NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
Wymiana napędu w XBOX 360,
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Marz 2015r. 20:12  
Cytuj
Witam
Posiadam xboxa 360 z napedem philipsa, ktory chcialbym wymienic i oto pytanko dla znawcow:
Czy jezeli zakupie inny naped do iksa Benq-philips, toshiba lub hitachi to bedzie tak samo dzialal jak ten "oryginalny" ??? Czy poprostu ten moj jest zaprogramowany pod konkretny model konsoli badz wydanie ??

Prosilbym o normalne odpowiedzi, gdyz przegladajac inne fora wyczytalem, ze musi byc akurat philips bo inne trzeba przeprogramowywac... inne ustawienia badz poprostu moge podmienic. Moze ktos obeznany w temacie pomoc ??

DZIEKOWA !

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2015r. 20:12  
Cytuj

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Marz 2015r. 08:08  
Cytuj
Nikt nie wie ?

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Marz 2015r. 14:10  
Cytuj
Nie wiem na 100%, więc nie chciałem się udzielać, ale skoro nikt nic nie pisze, to może chociaż dam znać, co słyszałem i czytałem umiech

Płyta główna konsoli i napęd są ze sobą "sparowane" tak, że działają tylko w tej konkretnej parze. Napęd posiada klucz, który jest również zapisany na płycie głównej. Jeżeli nie są identyczne - gry nie będą działały. Nie słyszałem, by firma miała znaczenie (tzn. że jak wymieniasz philipsa to na philipsa i hula), każdy pojedynczy napęd nawet tej samej firmy ma inny, unikalny klucz.
Poprawcie mnie, jeśli się mylę. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »