NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Fryzjer - reklamacja,
Posty: 129
Dołączył: 30 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2014r. 13:47  
Cytuj
Czy u fryzjera są możliwe reklamacje??

Otóż byłam u fryzjerki, z którą wszystko uzgodniłam przed rozpoczęciem zabiegów.

Najpierw miało być nałożenie pasemek, później oczywiście farba na całość.

całośc trwała ponad 4 godziny.(pasemka+mycie+szampon(jak się później okazało przyciemniający)+maska+rozczesywanie zrobionych kołtunów+znowu maska,ponieważ włosów nie można było roczesać+suszenie)


co zobaczyłam na końcu kiedy wstałam z fotela? lekki baleyage.od razu mi się nie spodobało, więc fryzjerka powiedziała ze blizej weekendu mi pomaluje na jeden kolor.

na drugi dzień oszalałam kiedy w świetle dziennym widzę pasemka na mojej głowie a nie jeden kolor!! Tak byłam u fryzjerki zgłaszając reklamacje wstepnie, powiedziała, że pomaluje mi na jeden kolor, ewentualnie odesle pieniadze.

teraz wypiera sie wszystkiego. Czyli poprawek nie bedzie robic, pieniedzy nie bedzie zwracac.


co robić???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2014r. 13:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 13 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2014r. 16:19  
Cytuj
Fryzjerzy zdegustowany Skoro już próbowałaś żądać poprawek i zwrotu kasy i nic to nie dało odpuść. Szkoda nerwów. Odżałuj kasę idź do innego fryzjera, ale oczywiście nie zapomnij złym fryzjerze opowiedzieć koleżankom, mamie, cioci, siostrze poczta pantoflowa baaardzo szybko działa good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2014r. 16:37  
Cytuj
Napisz tutaj co to za fryzjerka, a swoją drogą jeśli uznałaś, z usługa nie została wykonana tak jak zamawiałaś po cholerę płaciłaś od razu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 11 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2014r. 22:11  
Cytuj
ja w takich wypadkach nie place poprostu mowie ze nie spelnilo moich oczekiwan grzecznie wyjasniam dlaczego nie zaplace i wychodze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 14 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2014r. 23:14  
Cytuj
nie ciekawa sytuacja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2014r. 11:23  
Cytuj
Złóż reklamację na pismie.Wyślij poleconym za potwierdzeniem odbioru.Możesz wysłać z kopią do Rzecznika Praw Konsumenta.

Pewnie nie każdy wierzy w moc sprawczą rzecznika,mnie jednak 2 razy pomógłumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 30 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2014r. 17:40  
Cytuj
tak zrobię złożyłam u niej ustną reklamację, ale jak pisałam, wyrzeka się tego i nic nie bedzie poprawiać. Jutro już jestem umówiona z Rzecznikiem.


a czy ktoś miał podobną sytuację?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »