NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Szybka do telefonu,
Posty: 97
Dołączył: 25 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2015r. 22:17  
Cytuj
Orientuje się ktos ile kosztuje wymiana szybki do telefonu? Czy mozecie polecic jakieś miejsce gdzie tanio mozna ja wyminic. Czy szybke trzeba zamowic samemu czy w sklepie robia takie rzeczy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2015r. 22:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2015r. 06:15  
Cytuj
ALe mówimy o noki3310 czy o iphonie najnowszym?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 25 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2015r. 07:10  
Cytuj
Tu jest problem bo mam tel firmy Lenovo :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2015r. 14:12  
Cytuj
To nie jest problem. Jak nie mają na miejscu to kupisz na allegro, a wymianę zlecisz tu na miejscu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2015r. 15:39  
Cytuj
Proszę Cię. Nic na miejscu. Na alledorgo są firmy co ogarną to wysyłkowo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 11 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2015r. 16:04  
Cytuj
Poszukaj na allegro. Chciałem wymienić pękniętą szybkę (wyświetlacz dobry) to w Stalowej Wólce fachowcy (obok hali i w Tesco) zażyczyli sobie odpowiednio 250 i 300 zł. Znalazłem na allegro firmę, która wymieniła mi wyświetlacz na oryginalny z gwarancją za 80 zł plus koszt przesyłki 10 zł. Telefon Samsung S3. Stanowcze nie dla pseudobiznesmenów ze Stalowej. Zresztą tu mamy ceny jedne z największych w kraju a sklep Frac jest najlepszym przykładem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 11 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2015r. 16:05  
Cytuj
przepraszam, wymieniła szybkę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2015r. 16:20  
Cytuj
muszę cię zmartwić - wyświetlacz nie był oryginalny, jak zresztą 90% wszystkiego na allegro.
Ale ważne, że jesteś szczęśliwy/a i nie dałeś zarobić miejscowym krwiopijcom, którzy sądząc po cenie bardziej prawdopodbnie chcieli założyć jednak oryginalny wyświetlacz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 8 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2015r. 16:42  
Cytuj
CYTAT
muszę cię zmartwić - wyświetlacz nie był oryginalny, jak zresztą 90% wszystkiego na allegro.
Ale ważne, że jesteś szczęśliwy/a i nie dałeś zarobić miejscowym krwiopijcom, którzy sądząc po cenie bardziej prawdopodbnie chcieli założyć jednak oryginalny wyświetlacz.


Chyba sobie żartujesz, ostatnio był na forum temat z kalkulatoremsmiech2 W sklepie najtańszy 100 zł, w internecie 40.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2015r. 16:52  
Cytuj
CYTAT
muszę cię zmartwić - wyświetlacz nie był oryginalny, jak zresztą 90% wszystkiego na allegro.
Ale ważne, że jesteś szczęśliwy/a i nie dałeś zarobić miejscowym krwiopijcom, którzy sądząc po cenie bardziej prawdopodbnie chcieli założyć jednak oryginalny wyświetlacz.


Taaa, a tu na imejscu to oryginał będzie potluczony Zamówi na aukcji, doliczyc 100% marży za częśc, za wymianę weźmie 200 i powie, że taniej nie zrobi, bo zarabia 20 zł potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2015r. 19:18  
Cytuj
Poszukaj autoryzowanego serwisu. Dwa razy przerabialem wymiane wyswietlacza w iphonach. 1. Iphone 4 szyba wymieniona w lokalnym komisie za ok 250zeta= ewidentna wyjebka, dotyk zamulal. 2. Iphone 5- autoryzowany serwis apple chyba nazywal sie tio(?) w rzeszowie w millenium za ok 1000zl= telefon jak nowka, wszystko smigalo idealnie, do tego kilkumiesieczna gwarancja. Oczywiscie sa to ceny z przed okolo roku.
Dodam ze przydalo mi sie tutaj ubezpieczenie zaproponowane przez operatora- cos kolo 18pln miesiecznie. Po przedstawieniu rachunku z serwisu (musi byc autoryzowany) zwrocili mi cala kase

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2015r. 20:21  
Cytuj
CYTAT
sądząc po cenie bardziej prawdopodbnie chcieli założyć jednak oryginalny wyświetlacz.

Wątpię w oryginalny wyświetlacz za 250zł z wymianą. Za 80zł pewnie wymienili mu sam dotyk, nie na oryginalny, bo z tego co wiem samsung nie przewiduje wymiany samej szybki, jest klejona z wyświetlaczem. Na allegro takie wyświetlacze, które wyglądają na oryginał kosztują koło 350-400zł.

Do autora: nie podejmiesz się sam wymiany? Jakiś czas temu wymieniałem szybkę w nokii lumi, szybka chyba 20zł, wymiana 20 minut (pierwszy raz robiłem takie cuś na telefonie). Pomyśl, może akurat się uda umiech powodzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2015r. 20:43  
Cytuj
CYTAT
Poszukaj autoryzowanego serwisu.


Jak znajdziesz w Polsce autoryzowany serwis telefonów Lenovo, daj znać potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2015r. 20:45  
Cytuj
A no widzisz to trzeba kupowac taki sprzet ktory pozniej mozna ogarnac w "aso"umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 25 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2015r. 16:05  
Cytuj
2 miejscach w stalowej powiedzieli mi "lenovo to nie robimy" :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2015r. 13:17  
Cytuj
byłem dziś pod halą wymienić lcd w telefonie nokia....250 zł ( 2 serwisy blisko hali ) cena kosmos ( wartość nowego mojego telefonu w granicach 370 zł ) JEBANI jak ktoś powiedział krwiopijcy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 25 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2015r. 18:22  
Cytuj
Mnie tez będzie kosztować wymiana 250 zl . drogo :( co polecacie w kwestii ochrony telefonu? Wiele osób używa sylikonowe etui ale to chroni tylko tył telefonu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 24 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2015r. 21:20  
Cytuj
chartowane szkło na wyswietlacz testowalem jesli upadnie telefon wyswietlaczem do przodu szklo chartowane sie rozbije lecz nieuszkodzi ci ekranu tylko popeka i niezorkruszy sie az go niesciagniesz sam/a i niezalozysz nowego szkła umiech całą sila uderzenia okpochalania szkło smiech2 good fakt faktem takie szkiełka specjalne, kosztuja od 3o zł w zwyz lecz na allegro znajdzie sie za mniejsza kwote umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 25 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2015r. 11:44  
Cytuj
hmm no wyglada to ciekawe na allegro, ale czy to chartowane szkło nie utrudnia na telefonie "pracy". Czesto chodze po necie czy nie jest przez nie tel mniej czuły?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 4 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 15:04  
Cytuj
Ja mam szybkę ochronną, ale dodatkowym i dość pewnym zabezpieczeniem jest też etui Verus. Mam skłonności do szybkiego niszczenia telefonu, więc tym razem postanowiłam się solidnie zaopatrzyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 27 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 16:16  
Cytuj
Na Allegro wiekszosc podróbki. Tez sie skusilam Na tania naprawę. A jak kolejny raz rozbilam, dałam znajomemu do naprawy (pracuje w autoryzowanym serwisie) i od razu powiedział, ze miałam nieoryginalny element:/ a córce wymienialam tez w komisie. Wiec tez poprosiłam, zeby ocenił czy założono oryginał. I tu potwierdzil, ze element oryginalny. Teraz juz tylko jemu daje telefony do naprawy. A za czesci z Allegro To dziekuje:/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 17:06  
Cytuj
CYTAT (aga1977)
Na Allegro wiekszosc podróbki.

Tak jak i w naszych miejscowych i okolicznych serwisach czy komisach tylko tutaj mamy ceny sporo wyższe.Nie zawsze też cena idzie z jakością,zdarza się tak,że coś tańszego jest dużo bardziej trwalsze niż droższe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 17:30  
Cytuj
kupujesz szybke zamiennik ( ja mam taka do lumia 635 bo mi klucze zleciały na telefon ) działa bdb, wymiana - suszarka w dlon, aby klej puscil pod wyświetlaczem, wymiana polega na przepięciu kabelka oraz podklejenie wyświetlacza od spodu najlepiej klejem który pod wpływem ciepla puszcza i po problemie, kutasy złamane wielcy serwisanci w stalowej brali od 250 w gore

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 1 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2016r. 20:10  
Cytuj
CYTAT
kupujesz szybke zamiennik ( ja mam taka do lumia 635 bo mi klucze zleciały na telefon ) działa bdb, wymiana - suszarka w dlon, aby klej puscil pod wyświetlaczem, wymiana polega na przepięciu kabelka oraz podklejenie wyświetlacza od spodu najlepiej klejem który pod wpływem ciepla puszcza i po problemie, kutasy złamane wielcy serwisanci w stalowej brali od 250 w gore


Pierwszy raz słyszę o wyświetlaczu ( digitizerze) który to się podłącza kabelkiem, wymieniałem już wiele dotyków, wyświetlaczy i każdy się podłącza taśmą. Interesuje mnie też ten klej jaki użyłeś, to był jakiś butapren może wikol, ja to zawsze kleje specjalną do tego celów taśmą klejącą dwustronną. Masz już wprawę, otwieraj serwis i też będziesz taką kasę zarabiał.
Dodam że nie prowadzę żadnego komisu czy tam serwisu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 25 Paź 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2016r. 10:09  
Cytuj
a czy umie ktoś wymienić dotyk(digitizer) w iphone6s?
niefartownie spadl na ziemie i caly się stuknął, może ktoś cos?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »