NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Kto już był na referedum? ,
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 23:25  
Cytuj
Byłem około 17,w lokalu dwie osoby które oddawały głos.Lista na której składałem podpis była puściutka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 23:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 27 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2015r. 07:12  
Cytuj
Andrzejek ,ty mnie nadal nie rozumiesz..Od czasów kiedy weszlismy do uni jest nam wszystko narzucane..To jest chore ,byłem na wyborach prezyd.ale zastanawiam się po co oddalem głos na Kukiza ..Jow to nie wszystko jest dużo rzeczy które trzeba zmienić.Trzeba zlikwidować biurokracje ,ZUS ,zaostrzyc prawo bo w Polsce wygląda to tak : zabójstwo(25lat )i to jest najlepsze w Polsce zarabia się bardzo mało to na dodatek utrzymujemy więzienia...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2015r. 07:23  
Cytuj
Mariobarca, od czegoś trzeba zacząć. Najpierw trzeba klanom odebrać władzę i oddać ją narodowi. Później po kolei zreformuje sie kraj. Jak Ty sie zastanawiasz po co, a chcesz zmian to ja już nic faktycznie nie rozumiem.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Wrz 2015r. 07:46  
Cytuj
No cóż część społeczeństwa zachowała się jak Jarek w stanie wojennym ... Dobrze że wtedy wystarczyło tylu ilu ich było ... Bo dziś nie było by tego co jest zdegustowany

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2015r. 08:44  
Cytuj
90% ponad nie poszłoscianascianascianasciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 15 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2015r. 08:45  
Cytuj
ale np. 2 pytanie było sformułowane czy jesteś za dotychczasowym finasnowaniem parti. Czy więc to nie oznacza że nawet jakby 100% ludzi posżło i zagłosowało na NIE to czy w tym przypadku nie mogliby sobie podnieść o 10% finansowania z budżetu ? Pytanie czy jesteśmy za dotychczasowym a nie czy chcemy finansowania w ogóle parti. W Anglii kiedy było referendum były konkretne pytania i wtedy są konkretne odpowiedzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2015r. 09:21  
Cytuj
No i pozbyliśmy sie 100 mln tak trochę bez sensu, bo Bronek chciał coś zdziałać rzutem na taśmęzdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2015r. 09:34  
Cytuj
10% to i tak wiecej niz PSL i SLD/lewaki razem wziete. I to wystarczy zeby byla trzecia sila do dominujacej koalicji. Zdrowej koalicji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2015r. 09:46  
Cytuj
no i co Andrzejek ? Pytales czy jestem ciemniakiem,bo twierdzilem,ze pytania na referendum pisal Bronek z kolegami,a ty,ze napisali je wyborcy Kukiza. I jak to jest ? Kukiza poparlo 20%, a na referendum poszlo 8 % gdzie reszta ? otoz reszta to Palikotowcy,byli wyborcy PO,ktorzy zawiedli sie na Bronku,a boja sie Pisu...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2015r. 10:30  
Cytuj
nenad nadal uważam cię za ciemniaka. Nawet z tego powodu co piszesz. Po takiej negatywnej kampanii i robieniu z Kukiza pajaca to te niecałe 8%, to świetny wynik. Włada wygrała. Status quo zostało zachowane. Głupcy się cieszą.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2015r. 10:36  
Cytuj
Swietny wynik ? Co ty bredzisz ? Taki byl wasz cel ? 100 mln,zeby 8 % chcialo JOW ? to ty jestes ciemniakiem,bo wyborcy Kukiza w niewielkiej czesci chcieli Jowow,a zmiany jakiejkolwiek... Tak walczyles,namawiales i co ? 20% Kuliza szlag trafil,moze ledwo do sejmu wejdzie twoj mentor... Glupcy !

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2015r. 10:42  
Cytuj
CYTAT
nenad nadal uważam cię za ciemniaka. Nawet z tego powodu co piszesz. Po takiej negatywnej kampanii i robieniu z Kukiza pajaca to te niecałe 8%, to świetny wynik. Włada wygrała. Status quo zostało zachowane. Głupcy się cieszą.

Oglądałem i czytałem i słuchałem przed i w kampanie wszystko co się da. Każdy kto robił z Kukiza pajaca dla mnie sam wyszedł na durnia a mnie jeszcze bardziej utwierdził że Kukiz to obecnie dobry wybór.

Jak ludzie mogą być tak tępi aby dać się zmanipulować w taki banalny sposób?

Chyba,że popatrzeć na to z innej strony- ludziom dobrze, wszędzie samochody i dostatek i nikt nie chciał tego zmieniać.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2015r. 11:04  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
nenad nadal uważam cię za ciemniaka. Nawet z tego powodu co piszesz. Po takiej negatywnej kampanii i robieniu z Kukiza pajaca to te niecałe 8%, to świetny wynik. Włada wygrała. Status quo zostało zachowane. Głupcy się cieszą.

Oglądałem i czytałem i słuchałem przed i w kampanie wszystko co się da. Każdy kto robił z Kukiza pajaca dla mnie sam wyszedł na durnia a mnie jeszcze bardziej utwierdził że Kukiz to obecnie dobry wybór.

Jak ludzie mogą być tak tępi aby dać się zmanipulować w taki banalny sposób?

Chyba,że popatrzeć na to z innej strony- ludziom dobrze, wszędzie samochody i dostatek i nikt nie chciał tego zmieniać.
. Co za ironia losu ! Nie kto inny jak Andrzejek na tym forum napisal kiedys dlugi tekst,o tym jak to duzo ludzi chodzi po galeriach,jakimi to super autami jezdza,jak drogo jedza i jaki to nie jest dobrobyt w tym kraju...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1997
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2015r. 11:17  
Cytuj
Media całkowicie nie przemilczały referendum. Mówili w Teleexpressie, pisali na portalach, huczał cały Facebook. Kto chciał, to poszedł. Kto nic nie wiedział o referendum, daje się manipulować mediom. Rzeczywiście więcej czasu poświęcono tematom zastępczym, więc przeciętny widz uznał referendum za mało znaczące albo o nim zapomniał. Kiedy jeszcze zobaczył sondaże, pomyślał "I tak nie będzie frekwencji, więc nie ma sensu iść". Lepiej oglądnąć kolejny odcinek ogłupiającego serialu w TVN / Polsacie.

Obrazek

To przeciętnemu Polakowi wystarczy. Po co coś zmieniać, jak jest dobrze?

Referendum powinno odbyć się w dniu wyborów parlamentarnych i zawierać więcej pytań. Niektórzy celowo je zbojkotowali. Jedynie pierwsze pytanie było precyzyjne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2015r. 11:33  
Cytuj
A gdzie sie podziali wyborcy Kukiza z wyborów prezydenckich?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2015r. 11:44  
Cytuj
Andrzejek milczy w tym temacie,woli napisac,ze ktos jest ciemniakiem. Gdzie jest ponad 12% wyborcow Kukiza,ktorzy wg Andrzejka "napisali pytania do referendum",a potem na nie nie poszli ?

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2015r. 11:48  
Cytuj
Prawda, smutna prawda jest taka, że faktycznie zmarnowano 100 mln. Kto je zmarnował? Komorowski i Duda. Komorowski chcąc przypodobać się wyborcom Kukiza (to jest oczywiste i tego się nie poddaje dyskusji). Trzeba jednak zwrócić uwagę, że Duda miał okazję "uratować" te pieniądze. Nie zrobił tego, jak mówią z szacunku dla Bronka. Oczywiście to bzdura, bo Duda nie ma żadnego szacunku dla Komorowskiego. Rzeczywiście prezydent Andrzej Duda "kupił" PiSowi za nasze 100 mln argument w walce wyborczej. Od wczoraj, od 22:00 PiS trąbi dokoła o tym, jak Bronek i PO zmarnowali 100 mln, jak nas nie szanują, jak nas okradają, jak wydają nasze pieniądze dla własnych celów. Mógł Duda te pieniądze oszczędzić, ale straciłby wtedy ten zarzut w stosunku do PO. Tyle warte są dla Dudy Wasze, nasze pieniądze. Nie kupił sobie za nie wyborców Komorowski, to kupiło sobie PiS. Jedni i drudzy są siebie warci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Wrz 2015r. 11:54  
Cytuj
SzoPeN ... pomyśl ciut inaczej gdyby PiS miał rozum (że go niema to pewnik) to wysłałby swoich wyznawców na referendum nawet z ambon i przegłosowałby co by chciał ... ile poszło ludzi tyle poszło a wiadomo że byli za JOWami ... przeciw dalszemu finansowaniu partii ... i za rozstrzyganiem wątpliwości na korzyść podatnika ( 3 x przeciw PiSowi)... motto PiS jednak wzięło górę ... im gorzej tym lepiej (dla PiSu) a mogli mieć super ale Kaczyński jes za głupi żeby kalkulować

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2015r. 12:02  
Cytuj
skoro Dude atakuje sie za wszystko codziennie to jaki dym by byl w mediach,gdyby odwolal referendum Komorowskiego ? Skandal, jak mozna tak nie szanowac poprzednika grzmialyby tytuly.A teraz jak referendum okazalo sie klapa to juz PO i pieski wokol winią Dudę...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2015r. 12:03  
Cytuj
Wtedy frekwencja przekroczyłaby 50%, referendum miałoby sens, pieniądze nie zostałyby wyrzucone w błoto i nie byłoby obarczania winą PO. Ja odnoszę się jedynie do kwestii zmarnowanych pieniędzy i tego, kto jest temu winny i dla jakich własnych celów do tego dopuścił.
Przecież to jest jawne sk...two stać z założonymi rękami, obserwując z uśmieszkiem utopienie takich pieniędzy, by teraz budować na tym kapitał. Ale w naszej polityce takie zachowania to norma. A Dudzie pieniądze są potrzebne, musi uzbierać po 500zł na każde dziecko i na emerytury. Jeżeli ludzie w październiku nabiorą się na obiecywanie, że jak do władzy dojdzie PiS to będzie wszystkim rozdawał co miesiąc pieniądze w gotówce, to będzie tragiczne. Ludziom potrzebna jest praca, godne warunki życia, wtedy zarobią sobie sami po 1000 zł na każde dziecko nie oczekując jałmużny, któej i tak nigdy nie dostaną jak i tych milionów mieszkań.
W sprawie referendum Duda nie zachował się wcale lepiej od Komorowskiego. Pewnie w różnym stopniu, ale obaj ponoszą odpowiedzialność za te straty.

nenad: Ok, nie odwołał i już, stało się. Ale w tym momencie wyciąganie tych pieniędzy i obarczanie winą tylko i wyłącznie Bronka to chamstwo. To jest tak jakbyś widział jak nielubiany przez Ciebie sąsiad wrzuca do rzeki sąsiada, stałbyś z założonymi rękoma obserwując jak nieszczęśnik tonie, mogąc mu podać dłoń na ratunek, by potem uprzejmie donieść policji o tym co się wydarzyło i jeszcze czuć dumę, że zachowałeś się odpowiedzialnie i bohatersko, bo zgłosiłeś przestępstwo policji. Ja na takie zachowania zgody nie daję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2015r. 12:09  
Cytuj
CYTAT
Wtedy frekwencja przekroczyłaby 50%, referendum miałoby sens, pieniądze nie zostałyby wyrzucone w błoto i nie byłoby obarczania winą PO. Ja odnoszę się jedynie do kwestii zmarnowanych pieniędzy i tego, kto jest temu winny i dla jakich własnych celów do tego dopuścił.
Przecież to jest jawne sk...two stać z założonymi rękami, obserwując z uśmieszkiem utopienie takich pieniędzy, by teraz budować na tym kapitał. Ale w naszej polityce takie zachowania to norma. A Dudzie pieniądze są potrzebne, musi uzbierać po 500zł na każde dziecko i na emerytury. Jeżeli ludzie w październiku nabiorą się na obiecywanie, że jak do władzy dojdzie PiS to będzie wszystkim rozdawał co miesiąc pieniądze w gotówce, to będzie tragiczne. Ludziom potrzebna jest praca, godne warunki życia, wtedy zarobią sobie sami po 1000 zł na każde dziecko nie oczekując jałmużny, któej i tak nigdy nie dostaną jak i tych milionów mieszkań.
W sprawie referendum Duda nie zachował się wcale lepiej od Komorowskiego. Pewnie w różnym stopniu, ale obaj ponoszą odpowiedzialność za te straty.
. Ale wy jestescie tepi ! Komorowski zarzadzil,a Duda winny ? Ch.. prawda,gdyby odwolal wszyscy by szczekali,ze nie da sie wypowiedziec obywatelom. Nie odwolal - tez zle !

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2015r. 12:11  
Cytuj
CYTAT
Ale wy jestescie tepi ! Komorowski zarzadzil,a Duda winny ? Ch.. prawda,gdyby odwolal wszyscy by szczekali,ze nie da sie wypowiedziec obywatelom. Nie odwolal - tez zle !

Cieszę się, że Ty jesteś chociaż rozgarnięty. Mocno wierzę, że jeżeli przeczytasz co dopisałem powyżej do swojego postu i jeszcze raz przetrawisz całość to zrozumiesz o czym piszę, bo na chwilę obecną wydaje się, że nie ogarniasz o co chodzi. Hipokryzja - to słowo klucz. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2015r. 12:23  
Cytuj
Duda mial dwa wyjscia: odwolac,za co zjadlyby go media,ze ingeruje w decyzje Bronka i nie da sie wypowiedziec ludziom lub zostawic za co i tak teraz wobec malej frekwencji jest opierd.... Hipokryzja dla mnie to oskarzanie Szydlo przez Kopacz,ze oszukuje ludzi,bo nie ma pieniedzy na to i tamto w budzecie,a sama oddaje kase imigrantom...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2015r. 12:28  
Cytuj
@SzoPeN
100/100 !!! Duda to zwykły partiokrata, prezydent Pis-u, reszta go nie obchodzi. Tym co zrobił pokazał, że ważne jest tylko, by wygrał PiS !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2015r. 12:30  
Cytuj
ustawa,Komorowski za to ze strachu przed porazka w II turzez zwolal referendum na ktore i tak nie poszedl !

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »