NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Ból po wyrwaniu ósemki,
Posty: 234
Dołączył: 6 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Marz 2015r. 18:11  
Cytuj
We wtorek miałam wyrywaną ósemke i do dziś pobolewa mnie (promienieje) prawa strona (dolna ósemka została wyrwana bez cięcia) Czy to jest normalny ból? Brał ktoś antybiotyk? Jesli tak to jaki? Duomox? Płukaliscie żębodół?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2015r. 18:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 28 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2015r. 18:15  
Cytuj
Ja mialam wyrywana 2 tygodnie temu i dalej boli, plukaj dentoseptem i przejdzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 6 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Marz 2015r. 18:18  
Cytuj
CYTAT
Ja mialam wyrywana 2 tygodnie temu i dalej boli, plukaj dentoseptem i przejdzie.


mnie właśnie prawa strona pobolewa (promieniuje) dopiero dzis wziełam duomox (godzine temu) i płukałam rumiankiem. A od wtorku do wczoraj zupełnie nic, moze źle zrobiłam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Marz 2015r. 18:23  
Cytuj
Mialem wyrywane cztery 8. Trzy poszly elegancko natomiast po wyrwaniu ostatniej bardzo dlugo bolala mnie szczeka. Dodam ze zebodol kazdo razowo dentysta zatykal takim wkladem- zelem (cos co mialo pomoc przy gojeniu). Ostatni zab dal mi tak w dupe ze po ok 4dniach postanowilem wypieprzyc z dziury po zebie ten zelik i najnormalnie porzadnie wyczyscic (uzylem do tego wacika do uszu nasaczonego w listerinie). Zrobilem to kilkukrotnie w ciagu jednego dnia plukajac przy tym porzadnie cala gebe plynem do plukania- bol przeszedl sam po jednym dniu. Podejrzewam ze zrobil sie jakis stan zapalny, moze sprobuj zagladnac do dziury bo juz dawno powinno przestac bolec i zaczac sie dobrze goic.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 6 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Marz 2015r. 18:25  
Cytuj
Dziękuje umiech Mam w domu właśnie Listerine Zero fioletowy ten bez alkoholu, ale bałam się że może zaszkodzić umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2015r. 22:01  
Cytuj
płukać dopiero można po 3 dobie tak cały czas będzie podrażniać ranęcool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »