NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
co sądzicie o.......stokrotce, stokrotce na narutowicza
Posty: 28
Dołączył: 3 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Sie 2015r. 22:06  
Cytuj
witam byłem tam chyba ze 3 razy i uśmiałem się ponieważ na piekarni czekałem aż 10 minut zeby ktoś laskawie przyszedł i podał mi produkt ale gdy przyszłem nastepnym razem był tam dzwonek i z czego chce mi sie śmiać ze lepiej zainwestować w głupi dzwoneczek niż zatrudnić pracownika i współczuje tam ludziom pracujacym i widziaałem tam panią kierownik lata po sklepie jak niepowiem co,żądzi ludzmi widze ze kobiety tam pracujace starają się jest tam pare pań chyba dobrych znajomych kierowniczki ale reszta to widac jak sa trakktowane i panie jak to czytacie to niedajcie sie walczcie o swoje bo na kasie usłyszałem pare słów i na miesnym od pań które sa starymi pracownikami ale obsługa jest miła niepowiem ze nie ale zmienić kierownika pozdrawiam stokrotki....

Moderowano przez: panna_pina
Nie przyszłem, tylko przyszedłem. Kolejny Twoj post napisany w tym stylu, czyli bez jakichkolwiek znaków interpunkcyjnych skończy się zbanowaniem konta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2015r. 22:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 486
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Sie 2015r. 22:07  
Cytuj
Stokrotek w mieście aż trzy więc mamy się domyśleć o którą Ci chodzi?
Dzwoneczek dobry pomysł.

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 3 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Sie 2015r. 22:14  
Cytuj
wyrażnie w temacie jest napisane na narutowicza oczywiscie ulicy wiec w czym masz problem naucz sie czytać wiem ze sa 3 ale na ulicy NARUTOWICZA pasUje ci teraz??????

Moderowano przez: panna_pina
Przykro mi, ale to Twoj ostatni post. Tego się czytać nie da.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »