NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Stanisław Sobieraj w pierwszym rzędzie w kościele, czyli jak posadzić swoją dupę koło Lucka
Posty: 42
Dołączył: 3 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 120%
ff
Wysłany: 30 Gru 2014r. 11:56  
Cytuj
Radny miejski Stanisław Sobieraj wpycha się do pierwszej ławki w kościele razem z Luckiem Nadbereżnym i Rafałem Weberem, zapomniał jednak o fakcie , że w szkole podstawowej tak był zajęty nauką i dwukrotnym uczęszczaniem do klasy 7, że zapomniał uczęszczać na lekcje religii, co nie przeszkadza mu wpychać się między wódkę a zakąske, czyli między Lucjsza i Webera oraz senator Janinę Sagatowską. Ciekawe czy daleko na tym zajedzie najgorszy uczeń szkoły podstawowej numer 2.
Moderowano przez: kamil
Poprawiona kategoria.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2014r. 11:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Gru 2014r. 13:05  
Cytuj
CYTAT
Radny miejski Stanisław Sobieraj wpycha się do pierwszej ławki w kościele razem z Luckiem Nadbereżnym i Rafałem Weberem, zapomniał jednak o fakcie , że w szkole podstawowej tak był zajęty nauką i dwukrotnym uczęszczaniem do klasy 7, że zapomniał uczęszczać na lekcje religii, co nie przeszkadza mu wpychać się między wódkę a zakąske, czyli między Lucjsza i Webera oraz senator Janinę Sagatowską. Ciekawe czy daleko na tym zajedzie najgorszy uczeń szkoły podstawowej numer 2.
Moderowano przez: kamil
Poprawiona kategoria.


W czym jest problem ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2014r. 18:11  
Cytuj
CYTAT
W czym jest problem ?


Może "podsiadł" założyciela tematu umiech

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Gru 2014r. 19:07  
Cytuj
CYTAT
Może "podsiadł" założyciela tematu umiech


I przekazania "znaku pokoju" nie było ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2014r. 20:24  
Cytuj
a kogo to obchodzi byl taki a jest taki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 1 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2014r. 21:49  
Cytuj
a kto to jest?

NON SERVIAM
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 14 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2014r. 22:46  
Cytuj
był taki a jest taki?to że teraz może sie zmienił to nie znaczy że jest to człowiek który ma piastowac takie stanowisko jak przewodniczący PORZĄDKU I ŁADU PUIBLICZNEGO!ludzie, o co chodzi?on ma byc czysty.ma być wzorem.robić sie nie chce i sie wciska najpierw do związków a teraz do partii koscielnej obok karierowicza.ja tez znam kilku gosci po przejsciach a teraz mają rodziny prace itp,itd. ale to nie znaczy że maja Oni być ludzmi z których można brac przykład.a sk mam wiedziec co Mu we łbie siedzi?a może wystartuje do mnie z paskiem z klamrą jak do kibica na jednym meczu i ...co sie pózniej wydarzyło ,popytajcie sie starych kibiców.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 20 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2014r. 13:45  
Cytuj
Staszek spoko gość do tańca ,rózańca i wypije a jak trzeba i morde przywali takich nam trzeba powodzenia Stachu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »