NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Kolejny kosciol w Stalowej zamiast LASKU -, przegiecie
~~alibaba
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 17:05  
Cytuj
[cytat]~aniol Nie siej propagandy,nie miejsce na to.To twoja sprawa,ale nie siej pedalskiej propagandy na normalnym forum, poza tym masz \"Inną planetę\" tam lansuj takie zboczenia...
Nie wmawiaj biednym ludziom głupoty o przykazaniach i innych poleceniach...neutralnymlotekneutralnyzaklopotany[/cyt





Największym sukcesem szatana było przekonanie ludzi, że nie istnieje. Człowiek staje się dorosły w dniu, w którym pojmuje, że nie ma dorosłych. ... Zawsze myślą na odwrót: spieszy im sie do dorosłości, a potem wzdychają za utraconym ...nie wiem

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 17:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 17:06  
Cytuj
~warum? Miło mi ale ja twojego nicka nie przerabiam.Masz takie prawo mnie oskarzac i co...
Jestes z siebie dumny.zaklopotany

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~warum?
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 17:09  
Cytuj
Nickiem sugeruję ci ze powinieneś stąd rejterować, bo odstajesz i to raczej nie z tej dobrej strony. Za pedalstwo normalnie możesz beknąć...

 
 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 17:25  
Cytuj
~warum? jaki ty inteligentny cóz za wiedza jestem pod wrazeniem.A jak pięknie potrafisz zwracać uwage,no po prostu dech mi zapiera.goodAle ciumciaj się,fajansiarzu.!Zgłoś naruszenie zasad forum.sciana"wara stąd!"

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~bodzio
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 17:28  
Cytuj
O jaki "kawałek zieleni" się awanturujecie? o ten śmieszny lasek gdzie na psie gówna wdeptuje się niemal na każdym kroku jak na jakimś polu minowym? gdzie w lecie nie można przejść spokojnie bo okoliczne menele urządzają piknik pod niebem sępiąc od przypadkowych ludzi "parę groszy",a okolica jest pełna porozbijanych szkieł kaleczących dzieci? nie wspominając że w zeszłym roku były przypadki gwałtów !! I co z tych waszych drzewek jak co trochę są wyłamywane, nie próbujcie mi wmawiać że nie wiem co piszę przecież mieszkam obok lasku od 30-stu lat i widzę co się dzieje, chcecie tak by było dalej to trzymajcie się tego kurczowo, nawet możecie się przypiąć do drzew jak tak wam zależy na nim , mogą tam wybudować kościół, dom handlowy, bloki, choćby nawet lądowisko dla ufoludków nie obchodzi mnie to, to miejsce dawno straciło swój urok.

 
 
 
 
Posty: 517
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 17:36  
Cytuj
Na kościół to trochę mało miejsca tam jest. Może jakaś kapliczka jedynie tam powstać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~EKIPA MŁODYNIE
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 08:54  
Cytuj
Ekipa młodynie nieda wyciąć naszego zagajniczka bedziemy walczyć aż do ostatniej kropli krwi to masz kawałek puszczy w stalowej woli a kościołów jest i tak już zadużo w tym mieście więc niech sie palną w głowe ci wysłannicy szatana w czarnych sutannach NIECH SIE WEZNĄ ZA ROBOTE NIEROBY TYLKO KASE BIORĄ I NIC WIECEJ POZDRAWIAM MŁODYNIE I WSZYSTKIE EKIPY CO STANĄ ZA NAMI

 
 
 
 
~~lol
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 12:17  
Cytuj
CYTAT
Ekipa młodynie nieda wyciąć naszego zagajniczka bedziemy walczyć aż do ostatniej kropli krwi to masz kawałek puszczy w stalowej woli a kościołów jest i tak już zadużo w tym mieście więc niech sie palną w głowe ci wysłannicy szatana w czarnych sutannach NIECH SIE WEZNĄ ZA ROBOTE NIEROBY TYLKO KASE BIORĄ I NIC WIECEJ POZDRAWIAM MŁODYNIE I WSZYSTKIE EKIPY CO STANĄ ZA NAMI


Park jordanowski,teraz mlodynie pozbawic zieleni.Moze to zrobimy ze wszystkimi parkami i wylejemy czarny asfalt.Nie bedzie kup ptasich i blota.My bedziemy zdrowsi .
Ekipa mlodynie jestem zwami.

 
 
 
 
~~stw
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 12:45  
Cytuj
Z tego co mówił prezydent, to na terenie boiska szkolnego dużego piłkarskiego szkoły 11 ma powstać dwa lub trzy budynki mieszkalne w to wchodzi również lasek. Podobno jest deweloper zainteresowany inwestycją. Fakt jest kryzys i co z tego wyjdzie nie wiadomo, to na razie są plany. Z jednej strony to dobrze bo boisko piłkarskie ( pełnowymiarowe ) stoi nie wykorzystane, a Orlik ma postać na terenie bosika do szczypiorniaka. To raz.

Teraz kwestia postawienia krzyża - formalna. Uważam, że jeżeli właściciel terenu wyraził zgodę na postawienie krzyża to oki. Jeżeli jest to teren miasta, a włodarze wyrazili na to zgodę to też nie miejmy do nikogo pretensji bo taką radę czy prezydenta wybraliśmy sobie. Natomiast jeżeli postawiono krzyż bez zezwolenia z naruszeniem prawa bo winien być on zdemontowany.

Meritum. Sam fakt postawienia krzyża w lasku gdzie często gęsto różni żulowie sobie popijają jest dla mnie śmieszny. Lasek tez służy jako miejsce wyprowadzania piesków. Osobiście jestem ateistą więc mi lata czy pod kawałkiem postawionej konstrukcji brzozowej będzie ktoś raczył się piwkiem czy nie ale zakrawa to na lekką kpinę. Potem różne organizacje katolickie będą miały pretensje o naruszenie wartości religijnych i podniosą zarzut bezczeszczenia świętego miejsca.

 
 
 
 
~~mark
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 13:01  
Cytuj
No bez przesady zeby na boisku budowac bloki.

Na duzym boisku na szkole 11 powinni wybudowac kolejnego Orlika !
Bo mlodziez trzeba zachecic do sportu a nie do siedzenia przed komputerami, cpania picia itp.

Boisko na szkole 11 znajduje sie w centrum poteznego blokowiska i tutaj nie powinno sie budowac nic po za obiektami do uprawiania sportu !!!

 
 
 
 
~~stw
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 13:17  
Cytuj
Do mark.

Szkoła nr 11 będzie miała Orlika ale na terenie boisk do szczypiorniaka, siatkówki bądź kosza. Orlik się tam z powodzeniem zmieści. W lecie na tych boiskach naprawdę jest ruch. Natomiast duże boisko do nożnej stoi odłogiem. Też jestem za tym żeby go nie ruszać tylko może jakoś zmodernizować i przygotować np. pod boisko piłkarsko-lekkoatletyczne. Ale czy na będą chętni to uprawiania lekkoatletyki...Być może gdyby tak się stało młodzież zaczęłaby uprawiać tę dysciplinę sportu. Z drugiej strony miasto boryka się z problemem budownictwa mieszkaniowego, a terenów na nowe bloki po prostu nie ma. Na razie widzę, że są to tylko plany na odległą przyszłość, a prezydent napomknął o tym na sesji rady miasta. Na razie boisko jest i tylko czas od czasu ktoś na nim pobiega albo popuszcza latawca czy popkopie w gałę.

 
 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 19:21  
Cytuj
Dzis byłem świadkiem jak dziennikarz z Echa Dnia(ten co jezdzi Pelikanemuśmiech) przeprowadzał wywiad z jakims dziadkiem przy lasku na temat wlasnie kosciola ktory ma tam powstac, drugi dziadek co tez tam byl kłocił sie z taxiarzem o to co jest lepsze i ku mojemu zdziwieniu dziadzia powiedzial ze lepiej jak postawia burdelgood a taxiarz stwierdzil ze koscioly powinny stac nawet co 100 metrówmlotek fajnie to wszystko wygladało mało co do boks nie doszłogood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~hehhe
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 19:25  
Cytuj
CYTAT
Dzis byłem świadkiem jak dziennikarz z Echa Dnia(ten co jezdzi Pelikanemuśmiech) przeprowadzał wywiad z jakims dziadkiem przy lasku na temat wlasnie kosciola ktory ma tam powstac, drugi dziadek co tez tam byl kłocił sie z taxiarzem o to co jest lepsze i ku mojemu zdziwieniu dziadzia powiedzial ze lepiej jak postawia burdelgood a taxiarz stwierdzil ze koscioly powinny stac nawet co 100 metrówmlotek fajnie to wszystko wygladało mało co do boks nie doszłogood


no ten dziennikarz echa co jezdzi pelikanem jest niezlysmiech2smiech2 hahahaahahha , sluzbowy rowersmiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

 
 
 
 
~~miszkolc
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 19:58  
Cytuj
Coś mi tu śmierdzi kampanią wyborczą p. Rzegockiego. Oj nieładnie panie Alfredzie. To teraz Szlęzak będzie be bo chce aby wszystko było w zgodzie z prawem. Rzegocki natomiast uzyska większe poparcie elektoratu katolickiego z racji czegoś co podobno kiedyś obiecał księdzu Warchołowi. A kto słyszał tą obietnicę? I dlaczego dopiero teraz się o tym mówi? Oj nieładnie p. Rzegocki i księże Warchole. Zmowa jak amen w pacierzu.chytry

 
 
 
 
~~kuba
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 21:10  
Cytuj
solidnie sprawa została opisana w echu dnia: http://www.echod(...)70701270

 
 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 21 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka/rze
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 21:20  
Cytuj
CYTAT
Coś mi tu śmierdzi kampanią wyborczą p. Rzegockiego. Oj nieładnie panie Alfredzie. To teraz Szlęzak będzie be bo chce aby wszystko było w zgodzie z prawem. Rzegocki natomiast uzyska większe poparcie elektoratu katolickiego z racji czegoś co podobno kiedyś obiecał księdzu Warchołowi. A kto słyszał tą obietnicę? I dlaczego dopiero teraz się o tym mówi? Oj nieładnie p. Rzegocki i księże Warchole. Zmowa jak amen w pacierzu.chytry

solidnie przekopiowane smiech2

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1930/photo1507fg0.gif[/IMG]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Nik
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 21:51  
Cytuj
CYTAT
Ekipa młodynie nieda wyciąć naszego zagajniczka bedziemy walczyć aż do ostatniej kropli krwi to masz kawałek puszczy w stalowej woli a kościołów jest i tak już zadużo w tym mieście więc niech sie palną w głowe ci wysłannicy szatana w czarnych sutannach NIECH SIE WEZNĄ ZA ROBOTE NIEROBY TYLKO KASE BIORĄ I NIC WIECEJ POZDRAWIAM MŁODYNIE I WSZYSTKIE EKIPY CO STANĄ ZA NAMI



Wysłannik komuny powiedział co wiedział. Stara szkoła Lenina i Stalina. Dziś jeszcze wiernie służy komunie na czterech łapkach. Nie zauważył, że sztandar dawno już wyprowadzony.

 
 
 
 
~~zaq
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 22:20  
Cytuj
w echu jest obszerny artykuł. Władze miasta nic ne wiedziały o tym i wpieprzyli m się na siłę.

 
 
 
 
~~zaq
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 22:25  
Cytuj
dodam że ten teren jest własnością miasta! Masto nic o tym nie wie, ot tak wleźli na miejski teren i postawili krzyż.

 
 
 
 
~~zaq
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 22:39  
Cytuj
Księża nc nikomu nie zapowiadając weszli na plac miasta tydzień po tym jak wyszła informacja o tym ze mają tam powstać bloki mieszkalne i postawili sobie krzyż "zajmując" tereny pod budowę nowego kościoła.

Na szczęście Prezydent jest zaskoczony i zszokowany tymi doniesieniami.
Możemy pisać swoje zażalenia i skarg na adres(y):
Urząd Miasta: um_(at)_stalowawola.pl
Rada Miejska: rm_(at)_stalowawola.pl
Kuria Sandomierska: kuria_(at)_sandomierz.opoka.org.pl
Parafa Opatrzności bożj oddelegowana do budowy nowej parafii: opatrznoscstw_(at)_o2.pl

 
 
 
 
~~szok
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 22:51  
Cytuj
Na osiedlu Młodynie bp Frankowski poświęcił plac pod budowę nowej świątyni pw. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki oraz krzyż, ustawiony tam przez uczestników Drogi Krzyżowej. Przypomniał też, jak na 10 lat władze komunistyczne zatrzymały budowę bazyliki konkatedralnej pw. Matki Bożej Królowej Polski. - Pan Bóg dał, że mieliśmy na tamte trudne czasy niezłomnego arcypasterza abp. Ignacego Tokarczuka, który nie zgodził się na żadne przenoszenie tej świątyni w inne miejsce i doprowadził do zakończenia jej budowy. Obronili też ten kościół mieszkańcy Stalowej Woli, a poświęcił ówczesny metropolita krakowski, późniejszy papież Jan Paweł II - mówił bp Edward Frankowski. Podobnie władze komunistyczne chciały zabrać plac na osiedlu Poręby, wskazany na budowę kościoła. - Postawiliśmy krzyż i obroniliśmy ten plac, na którym postawiliśmy piękną świątynię. Nie miało też być katolickiej uczelni Filii WNoS KUL. Plac, na którym powstała uczelnia, władze komunistyczne chciały nam odebrać w imieniu Najwyższego Sądu Administracyjnego. Postawiliśmy tam krzyż, który poświęciłem i obroniliśmy plac solidarnie, ogromną masą - podkreślił biskup. Stwierdził też: - Wydaje mi się, że jest podobna sytuacja dzisiaj w Stalowej Woli. 20 lat temu, gdy jeszcze byłem proboszczem w Stalowej Woli, władze miasta opracowywały plan zagospodarowania przestrzennego rozbudowy Stalowej Woli. Już wtedy pokazano mi na planie, że stanie nowe, kilkutysięczne osiedle Młodynie, toteż wskazałem miejsce, plac pod budowę kościoła dla tego osiedla. Dla przypomnienia tego faktu wobec tamtędy przeszła procesja Drogi Krzyżowej i wobec ogromnej rzeszy wiernych poświęciłem plac pod budowę świątyni na osiedlu Młodynie i krzyż. Mamy nadzieję, że Stalową Wola ze stalową, czyli mocną wolą zmobilizuje się i stanie tam nowa świątynia, żeby, jak mówił Jan Paweł II, Stalowa Wola była miastem - symbolem wiary ludzi pracy, którzy z wielką godnością i odwagą wznosili swoją świątynię, mimo trudności i gróźb ze strony ówczesnych władz komunistycznych.

zrodlo: http://www.sando(...)?id=2800

 
 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 23:06  
Cytuj
ale waleczni byliboks teraz to im tak latwo nie pojdzie bo ten krzyz to samowola budowlana i jeszcze ktos moze za to beknacgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 23:17  
Cytuj
CYTAT
ale waleczni byliboks teraz to im tak latwo nie pojdzie bo ten krzyz to samowola budowlana i jeszcze ktos moze za to beknacgood


Zapominasz kolego, że żyjemy w katolandzie cool girl

Pokaż mi takiego który pójdzie ten krzyż demontować good
Ogólne potepienie w miejscu pracy czy zamieszkania ma zapewnione jak w banku :cwaniak: a klątwy z ambon będą się sypac na jego głowę jak deszczyk na wiosnę jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 23:26  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
ale waleczni byliboks teraz to im tak latwo nie pojdzie bo ten krzyz to samowola budowlana i jeszcze ktos moze za to beknacgood


Zapominasz kolego, że żyjemy w katolandzie cool girl

Pokaż mi takiego który pójdzie ten krzyż demontować good
Ogólne potepienie w miejscu pracy czy zamieszkania ma zapewnione jak w banku :cwaniak: a klątwy z ambon będą się sypac na jego głowę jak deszczyk na wiosnę jezyk



no niestety tak jest, ale w stalowej tez sie znajda jakies satny zeby go spalic itp:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~bosek
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 00:00  
Cytuj
kosciol tam powinien stanac bo tam nie ma kosciola. po za tym po co te ataki na duchownych, ciekawe jak w ostatniej chwili swojego zycia bedziecie chcieli sie wyspowiadac, a nie dostaniecie tej łaski, za wylewanie bredni na księży wykrzyknikzapytanie

 
 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »