NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Porównanie banków kliknij, klikasz na baner i automat porównuje wszystkie banki do Aliora
~~CIEKAWY
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 20:09  
Cytuj
Jak klikniesz na baner Alior banku to otwiera się stronka i mozna automatycznie porownac oferty wszystkich banków. Ciekawa sprawa i daje obraz jak to jest. chyba jako jedynie sie nie wstydzą porównań coś w tym jest.

edytoway caps

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 20:09  
Cytuj

 
 
 
 
~~NOWY
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 20:22  
Cytuj
CYTAT
Jak klikniesz na baner Alior BANKU to OTWIERA SIE STRONKA I MOZNA AUTOMATYCZNIE POROWNAĆ OFERTY WSZYSTKICH BANKÓW.CIEKAWA SPRAWA I DAJE OBRAZ JAK TO JEST.CHYBA JAKO JEDYNI SIE NIE WSTYDZĄ PORÓWNAŃ COŚ W TYM JEST.


http://zapra(...)cna.html

 
 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 20:42  
Cytuj
po co ten CAPSLOCK w tytule i tresci ?! potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~real
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 20:52  
Cytuj
Wszystkie banki to złodzieje Alior kradnie w białych rękawiczkach , a reszta na chama. Różnicy nie ma i w pierwszym i drugim przypadku jesteś na przegranej pozycji.

 
 
 
 
~~forumowicz
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 20:58  
Cytuj
Pracownicy Aliora proszeni sa o zaprzestanie naganiania na forum do odwiedzenia placówki kolejnego śmiesznego banczku jakich 500 w Stalowej. Daliscie reklame i to powinno wystarczyć. Jak tak dalej pójdzie to nazwa waszego miejsca pracy będzie najczęściej pojawiającym się słowem na tym forum a tego zdecydowanie nie chcemy.

 
 
 
 
~~LEPPER
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 22:39  
Cytuj
CYTAT
Pracownicy Aliora proszeni sa o zaprzestanie naganiania na forum do odwiedzenia placówki kolejnego śmiesznego banczku jakich 500 w Stalowej. Daliscie reklame i to powinno wystarczyć. Jak tak dalej pójdzie to nazwa waszego miejsca pracy będzie najczęściej pojawiającym się słowem na tym forum a tego zdecydowanie nie chcemy.


Mówisz jak jeden z wielkich polaków -Balcerowicz musi odejść to juz było i tego nie chcemy!!!

 
 
 
 
~~mbank
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 23:52  
Cytuj
dobrze wyglada porownanie z mbankiem good

 
 
 
 
~~kazek
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 07:18  
Cytuj
Wiekszośc "bankowców" to złodzieje....
jak odebrac od brata, ktoremu pozyczyłem , na moment 10 TYSIECY EURO. Dziś nie odbiera tel, kontakt z nim zerowy/uniki itd/ Jeśli pojade do niego , nigdy go "niema".
Poradzcie cos , jak mam postapić - nie chce sądów itp. Jest niby "bankowcem" w duzym mieście. Chcę tylko to co moje.
Rodzice opadają z sił...

 
 
 
 
~~dady
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 20:33  
Cytuj
tylko windykacja , ktora wchodzi drzwiami

 
 
 
 
~~www
ff
Wysłany: 6 Marz 2009r. 05:37  
Cytuj
chciałaś powiedzieć - Z DRZWIAMI

 
 
 
 
~~kazek
ff
Wysłany: 6 Marz 2009r. 09:53  
Cytuj
pisząc powyższy tekst nie miałem na mysli PRAWDZIWYCH BANKOWCÓW , którzy działaja zgodnie z obowiacujacym prawem.
Jeśli ktos sie poczuł obrazony-PRZEPRASZAM.
Mami miałem na mysli takich "bankowców" , którzy wyłudzają kase mówia - ty mi daj a ja ci pokaze jak mozna zarobić w łatwy sposób. A jak z reguły sie to konczy , wiekszosc wie.Przykłady mozna mnozyc , co widac i słychac...

 
 
 
 
~~jaaaa
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 19:17  
Cytuj
a co myślicie o Banku Spółdzielczym ?smiech2

 
 
 
 
~~```
ff
Wysłany: 2 Kwie 2009r. 15:28  
Cytuj
Słuchajcie: Alior reklamuje pozyczkę 4000 rata: 87 zł.
Tylko nie podali że to aż na 8 lat!!! Dlatego taka niska rata, ale jakie odsetki!

 
 
 
 
~~mbank
ff
Wysłany: 2 Kwie 2009r. 20:15  
Cytuj
CYTAT
Słuchajcie: Alior reklamuje pozyczkę 4000 rata: 87 zł.
Tylko nie podali że to aż na 8 lat!!! Dlatego taka niska rata, ale jakie odsetki!


Ale jaja ale jaja w ciul ladnie wala tylko idiota da sie wkrecic
pieprzenie w bambus z tym bankiem,tak mieli zablysnac i co..

 
 
 
 
~~bank spółdziel
ff
Wysłany: 2 Kwie 2009r. 20:30  
Cytuj
W takim razie alior zarobi na nas w skali 8 lat ponad 4000 zł czyli pozyczymy 4tyś na 8 lat a oddamy ponad 8 tyś barwo super promocja na dwa lata jak wezmiesz pozyczke 4 tyś to oddasz ponad 5 tyś,podejdzcie do Banku spółdzielczego na poniatowskiego za Avanti tam mają promocje i za pożyczke 4 tyś na jeden rok bank zarabia coś ponad 100 zł to naprawde niewiele w porównaniu z tymi niby super bankami

 
 
 
 
~~zawiedzony
ff
Wysłany: 12 Kwie 2009r. 08:06  
Cytuj
Wypisuje się z pko . oszaleli z cenami.

 
 
 
 
~~spółdzielca
ff
Wysłany: 12 Kwie 2009r. 14:41  
Cytuj
A ja wypisuje się ze spółdzielczego małe odsetki po 4 latach tysiąc złotych, ale 3500 złotych prowizji.

 
 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 6 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2009r. 21:48  
Cytuj
Informacje na tej stronie aliora do porównania banków są oczywiście nieprawdziwe! Ktoś dobrze napisał - kłamcy w białych rękawiczkach! Mam konto w innym banku i wypłata zagranicą kosztuje 5 zyli bez względu na kwotę, a nie jakieś 3% min 10 PLN!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2009r. 22:46  
Cytuj
ja znam dobry bank. bank krwi umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2009r. 22:02  
Cytuj
CYTAT
ja znam dobry bank. bank krwi

Albo spermy, tam się chyba przyjemniej chodzi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »