NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Komis dzieciecy - wozki ,foteliki itp.,
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2015r. 16:35  
Cytuj
Witam, od dluzszego czasu rozwazam otwarcie komisu dzieciecego z uzywanymi wozkami, fotelikami itp akcesoriami dla najmlodszych.

U nas byly takowe dwa jeden kolo lidla , pozniej byla nowa wlascicielka i znajdowal sie kolo aldika pozniej niedaleko bazyliki.

Zastanawiam sie czy wy rodzicie bylibyscie zainteresowani. Sama jestem matka i wiem ze czasem zakup nowej rzeczy ma sie nijak do uzywanej w bdb stanie.

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2015r. 16:35  
Cytuj

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Marz 2015r. 17:05  
Cytuj
Problemem takich miejsc jest mentalność ludzi. widząc że coś jest za 100 złotych chciałbym dostać od skupującego 90, a skupujący chciałby dać 10...
Pozatym jest tyle grup na fejsie itp że ciężki temat by z tego wyżyć

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2015r. 17:12  
Cytuj
Dokładnie. Jeszcze jakiś czas temu tak, teraz fejs cię zje. Bez pośrednika, więc obie strony będą bardziej z ceny zadowolone.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2015r. 17:40  
Cytuj
Lokal mam swoj ktory wynajmowalam a teraz jest pusty.

No wlasnie z jednej strony fb i grupy, olx ale sa osoby ktore np z tego sposobu nie korzystaja obawiajac sie oszustw. Ale moje obawy sa tego typu ze widzac np ogloszenia na Stalowym za wozki wolaja takie ceny ze czasem to samo na ww. miejscach mozna kupic o polowe taniej doplacajac jedynie kw.
I wydaje mi sie ze sprzedajacy chyba mimo wszystko cen by nie opuscili.

Moj pomysl stad ze sama sprzedaje on line po dziecku i czasem kupuje cos okazyjnie i sprzedaje z zyskiem. Dlatego myslalam tez o czyms stacjonarnym

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2015r. 18:33  
Cytuj
A będzie można swój wózek oddać w komis?
Jeżeli sprzedajesz on line i zarabiasz to warto mieć na miejscu sklep, tym bardziej ze masz swój lokal. Jak zrobisz dobre ceny to myślę że może się udać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2015r. 19:12  
Cytuj
Podstawa to własny lokal, ciężko wyrobiić na swoje przy dużych kosztach najmu. Ja sama mam dużo rzeczy po dzieciach, mi to zalega, nie mam czasu na fotografowanie, opisywanie, wystawianie, pakowanie i wysyłanie. Robiłam tak jak siedziałam w domu, teraz praca, przedszkole, szkoła... nie ma na too czasu. Chętnie oddałabym komuś w komis. A sama też bym chętnie korzystała. W tym koło bazyliki czesto kupowałam bah=jki na dvd, udało mi się kuoić rowerek dla synka i wózek spacerowy tam sprzedać... Jak masz swój lokal to na swoje wyjdziesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2015r. 19:34  
Cytuj
Oczywiscie ktos bedzie mogl oddac w komis lub tez ewentualnie moglabym odkupic. Swoje jak i z komisu tez wystawialabym online.

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2015r. 19:38  
Cytuj
Jak dasz dobre ceny to będzie ok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2015r. 22:06  
Cytuj
Dzieki za opinie w takim razie pomysle teraz intensywniej o otwarciu wstepnie rozmawialam tez juz z pewna sieciowka takze mam nadzieje ze zq czas jakis bede mogla was rodzicow zaprosic na zakupy.

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »