NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Która Podstawówka -Nr 1 czy Nr 4?, Która szkołę wybrać 1 czy 4?
Posty: 25
Dołączył: 1 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2015r. 21:51  
Cytuj
Proszę bardzo o opinie na temat tych szkół podstawowych, może czyjś dzieci chodziły, czy jesteście zadowoleni?. Mam wielki problem, nie wiem gdzie zapisać swoje dziecko do pierwszej klasy a mieszkam miedzy tymi szkołami więc mam ta sama drogę. Nie chce żeby się dziecko zraziło do nauki no i w ogóle jaka atmosfera jest w tych szkołach?/ Z góry dziękinie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2015r. 21:51  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2015r. 22:18  
Cytuj
równiez jestem ciekawa opinii o 4 !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Marz 2015r. 22:43  
Cytuj
w 4 wyscig szczurów-poziom wysoki ( to dobrze) ale straszne ilosci zadawane do domu i ten wysoki poziom dzieki rodzicom siedzacym z dziecmi.
sprawdziany nawet z WF !!!!!
ocenianie np.kartkowek? ciekawe ,ale na 6 mozliwych punktow dziecko ma 4 i dostaje 3,na 14 mozliwych punktow ma 11 i dostaje 3 czy to jest normalne ocenianie? nie !! czy rola nauczyciela jest motywowanie dziecka a nie gnojenie go? chyba ktos powinien sie zaintresowac taka" motywacja " dzieci do nauki.Jedno dziecko dostaje z taka sama liczba punktow 4 lub 5 a inne 3 ....normalny problem tej szkoly u niektorych nauczycieli.
Przyroda,matma,anglik...szkoda gadac (na korkach wszystko ok w szkole sciana
teraz wybralabym 1 bo tez mam ta sama droge do obu szkol,poziom podobno nizszy ale nie ma takiego pedu aby szkola miala wyniki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 1 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2015r. 17:26  
Cytuj
Dzięki, Też tak coś słyszałam o 4 od paru osób ale wierzyć mi się nie chciało. Zamiast motywować młodego człowieka i rozwijać jego zalety to się go gnoi bo np. jest słaby z matmy. Reformy w szkolnictwie powinny najpierw zmienić podejście nauczycieli do ucznia na bardziej innowacyjne i twórcze, a na razie to wymienia się tylko podręczniki i reszta to poziom zapadłego PRlu. Szkoda tych 6 latków. Ciekawa jestem jak jest w SP 1. Może ktoś coś słyszał?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 12 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2015r. 20:34  
Cytuj
Witam,to prawda w szkole nr 4 istny wyscig szczurów,ja juz wyszlam z tej szkoly ale pani z przyrody,angielskiego(ta stara) i z matmy (nie Kobylarzowa) to specjalistki od gnojenia uczniow.Nawet korki nie pomagaly z przyrody podobno zawsze bylam tłumok (a studiuje genetyke))) W tej szkole sami przyjaciele ucza wiec sklad staly nikogo nie zwolnia.A pan z WF he he he widze ze sprawdzianami sie dowartosciowuje.Muzyka jak tam dzieciaki krecony nadal nie tlumaczy a wymaga? albo tlumaczy ale jezykiem tych ze szkoly muzycznej.moje rodzenstwo chodzilo do 3 (po przeprowadzce) i sa bardzo zadowoleni ,nie ma takiego gnojenia ucznia,spokojnie bez kartkowek i sprawdzainow kilku w tygodniu.Polecam 3 o 1 slyszalam od kolezanek ze jest spoko.Boze jak dobrze ze juz mam za soba podstawowke, gimnazjum i liceum umiech)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2015r. 23:06  
Cytuj
Witam, moje dziecko również uczęszcza do PSP 4. Ja jestem zadowolona z tej szkoły i dziecko również. Od pierwszej klasy z chęcią chodzi do szkoły,teraz jest w 6 klasie.Nie jest może orłem z nauki ale radzi sobie i nie ma problemów z nauczycielami. Owszem nauki jest dość dużo, ale nie więcej niż w innych szkołach,mam koleżanki z dziećmi w tym samym wieku.To prawda że pomagam dziecku w lekcjach( ale mi rodzice też pomagali:-).Nauczyciele są różni, to w końcu tylko ludzie.Ale jesli ktos ma jakies zarzuty to powiniem poruszyć to na zebraniu z rodzicami chyba? A to że poziom wysoki to przeciez dobrze, na Staszica w liceum czy w Samorządowym tez jest wysoki , to plus przecież! Lepiej wiedzieć więcej niz mniej heheh.

\"I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu. \"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »