NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Zgubiono telefon pilne!!!, Zgubiono telefon pilne!!!
Posty: 24
Dołączył: 31 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2015r. 11:43  
Cytuj
W dniu 29.09.2015r. ok. godz. 11 na terenie Stalowej Woli (prawdopodobnie na ul. Poniatowskiego, bo byłam w różnych miejscach) zgubiono telefon samsung galaxy grand prime, w błekitnym etui. Jestem matką niepełnosprawnego dziecka i miałam w nim numery telefonów do różnych lekarzy. Uczciwego znalazcę proszę o kontakt pod nr 503186398. Z góry dziękuję za pomoc w odnalezieniu placze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2015r. 11:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 685
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2015r. 12:11  
Cytuj
nie licz na oddanie, w tym mieście raczej to niemożliwe a swoją drogą ostat. ktoś zgubił portfel i były podobne argumenty, ze lekarze, dziecko itp, zbieg okoliczności?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 31 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2015r. 12:31  
Cytuj
Ten co znalazł telefon zobaczy na nim zdjęcia mojego dziecka i kontakty to się przekona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2015r. 12:31  
Cytuj
Nie liczyłbym na litość tego co znalazł umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 685
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2015r. 13:31  
Cytuj
spróbuj zadzwonić pod swój numer i zobacz czy w ogóle jest dostępny, bo jeśli nie to pozamiatane, a tak może ktoś odbierze i sie zlituje ale wątpie, tez zgub. telefon, złodziej znalazca nie miał litości,szkoda nawet myśleć, tacy ludzie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 26 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2015r. 13:37  
Cytuj
Teraz sa takie telefony ze szkoda kraść zgłosić namierza telefon jak moj i znalzca a w moim przypadku był to złodziejaszek szybko sie znajdzie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 3 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2015r. 14:01  
Cytuj
Zgłoś na policję - namierzą go.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 17 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2015r. 14:07  
Cytuj
Proszę zapytać na policji. Mąż też zgubił i telefon ktoś zabrał i wyłączył. Już chodził za nowym, bez nadziei na odzyskanie. Powiedziałam mu, żeby zgłosił zgubienie na policji. Tam powiedziano mu, że nie przyjmują zgłoszeń zgubienia i do widzenia. Ale jak sie zapytal, czy taki telefon może ktoś przyniósł, to się okazalo że i owszem jest. Tylko treba zadac odpowiednie pytanie, bo sami by nie powiedzieli. Szok, ale odzyskaliśmy telefon. Moze i tobie sie uda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Liverpool
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2015r. 14:31  
Cytuj
W Stalowej istnieje cos takiego jak biuro rzeczy znalezionych przy bodajze Starostwie. Policja nie poszukuje zagubionych rzeczy. Jezeli jest cos skradzione to wtedy sie tym zajmuja. Zreszta oni sie nadaja tylko do wlepiania mandatow i szykanowania obywateli. Ja widzac policjanta nie czuje sie bezpiecznie, wrecz przeciwnie obawiam sie. Ale to juz inny temat.

Idz do salonu gdzie kupilas telefon (o ile to mozliwe) to zablokuja badz namierza telefon o ile jest wlaczony.

POWODZENIA.

Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 31 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2015r. 14:43  
Cytuj
Telefon niestety jest wyłączony (chwilę po tym jak się zorientowałam, że go nie mam, to już był nieaktywny). Kartę sim już zablokowałam i zgłosiłam na policję. Marne szanse, ale nadzieję trzeba mieć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 26 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2015r. 14:54  
Cytuj
Wiecznie wylaczony nie bedzie predzej czy pozniej go ktos opchnie wlaczy i go namierza umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2015r. 16:16  
Cytuj
Spróbuj zgłosić zawłaszczenie telefonu, jak ci wypadł i ktoś go zawłaszczył to również jest niezgodne z prawem. Ja tak zrobiłem i wszczęli postępowanie. Tylko trzeba stanowczo, bo jak nie to Cię spławią. Na przyszłość polecam zapisywać kontakty na koncie google. Każdy smartfon to umie, i nie przepadną z telefonem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »