NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Przeniesienie kredytu do innego banku, przeniesienie kredytu do innego banku
Posty: 1
Dołączył: 18 Marz 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2015r. 20:04  
Cytuj
Co myślicie o przeniesieniu kredytu do innego banku w tej chwili wiele banków reklamuje się że obniżają oprocentowanie jeśli przeniesie się kredyt do nich. Widziałem niedawno reklamę banku bph gdzie oferują oprocentowanie 4,9 jeśli przeniesie się do nich kredyt w tej chwili mam oprocentowanie na kredycie 9,9% . Myślicie, że to się opłaca?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2015r. 20:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2015r. 20:43  
Cytuj
myślę, że ci się nie opłaci. Banki to nie instytucje charytatywne i każdy łoi, zwłaszcza indywidualnych aż skwierczy.
Poczytaj sobie lepiej dokładnie to co w reklamie pojawia się bardzo drobnym drukiem.
Doskonałym przykładem jest reklamowana ostatnio pożyczka na 5% aliora, w której przy kredycie 10000 na rok oddać trzeba 16 tys.
Odsetki owszem są 5%, nikt jednak głośno nie mówi w reklamie o "opłacie przygotowawczej" w wysokości kilku tysięcy. Pojawiła się co prawda informacja o tym, jednak czcionką na tyle małą, żeby się nie dało jej dostrzec.
Ale idź do banku, zapytaj, tylko pytaj o całkowite koszty a nie o odsetki. Jak ci do odsetek dojdą prowizje za otwarcie kredytu, opłaty przygotowawcze, ubezpieczenia i wiele innych to może się okazać, że te 10% nie są takie straszne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »