NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
czy zdarzyło się Wam, że zaginął priorytet,
Posty: 21
Dołączył: 1 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2014r. 15:42  
Cytuj
Wysłałam list priorytetem na naszej poczcie w Stalowej Woli, nie poleconym. I na razie, prawie dwa tygodnie, adresat go nie otrzymał. Kochani forumowicze, czy zdarzyło się Wam, że list priorytetowy zaginął. Pani na poczcie pobrała ode mnie 14,40 zł, ale znaczków do naklejenia mi nie dała.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2014r. 15:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Gru 2014r. 15:56  
Cytuj
To normalne,że zostawiła list w okienku,mi jak nadaję priorytet też zostawia w okienku i zawsze dochodził.Trzeba było dopłacić parę złotych i wysłać priorytet polecony i wtedy mócłyś szukać,a teraz to nie wiem czy masz szanse na wyjaśnienie co się z nim stało.Ale próbować trzeba.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2014r. 16:04  
Cytuj
priorytetowy bez znaczków??????może poleconyzdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 27 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2014r. 16:57  
Cytuj
Ja również tak miałam ,list nadałam na poczcie w Tesco,gdy po 2 tygodniach list nie doszedł do adresata udałam się ponownie na pocztę ,pani powiedziała że ostatnio ma dużo zgłoszeń że listy giną i najlepiej wysyłać polecony piorytet to dojdzie na 100 procent.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 20 Wrz 2011r.
Skąd: jbvcfgjbv
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2014r. 17:22  
Cytuj
Raz mi zaginoł list polecony priorytet,po reklamacji otrzymałem odszkodowanie.

vggbjcn
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2014r. 17:28  
Cytuj
CYTAT
Wysłałam list priorytetem na naszej poczcie w Stalowej Woli, nie poleconym. I na razie, prawie dwa tygodnie, adresat go nie otrzymał. Kochani forumowicze, czy zdarzyło się Wam, że list priorytetowy zaginął. Pani na poczcie pobrała ode mnie 14,40 zł, ale znaczków do naklejenia mi nie dała.


A jakie ma znaczenie czy priorytet czy nie priorytet. Dopóki list nie był nadany jako polecony to jest zwykłym listem i nie masz żadnych praw. Pani pobrała kwotę i nie dała znaczków ponieważ poszedłeś do niej z listem i on tam zostaje, nie nadawałeś listu nigdy wcześniej czy co?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2014r. 17:52  
Cytuj
Jak przesyłka nierejestrowana to po temacie, niestety. Taka ciekawostka - wysłałem coś paczką24 do Poznania. Dostarczyli dzień później niż gwarantowany czas dostawy. Zareklamowałem i dostałem 31zł zwrotu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Gru 2014r. 19:24  
Cytuj
listy nierejestrowane giną na potęge, poleconych również ginie mnóstwo, teoretycznie powinno być to niedopuszczalne, no ale..
I nie jest to jeden list na milion niestety. W każdym razie na polecony przynajmniej masz papier i możesz ubiegać się o zwrot kosztów, a przy zwykłym liscie, masz po temacie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5007
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2014r. 19:59  
Cytuj
Ja wczoraj dostałem pocztex24, wysłany w poniedziałek w komornikach, doszło w piątek, jeden plus że sprzedawca poprosiło zwrot i jest szansa że po odzyskaniu przeleje.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2014r. 21:54  
Cytuj
nie zrozumialem troche, pani nie dala znaczkow i co? zaplacilas 14.40 i wrzucilas list do skrzynki nie naklejajac znaczkow?:] to raczej nie doszlo ;p
Czy zatrzymala list i se poszlas w nadziei ze naklei? 14.40 to raczej za granice, 2 tygodnie to moze byc malo poczekaj jescze chwile

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »