tak było kiedyś , podobno teraz jest nawet gorzej.
Nie wiem do kogo należy ten odcinek cieku komunikacyjnego, ale ktos kiedys za to bekniecool girl

Ogon , nerki , wątroba i cały tłuszcz z barana , to Najświętsza rzecz Mojżesza kapłana/Biblia/.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2015r. 04:36  
Cytuj

Ogon , nerki , wątroba i cały tłuszcz z barana , to Najświętsza rzecz Mojżesza kapłana/Biblia/.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 996
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2015r. 07:03  
Cytuj
A nie zastanowiło Cię że tak jest na całej długośi.Nie do końca wiem co to ma na celu poza oddzieleniem chodnika od ścieżki rowerowej, ale to częsty trend. Na pewno to nie bubel tylko celowe działanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 30 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2015r. 14:02  
Cytuj
Poczekajmy do zimy jak pierwszy śnieg zakryje ta nierówność i będą pierwsze skręcenia i zwichnięcia. Oby nie było złamań. Bo nie widać pod śniegiem gdzie ścieżka rowerowa, a gdzie ciąg pieszy. Takich mamy mądrych jołów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2015r. 16:52  
Cytuj
ludzie złamiecie coś, zwichniecie, dzwońcie odrazu po policje lub w gorszym wypadku po pogotowie niech spisują protokół a wy z nim do UM o odszkodowania...wybierają gównianych i tanich podwykonawców / wykonanców to niech się teraz zaczną marwić o co inne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 596
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2015r. 18:04  
Cytuj
Drogi forumowiczów. Jako Stary budowlaniec wiesz co to są wytyczn i ze trzeba się do nich przystosować. Co do ścieżek rowerowych, Tak się praktykuje celem pieszych aby zwracali szczególną ostrożność oraz po nich nie chodzili. Koło policji jest mały spad, zdarza się ze pasy są oddzielone kraweznikiem co daje ok. 20 cm różnicy. Ale na pewno pamiętasz chodniki z dawnych lat, takie uskoki to były nawet pomiędzy płytami chodnikowymi więc nie ma co narzekać tylko się cieszyć nowymi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 191
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd: StW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Paź 2015r. 19:10  
Cytuj
Jasne, nawet za cene noszenia łba na temblaku.
Gdy szedłem 40-50 lat ulicą/chodnikiem to zdawałem sobie sprawe z jej jakości i uważałem nie myśląc o pięknej dziewczynie, tylko o stawianiu w odpowiednim miejscu buta.
W wiekszości ciągów pieszo-rowerowych jest w miare dobrze, oprócz tego-sprawdź SMok i nie broń partactwa i...inspektora nadzoru.
To on(pewnie pijanica, bo to taki zawód) ponosi odpowiedzialność

Ogon , nerki , wątroba i cały tłuszcz z barana , to Najświętsza rzecz Mojżesza kapłana/Biblia/.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »