NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
Mechanik Alfa R,
Posty: 49
Dołączył: 10 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2015r. 16:32  
Cytuj
Witam
Czy ktoś z Was poleciłby dobrego mechanika z Niska/Stalowej Woli który zna się na Alfach. Może serwisujecie u kogoś takiego swoje Alfy. Serwis we Fiacie ciut drogi :szok:
Czekam na propozycje umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2015r. 16:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 31 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2015r. 18:13  
Cytuj
nie wiem czy pomoge ale polecam Tabora ul sandomierska Rozwadów dla mnie rzetelny i uczciwy mechanik, wymienialem ostatnio rozrzad i wszysko ok , pozatym wszystko sprawdza i najwazniejzsze nie naciąga naragood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 29 Gru 2006r.
Skąd: Obojna
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2015r. 20:18  
Cytuj
Jaka Alfa jaki silnik. Co chcesz robić silnik zawieszenie czy elektrykę. Ja swoja 2.0 twinspark wymiana rozrządu i wszystko co z silnikiem oddaje do Pukalaka. Elektryka to do Chamery a całą resztę robię sam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 22 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2015r. 22:15  
Cytuj
Przecież Alfy się nie psują umiech a tak na poważnie to większość mechaników jak widzi Alfę to się łapie za głowę...."Panie Beemkę to tak, ale Alfę....". My z mężem zostawialiśmy 156 a dziś 159 w Autocrafcie. Przynajmniej cena adekwatna do roboty i jak mają coś zrobić to dzwonią z informacją o cenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 10 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2015r. 22:23  
Cytuj
Dzięki za zainteresowanie
Alfa 147 1,9 jtdm. Wydaje mi się że nie powinna tak kopcić i czuję że egr jest do przeczyszczenia. Poza tym delikatnie szarpie przy hamowaniu silnikiem przy wyższych prędkościach, może poduszka silnika. A nie chcę sam grzebać, i zostawiać komuś kto też będzie gdybał i rozkręcał wszystko co mu w ręce wpadnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Maja 2015r. 06:29  
Cytuj
Włoskie auto serwisowałem u Tabora bo potrafili je wyregulować jak nikt inny w okolicy. Podjedź i zapytaj to nic nie kosztuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »