NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Sklepy agd ,
Posty: 81
Dołączył: 4 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2015r. 08:30  
Cytuj
witam, gdzie w stalowej sa sklepy z agd gdzie moglabym nabyc sokowirówke, wiem tylko o media expert.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2015r. 08:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 26 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2015r. 08:32  
Cytuj
Avans w Centrum Stalowa Wola

ALOHA :))
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 14 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2015r. 08:54  
Cytuj
Ns centrum 4, na edukacji.. w kazdym. Ale Avans to chyba najgorszy nikt nie byl w stanie podac danych technicznych tabletow ,poprosilem i pudelko aby samemu przeczytac i uslyszalem "chwilowo nie mozemy go znalezc" ciekawe czy jakbym chcial kupic to dostalbym bez.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lut 2015r. 09:16  
Cytuj
Czy Avans jest najgorszy? Na pewno w wielu przypadkach najtańszy, nawet tańszy niż sklepy internetowe. Czasem warto zacisnąć zęby, żeby zaoszczędzić trochę gotówki.
Zajrzeć można jeszcze do RTVeuroAGD obok Empika, ewentualnie do Tesco. W Nisku do Neonetu i sklepu nad Rossmanem (nazwa mi wypadła z głowy), jeszcze Eldom w Nisku jak się nie mylę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 308
Dołączył: 22 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2015r. 11:50  
Cytuj
Obok empika jest euro agd rtv

Garbus nie gubi oleju, tylko znaczy swój teren!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2015r. 14:08  
Cytuj
CYTAT
Czy Avans jest najgorszy? Na pewno w wielu przypadkach najtańszy, nawet tańszy niż sklepy internetowe. Czasem warto zacisnąć zęby, żeby zaoszczędzić trochę gotówki.
Zajrzeć można jeszcze do RTVeuroAGD obok Empika, ewentualnie do Tesco. W Nisku do Neonetu i sklepu nad Rossmanem (nazwa mi wypadła z głowy), jeszcze Eldom w Nisku jak się nie mylę.




Avans jak i dla mnie Media ekspert to gó**o jakich mało, obsługa ukierunkowana na wciśnięcie ubezpieczenia danego sprzętu niż na obsługę klienta pod względem doradzenia.2 tyg temu były promocje na monitory 24` byłem z 10 razy się o nie pytać, mieli tylko 3 sztuki ( zwykły haczyk ) Obecnie kupuję TYLKO w RTv Euro Agd przez internet, duży wybór a ceny porównywalne ze sklepami internetowymi. Na stronie plusem są komentarze klientów więc jak ktoś nie jest czegoś pewien będzie mógł o danym produkcie poczytać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2015r. 14:18  
Cytuj
Każdy sklep jest gówniany bo wciskają to co nie idzie, a ludzie myślą, że im doradzą najlepszy sprzęt. Czasem się przejdę dla zabawy do takiego sklepu żeby posłuchać bajek jakie klientom się wciska. Dawno nie kupuję w stacjonarnych. Za to polecam:
oleole.pl (to samo co rtv euro agd ale taniej), neo24.pl jeżeli mediaexpert to też przez internet, ale u nich trzeba trafić na jakieś obniżki bo normalnie bywa drożej. Kiedyś jeszcze kupowałem w megamarkecie i też nie było najgorzej. Na electro.pl się przejechałem niestety, ale dobrze się skończyło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 27 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2015r. 14:28  
Cytuj
Ja rowniez polecam sklep internetowy ole ole mozna przedzwonic sa tam konsultanci to doradza jaki produkt kupic...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lut 2015r. 14:32  
Cytuj
Nie tak dawno w MediaExpert pytałem o telefon komórkowy. Cena: 750zł (nie był w promocji), podziękowałem. Kilka dni później znalazłem ich ofertę promocyjną, taki sam telefon za 710 zł, przeceniony, uwaga, z 890 zł umiech I wielki napis OSZCZĘDZASZ 180 zł. Co mnie utwierdza w przekonaniu, że ME należy omijać szerokim łukiem.

Prawda jest taka, że korzystając z "pomocy" sprzedawcy, często po prostu możemy wysłuchać pieśni pochwalnej nt. urządzenia, które chce nam sprzedać, np. dlatego, że mu leży, bo nikt go nie chce. I tak zawsze przed zakupem sprawdzam opinie w sieci.

I potwierdzę, że sklepy internetowe są dobrą alternatywą. Nie wspominałem wcześniej, bo pytanie było o sklepy w STW. oleole jest ok, morele też. Można kupić na necie (najlepiej przez sklep stacjonarny) w neonecie, rtveuroagd i zażyczyć sobie odbiór w sklepie na miejscu. Przed kupnem sprawdzić, obejrzeć, w razie czego zrezygnować. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 195
Dołączył: 14 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2015r. 14:46  
Cytuj
Do wszystkich, którzy tak chętnie kupują przez internet...

1.Nie przychodzćcie do tego "g*wnianego" sklepu stacjonarnego i nie wypytujcie sprzedawcy o sprzęt który chcecie kupić online....
2.Nie dziwcie się, że sprzedawca nie chce z wami rozmawiać, jak mówicie, że online taniej...
3.Dlaczego ma wam doradzać, skoro wy nie dacie mu zarobić....
4.Takim zachowaniem nie szanujecie ich wiedzy, czy czasu, który mogą poświęcić klientowi, który faktycznie u nich coś kupi...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2015r. 14:56  
Cytuj
CYTAT
Do wszystkich, którzy tak chętnie kupują przez internet...

1.Nie przychodzćcie do tego "g*wnianego" sklepu stacjonarnego i nie wypytujcie sprzedawcy o sprzęt który chcecie kupić online....
2.Nie dziwcie się, że sprzedawca nie chce z wami rozmawiać, jak mówicie, że online taniej...
3.Dlaczego ma wam doradzać, skoro wy nie dacie mu zarobić....
4.Takim zachowaniem nie szanujecie ich wiedzy, czy czasu, który mogą poświęcić klientowi, który faktycznie u nich coś kupi...


1. Nie wypytuję sprzedawcy bo 90% z nich nie ma pojęcia. Pamiętam mojego kolegę, który dostał się do pracy w takim sklepie i po kilku dniach wciskał towar, o którym nie miał pojęcia (jego słowa). Nie interesowało go to co sprzedaje, po prostu miał info, żeby wciskać to i owo.

2. Nie używam takich argumentów bo ze sprzedawcą nie rozmawiam.

3. Nie doradza mi bo go o to nie proszę.

4. Nie mają wiedzy.

Ale się pospinałeś sprzedawco ze sklepu rtv-agd potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 195
Dołączył: 14 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2015r. 15:54  
Cytuj
CYTAT

1. Nie wypytuję sprzedawcy bo 90% z nich nie ma pojęcia. Pamiętam mojego kolegę, który dostał się do pracy w takim sklepie i po kilku dniach wciskał towar, o którym nie miał pojęcia (jego słowa). Nie interesowało go to co sprzedaje, po prostu miał info, żeby wciskać to i owo.

2. Nie używam takich argumentów bo ze sprzedawcą nie rozmawiam.

3. Nie doradza mi bo go o to nie proszę.

4. Nie mają wiedzy.

Ale się pospinałeś sprzedawco ze sklepu rtv-agd potluczony


Fajnie, że wszystkie sklepy oraz wszystkich sprzedawców wrzucasz do tego samego worka co twój kolega...

Skoro w "tamtym" sklepie kładli nacisk na wciskanie, to nie znaczy, że w innym jest tak samo...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2015r. 15:57  
Cytuj
Nie no jasne, że nie wszyscy dlatego napisałem 80 czy tam 90%.

Powiem szczerze, że trochę pojęcia w temacie RTV-AGD mam i swego czasu tak z ciekawości zrobiłem test sklepów i wiedzy sprzedawców... naprawdę było słabo. Nie mówię tutaj nawet o preferencjach markowych, ale o techniczne sprawy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lut 2015r. 17:40  
Cytuj
CYTAT
Do wszystkich, którzy tak chętnie kupują przez internet...

sciana Nawet żal komentować mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »