NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Hala targowa - handel , Handel hala targowa rynek
Posty: 14
Dołączył: 15 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2015r. 21:58  
Cytuj
Witam jakie pozwolenia trzeba mieć aby handlować na naszym rynku ? Mam troche ciuchów na kg na sprzedaz i nie wiem prosze admina deblia zeby nie usuwal posta

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2015r. 21:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2015r. 22:02  
Cytuj
Załóż jeszcze 15 razy ten sam temat.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 15 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2015r. 22:11  
Cytuj
to mógl zostawic jeden aż ktoś mi odpowiedzi udzieli ?

Moderowano przez: panna_pina
Szkoda, że nie zauważyłeś, że z 3 założonych wątków zamknęłam tylko dwa, a jeden miałeś na głownej. Tylko z racji, że Ci nikt nie odpowiedział opadł niżej. Taki szczegół.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 15 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2015r. 22:11  
Cytuj
jest mnóstwo tematów a do mojego sie dowalili

Moderowano przez: sm
Znów się dowalę. Tym razem za posty pod sobą. A za chwilę za posty niedbałe. Brak wielkich liter, kropek, ogonków ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 12 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2015r. 22:48  
Cytuj
Prosta sprawa- idziesz rozkładasz sie i czekasz az przyjdzie ktos pobrac pieniadze za stoisko. A co do rezerwacji to nie wiem jak to jest dokladnie ale jak jest wolne miejsce i staniesz to raczej nikt cie nie pogoni,a upewnic sie mozna u spikera ktory jest za hala targowa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Wrz 2015r. 22:49  
Cytuj
Drogi użytkowniku. Nie obrażaj mnie bo debilem nie jestem. Spieszę, aby Ci wyjaśnić. Założyłeś 3 takie same wątki. Wszystkie miałeś jednocześnie na stronie głównej. Nie dowaliłam się do Ciebie tylko dwa wątki zamknęłam, a jeden Ci zostawiłam. Z racji takiej, że nikt Ci nie odpowiedział Twoj wątek opadł nieznacznie niżej, a Ty dalej uparcie założyłeś czwarty wątek i zwyzywałeś mnie od debili mimo, że Twoj temat był cały czas na stronie głównej.

Miło, że zauważasz, że jest mnóstwo wątków. Tylko dostrzeż jeszcze, że każdy jest inny.

Poniżej wklejam Ci jeszcze zrzut ekranu, abyś zobaczył, że założyłeś NOWY wątek mimo, że stary miałeś cały czas na stronie głównej.

http://zapod(...)jpg.html

PS. jak założysz piąty wątek to dostajesz od razu bana.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 15 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2015r. 23:18  
Cytuj
Później dopiero założyłem 3 wątki , na początku był jeden i nie wiem jakim cudem temat spada u was w dół skoro na poprzedni również nie było odpowiedzi? Nie ważne . Prosta sprawa rozkładam się tylko że ja mam sporo towaru na parę metrów i nie chce nikomu wchodzić nie potrzebnie w drogę spiker powinien być poinformowany ? A możliwość rezerwacji u kogo ? Nie jestem ze stalowej dlatego się dopytuje żeby potem nie bulić

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Wrz 2015r. 23:37  
Cytuj
Bardzo prosto.... temat nie wisi na gorze w oczekiwaniu na odpowiedz, tylko spada na dol kiedy ktos udzieli odpowiedzi w innym temacie. Czyli na gorze sa te watki, ktore posiadaja najnowsze wpisy. Twoje tematy nie mialy ZADNYCH odpowiedzi wiec bylly wypychane na dol... Zalozyles jeden watek, potem drugi ktory zamknelam, a potem trzeci ktory zamknelam. Za kazdym razem na glownej miales swoj pierwszy watek, a mimo wszystko w czwartym mnie zaczales obrazac. Jakby to byla moja wina, ze Ci nikt nie odpowiada, a sam pojecia o zasadach forum nie masz....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 15 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2015r. 23:48  
Cytuj
Jakim cudem mój wątek mógł spaść skoro na inne tematy nie było odpowiedzi? -.^ NIE WAŻNE PRZEPRASZAM ZA OBRAZE i proszę o pomoc jeśli ktoś coś wie mam 500 kg ciuchów i nie mam co z tym zrobić

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Wrz 2015r. 07:15  
Cytuj
Ooo masakra, powtarzam, ze kiedy zalozyles drugi i trzeci temat to je zamknelam, a zostawilam.Ci ten PIERWSZY,ktory opadl nizej bo na inne watki BYLY juz odpowiedzi. Zreszta widzisz to na zalaczonym screenie jak nisko jest Twoj pierwszy watek,.a i tak zalozyles sobie kolejny....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 23 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2015r. 07:42  
Cytuj
~targowisko, umiesz czytać ze zrozumieniem ? odpowiedź została Ci udzielona kilkakrotnie ... a Ty dalej swoje, jakim cudem mój wątek....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2015r. 07:46  
Cytuj
Jakim cudem? Jakim cudem udało ci sie zdobyć 500 kg ciuchów a nie potrafisz prostej sprawy, jaką jest rezerwacja i opłata targowa, załatwić. Ja nie mam dobrego zdania o stalowowolskich przedsiębiorcach ale ty bijesz ich wszystkich na głowę.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 19 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2015r. 07:54  
Cytuj
Jakim cudem na świecie chodzi tyle debili... I weź później z takim dyskutuj, albo coś załatw. Nie dziwię się, że kobitki w urzędach są takie sfrustrowane jak im takich dziennie przyjdzie kilku i się będzie pytać "ale jakim cudem...?"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 15 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2015r. 10:34  
Cytuj
500 kg dostał za free , skad mam wiedziec gdzie sie to załatwia skoro tego nie załatwiałem nigdy kto pyta nie bładzi nie spinajcie odbytów umiech Dam se rade bez was kochani użytkownicyumiech

Moderowano przez: el.Banan
temat już chyba do zamknięcia ... raczej wszystko zostało napisane a w niektórych momentach nawet za dużo ... + 20 na koniec

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Wrz 2015r. 10:40  
Cytuj
Zamykam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »