NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Wyroby Dudek Radomysl Wielki,
Posty: 144
Dołączył: 14 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2015r. 22:01  
Cytuj
Podobno gdzies w STW dostepne sa wyroby z Radomysla Wielkiego, ogarnia ktos gdzie mozna kupic ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2015r. 22:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2015r. 22:04  
Cytuj
Kiedyś w dawnej Familii, teraz nie wiem jak się to zwie (ten sklep na rogu w Centrum 4 co jest w tym budynku co mordownia i sklep z armaturą) była kiełbasa z Radomyśla o ile pamiętam. Być może było wiecej niż kiełbasa, ale wiem, że to kupowałem. Zła chyba nie była, ale nie wiem jak teraz umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 14 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2015r. 07:08  
Cytuj
sklep Chester na pierzeji gdzie jest Żabka w Rozwadowie,jakies 2 sklepy wcześniej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 152
Dołączył: 12 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2015r. 19:15  
Cytuj
Na Siedlanowskiego na rogu, o ile to ten sam Dudek i ten sam Radomyślumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 14 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2015r. 20:18  
Cytuj
To zaczne od centrum 4 bo najblizej. Dzieki:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 18 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2015r. 20:23  
Cytuj
Dawna Familia, kolo Burger Mamy, Lotou...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 21 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2015r. 17:25  
Cytuj
Tak sklep FAMILIA na rogu budynku CENTRUM 4.Wyroby z Radomyśla WLK są super!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Lut 2015r. 10:11  
Cytuj
CYTAT
Tak sklep FAMILIA na rogu budynku CENTRUM 4.Wyroby z Radomyśla WLK są super!!!

Potwierdzam .ok
Kupuję w Rozwadowie, w Rynku.
Prawie tak dobre jak domowe,tylko jak na mój budżet,troche drogie.placze
Popsuła sie jakość wyrobów w sklepie z Orzechowa(sól i jakieś dziwne przyprawy-dają chyba pół na pół z mięsem(?).
A "Majtas" to juz całkiem poległ.sciana

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M2k
M2k
M2k
Posty: 1
Dołączył: 27 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2016r. 15:06  
Cytuj
W Radomyślu Wielkim i okolicach jest ze 30 rzeźni. To takie zagłębie. Poszczególne rzeźnie wożą wyroby tak daleko jak jest to konieczne żeby udało się je sprzedać. Z tych najgorszych rzeźni to muszą wozić nawet po 100 km i dalej. Wyroby pana Dudka nie robią w R.W. furory. Dawniej ludzie kupowali w rzeźni ale teraz rzadko kogo widzę żeby coś kupował. Po sklepach w R.W. też nie widać wyrobów Dudka. Czasem coś się trafi, wpadnie w oko, ale rzadko. Ja nie kupuję już u Dudka nic. Kiedyś chodziłem po gorący boczek prosto z wędzarni ale jak zaczął oszczędzać na wędzeniu i boczek zrobił się pół uwędzony, pół surowy to dałem sobie spokój. Poza tym pracownicy nie są niemi, mają bliskich i znajomych, i czasem mówią z czego i jak komponowane są tam te wszystkie frykasy. Jak się posłucha to traci się ochotę. Ja wiem, że oczy widzą same "smakowitości", "pyszności", smakuje też w miarę, ale układ pokarmowy nie jest ze stali nierdzewnej. Ja kupuję w innej rzeźni, u znajomych, i wyroby robione na sprzedaż na miejscu, dla swoich. Nie napiszę w której bo najlepsze rzeczy trzyma się w tajemnicy a poza tym to kto by jechał 90 km ze Stalowej do Radomyśla W. Pozdrawiam.
http://tiny.pl/g7x49

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »