NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Sokowirówka polećcie, sokowirówka
Posty: 136
Dołączył: 25 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2015r. 18:00  
Cytuj
Chcę kupić sokowirówke,może mi jakąś ktoś poleci?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2015r. 18:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 25 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2015r. 18:30  
Cytuj
Sokowirówka ZELMER JE2000!!
Mam już dłuższy czas, działa bez zarzutów!
Polecam ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Marz 2015r. 20:12  
Cytuj
Z tematu bardzo pokrewnego, czy ktoś jest w posiadaniu wyciskarki np hurom lub kuvings ? Bede wdzieczny za opinie uzytkownikow.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2015r. 21:32  
Cytuj
posiadam wyciskarkę Hurom HH (Hu-700) W tej chwili kosztuje 1790 zł Jestem z niej bardzo zadowolona, chociaż za tyle kasy mogli zastosować sito z lepszego tworzywa, bo widzę że plastik się przeciera. Od czego tu zacząć - Może od wyglądu super dizajnerski - ja posiadam kolor taki bordowo-wiśniowy i pięknie komponuje się w mojej kuchni umiech Jest bardzo łatwa w użyciu, szybko się ją myje i składa. Soki robi rewelacyjne z cytrusów ( pomarańcze, grejpfruty ...) Dla przykładu z 2 grejpfrutów takich dosyć dużych otrzymuję około 400 ml soku a więc sporo. Nie obieram żadnych warzyw i owoców ( z wyjątkiem oczywiście cytryny, pomarańczy, grejpfrutów) Kiwi, marchewkę, jabłko, seler, buraka pomidor, gruszki wszystko wsadzam ze skórą umiech Wlot w wyciskarce nie jest tak duży aby wsadzać całe owoce i trzeba je pokroić, najlepiej na mniejsze kawałki, wtedy mamy pewność że się nam nic nie zablokuje. Jeśli chodzi o wyciskanie zielonych warzyw ( szpinak, seler naciowy, pietruszka to też sobie doskonale radzi. Pewne problemy pojawiają się z włóknistymi warzywami np.seler naciowy i ten należy sokować na końcu, ja sobie go kroję na mniejsze kawałki i wówczas włókienka nie zatykają mi wylotu Polecam jak ktoś ma jakieś pytania to chetnie udzielę odpowiedzi umiech Aha warto przy zakupie zainwestować w pojemniki próżniowe na soki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Marz 2015r. 22:42  
Cytuj
Bosch MES 20A0 zdecydowanie polecam mam w uzytkowaniu 3 lata.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2015r. 07:50  
Cytuj
Od jakiegoś czasu korzystam z Zelmera 496. Sokowirówka na całe owoce, mocny silnik (700W) i łatwa w składaniu. Ja jestem BARDZO zadowolony i nie mam z nią żadnych problemów. Dodam tylko, że co dziennie robię soki z owoców i warzyw, więc nie ma ze mną łatwego życia good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 17 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2015r. 08:35  
Cytuj
My mamy Philipsa 1869, chodzi jak kosiarka, ale szybko robi sok z całych owoców. Za ok. 600zł jesteśmy zadowoleni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 13 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2015r. 08:46  
Cytuj
Moja rodzinka również korzysta z Philipsa HR 1869, bardzo dobrze sobie radzi z najtwardszymi owocami i warzywami . Co ważne szybko się myje tą sokowirówke, wygląda też ciekawie. Zamawiając przez internet można zaoszczędzić okolo 100-130 zl. Polecam sklep oleole.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 31 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2015r. 09:41  
Cytuj
philips hr 1823, osobiście ją mam i moge polecic bo sprawdza się bardzo dobrze. Akurat udało mnei się ją kupić w tesco na wyprzedazy za 130 zl ;) ale poszukaj na necie ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2015r. 13:05  
Cytuj
Kilka mcy temu kupiłem sobie sokowirówkę Zelmer ale nie wiem dokladnie jaki to model. Jednak daje rade z każdym owocem i nawet warzywami. Jestem zadowolony ok

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 308
Dołączył: 22 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2015r. 18:14  
Cytuj
Ja mam electroluxa ale nie pamiętam modelu bo ma już kilka lat ale nigdy nie zawiodła a codziennie robimy soki z owoców i marchewki buraka i daje wciąż radę

Garbus nie gubi oleju, tylko znaczy swój teren!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 25 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2015r. 20:15  
Cytuj
Posiadam wyciskarki i używam Hurom'a HB (HU-200) i Green Star'a 5000. Pierwsza wyciskarka jednoślimakowa (z pionowym ślimakiem), druga dwuślimakowa (z poziomymi ślimakami). Obie są bardzo dobre do przygotowywania smacznych soków ze świeżych warzyw i owoców. Są to wolnoobrotowe wyciskarki więc nie niszczą jak sokowirówki witamin zawartych w owocach i warzywach. Najlepsza bo najprostsza w użytkowaniu na codzień to wyciskarka jednoślimakowa, gdyż sama "zaciąga" warzywa i owoce co wynika z jej konstrukcji. Bardzo łatwa w myciu. Druga wyciskarka ma więcej możliwości ale jest kłopotliwa w użytkowaniu, gdyż warzywa i owoce muszą być "popychane" od góry podczas wyciskania ich przez wyciskarkę. Jest to urządzenie większe od wcześniej opisywanego i bardziej uciążliwe w myciu. Reasumując, kupujemy wyciskarkę a nie sokowirówkę i wybieramy firmowe urządzenie np. Hurom a nie tanie podróbki (ok. 800 PLN), gdyż są to tylko tanie podróbki. Świeże soki naprawdę są zdrowe, i to nie są soki z kartonów z cukrem i konserwantami i produkowane z koncentratów.

marek
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »