NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Sagatoski i Sobieraj repetowali w szkole,
Posty: 4
Dołączył: 9 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Lut 2015r. 09:25  
Cytuj
Jak to możliwe, że kadra zarządzająca miastem w Stalowej Woli jest bardzo oczytana i nie mogła bez drobnych potknięć ukończyć edukacji szkolej. Radny Stanisław Sobieraj powtarzał klase 7 szkoły podstawowej, natowiast vice prezes Pecu Sagatowski Radosław klase szkoły średniej bdowlanej.Czy w naszym mieście nie ma lepszych kadr i zostały nam tylko takie omnibsy. Czy wszyscy członkowie sekty pisowskiej muszą mieć coś na sumieniu, czas na zmiany w Stalowej Woli

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2015r. 09:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lut 2015r. 09:31  
Cytuj
Takich właśnie kolegów ma Nadbereżny.Ciekawe czy to co piszą o maturze Piaseckiego to prawda?Jeśli tak to następny koleś naszego prezydenta,który już zapomniał jak Nadbereżny zarzucił mu ustawienie przetargu na zakup kompaktora.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
HIV
Posty: 1553
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Lut 2015r. 09:39  
Cytuj
Darku, ale to o niczym nie świadczy. Powiem więcej, właśnie takie osoby nadają się na przywódców, bo nie płyną z prądem. Prawda jest taka, że polska szkoła nie uczy NICZEGO, co jest potrzebne w pracy później. Musisz sam nabyć praktyki zawodowe. A repetowanie opisywanych mogło wynikać z ich młodzieńczego buntu i np. wagarowania. No i co z tego ma wynikać? Nic. Nie byli posłusznymi kujonami, tylko stawali w kontrze do systemu i mieli problemy. Takich ludzi Polska dziś potrzebuje również w skali kraju. Ludzi, którzy przestaną płynąć z prądem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 9 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Lut 2015r. 10:03  
Cytuj
Mariusz Piasecki kolega Lucjusza Nadbereżnego pare lat temu zdawał mature eksternistycznie w szkole podstawowej numer 4 i chwała mu za to a następnie kupił dylom na WSE bez uczęszczania do szkoły, czesne wpłacił hurtem razem z opłatą za "dyplom"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
HIV
Posty: 1553
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Lut 2015r. 10:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 9 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Lut 2015r. 10:18  
Cytuj
Jak to możliwe, że w Stalowej Woli do władzy doszła kadra bez wykształcenia i gruntownej wiedzy. Mam na myśli trzech kolegów Lucjusza Nadbereżnego: Mariusz Piasecki, Stanisław Sobieraj i Radosław Sagatowski. Radny Stanisław Sobieraj 2 lata uczęszczał do klasy 7 szkoły podstawowej numer 2, Radosław Sagatowski przedłużył sobie o rok edukacje w zespole szkół budowlanych, natomiast Mariusz Piasecki mimo już sędziwego wieku jak na ucznia nie tak dawno zdobył mature w szkole podstawowej na ulicy podleśnej. Tym trzem omnibusom już dziękujemy .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lut 2015r. 10:36  
Cytuj
Darku P. o którym piszą jak o skazanym, co poniekąd może być prawdą po Twoim przegranym procesie w sądzie z Luckiem.

Założyłeś sobie kolejne konto do spamowania ? Czy jesteś tak tępy, że nie możesz dodawać tych swoich wypocin, w JEDNYM ?

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 14 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2015r. 11:00  
Cytuj
Moz z tego konta mi odpowiesz czy Ciebie zatrudniajac szef analizowal twoje poczynania w edykacji od podstawowki. W kazdej branzy jest tak ze czasem ludzie po studiach maja nad soba osoby z matura lub jedynie ze srednim niepelnym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2015r. 11:04  
Cytuj
'Poniekąd' syrena szukasz kwadratowych jaj.
Duda1pisze prawdę, miało być lepiej,bez kolesiostwa a jest PiS-owskie szambo.potluczony

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 14 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2015r. 11:08  
Cytuj
Tyle ze Duda, Siembida itp. Konta owej osoby od miesiaca spamuje forum tym samym. Przyjelismy to do wiadomosci i Dariuszu P. nic nie poradzimy ze Twoj kolega Lucjusz lepiej sie ustawil.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 9 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2015r. 12:59  
Cytuj
Oj Kolego. Znam S. Sobieraja osobiście, i takie Twoje psioczenie ze ten skonczyl podstawowke a ten ma mature i studia to jest za przeproszeniem gowno.. Ktos kto chce dzialac i dziala spolecznie nie koniecznie musi miec studia wyzsze, wlasnie o to chodzi, Taki człowiek jak on mysli o bardziej przyziemnych sprawach, sprawach mieszkancow tych ktore sa w danym momencie najpotrzebniejsze.. Jego wybrali mieszkancy, czesto ludzie bardzo wyksztalceni on w swoim portfolio nie mial podanych studiow wyzszych nie oszukal wiec nikogo on tam mial wpisane "radny dla wszystkich" dla takich jak Ty zawistnych po studiach i dla takich po gimnazjum ktorzy szukaja jakiegokolwiek celu w zyciu i swojego miejsca w tym miescie jezeli jeszcze go nie znalezli. Ciezko czasem pogodzic sie z porazka, wiem mi tez to ciezko przychodzi bo obstaje za PO ale czasem warto to przegryzc i nadzywczajniej w swiecie nie oceniac czlowieka przez pryzmat wyksztalcenia bo to nie znaczy ze jest lepszy czy gorszy umiech Wazne co uda mu sie zrobic przez te 4 lata, te jego cztery lata. Stachu 3maj sie! Powodzenia wam zycze, wszystkim ktorzy wygrali te wybory, najwazniejsze zebyscie pamietali, za 4 lata my opozycja i mieszkancy was rozliczymy, rozliczymy ze wszystkiego a jak narazie ja młody bo dwudziesto paro letni mieszkaniec Stalowej Woli jestem pod wrażeniem władzy Miejskiej bo wkońcu czuje iskre nadziei dla mlodych ludzi chcacych tutaj zostac i dzialac spolecznie bo moze wkoncu ktos nam zaufa ale Powiat za te 4 lata będzie w rozsypce dzięki Panu Zarzecznemu i wielkiemu Panu Sołtysowi i jego Pieskowi Panu Woskowi ktoremu jak zagraja tak zatanczy i nie wazne jest dla kogo i po co ale za ile i to poczucie władzy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lut 2015r. 13:29  
Cytuj
@HIV
CYTAT
szkoła nie uczy NICZEGO, co jest potrzebne w pracy później. (...)Takich ludzi Polska dziś potrzebuje również w skali kraju.

To, że miałeś do szkoły pod górkę i jedyne co wyniosłeś ze szkoły to podpieprzony kawałek kredy, nie upoważnia cię do uogólnień.
A ludzie, którzy kończyli liceum czy też studia z wyróżnieniem, to nie tylko kujony.
Nie przyszło ci do łba, że może są to osoby uzdolnione, inteligentne, ciekawe świata, którym z łatwością przychodzi przyswajanie nowej wiedzy? Które nie muszą niczego wkuwać na pamięć, bo wystarczy że raz przeczytają i zrozumieją?
Tak, wiem, dla niektórych może to być trudne do pojęcia i jeszcze trudniejsze do zaakceptowania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
HIV
Posty: 1553
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Lut 2015r. 13:44  
Cytuj
Odezwał się pierwszy kujon. Co tutaj robisz na forum i tracisz czas? Do kucia smiech2

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Kujon

A ja nadal podtrzymuję to co napisałem wyżej. Osoby inteligentne i ciekawe świata nie potrzebują szkoły do zgłębiania swojej pasji. Polska szkoła nawet im w tym może przeszkadzać. Ale co tam kujon może wiedzieć o życiu, poza tym co go pani nauczyła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2015r. 14:02  
Cytuj
@HIV zapewne chciałby żeby operowała go osoba inteligentna i ciekawa świata nie potrzebująca szkoły do zgłębiania swojej pasji jaką jest medycyna a w szczególności chirurgia.mlotekmlotekmlotek

HIV czy Ty wierzysz w to co piszesz, może masz dzisiaj słaby dzień, jesteś jeszcze zmęczony po niedzieli.jezyk

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
HIV
Posty: 1553
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Lut 2015r. 14:06  
Cytuj
Komuchy i inne lemingi, macie tak systemowo wyprane mózgi, że wasz horyzont światopoglądowy nie jest w stanie pojąć pewnych rzeczy.
Jeśli adept chirurgii terminowałby swój fach przy dobrym specjaliście, to TAK, poddałbym się operacji u niego, nawet gdyby nie ukończył systemowych studiów. Lepszy dobry specjalista w jednej dziedzinie, niż konował od wszystkiego i niczego po studiach. Czemu tak mało jest dobrych lekarzy? Przez system. Ale co ja tam, prosty chłop rzucający kamieniami w szkołę, mogę wiedzieć smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2015r. 14:09  
Cytuj
CYTAT

Osoby inteligentne i ciekawe świata nie potrzebują szkoły do zgłębiania swojej pasji. Polska szkoła nawet im w tym może przeszkadzać. Ale co tam kujon może wiedzieć o życiu, poza tym co go pani nauczyła.

Osoby inteligentne i cokolwiek pracowite nie mają problemów z przejściem do następnej klasy......

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
HIV
Posty: 1553
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Lut 2015r. 14:12  
Cytuj
Indywidualiści, a przeważnie tacy tworzą coś nowego dla świata, nie są zbyt dostosowani do grupy, jaką jest szkoła. To może być powód, a nie brak zdolności.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 14 Cze 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2015r. 14:46  
Cytuj
Dajcie spokój zaglądacie do podstawówek czyżbyście zapomnieli jak było,ze mną do klasy chodziła laska co od pierwszej klasy dostawała lepsze oceny za wałówe a mi historyczka na forum klasy powiedziała że mnie nie lubi i będe repetować i skończyło się na komisie.Nigdy nie byłem wybitny ale swój rozum mam myślę że nawet wiedzę wcale nie małą,znam kumpla co skończył podstawówkę i wiedzą wcale nie jest do tyłu.
Z kumpelą chodziła do klasy córa dyrektora pasek od czwartej klasy i co w liceum aż do pierwszego półrocza dała radę.
Nie oceniajcie ludzi jak ich nie znacie Ci którzy nas reprezentują i wybrała ich większość mają się wykazać,każdy ma swoje pięć minut a to jak je wykorzysta zależy od nich samych a my ocenimy ich efekty a nie oceny w szkole.

sylwiatko
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2015r. 16:46  
Cytuj
CYTAT
Komuchy i inne lemingi, macie tak systemowo wyprane mózgi, że wasz horyzont światopoglądowy nie jest w stanie pojąć pewnych rzeczy.
Jeśli adept chirurgii terminowałby swój fach przy dobrym specjaliście, to TAK, poddałbym się operacji u niego, nawet gdyby nie ukończył systemowych studiów. Lepszy dobry specjalista w jednej dziedzinie, niż konował od wszystkiego i niczego po studiach. Czemu tak mało jest dobrych lekarzy? Przez system. Ale co ja tam, prosty chłop rzucający kamieniami w szkołę, mogę wiedzieć smiech2

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 9 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2015r. 16:47  
Cytuj
Nie trzeba być wielkim znawcą by zauważyć że to Przytuła założył kolejne konto i zanudza ludzi.
Sam skończył uniwersytet gejowski ze specjalizacją maści do dupy, przegrał z kretesem wybory, sprawę w sądzie pracy (z marszałkowskim), siedzi i się nudzi.
Może cie teraz opiekunka Butrynowa wsadzi do nowego prezesa huty. Tam będziesz robił to co najlepiej potrafisz, tylko kogo tam znajdziesz, żeby używać swojej maści do dupy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
HIV
Posty: 1553
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Lut 2015r. 17:00  
Cytuj
To już odbyła się ta sprawa w temacie dyscyplinarnego zwolnienia z pracy w Rzeszowie? Jeśli coś wiecie, to napiszcie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2015r. 17:02  
Cytuj
[cytat]. Lepszy dobry specjalista w jednej dziedzinie, niż konował od wszystkiego i niczego po studiach.

przecież to o nadbereżnym. magister od wszystkiego.smiech2

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 14 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2015r. 18:19  
Cytuj
mateusz ja znam Sobieraja z innej strony.Tobie tez sie chcwalił?swoim wywrotowym zyciem za kawalerki.powiesz było,minęło ale ja nie chcę żeby w naszej radzie miejskiej siedział ktos kto telepał cała podstawówką.był i jest charakterny ale w ta społeczność wątpie.raczej szczebel do pseudokariery wiszac przy pasku Lucka.robic sie nie chce to trzeba sobie jakoś życie na starosć poukładać.dla siebie i dla dzieci.i jacy to są ludzie z konkursu którzy teraz obsadzaja funkcje w spółkach miejskich i radach nadzorczych?wracając do tematu Szlęzaka na ten sam temat ''przyganiał kocioł garnkowi''.i po co ta hipokryzja?i te masowe imprezy PiS-u za oczywiście ICH PIENIĄDZE u Madeja i pempkowe Weberka a dworek juz jest mój...tatus Lucka dostał 300 stówki w szpitalu podwyzki żeby cicho siedzieć.myslicie że ludzie o niczym nie wiedzą?aha i jeszcze jedno:na co nam te książkiumiechnie wierzę!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2015r. 22:12  
Cytuj
o kurcze!!! to teraz nawet kiblowanie w tej samej klasie jest wytłumaczalne? akceptowane? jeśli dotyczy osoby zajmującej stanowisko wymagające podejmowania decyzji wpływających na byt, los obywateli?

HA HA HA Ha hA....

ależ w tej Polsce się popaprało

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 23 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2015r. 22:24  
Cytuj
CYTAT
mateusz ja znam Sobieraja z innej strony.Tobie tez sie chcwalił?swoim wywrotowym zyciem za kawalerki.powiesz było,minęło ale ja nie chcę żeby w naszej radzie miejskiej siedział ktos kto telepał cała podstawówką.był i jest charakterny ale w ta społeczność wątpie.raczej szczebel do pseudokariery wiszac przy pasku Lucka.robic sie nie chce to trzeba sobie jakoś życie na starosć poukładać.dla siebie i dla dzieci.i jacy to są ludzie z konkursu którzy teraz obsadzaja funkcje w spółkach miejskich i radach nadzorczych?wracając do tematu Szlęzaka na ten sam temat ''przyganiał kocioł garnkowi''.i po co ta hipokryzja?i te masowe imprezy PiS-u za oczywiście ICH PIENIĄDZE u Madeja i pempkowe Weberka a dworek juz jest mój...tatus Lucka dostał 300 stówki w szpitalu podwyzki żeby cicho siedzieć.myslicie że ludzie o niczym nie wiedzą?aha i jeszcze jedno:na co nam te książkiumiechnie wierzę!


nie tatus, tylko tesc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »