NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Referendum 6 IX 2015r., JOW czyli Jestem Odpowiedzialnym Wyborcą
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Sie 2015r. 12:16  
Cytuj
Jeżeli propagowaniem idei JOW zajmuje się osoba o tak podejrzanej reputacji jak Andrzejek , to każdy normalny człowiek musi powiedzieć- NIE !uśmiech
Z tej mąki chleba nie będzie! Tak i całe to referendum obróci się w niwecz pośród głupców lamentu!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2015r. 12:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Sie 2015r. 07:21  
Cytuj
Jednego zdeklarowanego gł**ca już poznaliśmy. Pisze to co nakazuje instrukcja partyjna. Jak przesadzi to zmienia nick i mysli że zaczyna od nowa bo ludzie nie pamietają. Dokładnie tak samo jak jego prezes.

@Edo2 co jest podejrzanego w mojej reputacji?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 18 Sie 2015r. 08:10  
Cytuj
Masz sporo racji tylko weź pod uwagę jedną rzecz. Ty masz przyjaciela moderatora , który czuwa nad tym , żebyś mógł swobodnie pisać swoje posty ( niejednokrotnie obrażając innych użytkowników). Nie dostajesz ostrzeżeń ( przyjaciel czuwa i broni) i dzięki temu jedziesz na jednym koncie . Inni nie mają takich możliwości i muszą kombinować!uśmiech A ponieważ mam taką zajawkę , ze lubię się pośmiać z ludzkiej głupoty , to dopóki sił starczy będę wyszydzał Ciebie i Twojego przyjaciela , pod takim czy pod innym nickiem!uśmiech

Co do reputacji , jesteś mocno szemranym człowiekiem z niejasnymi poglądami , prawdopodobnie we dwóch nabijacie frekwencję na forum i pracujecie na wyższe dochody kolegi. Kiedyś kochałeś PO ( już podobno nie kochasz ) , teraz niby popierasz Kukiza ( ale kto Cię tam wie?). Dla mnie jesteś człowiekiem całkowicie niewiarygodnym , jeżeli Ty do czegoś namawiasz to ja z założenia jestem na anty.smiech2


A i moje prawdziwe imię to Edek, jak już chcesz wiedzieć . Inne nicki to tylko taki zabieg taktyczny sztabowców PiS. Bo jak słusznie zauważyłeś jestem partyjnym działaczem! Taką pałką w rękach Kaczyńskiego.smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Sie 2015r. 08:28  
Cytuj
Oj kubuś, pożaliło sie dziecko. No tak poglądy ma sie stałe od urodzenia. Nawet jak głosowałem na PO w 2007 roku to nie mam prawa wybierać inaczej. Nawet jeśli hasła głoszone przez PO ni jak sie maja do realizacji to ja mam trwać na swoim stanowisku. Jako 15 latek miałem zupełnie inny pogląd na świat, jako 25 latek też był inny i jako faceta w okolicach 40 też jest inny. Twój zapewne zatrzymał sie na jakimś etapie i już tak pozostało. Czy Baban mnie chroni? Nie mniej jak ciebie twoi partyjni koledzy. Obraź innego użytkownika forum a sprawdzisz czy jego reakcja będzie taka sama. Czy obrażam innych? Czasem się zdarza ale nigdy nie atakuję jako pierwszy. Na pewno zawsze odpowiednio odpowiem. Chamów trzeba tępić. Czy dostawałem ostrzeżenia? Dostawałem. Nie uważam bym miał tu jakieś fory. Nie sądzę. Niestety zawsze przyplącze się jakieś chore indywiduum.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 18 Sie 2015r. 08:40  
Cytuj
Moderowano przez: el.Banan
ciach ok proponuję zapoznać się z --->regulaminem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 18 Sie 2015r. 13:13  
Cytuj
Widzisz , napisałem tylko , że znacie się z Bananem i ciach! To jak jesteście kumplami w życiu prywatnym czy nie? Zdobądź się na odrobinę szczerości zanim koleżka zadziała. Dalej nie czujesz się uprzywilejowany? To nie Twoje posty znikają.uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2015r. 13:22  
Cytuj
Obecny sposób wybierania posłów czyni z nich zakładników partyjnych, uniezależnia ich od oceny wyborców, bardzo utrudnia, wręcz uniemożliwia kandydowanie niezależnym obywatelom.
6 września możemy to zmienić idąc do referendum!


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Sie 2015r. 13:22  
Cytuj
CYTAT
Widzisz , napisałem tylko , że znacie się z Bananem i ciach! To jak jesteście kumplami w życiu prywatnym czy nie? Zdobądź się na odrobinę szczerości zanim koleżka zadziała. Dalej nie czujesz się uprzywilejowany? To nie Twoje posty znikają.uśmiech


Nie łżyj ... nie wyzywaj innych to będziesz też "uprzywilejowany" ... a i pisz na temat następny będzie "wyciachany" z bonusem bo już chyba znasz regulamin

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2015r. 17:34  
Cytuj
Widze jeden spory błąd kampani JOWowej, praktycznie dociera tylko do młodej rzeszy. Młodzi jak to młodzi, będą za, ale większości wypadnie jakaś impreza czy tym podobne sprawy i wyprzedzą ich seniorzy oddając głos zgodny z kazaniem kościelnym. Także według mnie powinna iść jakaś kampania skierowana aby uświadomić wszystkie grupy wiekowe społeczeństwa. Jaka? Pomysłu, nie mam, nie znam się na socjologi.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 18 Sie 2015r. 19:03  
Cytuj
CYTAT

Nie łżyj ... nie wyzywaj innych to będziesz też "uprzywilejowany" ... a i pisz na temat następny będzie "wyciachany" z bonusem bo już chyba znasz regulamin


Ale się boję ! Chyba nie zasnę w nocy , bo tak mnie nastraszyłeś!uśmiech
Najbardziej mnie rozwaliłeś z tym łganiem. Zupełnie jak oprych złapany na kradzieży za rękę krzyczący - łapać złodzieja! Co za gość!uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Sie 2015r. 21:13  
Cytuj
Problem forów jest taki że takim trollom jak ty nic nie można zrobić ... więc lepiej cię olać ciepłym moczem i się tobą nie przejmować ... i to radzę każdemu normalnemu użytkownikowi ... cool girl(praktycznie każde forum ma taką maskotkę )

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Sie 2015r. 22:46  
Cytuj
Moderowano przez: el.Banan
Brak związku z tematem umiech ...Jeżeli masz sprawę do "tego drugiego" proponuję opcje P.W.


Tak się kończy pisanie niewygodnej prawdy.
Napisałem,że edo i ja mamy inne ip. i można to sprawdzić.

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Sie 2015r. 09:58  
Cytuj
Mam napisać co napisałeś ? Jeśli zaś chodzi o IP to odpowiem ci na nurtujące cię pytanie ... Edo ma zawsze inne IP więc raczej nie może mieć takiego jak ty chyba że coś padnie ...ok

Jak mawiał klasyk "Ja mam swoje zdanie i się z nim zgadzam" prawda po waszemu ... śmierdzi ... i chyba znów zacznę robić scriny z waszym pie...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Sie 2015r. 10:11  
Cytuj
nie pytaj mnie,czy masz napisac,co napisalem tylko nie cenzuruj i nie usuwaj. We wpisie o trollach idealnie opisales siebie. Ps. i co to są scriny ? bo screeny to wiem...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Sie 2015r. 10:34  
Cytuj
My tu w kwaterze głównej PiS mamy tyle komputerów i tyle różnych IP , że możliwość wykrycia naszej działalności jest bliska zeru!uśmiech Dodatkowo składamy przysięgę na wierność prezesowi i jakby ktoś puścił farbę , to będzie miał do czynienia z samym Antonim Macierewiczem ( a to już nie są przelewki jak wiadomo). Zbrojne ramię partii czuwa!uśmiech

Panie moderatorze , jak każdy z nas ( a przynajmniej większość) piszę posty z komórki , laptopa a czasem z jakiegoś przygodnego kompa. Siłą rzeczy ilość tych IP jest większa niż jeden. Chyba nawet Ty powinieneś to rozumieć! Gdybyś jako mod postępował bezstronnie , nie musiałbym zakładać kolejnych kont! Mi dajesz ostrzeżenia , a Andrzejkowi dajesz pomocną dłoń . To chyba niezbyt ładnie z Twojej strony , nie sądzisz? Ciekawe czy takie pomaganie koledze jest zgodne z regulaminem? smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Sie 2015r. 10:43  
Cytuj
CYTAT
nie pytaj mnie,czy masz napisac,co napisalem tylko nie cenzuruj i nie usuwaj. We wpisie o trollach idealnie opisales siebie. Ps. i co to są scriny ? bo screeny to wiem...


Więc sam widzisz że macie pewne braki w zrozumieniu tekstu PiSanego a to ja jestem na wasze nieszczęście od usuwaniu wpisów nie na temat ... Bo chyba nie sądzisz że wasza działalność w tym wątku jest w jakiś sposób związana z referendum ? Widzę poszedł rozkaz z góry smiech2

ps. Czy moja skromna osoba jest trollem czy nie to też to też ma nikły związek z tematem referendum no chyba że jakiś zamuleniec doda pytanie nr.4 ok

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Sie 2015r. 19:09  
Cytuj
Obrazek

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Sie 2015r. 20:02  
Cytuj
Ćwok,pislamista,moher,oszołom,faszysta,homofob,idiota,ciemnogród,kretyn,debil,dureń,kartofel,frajer,pismatoł,mąż żydówki,bydło i wiele innych okreslen uzytych przez zwolennikow PO uslyszalem. W wiekszosci brylowali w tym Palikot i Niesiolowski. Ten drugi do dzis wazna postac PO. Takze sie nie uzalajcie nad soba...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2015r. 22:36  
Cytuj
PAWEŁ KUKIZ - dlaczego należy pójść do referendum?


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Sie 2015r. 07:08  
Cytuj




Obrazek

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Sie 2015r. 11:25  
Cytuj
Z Pawłem Kukizem może i tak , ale z Andrzejkiem już zdecydowanie NIE!uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Sie 2015r. 11:29  
Cytuj
Ciekawe jak zareaguje Andrzejek jeśli Senat przyklepie referendum 25 października w temacie lasów,sześciolatków i wieku emerytalnego ? Przecież mówił,że "pieniądze wydane na referendum to najlepiej wydane pieniądze...".

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Sie 2015r. 11:38  
Cytuj
Andrzejek powie to co przeczyta w parówka.pl ( natemat.pl). Takie Lisowskie gówienko , które Andrzejek obdarza bezkrytycznym zaufaniem. Tylko zastanawia mnie jedna kwestia. Parówkowy portal Tomasza Lisa okropnie jedzie po Kukizie , posądzili tam go już chyba o wszystko . I stąd pewien paradoks: Andrzej podobno popierający Kukiza , czyta i wrzuca newsy od przydupasów Lisa , którzy na Kukizie jeżdżą jak po burej suce!uśmiech Taki fenomen. Albo ktoś tu kogoś oszukuje z tym popieraniem Pawła Kukiza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Sie 2015r. 12:33  
Cytuj
Mi się wydaje,że on wybacza Lisowi jazdę po Kukizie,bo ważniejsze jest,że Lis gnoi Pis...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Sie 2015r. 15:26  
Cytuj
CYTAT (nenad)
Ciekawe jak zareaguje Andrzejek jeśli Senat przyklepie referendum 25 października w temacie lasów,sześciolatków i wieku emerytalnego ? Przecież mówił,że "pieniądze wydane na referendum to najlepiej wydane pieniądze...".


Nadal tak uważam i jestem za tym referendum. Szkoda tylko, że Duda jako Prezydent wszystkich Polaków nie dołączył pytań proponowanych przez Palikota.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »