NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
KWW Kukiz'15 Lista nr 7, Wybory 2015
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Paź 2015r. 08:39  
Cytuj
Widzę hejt na Hausnera znakiem tego swój chłop ... Zatem powodzenia Panie Danielu ok A aparat robi swoje ... po wyborach stracą pracę ;)

https://youtu.be/1WIKIhPr4Nw

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2015r. 08:39  
Cytuj

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1997
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2015r. 10:14  
Cytuj
Jeden z panów powinien przekazać poparcie drugiemu, aby nie doszło do sytuacji, że Kukiz'15 otrzyma 2 mandaty, głosy podzielą się po równo na Kidę i Hausnera, a skorzysta na tym inny kandydat:

[1] Kandydat nr 1 z Rzeszowa - 40%
[2] Dr Grzegorz Kida - 10%
[3] Kandydat spoza Stalowej - 11%
[4] ....
[5] ....
[N] Daniel Hausner - 10%

Piszą tutaj ludzie ze sztabu i czekam na ich opinie. Jak zapobiec takiej sytuacji? Głosując na Kukiz'15 chcemy mieć reprezentanta ze Stalowej Woli i musimy doprowadzić do tego, głosując na 1 z nich.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Paź 2015r. 10:45  
Cytuj
CYTAT


Edo2 nie zrozumiałeś ironii smiech2 smiech2 smiech2


No nie zrozumiałem. uśmiech A wracając do tematu: czy nie fajnie byłoby zobaczyć Kukiza z narodowcami podczas MN? Jak Andrzejku zareaguje TVN , jak zareagujesz Ty? Nie obawiasz się posądzenia o głosowanie na faszystów? uśmiech A może już nie wierzysz we wiarygodność TVN?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Paź 2015r. 19:32  
Cytuj
Ulubiony portal Andrzejka , deklarującego się jako zwolennik Pawła Kukiza , natemat.pl , pisze o hipokryzji Kukiza wykorzystującego córki w kampanii.

http://natemat.pl/158631,kukiz-grozil-dziennikarzom-piszacym-o-jego-rodzinie-w-kampanii-wyborczej-sam-siega-po-corki

Artykuł równie żałosny , jak cały ten portal. uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Paź 2015r. 19:43  
Cytuj
Edo2, tak samo żałosny jak twoje wpisy. No ale co zrobić. Pisz chłopie, tyle ci zostało.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1997
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2015r. 20:48  
Cytuj
Jak dotąd nikt nie odniósł się do problemu podziału głosów ze Stalowej Woli na 2 kandydatów po równo, przez co nie wejdzie żaden. Czy naprawdę tego chcemy? Nie zmarnujmy szansy, aby mieć kukizowca ze Stalowej Woli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Paź 2015r. 20:55  
Cytuj
Niech wejdzie ten, który zdobędzie więcej głosów. Ja głosuję na Hausnera do sejmu i Kardasińską do senatu. .

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 30 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2015r. 01:11  
Cytuj
Andrzej a próbowałeś merytorycznie porozmawiać z panem Hausnerem?? bo ja tak i słabo to wygląda, według mnie na niczym sie nie zna. Ja głosuję na Kide, bo przynajmniej człowiek jest przygotowany i ma zasługi społeczne, a nawet ma 2 projekty ustaw dotyczących kwoty wolnej od podatku czy uwłaszczenia. Po prostu fachowiec i społecznik, a do tego ze Stalowej. Dla mnie temat jest prosty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 30 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2015r. 01:11  
Cytuj
I może hejt ma podstawy?? Faktem jest że wszędzie gdzie są tematy związane z czymś " za darmo" tam sa patologie i przekręty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2015r. 01:26  
Cytuj
CYTAT
Andrzej a próbowałeś merytorycznie porozmawiać z panem Hausnerem?? bo ja tak i słabo to wygląda, według mnie na niczym sie nie zna. Ja głosuję na Kide, bo przynajmniej człowiek jest przygotowany i ma zasługi społeczne, a nawet ma 2 projekty ustaw dotyczących kwoty wolnej od podatku czy uwłaszczenia. Po prostu fachowiec i społecznik, a do tego ze Stalowej. Dla mnie temat jest prosty.

Lepiej tego ująć nie można, Pan Hausner wyskoczył jak filip z konopi i robi krecią robotę, tym samym pomaga numerowi 1 na liście.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1997
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2015r. 01:56  
Cytuj
Numer 1 i tak wejdzie, ale chodzi o to, by w drugiej kolejności wszedł nasz kandydat. Naszych kandydatów jest dwóch, a więc może dojść do sytuacji, o jakiej piszę od dawna. Jeśli ktoś ma problemy ze zrozumieniem, wyjaśnię jeszcze raz jak w przedszkolu. Też jestem za tym, aby głosować na doktora Grzegorza Kidę. Hausner jest bardziej potrzebny w Stalowej Woli, aby pilnować prezydenta i jego świtę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2015r. 06:01  
Cytuj
[quoteW Polsce ordynacja proporcjonalna obowiązuje w wyborach do Sejmu, gdzie próg wyborczy wynosi 5% oraz liczba głosów przeliczana jest na mandaty według reguły d'Hondta.

System mieszany łączy w sobie elementy systemu większościowego i proporcjonalnego. Tego typu systemy mają w zamierzeniu przeciwdziałać negatywnym skutkom stosowania ordynacji wyborczej jednego typu.


Metoda d'Hondta

Jest to metoda stosowana do podziału mandatów w systemach wyborczych opartych na proporcjonalnej reprezentacji z listami partyjnymi. Nazwa pochodzi od nazwiska belgijskiego matematyka Victora d'Hondta, który opracował tę metodę.

Niech n oznacza liczbę mandatów do przydzielenia w danym okręgu.
W metodzie tej dzieli się liczbę ważnych głosów oddanych na dany komitet (partię) w okręgu przez kolejne liczby naturalne 1,2,3,…,n. Nie bierzemy jednak pod uwagę te komitety, które nie uzyskały progu wyborczego w skali całego kraju (w Polsce 5%). Tak otrzymane ilorazy porządkujemy malejąco i wybieramy n największych ilorazów. Każdy wybrany iloraz danego komitetu to mandat dla tegoż komitetu. Partie otrzymują tyle mandatów, ile spośród ich ilorazów zostało wybranych.

W przypadku gdy kilka komitetów uzyskało jednakowe ilorazy, a list tych jest więcej niż mandatów do rozdzielenia, stosuje się metody dodatkowego porządkowania. W Polsce pierwszeństwo ma ten komitet, na który w sumie oddano w danym okręgu więcej głosów.

Mandaty
W Polsce mandaty przypadające danej liście okręgowej uzyskują kandydaci w kolejności otrzymanej liczby głosów. Jeśli dwóch lub więcej kandydatów otrzymało jednakową liczbę głosów uprawniającą do uzyskania mandatu z danej listy okręgowej, o pierwszeństwie rozstrzyga dopiero kolejność umieszczenia ich nazwisk na liście.
][/quote]

@wyborco tłumaczyć to Ty możesz swojej teściowej. Tak prawdę mówiąc to te wybory do Sejmu to jest szopka dla gawiedzi.@wyborco przeczytaj sobie http://wolna(...)-2014-05 a zrozumiesz kto w Polsce rządzi i będzie rządził.
Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Paź 2015r. 08:45  
Cytuj
Kukiz dla "Rz": Poprę rząd PiS, ale Kaczyński musi się zgodzić na zmianę konstytucji

Po wyborach zbuduję struktury - deklaruje w rozmowie z "Rzeczpospolitą" Paweł Kukiz. Zaznacza też, że jeżeli Jarosław Kaczyński wyrazi zgodę na zmianę konstytucji, to będzie głosował za rządem mniejszościowym Prawa i Sprawiedliwości.


Czytaj więcej na http://fakty(...)n=chrome

Obrazek

Zaczynam się zastanawiać ...gdybym miał (a dzięki Bogu takiej opcji nie ma) zagłosować na Kukiza lub PiS to bym się wahał (co ja pisze sciana) na kogo zagłosować ...Głosując na kurdupla liczyłbym że skończy jak AWS zero wymówek że koalicjant nie chciał itd.

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 07:47  
Cytuj
CYTAT
Antysystemowiec jeszcze raz zaznaczył, że nie wejdzie w koalicję stałą, a jedynie "celowe, które będą miały na celu wprowadzenie konkretnych zmian systemowych". "Nie ma to dla mnie znaczenie, czy poprzemy projekt pani Szydło, czy pana Leszka Millera" - dodał.

Czytaj więcej na http://fakty(...)n=chrome



To tekst z artykułu. Zachowujesz się jak wiktor. Nie czytasz co wklejasz?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 09:25  
Cytuj
CYTAT
Andrzej a próbowałeś merytorycznie porozmawiać z panem Hausnerem?? bo ja tak i słabo to wygląda, według mnie na niczym sie nie zna. Ja głosuję na Kide, bo przynajmniej człowiek jest przygotowany i ma zasługi społeczne, a nawet ma 2 projekty ustaw dotyczących kwoty wolnej od podatku czy uwłaszczenia. Po prostu fachowiec i społecznik, a do tego ze Stalowej. Dla mnie temat jest prosty.


To może plusy i minusy obu kandydatów ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 09:35  
Cytuj
Paweł Kukiz: Jeśli dalej system będzie się trzymał koryta, to może dojść do zmiany z kilofami w tle


To nie była debata. Zobaczyłem wczoraj farsę, teatr, PO-PiS i system. Przegrały partie systemowe - mówi w Kontrwywiadzie radia RMF FM lider Kukiz’15 Paweł Kukiz. - Jeśli prowadzący mają więcej czasu na zadawanie pytania niż politycy na odpowiadanie, to jest farsa - dodaje. Korwin-Mikke? - Byliśmy wczoraj w koalicji występując przeciwko partiom systemowym - odpowiada Kukiz. Ludzie Kukiza przysięgali na krzyż, że nie zostawią go po wyborach? - Wierutna bzdura – odpowiada.


Czytaj więcej na http://fakty(...)n=chrome

Nowy "koalicjant" PiS zasięgnął już nauk nowej demokracji ? smiech2

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 10:22  
Cytuj
A co Bananie , "nie o take Polske walczyłeś"?uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 12:45  
Cytuj
Banan teraz popiera Zandberga,bo Lis z Zakowskim go pochwalili...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 12:49  
Cytuj
CYTAT
Banan teraz popiera Zandberga,bo Lis z Zakowskim go pochwalili...


Gdyby głupota miała skrzydła to z tym zbanowanym kontem fruwał bys jak wróbelek nie wiem Dam ci szansę żebyś się zrehabilitował i zacytował mnie gdzie tak napisałem zaklopotany łgarzu

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 13:01  
Cytuj
dac to ty mi mozesz spokoj... zrob sobie ciach jak zwykle...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2015r. 14:45  
Cytuj
Obrazek

Obrazek

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 30 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2015r. 08:14  
Cytuj
Wczoraj była debata, a tu cisza jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 8 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2015r. 08:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1997
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2015r. 09:00  
Cytuj
EU manipuluje faktami. Dlaczego wszystkie portale nie mogą nagłośnić debaty i objąć patronatu medialnego? Czy 24 zastrzegła sobie wyłączność czy znów zwyciężyło „polskie piekiełko”, czyli wzajemne sympatie i antagonizmy? Jeśli dzieje się coś ciekawego, jest debata na poziomie uniwersyteckim, całe wydarzenie trzeba wyciszyć, a najlepiej nie dopuścić. SM i NET przynajmniej udali, że nie wiedzieli o imprezie, a EU kłamie. Przyszło blisko 50 osób, ale większa część publiczności to komitety kandydatów. Skąd inni mieszkańcy mieli wiedzieć? 24 jest mało znanym portalem.

Oglądałem debatę. Poziom wyższy niż w telewizji, ale kandydaci wypadli słabo. Widać, że nie mają pomysłu na Polskę, tylko powtarzają postulaty ich partii. Muszę ją oglądnąć jeszcze raz i przedstawię politykom pytania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2015r. 01:56  
Cytuj
UWAGA!
Ludziska, to już ostatnie godziny przed ciszą wyborczą. Trzeba się zmobilizować i zaagitować na maxa niezdecydowanych, bo tylko KUKIZ'15 daje szansę na prawdziwe zmiany!
Mamy 3 osoby z tej listy w Stalówce:
Pani Marzena Kardasińska Senat
Pan Grzegorz Kida Sejm
Pan Daniel Hausner Sejm
Dobrze by mieć tą trójkę w parlamencie! Do dzieła! Wszystko w naszych rękach!!! ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »