NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Krostka pod powieką oka,
Posty: 45
Dołączył: 2 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2015r. 17:36  
Cytuj
hej wszystkim. Od dzisiaj rana czuje w oku "piasek" podnoszac powieke zobaczylam ze mam taka krostke jakby. Czy znacie domowe sposoby jak moge sie tego pozbyc? Uzywam od teraz kropli sulfacetamidum polpharma ale jak narazie jak rusze okiem w lewa strone to czuje "piasek" POMOCY placze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2015r. 17:36  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 22 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2015r. 18:25  
Cytuj
Mojego kolego babka też tak miała i trzy dni pózniej... zmarła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2015r. 18:48  
Cytuj
CYTAT
Mojego kolego babka też tak miała i trzy dni pózniej... zmarła.


Wez nie strasz dziewczyny smiech2 polecam wizyte u okulisty lub u rodzinnego jak do 3 dni nie przejdzie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 29 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2015r. 20:19  
Cytuj
To jest gradówka, trzeba położyć na zamkniete oko ugotowane jajko, tak zeby sie nie oparzyc, ile sie wyytrzyma i grzac, az jajko wystygnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 24 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2015r. 21:31  
Cytuj
To jest gradówka. Mi po lekarstwach nie zeszła, więc mi ją wycięto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2015r. 22:12  
Cytuj
Do okulisty lepiej szybko bo jeśli zamieni Ci się to w gradówkę to współczuję zabiegu.sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2015r. 22:54  
Cytuj
Z tym jajkiem to juz wyszlo z mody, teraz wsadza sie pod powieke kielbase na goraco ewentualnie polewa czolo roztopiona slonina tak zeby splynelo do chorego oka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 14 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2015r. 23:06  
Cytuj
To gradówka. Trzeba trzeć ugotowanym jajkiem ( kurzym dla wątpliwości żartownisiów) Ewentualnie miąszem z żyworódki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2015r. 23:15  
Cytuj
CYTAT
Z tym jajkiem to juz wyszlo z mody, teraz wsadza sie pod powieke kielbase na goraco ewentualnie polewa czolo roztopiona slonina tak zeby splynelo do chorego oka


No to spróbuj kolego,może przestaniesz łysieć.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 14 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2015r. 07:03  
Cytuj
kanaliki sie pozatykały i można te krosteczki rozpuścić faktycznie przykładając cos ciepłego,jajko oczywiście jak najbardziej.ja gdy byłem u okulistki przekłuła mi to taką igiełka i pękło.wszytsko w czasie przymusowej wizyty gdy cos mi wpadło do oka.prywatnie,od razu badanie oczu zrobione.50 dyszek,nie majątek dałem ale zrobiła mi taką kompleksówkę i powiedziała że jest ok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2015r. 07:16  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Z tym jajkiem to juz wyszlo z mody, teraz wsadza sie pod powieke kielbase na goraco ewentualnie polewa czolo roztopiona slonina tak zeby splynelo do chorego oka


No to spróbuj kolego,może przestaniesz łysieć.

Kolego probowalem i ze smalcem i z kielbasa ale nie pomaga. Teraz wchodze na zestaw kabanosy plus olej kokosowy!umiech tobie zas proponuje wsadzic sobie w tylny (ten ponizej ledzwi) zawor bezpieczenstwa serdelka i sposcic troche cisnienia bo latasz po roznych tematach i strasznie sie podpinasz, szkoda zdrowia, ot co!umiech pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2015r. 07:50  
Cytuj
"Kolego probowalem i ze smalcem i z kielbasa ale nie pomaga. Teraz wchodze na zestaw kabanosy plus olej kokosowy!umiech tobie zas proponuje wsadzic sobie w tylny (ten ponizej ledzwi) zawor bezpieczenstwa serdelka i sposcic troche cisnienia bo latasz po roznych tematach i strasznie sie podpinasz, szkoda zdrowia, ot co!umiech pozdrawiam"
A Ty nie podpinasz się?Nie masz nic mądrego do przekazania to po co się udzielasz.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2015r. 08:04  
Cytuj
Moje "zarty" niskich lotow sa na poziomie twoich powaznych wypowiedzi takze nie doszukuj sie tu mONdrosci

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 225
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2015r. 08:48  
Cytuj
Gradówke nalezy "podgrzac" np torebka z herbaty czy słoiczkiem z goraca woda oblozona jakims recznikiem co by sie nie poparzyc. Pozniej niestety trzeba ja "wycisnac" naciskajac powieke tak by sobie oka nie wydlubac umiech Moze to brzmi absurdalnie ale tak to wyglada umiech Ewentualnie mozna oko zakropic kroplami Floxal lub Dexamtyrex ale o to lepiej zapytaj okulistę. Jezli to Ci nie pomoze to ostatecznie czeka Cie zabieg jej wycięcia - do przezycia smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 183
Dołączył: 5 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2015r. 08:57  
Cytuj
Przed zabiegiem trzy razy platna szczepionka przeciw zoltaczce, specjalnym przyrzadem powieke na druga strone wywracaja i wycinaja, wszystko pod znieczuleniem ale przyjemne nie jest.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »