NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Wybory Wójta Pysznicy II tura - porażka, porażka w wyboże Wójta...
Posty: 126
Dołączył: 1 Lip 2012r.
Skąd: Stolec
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2014r. 08:48  
Cytuj
Pyszniczanie pytam się was czym się kierowaliście w podczasz wczorajszych wyborów wybierając wójta tego a nie innego?
Nie zależy wam na zmianach w gminie?
Nie lepiej postawić na kogoś wykształconego, młodego?
Dobrze jest jak w gminie pracują osoby mające po 80 lat ?
Pasuje obsadzanie swoimi gminnych stołków ?
PiSowcy już wam zrobili whiskas z mózgu...
Narodzie zastanów się co robic bo kroczysz ku upadkowi.
To przykre że młodzi wykształceni nie mają szans.
Ale czego oczekiwać po moherowym podkarpaciu gdzie żyją sami emeryci przytuleni do radia ustawionego na Toruń.
Wysyłajcie dalej emeryturki do Torunia a na pewno będzie lepiej.
mlotek

QQ
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2014r. 08:48  
Cytuj

QQ
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Gru 2014r. 09:46  
Cytuj
CYTAT
Pyszniczanie pytam się was czym się kierowaliście w podczasz wczorajszych wyborów wybierając wójta tego a nie innego?
Nie zależy wam na zmianach w gminie?
Nie lepiej postawić na kogoś wykształconego, młodego?
Dobrze jest jak w gminie pracują osoby mające po 80 lat ?
Pasuje obsadzanie swoimi gminnych stołków ?
PiSowcy już wam zrobili whiskas z mózgu...
Narodzie zastanów się co robic bo kroczysz ku upadkowi.
To przykre że młodzi wykształceni nie mają szans.
Ale czego oczekiwać po moherowym podkarpaciu gdzie żyją sami emeryci przytuleni do radia ustawionego na Toruń.
Wysyłajcie dalej emeryturki do Torunia a na pewno będzie lepiej.
mlotek

Ja mam 33 lata i wysyłam do Torunia tak po dwie ,trzy stówki regularnie co miesiąc! W tym momencie po lekturze Twojego postu,poważnie rozważę zwiększenie tych datków. A co stać mnie to daję , jak już sam kardynał Dziwisz chwali dzieło czcigodnego ,ojca Dyrektora, to nam szarakom pozostaje tylko przyklasnać. Ewentualnie co jakiś czas wysłać pare groszy. Alleluja i do przodu!

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Gru 2014r. 12:42  
Cytuj
mundek69 niestety takie czasy ...

Edo z prezes już ok .. znów odbębnił sukces więc wraca do formy umiech ... i ja pogratuluje PiS zagrał na ZERO w dużych miastach umiech ...Po stracie Radomia i Elbląga to już chyba Zamość został mega wiochą Polski (stolicą PiSu ... mogłem coś przeoczyć więc traktuj to za wiadomość mało wiarygodną ) ale gdyby tak się okazało i policzył ludność jeszcze ze 3 razy to może się okazać że będzie to Stalówka good

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 1 Lip 2012r.
Skąd: Stolec
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2014r. 17:04  
Cytuj
Nowy prezydent na pewno dopilnuje tego by w Stalowej nie zabrakło kościołów, ołtarzy, kapliczek i moherowo PiSowych babć i dziadków z odpowiednio wysoką emeryturą oczywiście bo tacy z minimalną zusowską lub krusowską nie są mile widziani w mafii Toruńsko PiSowskiej.

QQ
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 26 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2014r. 17:30  
Cytuj
Zaścianek i średniowiecze nigdy się nie zmienią, zapewne największą radością dla wyborców jest wysłanie swoich pociech aby czarny ojczulek ich ....... uchachacha, obgrodzic drutem kolczastym, zaminować i wywiesić tablicę ostrzegawczą bo tycy .....beeeeeee jeszcze do nich nie dotarło że mamy 21 wiek no ale u nich pewnie dalej święta inkwizycja i zakaz wysyłania do szkoły powyżej 3 klasy a i codzienne wysłuchiwania jedynie słusznego radyjka good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Gru 2014r. 19:15  
Cytuj
CYTAT
mundek69 niestety takie czasy ...
Edo z prezes już ok .. znów odbębnił sukces więc wraca do formy umiech ... i ja pogratuluje PiS zagrał na ZERO w dużych miastach umiech ...Po stracie Radomia i Elbląga to już chyba Zamość został mega wiochą Polski (stolicą PiSu ... mogłem coś przeoczyć więc traktuj to za wiadomość mało wiarygodną ) ale gdyby tak się okazało i policzył ludność jeszcze ze 3 razy to może się okazać że będzie to Stalówka good

No więc Bananie skoro prezes tak powiedział , to tak musi być ! Dla mnie słowo prezesa to jak dogmat w kościele katolickim . Na jedno słowo Jarka stawiamy kosy na sztorc i heja na Warszawę! Co do mega wiochy , to muszę Ci napisać , o takim fajnym kabarecie z czasów naszego dzieciństwa . Nazywał się Tey i w jednym ze skeczy padły takie słowa : ...Jak im kur.a się nasza kuchnia nie podoba , to mogą iść do innej restauracji !......
Innymi słowy , jeżeli okaże się ,że to jednak Stalówka nic nie stoi na przeszkodzi , żebyś spakował kufry , podwinął kitę i wypier..ł stąd! A ja na pożegnanie wyślę Ci taką fajną wiązankę z goździków, z róż i stokrotek. Ale tak naprawdę to bardzo by mi brakowało naszych uroczych konwersacji. No i przede wszystkim Twoich linków i obliczania procentów!
CYTAT
Nowy prezydent na pewno dopilnuje tego by w Stalowej nie zabrakło kościołów, ołtarzy, kapliczek i moherowo PiSowych babć i dziadków z odpowiednio wysoką emeryturą oczywiście bo tacy z minimalną zusowską lub krusowską nie są mile widziani w mafii Toruńsko PiSowskiej.

Mam nadzieję ,że tak właśnie będzie ( mam na myśli te kościółki , kapliczki i ołtarzyki). Między innymi dlatego ja i cała moja rodzina poparła Kudłatego ! A nad nami stała nasza dziewięćdziesięcioletnia babcia z moherowym beretem na głowie i karabinem w ręku! Za poparcie Shreka kula w łeb! No i weź nie ulegnij takiej perswazji! Z tą mafią pisowsko-toruńską to masz chyba info od Banana , on też lubi czasem podać takie newsy ! Babcia ma 1000 zł emerytury i podobno jest bardzo wysoko w ich hierarchii! Kiedyś nawet słyszałem jak inna babcia mówiła do niej per : "capo" i coś o składaniu propozycji nie do odrzucenia! Oglądałem kiedyś " Ojca Chrzestnego " i takie określenie nic dobrego nie wróży!

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 23 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2014r. 00:07  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
mundek69 niestety takie czasy ...
Edo z prezes już ok .. znów odbębnił sukces więc wraca do formy umiech ... i ja pogratuluje PiS zagrał na ZERO w dużych miastach umiech ...Po stracie Radomia i Elbląga to już chyba Zamość został mega wiochą Polski (stolicą PiSu ... mogłem coś przeoczyć więc traktuj to za wiadomość mało wiarygodną ) ale gdyby tak się okazało i policzył ludność jeszcze ze 3 razy to może się okazać że będzie to Stalówka good

No więc Bananie skoro prezes tak powiedział , to tak musi być ! Dla mnie słowo prezesa to jak dogmat w kościele katolickim . Na jedno słowo Jarka stawiamy kosy na sztorc i heja na Warszawę! Co do mega wiochy , to muszę Ci napisać , o takim fajnym kabarecie z czasów naszego dzieciństwa . Nazywał się Tey i w jednym ze skeczy padły takie słowa : ...Jak im kur.a się nasza kuchnia nie podoba , to mogą iść do innej restauracji !......
Innymi słowy , jeżeli okaże się ,że to jednak Stalówka nic nie stoi na przeszkodzi , żebyś spakował kufry , podwinął kitę i wypier..ł stąd! A ja na pożegnanie wyślę Ci taką fajną wiązankę z goździków, z róż i stokrotek. Ale tak naprawdę to bardzo by mi brakowało naszych uroczych konwersacji. No i przede wszystkim Twoich linków i obliczania procentów!
CYTAT
Nowy prezydent na pewno dopilnuje tego by w Stalowej nie zabrakło kościołów, ołtarzy, kapliczek i moherowo PiSowych babć i dziadków z odpowiednio wysoką emeryturą oczywiście bo tacy z minimalną zusowską lub krusowską nie są mile widziani w mafii Toruńsko PiSowskiej.

Mam nadzieję ,że tak właśnie będzie ( mam na myśli te kościółki , kapliczki i ołtarzyki). Między innymi dlatego ja i cała moja rodzina poparła Kudłatego ! A nad nami stała nasza dziewięćdziesięcioletnia babcia z moherowym beretem na głowie i karabinem w ręku! Za poparcie Shreka kula w łeb! No i weź nie ulegnij takiej perswazji! Z tą mafią pisowsko-toruńską to masz chyba info od Banana , on też lubi czasem podać takie newsy ! Babcia ma 1000 zł emerytury i podobno jest bardzo wysoko w ich hierarchii! Kiedyś nawet słyszałem jak inna babcia mówiła do niej per : "capo" i coś o składaniu propozycji nie do odrzucenia! Oglądałem kiedyś " Ojca Chrzestnego " i takie określenie nic dobrego nie wróży!


A co na to mówią lekarze?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Gru 2014r. 08:08  
Cytuj
CYTAT

A co na to mówią lekarze?

Jeżeli na forum internetowym zadajesz niekonkretne i niejednoznaczne pytania , nie oczekuj otrzymania satysfakcjonującej Cię odpowiedzi! Mimo to postaram się Ci respondować. Jeżeli pytasz o lekarzy babci , to oni niewiele mówią ( no wiesz ta propozycja nie do odrzucenia). Jeżeli zaś swoim pytaniem chcesz zwrócić na siebie uwagę bądź sam potrzebujesz pomocy lekarskiej, to mimo wszystko zalecam wizytę u specjalisty! W dzisiejszych czasach wielu ludzi korzysta z takiej formy pomocy i naprawdę nie ma w tym nic zdrożnego!uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 10 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2014r. 11:16  
Cytuj
Wg mnie porażką jest kampania kontrkandydatów pana Bąka. Do kogo dotarli, komu dali się bliżej poznać, komu przekazali swoje plany na rządzenie gminą?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 8 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2014r. 11:45  
Cytuj
Nikogo nie obrażając, ale powiem szczerze, ludzi na poziomie wiosek - często elektoratu PIS-u, nie interesuje program, to co dana osoba ma merytorycznego do przekazania, co chce zrobić, jak jest do tego przygotowana. W tym przypadku liczy się tylko legitymacja - i choć to prawica to jednak przywiązanie partyjne nadal panuje - w tym przypadku przywiązanie do pisu jako niezminnej wartości przywiązania do tradycji i konserwatynwych poglądów. Ludzie młodzi już dawno uciekli z tych miejscowości, więc "zmiany" nie sa w modzie. Nwet jeżeli nie mówimy o zmianie światopoglądowej. Ludzie boją się, że stare nawyki układów, załatwiania po znajomości, mogą się skończyć, że nowa władza przyjdzie powymiatać i posprzątać, a często ze skutkiem negatywnym dla "swoich", znajomych, rodziny, krewnych itd. Te zaszłości i powiązania na wioskach są bardzo duże, jezeli nowy kandydat nie jest w stanie "uzależnić" od siebie dużej grupy mieszkańców, to raczej marne szanse na wprowadzenie zmian. Przykładem takiego działania jest właśnie gmina Pysznica, nawet dziwnym trafem plakaty wójta idealnie współgrały z obwieszczeniami komisji, ba...nawet się pojawiały w tym samym czasie, oczywiście nie staram sie nic udowadniać, bo nie w tym rzecz, chodzi tylko oto, że pewne "przywiązania, zleżności" pozostają. Tworzenie sztucznych uzaleznień jest domeną jedynie osób na niewystarczającym poziomie merytorycznym, obawa o poparcie za czyny i jakość, merytorykę, doświadczenie często pokonuje barierę, za którą stoi zdolność do merytorycnego zarządzania gminą.
W Pysznicy jest modne powiedzenie wójta zrobię to i tamto, jak mi dacie pieniądze...a nie sztuką jest wydawać z tego co się juz ma, sztuką jest wydawać wtedy kiedy się nie ma ....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Gru 2014r. 18:11  
Cytuj
CYTAT
Nikogo nie obrażając, ale powiem szczerze, ludzi na poziomie wiosek - często elektoratu PIS-u, nie interesuje program, to co dana osoba ma merytorycznego do przekazania, co chce zrobić, jak jest do tego przygotowana. W tym przypadku liczy się tylko legitymacja - i choć to prawica to jednak przywiązanie partyjne nadal panuje - w tym przypadku przywiązanie do pisu jako niezminnej wartości przywiązania do tradycji i konserwatynwych poglądów.



Ok na naszym terenie można powiedzieć ,że przewaga konserwatywnych wyborców powoduje duże poparcie dla PiS. Ale gdybyś przyglądnął się jak głosują ludzie w dużo biedniejszych od naszych wioskach , np. w okolicy Koszalina czy Gorzowa Wielkopolskiego na terenach popegeerowskich , stwierdziłbyś co innego. Tam ludzie żyjący w autentycznej biedzie , kiedyś głosowali na SLD , a teraz masowo popierają PO. Może co niektórzy posłuchali Jarka jak mówił swoje słynne słowa : ...My stoimy tam gdzie wtedy , oni stoją tam gdzie ZOMO..... Ci ludzie czasy komuny wspominają z namaszczeniem! Jak byś ich zakwalifikował?
Czy to mieści się w Twojej teorii , czy raczej nie ? Poza tym sugerujesz ,że biedota i ciemnota to często elektorat PiS. Czy ta na zachodzie Polski to też biedota i ciemnota czy już nie? Czy wg Ciebie ciemniak na Podkarpaciu głosujący na PiS jest kimś gorszym od ciemniaka z Lubuskiego , który głosuje na PO? Chętnie poznam Twoją odpowiedź , bo odniosłem wrażenie ,że ten z Lubuskiego jest lepszy , bo choć też ciemny , to przynajmniej głosuje na PO. I'm waiting for your response!


CYTAT

W Pysznicy jest modne powiedzenie wójta zrobię to i tamto, jak mi dacie pieniądze...a nie sztuką jest wydawać z tego co się juz ma, sztuką jest wydawać wtedy kiedy się nie ma ....



Nie mam zamiaru bronić wójta pysznickiego , ale akurat ten argument to chyba Ci nie wyszedł. Wydaje mi się ,że szastanie groszem , jak brakuje świadczy raczej o niedojrzałości człowieka niż o jego innowacyjności czy błyskotliwości. Pamiętam takie powiedzenie z czasów młodości " Jak się nie ma miedzi , to się na dupie siedzi" . Mimo swej pozornej prostoty znaczenie tych kilku wyrazów jest bardzo uniwersalne! Ja przynajmniej tej zasady się trzymam i źle na tym nie wyszedłem!

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 2 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2014r. 19:01  
Cytuj
Ludzie, dajmy sobie spokój z obrażaniem ludzi z PiS-u bo w większości o to chodzi, zeby sie nawzajem powybijać. Piszac rozne glupoty obrazacie swoich bliskich, sąsiadów a przez to i siebie.
Chcecie byc szanowanymi ludźmi a nie umiecie poszanowac siebie. Uwierzmy w człowieka nie w partie, a Pan Bak na taka wiare za swoje zaslugi jako wójt od osmiu lat nie zasługiwał. I to nie wygrał Pis, nie przegral Kaczyński, bo Bak 4 lata temu startował z innej partii, za cztery kolejne znowu z innej będzie jak bedzie taka potrzeba. Ja jestem członkiem, sympatykiem i jednym z najbardzie oddanych ludzi PiSu , ale nigdy bym nie zaglosował na Bąka. Przegraliscie Wy, bo nie poszliście na wybory i ktos wybral za Was. nie narzekajcie więc, że nie umiecie pływać skoro zawsze podczas zajeć na basenie mieliscie zwolnienie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Gru 2014r. 19:39  
Cytuj
"... Pamiętam takie powiedzenie z czasów młodości " Jak się nie ma miedzi , to się na dupie siedzi" . Mimo swej pozornej prostoty znaczenie tych kilku wyrazów jest bardzo uniwersalne! ..."

Ciekawe jak to się ma do początków "kryzysu" gdy Jarek chciał pompować kasę w naszą gospodarkę ... zapewne popierałeś Rostowskiego ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 8 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2014r. 19:49  
Cytuj
zgadzam sie z Toba walenty...a co przedmówcy EdoZChabzin chcę tylko powiedziec, iż moja wypowiedz nie prowadzila do wykazania, iz za PISem idzie ciemnota...tylko, że ludzie nie kieruja się wiedza danego kandydata czy jego przygotowaniem, a przynaleznoscia do parti, a w pzypadku PISu na podkarpaciu to najprostsza droga do wygranej..zreszta u Ciebie sie kłania czytanie ze zrozumieniem...jeszcze raz cyctuje "nie sztuką jest wydawać z tego co się juz ma, sztuką jest wydawać wtedy kiedy się nie ma" czyli najłatwiej powiedzieć nie zrobię tego czy tamtego bo w budźecie nie ma na to pieniędzy, a przeciez form i zrodel finansowania jest wiele, poczynajac od funduszy UE i grantowych, po umowy publiczno - prywatne, czy wzrost z tytułu podatków np z dochodowego kiedy rosnie liczba mieszkancow...ale po pierwsze trzeba miec wizje rozwoju i jej sie trzymac, a tego obecnemu wojtowi niestety brakuje. Porownaj gminy, w ktorych rosna wpływy z podatków - wzrost liczby mieszkancow, i jakie sie u nich realizuje inwestycje, z tym co sie dzialo w Pysznicy, wynik jest kiepski, juz nie mowiac o niewykorzystywaniu potencjalu bliskiego polozenia przy Stalowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Gru 2014r. 20:43  
Cytuj
CYTAT
zgadzam sie z Toba walenty...a co przedmówcy EdoZChabzin chcę tylko powiedziec, iż moja wypowiedz nie prowadzila do wykazania, iz za PISem idzie ciemnota...tylko, że ludzie nie kieruja się wiedza danego kandydata czy jego przygotowaniem, a przynaleznoscia do parti, a w pzypadku PISu na podkarpaciu to najprostsza droga do wygranej..zreszta u Ciebie sie kłania czytanie ze zrozumieniem...jeszcze raz cyctuje "nie sztuką jest wydawać z tego co się juz ma, sztuką jest wydawać wtedy kiedy się nie ma" czyli najłatwiej powiedzieć nie zrobię tego czy tamtego bo w budźecie nie ma na to pieniędzy, a przeciez form i zrodel finansowania jest wiele, poczynajac od funduszy UE i grantowych, po umowy publiczno - prywatne, czy wzrost z tytułu podatków np z dochodowego kiedy rosnie liczba mieszkancow...ale po pierwsze trzeba miec wizje rozwoju i jej sie trzymac, a tego obecnemu wojtowi niestety brakuje. Porownaj gminy, w ktorych rosna wpływy z podatków - wzrost liczby mieszkancow, i jakie sie u nich realizuje inwestycje, z tym co sie dzialo w Pysznicy, wynik jest kiepski, juz nie mowiac o niewykorzystywaniu potencjalu bliskiego polozenia przy Stalowej.



Ok pobawmy się w samorządowców! Jak chcesz zwiększyć liczbę mieszkańców gminy? Możesz np walczyć z antykoncepcją? Akurat chyba to nowy stary wójt też będzie robił! Skąd weźmiesz pieniądze na wkład własny do wykorzystania środków unijnych ? Załóżmy , że zaciągasz kredyt. Jesteś pewny ,że robisz dobrze czy wychodzisz z założenia ,że jakoś " to bedzie" . Partnerstwo publiczno- prywatne na terenie gminy Pysznica kiedyś dobrze funkcjonowało , nie wiem jak teraz! Mam na myśli piaskownię na Olszowcuuśmiech.
Napisałeś kilka rzeczy z poradnika dla początkującego samorządowca bez żadnych , absolutnie żadnych konkretów! Jeżeli je masz to podaj , punkt po punkcie ! Albo jeszcze lepiej wystartuj za cztery lata w kolejnych wyborach. Broń Boże nie bronię obecnego wójta , być może pyszniczanie czekają na takiego jak Ty człowieka z wizją rozwoju ! Gminą Pysznica niech się zajmą jej radni. Udzieliłem się tutaj , tylko dlatego ,że jakiś ga**ń zaczął pisać coś o pisowsko-toruńskiej mafii , która opanowała gminę .

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
nom
nom
nom
Posty: 18
Dołączył: 30 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2014r. 21:51  
Cytuj
taka je prawda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Gru 2014r. 22:19  
Cytuj
CYTAT (prawad)
..zreszta u Ciebie sie kłania czytanie ze zrozumieniem...


Zastanów się co za bzdety wypisujesz Edo czyta !! ( rzadziej wie co smiech2)

CYTAT (halo)
A co na to mówią lekarze?


No to już przegięcie ... kolejny podnosi ciśnienie Edowi umiech to tak kilka bzdetów na dobranoc coby Edo spokojnie spać poszedł smiech2

Prawad ... słusznie prawisz nie sposób się z większością nie zgodzić

Edo a na koniec jak się bawi "pisowsko-toruńska mafia"


"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 1 Lip 2012r.
Skąd: Stolec
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2014r. 11:04  
Cytuj


Na wymioty się zbiera..



QQ
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 2 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2014r. 17:25  
Cytuj
Ok pobawmy się w samorządowców! Jak chcesz zwiększyć liczbę mieszkańców gminy? Możesz np walczyć z antykoncepcją? Akurat chyba to nowy stary wójt też będzie robił! Skąd weźmiesz pieniądze na wkład własny do wykorzystania środków unijnych ? Załóżmy , że zaciągasz kredyt. Jesteś pewny ,że robisz dobrze czy wychodzisz z założenia ,że jakoś " to bedzie" . Partnerstwo publiczno- prywatne na terenie gminy Pysznica kiedyś dobrze funkcjonowało , nie wiem jak teraz! Mam na myśli piaskownię na Olszowcuuśmiech.
Napisałeś kilka rzeczy z poradnika dla początkującego samorządowca bez żadnych , absolutnie żadnych konkretów! Jeżeli je masz to podaj , punkt po punkcie ! Albo jeszcze lepiej wystartuj za cztery lata w kolejnych wyborach. Broń Boże nie bronię obecnego wójta , być może pyszniczanie czekają na takiego jak Ty człowieka z wizją rozwoju ! Gminą Pysznica niech się zajmą jej radni. Udzieliłem się tutaj , tylko dlatego ,że jakiś ga**ń zaczął pisać coś o pisowsko-toruńskiej mafii , która opanowała gminę .


Przyjacielu ja odpowiec Ci tutaj na Twojego posta, bo jak go czytam to widze ze Ty jestes " za a nawet przeciw". Ja natomiast mam swoje zdanie i uważam, ze to ze nie jestem wlaścicielem kopalni czy 10-cio hektarowego lasu to mam miec zimno w mieszkaniu. Dlatego nie rozumiem zdania o walce z antykoncepcją. Tego by jeszcze brakowalo, żeby wójt czy radni gminy zajmowali się tak poważnymi sprawami. Wojt na poziomi Gminy ma obowiazek stwarzać możliwosci i zachecac do budowy nowych domów, ściągac inwestorow itd. Wiadomo wszak ze każda rodzina , dom placi podatek do gminy i mozna cos zrobic, a poza tym każdy potzebuje jeść, ubrac sie, jechac samochodem itp i to jest zysk dla wlaściciela sklepu który placi podatek do gminy. To tylko tak obrazowo.
Ale ja się przerazilem ostatnio, bo nie wiem jaka jest przyczyna ale widze mnostwo ogloszen kupie działke, pole w Zaleszanach, Radomyślu itp. Tu musi wojt zawalczyć o ludzi, nie patrzeć tylko jak pisał jeden Pan na forum, nie zrobię 200 m drogi bo tam niemam zbyt wielu wyborcow, trzba patrzec nie na głosy tylko na ludzi i gmine, a wtedy wszystko będzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Gru 2014r. 09:43  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (prawad)
..zreszta u Ciebie sie kłania czytanie ze zrozumieniem...


Zastanów się co za bzdety wypisujesz Edo czyta !! ( rzadziej wie co smiech2)

CYTAT (halo)
A co na to mówią lekarze?


No to już przegięcie ... kolejny podnosi ciśnienie Edowi umiech to tak kilka bzdetów na dobranoc coby Edo spokojnie spać poszedł smiech2

Prawad ... słusznie prawisz nie sposób się z większością nie zgodzić

Edo a na koniec jak się bawi "pisowsko-toruńska mafia"





Ty a masz może bilety na te imprezki mafii toruńsko-pisowskiej? Po klimacie
jaki widzę na tych filmach chętnie bym się tam wkręcił! Impreza z Jarkiem i ojcem Dyrektorem to musi być coś wspaniałego! Zobaczyć Toruń i umrzeć!

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Gru 2014r. 11:07  
Cytuj
Sorki że tak napisze ale ty poważnie potraktuj sugestie forumowiczów oni naprawdę to piszą w trosce ... Przyznaj się była jakaś fajna imprezka w Jeżowem i wyłapałeś po głowie kilka sztachet ... czy coś poważniejszego ? ... wyrazy współczucia ...

ps.Znów wtopa z cytowaniem ...pogarsza się ?



zapewne oglądałeś ale raczej na pewno inni nie ... zapłacił podatek myślisz ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 9 Lut 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Gru 2014r. 12:44  
Cytuj
mundelek i el.banan ale wAM ŻAL DUP...ŚCISKA ZE PRZEGRALISCIE DALEJ UJADACIE ALE NIC WAM TO NIE DA PRZYNAJMNIEJ PRZEZ 4 LATA A mundelek ta kandydatka smieszna bespartyjna monika popierana przez cholewinskiego to poprostu pomylka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Gru 2014r. 18:45  
Cytuj
CYTAT
Sorki że tak napisze ale ty poważnie potraktuj sugestie forumowiczów oni naprawdę to piszą w trosce ... Przyznaj się była jakaś fajna imprezka w Jeżowem i wyłapałeś po głowie kilka sztachet ... czy coś poważniejszego ? ... wyrazy współczucia ...

ps.Znów wtopa z cytowaniem ...pogarsza się ?



zapewne oglądałeś ale raczej na pewno inni nie ... zapłacił podatek myślisz ?


No wiesz co Banan? Z tymi sztachetami w Jeżowem , to już naprawdę przesadziłeś! Jeżowiaki to fajne chłopy , ale okrutnie honorowe i mściwe ! Jak puszczę w necie numer Twoich tablic , to do Rzeszowa będziesz musiał jeździć przez Nową Dębę i Kolbuszową! Z tym pogarszaniem to jest tak jak mówisz . Po prostu Bananie jesteś tak ciężkim przypadkiem , że zaczynam już powoli tracić nerwy do Ciebie . No sorry , ale powoli kończy mi się cierpliwość!



CYTAT
Przyjacielu ja odpowiec Ci tutaj na Twojego posta, bo jak go czytam to widze ze Ty jestes " za a nawet przeciw". Ja natomiast mam swoje zdanie i uważam, ze to ze nie jestem wlaścicielem kopalni czy 10-cio hektarowego lasu to mam miec zimno w mieszkaniu. Dlatego nie rozumiem zdania o walce z antykoncepcją. Tego by jeszcze brakowalo, żeby wójt czy radni gminy zajmowali się tak poważnymi sprawami. Wojt na poziomi Gminy ma obowiazek stwarzać możliwosci i zachecac do budowy nowych domów, ściągac inwestorow itd. Wiadomo wszak ze każda rodzina , dom placi podatek do gminy i mozna cos zrobic, a poza tym każdy potzebuje jeść, ubrac sie, jechac samochodem itp i to jest zysk dla wlaściciela sklepu który placi podatek do gminy. To tylko tak obrazowo.
Ale ja się przerazilem ostatnio, bo nie wiem jaka jest przyczyna ale widze mnostwo ogloszen kupie działke, pole w Zaleszanach, Radomyślu itp. Tu musi wojt zawalczyć o ludzi, nie patrzeć tylko jak pisał jeden Pan na forum, nie zrobię 200 m drogi bo tam niemam zbyt wielu wyborcow, trzba patrzec nie na głosy tylko na ludzi i gmine, a wtedy wszystko będzie.




Dostaliśmy wszyscy raz na cztery lata przywilej zmiany władzy i wybrania lepszej! Jeżeli wyborcy gminy Pysznica tak wybrali , no to pozostaje to zaakceptować ! Jeżeli masz jakieś podejrzenia odnośnie uczciwości ich przeprowadzenia to napisz do Jarka . Tylko tutaj nie pisz nic o sfałszowaniu , bo Banan Cię weźmie na widelec! A potem dołączy Andrzejek i Cię sterroryzują psychicznie!

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 24 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2014r. 14:07  
Cytuj
Kontrkandydaci wybranego wójta zupełnie moim zdaniem nie zadbali o to aby potencjalni wyborcy mieli szansę zapoznać się z ich poglądami. Samo postawienie bilbordów niewiele mówi o kandydacie. Dlatego większość tak zagłosowała bo tego jednego kandydata znała. Może trzeba było dać poznać się wyborcom.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »