NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Listonosze - nieroby z poczty polskiej,
Posty: 823
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2015r. 16:20  
Cytuj
CYTAT
(...) u mnie listonosz wie że jestem w domu bo dzwoni do nas domofonem.... i zostawia baran na dole awizo..
(...)


Ależ tak, jest tak, bo jak napisałam wcześniej (i madzius_em też) oni (tzn. listonosze, choć broń Boże - nie wrzucam wszystkich do jednego worka) w ogóle przesyłek nie biorą z poczty. Wszak awizo nie waży...

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2015r. 16:20  
Cytuj

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Lut 2015r. 16:43  
Cytuj
Dlatego PP zmienia sposób wynagodzeń- premie od doręczenia, a nie od zostawionego awizo. Listonosz sam będzie decydował, o której wyjdzie w teren, aby zastać jak najwięcej mieszkańców. Wszystkim wyjdzie na dobrecool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 823
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2015r. 16:49  
Cytuj
CYTAT
Dlatego PP zmienia sposób wynagodzeń- premie od doręczenia, a nie od zostawionego awizo. Listonosz sam będzie decydował, o której wyjdzie w teren, aby zastać jak najwięcej mieszkańców. Wszystkim wyjdzie na dobrecool girl


Ale o tym czytałam już dawno temu i cieszyłam się na myśl, że nie będę musiała chodzić na pocztę. A póki co zmiany są, ale niestety na gorsze. Niemniej jednak dobrze, że w PP próbują coś polepszać chytry

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 28 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2015r. 17:08  
Cytuj
Miałam ten sam problem. U mnie nawet nie raczyli zostawić awizo. Czekałam specjalnie w domu na przesyłkę. Ani przesyłki ani awizo. Po tygodniu zadzwoniłam na pocztę. Pani stwierdziła, że nie ma takiej przesyłki. Nagle na następny dzień w skrzynce cudownie pojawia się AWIZO POWTÓRNE. Myślałam, że mnie krew na miejscu zaleje.
Najlepszy sposób i sprawdzony to pismo do Naczelnika, koniecznie za potwierdzeniem odbioru. Pismo takie jest rejestrowane i Poczta musi się do niego ustosunkować w ciągu bodajże 7 dni.
Po napisaniu pisma miałam odzew od razu. I pomogło. Jeszcze mnie prosili żebym skargę wycofała.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2015r. 08:41  
Cytuj
U mnie ten sam problem.
Z jednej strony rozumiem listonosza. Dźwigać paczki a później nikogo nie zastać. I nie wiadomo czy wracac na pocztę z tą paczką czy co.
Ale z mojej strony to wq...ia mnie, że mam priorytet, nakazuję pilnować domownikom chałupy a i tak w efekcie muszę po 19-tej zapylać na pocztę po odbiór.
I Panie z poczty też niezadowolone, bo już późno.

Szkoda, że nie ma złotego środka do rozwiązania problemu.....
Szanujmy się nawzajem.
Oni nas a my ich uśmiech

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 16 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2015r. 10:00  
Cytuj
Każdemu nie dogodzisz...
Ja np. wolę dostać avizo i kiedy mam czas pójść na poczte i odebrać paczkę czy list. Jak jestem w pracy to nie mogę odbierac tel. nie mówiąc juz o tym żeby wyjść odebrac przesyłkę albo zamówić do pracy :/. Pracuje w tych samych godz. co kurier - 8/20 więc w wolny dzień wszystko sobie na spokojnie załatwiam i nie kwitnę cały dzień w domu czekając na przesyłkę.
Dlatego jak jest możliwośc wybieram Paczkomaty a nie kurjerów czy PP.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »