NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Przegląd auta - gdzie najlepiej?,
Posty: 102
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2015r. 18:05  
Cytuj
Witam, gdzie w Stalowej Woli w miarę bez czepiania się drobnostek zrobię przegląd auta? Jakieś opinie, spostrzeżenia? Kiedyś robiłem w Nisku na Warchołach (teraz jest mi nie po drodze), a w tamtym roku w Grębowie, w Stalowej nie mam "doświadczenia".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2015r. 18:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Lut 2015r. 18:26  
Cytuj
CYTAT
Witam, gdzie w Stalowej Woli w miarę bez czepiania się drobnostek zrobię przegląd auta? Jakieś opinie, spostrzeżenia? Kiedyś robiłem w Nisku na Warchołach (teraz jest mi nie po drodze), a w tamtym roku w Grębowie, w Stalowej nie mam "doświadczenia".


Co masz na myśli pisząc "drobnostka" ?umiech Automobilklub lub na Przemysłowej, za stacją benzynową(nie pamiętam nazwy).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Lut 2015r. 20:14  
Cytuj
latasz po okolicy, od Niska po Grębów by ktoś ci podbił przegląd bez wnikania w auto i czepiania sie drobnostek? Przecież to ty jeździsz tym autem nie zależy ci na sprawdzeniu czy jest bezpieczne? Auto Z "drobnymi" wadami może być zagrożeniem na drodze.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2015r. 20:51  
Cytuj
Andrzejek naucz się czytać ze zrozumieniem, nie robiłem przeglądów w Nisku bo znajomości itp. po prostu miałem blisko, teraz mieszkam w innym miejscu.
Ogólnie źle interpretujecie pytanie, nie chodzi mi o byle podbicie przeglądu w samochodzie gdzie zawieszenie ma 10% sprawności, odpadające koło i gdzie można w progu umieścić nogę... Normalna sprawa że chcę wiedzieć czym jeżdżę, zresztą zawsze przyglądam się parametrom zawieszenia itd nawet sam z ciekawości o ile to możliwe wchodzę do kanału zobaczyć co się dzieję od spodu.

Więc nowe pytanie:
Gdzie jest w miarę spoko obsługa, gdzie nie ma typowych służbistów "ą,ę" ?

Np stacja diagnostyczna w Polserwisie, ktoś był?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Lut 2015r. 20:53  
Cytuj
PKS na Ofiar Katynia lub Automobil Klub też na Ofiar Katynia.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd: okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2015r. 21:14  
Cytuj
Ja na przegląd jeżdzę do niska Na stacje diagnostyczna STW, chodż to mi nie jest po drodze ale za to fajna i miła obsługa w przeciwieństwie do nie których w stalowej woli.

Odradzam zmks gdyż raz jak byłem i mam samochód na gaz pan diagnosta stwierdził że są przewody nieszczelne i sie wydobyła gaz, podjechałem do słowika na piaskach i stwierdził że wszystko jest w porządku, i wróciłem dp zmks i tez już stwierdził że jest ok i tylko skasował mnie 40 zł za ponowny przegląd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2015r. 21:19  
Cytuj
To ja polece Auto Szwedo na przemyslowej
edit: o nawet strone maja ;p http://www.autoszwedo.pl/kontakt

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 1 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Lut 2015r. 21:41  
Cytuj
CYTAT
To ja polece Auto Szwedo na przemyslowej
edit: o nawet strone maja ;p http://www.autoszwedo.pl/kontakt


a ja odradzam, tam co najwyżej traktorem można pojechać, totalna olewka nawet swiateł nie sprawdzili czy aby w niebo nie swieca...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Lut 2015r. 21:45  
Cytuj
CYTAT

Ogólnie źle interpretujecie pytanie, nie chodzi mi o byle podbicie przeglądu w samochodzie gdzie zawieszenie ma 10% sprawności, odpadające koło i gdzie można w progu umieścić nogę... Normalna sprawa że chcę wiedzieć czym jeżdżę, zresztą zawsze przyglądam się parametrom zawieszenia itd nawet sam z ciekawości o ile to możliwe wchodzę do kanału zobaczyć co się dzieję od spodu.

Więc nowe pytanie:
Gdzie jest w miarę spoko obsługa, gdzie nie ma typowych służbistów "ą,ę" ?

Np stacja diagnostyczna w Polserwisie, ktoś był?


Jak wcześniej napisałem "Automobilklub" szybko i sprawnie. Źle interpretujemy albo źle je zadałeś,bo dla jednego drobnostka to "brak lewego stopu", a dla drugiego "zaawansowana korozja podwozia"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2015r. 21:53  
Cytuj
CYTAT

a ja odradzam, tam co najwyżej traktorem można pojechać, totalna olewka nawet swiateł nie sprawdzili czy aby w niebo nie swieca...


ja powiedzialem, Panie jezdze tym autem i jak cos jest nie tak to pasuje mi wiedziec, chodzil pukal stukal i byl raczej dokladny

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 17 Maja 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Lut 2015r. 21:56  
Cytuj
Zastanów się nad tym, czy chcesz mieć podbity przegląd, czy sprawdzone auto pod względem stanu technicznego, czsem za późno przychodzi rozum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Lut 2015r. 22:04  
Cytuj
A tak ogólnie to nie przegląd tylko badania techniczneumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2015r. 22:34  
Cytuj
Dalibor tak tak, nie stacja diagnostyczna tylko stacja kontroli pojazdów... I tak każdy wie o co chodzi więc nie bawmy się w słówka...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 14 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2015r. 18:58  
Cytuj
Ja robię obok Citroena na KEN za Kauflandem. O drobnostki czepiać się nie będą ale jeśli znajdą coś poważniejszego to Ci raczej nie podbiją.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 213
Dołączył: 27 Gru 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2015r. 19:24  
Cytuj
Jeśli pytasz o Polserwis - to jak najbardziej tak - polecam. Diagności spokojni, jak np. światła żle ustawione sami pomogą, itp.
Dla młodych - Polserwis to dawny Polmozbyt , potem FSO - Daewoo a obecnie centrum ASO Citroena i Renault umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 13 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2015r. 12:25  
Cytuj
od lat robię przeglądy w automobilklubie, nie dlatego żeby to tylko załatwić ale dlatego że chcę sprawdzić to czego ja nie wychwycę, pan Tomasz jest naprawdę w tym dobry, znajdzie najmniejszą wadę, jestem bardzo zadowolony i zdecydowanie polecam. Niesamowity jest też w ustawianiu zbieżności, jest to odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 27 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Marz 2015r. 12:37  
Cytuj
Niepolecam Auto Szwedo totalna olewka.Nieznaja się nic a nic'alboniechce im się dokładnie sprawdzić . Byle było zał atwione. Polecam Polserwis.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 23 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2015r. 20:53  
Cytuj
Moim zdaniem podbiją ci wszędzie, bo dla mnich liczy się sztuka byłem w kilku stacjach i kolesie nie są pewni swojego sprzętu do diagnostyki a co dopiero sprawdzić samochód to wszystko pic na wodę !!! takie moje zdanie mlotek potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »