NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 11 12 13 14 15 16 17 ... » »»
Platforma Obywatelska i uchodźcy z Afryki ,
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Lis 2015r. 20:18  
Cytuj
Nie podzielam tej opinii.... i tyle w temacie. Doczytaj a potem zabieraj głos. Mam cię przekonać? A po co? Nie zależy mi na tym. smiech2smiech2smiech2smiech2

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2015r. 20:18  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2015r. 00:15  
Cytuj
Ech Andrzejek, żebys ty jeszcze gotowac umiał...
mielisz mielisz, a nie myślisz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2015r. 04:26  
Cytuj
Nie umie gotować...


But under sharia, this rape culture also impacts upon Swedish women as they are “infidels” and, as such, are — according to Allah’s teachings — sanctioned targets for rape by Muslim men. Such an Islamic belief system has born witness to a drastic increase in rapes in Sweden — more than a thousand fold — since first opening its doors to Muslim immigration.

A 1996 Swedish National Council for Crime Prevention report bears this out. It noted that Muslim immigrants from North Africa were 23 times more likely to commit rape than Swedish men. It is no wonder why today Sweden is deemed the rape capital of the Western world.

Even more shocking, however, is the political correctness overshadowing the reporting of these crimes. Sensitive about accusations of Islamophobia, the Swedish press refuses to sound a warning alarm for native women about who these sexual predators are. Thus, when a Muslim commits a rape, the media only refers to him as a Swedish male.

Read more: http://daily(...)r9LQt9lr

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Lis 2015r. 09:39  
Cytuj
CYTAT
Nie podzielam tej opinii.... i tyle w temacie. Doczytaj a potem zabieraj głos. Mam cię przekonać? A po co? Nie zależy mi na tym. smiech2smiech2smiech2smiech2


No i bardzo dobrze , Andrzejku! Cytując świadomie natemat.pl , stawiasz się poza nawiasem możliwości dyskusji kulturalnych ludzi! uśmiech I tym oczywistym stwierdzeniem wysoce uprawdopodobnionego faktu obiektywnego skończmy tą jałową dyskusję!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lis 2015r. 10:34  
Cytuj
Bycie po za nawiasem takiego prostego człowieka jak ty jest dla mnie zaszczytem smiech2

Moderowano przez: el.Banan
chytry


ok

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2015r. 13:43  
Cytuj
CYTAT
Nie umie gotować...


But under sharia, this rape culture also impacts upon Swedish women as they are “infidels” and, as such, are — according to Allah’s teachings — sanctioned targets for rape by Muslim men. Such an Islamic belief system has born witness to a drastic increase in rapes in Sweden — more than a thousand fold — since first opening its doors to Muslim immigration.

A 1996 Swedish National Council for Crime Prevention report bears this out. It noted that Muslim immigrants from North Africa were 23 times more likely to commit rape than Swedish men. It is no wonder why today Sweden is deemed the rape capital of the Western world.

Even more shocking, however, is the political correctness overshadowing the reporting of these crimes. Sensitive about accusations of Islamophobia, the Swedish press refuses to sound a warning alarm for native women about who these sexual predators are. Thus, when a Muslim commits a rape, the media only refers to him as a Swedish male.

Read more: http://daily(...)r9LQt9lr


Po 8 latach rządów PO i zdania tylko na reżimowe media takie rzeczy czuje się nosem.
Zgadnijcie jaki kraj stanie się teraz europejska stolica gwałtu.
Może Angela ma nadzieje, że i jej się cos trafi...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2015r. 06:01  
Cytuj
Zapewne za parę lat dowiemy się ze "taka wyjątkowa okazja nasączenia" krajów słowiańskich problemami multi-kulti nie była przypadkowa. Wyskok kwotowy Angeli jest niczym nie wytłumaczalny poza właśnie skokiem na Słowiańskie narody przed widocznym przesilenie popularności lewatyzacji biednych Europejczyków. Wybuch niechęci czekał, widać na ulicach.
Początkowo, przesłankami usilnej polityki bolcowania kultury zachodnio-europejskiej kulturami obcymi (importowanymi afrykańcami, hindusami i arabami) były ideowe na niwie ekonomicznej (fikcja).
Na taki postępowy agar leminga XXI-go wieku nie skusisz. Większość wie czym to cuchnie. Nawet zręczny "przymus" niesienia "humanitarnej" pomocy okazał się dla rezydentury brukselskiej w RP muchomorem sromotnikowym w misce proszalnej PO/SLD. Trup się ściele gęsto, a wybory po krajach UE dopiero przed nami. Szwedzi wprowadzili kontrole ruch granicznego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10610
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Lis 2015r. 00:44  
Cytuj
Andrzejek dalej nie podziela rozsądku... sciana Zbyt głęboka lewatywa w głowie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Lis 2015r. 09:21  
Cytuj
Nie jestem pewny czy tylko w głowie! Coraz bardziej upewniam się , że on i Banan działają w duecie! To zorganizowana i realizowana z całą stanowczością prowokacja , mająca na celu podnoszenie frekwencji na forum! Chłopaki razem szczują , razem pobierają prowizję i razem aplikują sobie czopki!uśmiech Chyba czas znikać z tego forum , po co dawać tym prowokatorom możliwość zarobku? Niech się wezmą za uczciwą robotę!uśmiech W każdym razie ja wysiadam!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lis 2015r. 09:23  
Cytuj
Edo2, porozmawiajmy bez prowokacji i na poważnie o podwyżce podatków w Stalowej Woli. Podejmiesz temat?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2015r. 09:42  
Cytuj
Zamachy w Paryżu: Co najmniej 153 zabitych


Co najmniej 153 osób zginęło, a 200 kolejnych zostało rannych - taki jest najnowszy bilans serii zamachów, do których doszło w piątek w Paryżu.


No to mamy tolerancje i multi kulti.
Za głupotę Merkel i Hollanda zapłacili zwykli Francuzi, którzy poszli posłuchać muzyki i napić się piwa.

A śmiali się z Orbana jak płoty zaczął stawiać..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2213
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lis 2015r. 09:55  
Cytuj
Świadkowie twierdzą, że napastnicy wykrzykiwali, "Allah Akbar" (arab. "Bóg jest wielki").


... Mówił, że widział twarz jednego z zamachowów. - Mógł miec około 25 lat.


Czyli w wieku jaki widzimy w telewizorniach którzy przybywają do UE na zaproszenie makreli i tuska.




http://m.one(...)t,3864pb

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lis 2015r. 09:55  
Cytuj
A co ma PO do tego niech się Pis martwi. Jest temat o Pisie i uchodźźccach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2213
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lis 2015r. 09:59  
Cytuj
CYTAT
A co ma PO do tego niech się Pis martwi. Jest temat o Pisie i uchodźźccach


Przecież król eu tusk jest z peło!

Co robi aby powstrzymać tą fale młodych islamskich byczków?

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lis 2015r. 10:03  
Cytuj
CYTAT (Janusz Korwin-Mikke)
Przypominam: kategorycznie domagamy się, by WCzc.Jarosław Kaczyński przeprosił za wynegocjowanie, zachwalanie, popieranie, ratyfikowanie, podpisanie i głosowanie za Traktatem Lizbońskim - dzięki czemu unio-większość może nam teraz wpakować na karki dowolną liczbę "uchodźców".
Niestety: dowiadujemy się, że "rząd" WCzc.Beaty Szydło chce - przeciwnie - zasadniczego wzmocnienia Unii Europejskiej przez stworzenie potężnej armii unijnej!


http://www.pch24.pl/pis-popiera-powolanie-unijnej-armii-i-wspolnotowa-polityke-obronna---mowi-witold-waszczykowski,39151,i.html


(a proszę tam też przeczytać o poczynaniach p.Tomasza de Maizière! U nas też to będzie...)
Kiedy Polacy zrozumieją, że PiSmeni to oszuści i zdrajcy?


I co ty na to Witek. Kurduple z PiS nie urodzili się wczoraj.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2213
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lis 2015r. 10:32  
Cytuj
Sugerujesz że platforma czy inna partia nie zgodziła by się na traktat?

Zapomniałes jak wszystkie media i politycy ujadali dlaczego kaczynski zwleka z podpisaniem itd itp.


Zobacz sobie gdzie byli zdrajcy! masz linka


http://orka.(...)nt&6&9&3

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lis 2015r. 10:37  
Cytuj
CYTAT (Wiktor)
Sugerujesz że platforma czy inna partia nie zgodziła by się na traktat?

Zapomniałes jak wszystkie media i politycy ujadali dlaczego kaczynski zwleka z podpisaniem itd itp.


Nie, nie sugeruję. Cytuje Korwina. A prywatnie uważam, że PiS i PO to jedno zło. Jedna jak i druga partia niczym sie nie różni. PO zgodziła sie na imigrantów a PiS to akceptuje.

Fajnie, że kaczyńskiego piszesz z małej litery. Zasłużył sobie. Prezydent jeśli jest marionetką to wykonuje rozkazy i ten rozkaz kaczyński wykonał. Ty i tobie podobni go usprawiedliwiacie bo media naciskały. Ja nie.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2213
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lis 2015r. 10:46  
Cytuj
Ja też jestem nie zadowolony że to podpisano ale mleko się już rozlało.

Pamietam wywiad w tamtym czasie w leliwie(chyba) z naszą butrynową,redaktor pyta czy czytała traktat przed głosowaniem?
stwierdziła że nie (jest zbyt obszerny)
że zdecydowana większość osłów go nie czytała !

Czyli nie czytali ale zagłosowali.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lis 2015r. 10:52  
Cytuj
Mleko sie rozlało smiech2smiech2smiech2 Nie ma sprawy? Dla mnie jest i to bardzo poważna. Zapytaj tych z PiS co głosowali za czy czytali.

PS. Może ty podejmiesz się tematu podwyżek podatków w Stalowej Woli. Czy też masz głowę w tyłku prezesa i nie słyszałeś?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1984
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2015r. 11:46  
Cytuj
Cytat z Facebooka:
CYTAT
Kiedy budowali meczety, milczałem – mamy przecież wolność wyznania. Kiedy wzywali do zabijania niewiernych, milczałem – mamy przecież wolność słowa. Kiedy wysadzali wieżowce, milczałem – to byli tylko chorzy ekstremiści. Kiedy wywołali zamieszki, milczałem – to wina systemu i błędnej polityki. Kiedy było ich tak dużo, że uzyskali większość w parlamencie, milczałem – mamy przecież demokrację. Kiedy wprowadzili w państwie prawo Szariatu, a moja żona została ukamienowana za brak chusty na głowie, milczałem – nie wolno było już krzyczeć…

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2213
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lis 2015r. 14:41  
Cytuj
Polska jednak nie przyjmie imigrantów? Szymański: Nie widzimy możliwości wykonania decyzji


http://telew(...)090.html

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lis 2015r. 14:50  
Cytuj
CYTAT (akt. 12.11.2015, 09:43)
Przyszły minister ds. europejskich: nie odwołamy decyzji ws. przyjęcia uchodźców przez Polskę
- Nie ma podstaw prawnych, by decyzja w sprawie przyjęcia uchodźców przez Polskę została unieważniona. Nie mam co do tego wątpliwości - powiedział na antenie RMF FM przyszły minister ds. europejskich Konrad Szymański. Wypowiedział się również na temat unijnego szczytu, na którym Polska będzie reprezentowana przez Czechy.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1017099,title,Przyszly-minister-ds-europejskich-nie-odwolamy-decyzji-ws-przyjecia-uchodzcow-przez-Polske,wid,17968046,wiadomosc.html?ticaid=115f0f


A to zmiana. Czy ostatnia? Czy może w obliczu paniki we Francji i 120 ofiar zmieniamy zdanie. Jak kurz opadnie będzie kolejna zmiana?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lis 2015r. 18:01  
Cytuj
Jewka zrobila nam dobrze, nie bedzie zapomniany czas dogorywania jej rezydentury. Co pacholki dostaly w nagrode?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2015r. 07:31  
Cytuj
CYTAT

Nie jestem pewny czy tylko w głowie! Coraz bardziej upewniam się , że on i Banan działają w duecie!


zdegustowany
Lewatywy samemu sobie nie zrobisz, a głowy nie wspomnę.. tylko duetto.


Wracając do tematu najważniejszego, czy oczekujecie po zięciu rewolucji francuskiej/ lewackiego Hollanda jakiejkolwiek polityki ograniczenia importu islamistów??? Ja nie....

Jednakże zamykanie granic mnie martwi jako zgrabny zabieg PR-wy pozorowania wzięcia się za ochronę społeczeństwa (a co trafnie powiązał Zumba i mnie zaszczepiło do napisania). Podobno już się tym "dobrze zajęto" po mordzie dziennikarzyn. Ze skutkiem przewidywalnym. Nie ograniczono islamizacji, wprost przeciwnie Holland zapowiedział na złość rozumowi więcej. Nie ma takiej ceny której nie zapłaci za kontynuacje lewaczenia Francuzów, przyznanie się do błędu oznacza katastrofę lewicy porównywalną do polskiej na ostatnich wyborach.

Możemy być skłonni jednocześnie, na granicy pewności, ze podobna masakra za Odrą doprowadziłaby obecnie do obalenia rządów Merkel. Ale nie wybrano domu Helmuta, wybrano dom Lafiryndy uśmiech

Powodem upadku Złotej Anieli bedzie niemożność obrony następującej tezy, ze przed szaleńcami można się obronić. Nie, przestańmy się oszukiwać i płacić frycowe za pozorny spokój. Wiec zostanie postawione bardzo głośno konkretne pytanie: kto ponosi odpowiedzialność za zapraszanie szaleńców?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2015r. 09:56  
Cytuj
A to tak na marginesie

http://www.daily(...)oku_news

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 11 12 13 14 15 16 17 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »