NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Nowa Mazda 6,
Posty: 41
Dołączył: 29 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2015r. 19:59  
Cytuj
Ktoś już widział nowy model Mazdy 6? Jest już jakiś czas na rynku, miałem okazję jeździć nią przy okazji jazdy próbnej, całkiem zwrotna. Przyznam, że przyjemny samochód.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2015r. 19:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2015r. 20:35  
Cytuj
Eee aha ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 30 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2015r. 21:29  
Cytuj
ii?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Wrz 2015r. 09:39  
Cytuj
pewnie ktos jezdzil. a co sprzedaz w salonie prowadzisz ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2015r. 21:13  
Cytuj
Kurde, no nie doczekam się widzę rozwiązania mega zagadki - po kiego powstał ten post i jaki cel przyświecał zakładającemuumiech
ps
Skoro już jednak w temacie jestem, Mazda 6, super autko, pokazujące "niemieckim" w jakim kierunku powinno się iść jeśli chodzi o wygląd ale i technologia (bez turboumiech). Górą "japońce"umiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2015r. 22:48  
Cytuj
CYTAT
Ktoś już widział nowy model Mazdy 6? Jest już jakiś czas na rynku, miałem okazję jeździć nią przy okazji jazdy próbnej, całkiem zwrotna. Przyznam, że przyjemny samochód.


Ja widział i nawet jeździł (w tym i automatem).
co chcesz wiedzieć?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2015r. 07:15  
Cytuj
Ja też do niej wzdycham, zwłaszcza tej w wiśniowym kolorze. Piszcie, chętnie poczytam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2015r. 08:03  
Cytuj
Do Warszawy tą mazdą nie jedź. Najbardziej kradzione auto w Warszawie.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 27 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2015r. 08:40  
Cytuj
CYTAT
Kurde, no nie doczekam się widzę rozwiązania mega zagadki - po kiego powstał ten post i jaki cel przyświecał zakładającemuumiech


A czy wątek można na forum zakładać tylko jak ktoś chce na coś ponarzekać ?? ew zapytać się o ginekologa? bo tak jest w większości przypadków.
Można przecież również prowadzić kulturalną rozmowe na temat tego pieknęgo samochodu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2015r. 09:27  
Cytuj
A kto mówi, że tylko narzekać - ale jak ktoś już coś założył to fajnie jakby coś więcej napisał - czy chce opinie czy może sam ma jakieś doświadczenia. Bardzo fajnie tak sobie pogadać, nie mówię, ze nie umiech
A ty tydyt1 masz jakieś przemyślenia w temacie, czy tylko mój tekst jakoś bardzo tak nie spasował umiech?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 27 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2015r. 12:13  
Cytuj
I to i to.
Przemyślenia mam tylko takie, że przepiękny jest ten samochod, oczywiście w kolorze czerwieni ( bordo).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2015r. 12:27  
Cytuj
ładne auto, niedrogie jak za taką bude, ale niestety kradną na potęge - z tydzien albo dwa na poniatowskiego ukradli mazde


no i tu link o zabezpieczeniach tych aut
https://www.youtu(...)_e4SPdIs

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2015r. 12:44  
Cytuj
O, tu się ciekawy temat pojawił, czyli "znikania" Mazd. W Wa-wie ok, tam szajki działają bo mają pole do popisu, ale u nas? Serio już komuś taką zwinęli? Zwykle takie kradzieże to zorganizowane akcje, bo zwykłe kradzieże to raczej już rzadkość.
Na części tej Mazdy jeszcze chyba nie biorą, za nowa, więc pewnie na zamówienie za granicę... Ktoś ma coś więcej do dodaniaumiech? Nawet plotek, ciekawy temat.

Ale autko piękne - ta po liftingu ma także w końcu fajne wnętrze (stary ekran navi był słaby).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Paź 2015r. 16:11  
Cytuj
CYTAT
Ktoś już widział nowy model Mazdy 6? Jest już jakiś czas na rynku, miałem okazję jeździć nią przy okazji jazdy próbnej, całkiem zwrotna. Przyznam, że przyjemny samochód.


Po prostu chciał się pochwalić, że jechał tym samochodem. Fajnie. Już wszyscy jesteśmy zazdrośniok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 29 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2016r. 17:42  
Cytuj
A uwierz mi, że jest czego zazdrościć. Jeździłem różnymi autami, ale tutaj komfort jazdy był zdecydowanie lepszy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »