NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
TV + internet, potrzebna opinia
Posty: 16
Dołączył: 6 Sty 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2015r. 20:29  
Cytuj
Witam

Jestem posiadaczem pakietu TV i internetu w Stelli, ale za miesiąc kończy mi się umowa. Nie narzekam na jakość usług, jest ona wysoka, ale szukam oszczędności. czy ktoś mógłby polecić dobry pakiet (TV i internet) z jednej firmy, lub osobno od różnych dystrybutorów?

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2015r. 20:29  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 1 Sie 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2015r. 21:09  
Cytuj
Ja mam NDTV SuperBox + Internet 30 Mb/s z Multimedia Polska i płacę 60 zł. Wiem, że można mieć mniejszy pakiet TV z Internetem 12Mb/s za jakieś 45-50 zł. Ja brałem od Przedstawiciela i mówił mi, że w biurze nie mają takiej oferty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 6 Sty 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2015r. 07:19  
Cytuj
Dziękuję Witalij. umiech Jakbyś mógł podać na PW namiary na tego przedstawiciela. Jakieś inne propozycje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 146
Dołączył: 17 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Maja 2015r. 12:14  
Cytuj
Zakup na necie tvbox za 150zł zainstaluj Xbmc zarejestruj się na weeb.tv opłac abonament 56zl na trzy miesiące i masz wszystkie kanały jakie chcesz a za parę złoty dodatkowo możesz mieć multiroom no ale tylko na kompie xbmc daje nieograniczone możliwości jeżeli chodzi o tv z całego świata plus potężna baza filmów. Na próbę podeślij komp do tv wejdź na weeb.tv i chyba 30min jest za free zobaczysz jak śmiga i jaka będzie jakosc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 1 Sie 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2015r. 20:03  
Cytuj
Dałem na priv. Jak chcesz to możesz sprawdzić jeszcze na infolinii i w BOK. Mają 3 kanały sprzedaży i każdy ma swoje promocje. Zobacz kto da najtaniej i najlepiej umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »