NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Wybory samorządowe 2014, zamieszanie wokół wyników
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Lis 2014r. 20:54  
Cytuj
Wszystkie media od lewa do prawa podają ,że po podliczeniu 80 % głosów wybory do sejmików wojewódzkich wygrało PSL . A 1 - go kwietnia dopiero za pół roku!good


http://nieza(...)-50-proc

http://wiado(...).html#MT

http://natem(...)ralo-psl

http://wiado(...)l/fmzem2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2014r. 20:54  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2014r. 21:22  
Cytuj
Jezeli nie potrafisz znalezc roznicy pomiedzy sondazem na jakiejs grupie osob a faktycznym wynikiem to bardzo Ci wspolczuje.
wystarczy spojzec na stalowe miasto na ktorym wszem i wobec rozpisuje sze maja zle dane na temat wyniku z 6 okregu (zamiescilem nawet zdjecie z podliczonymi glosami) i nikt nic z tym nie robi. Podejrzewam ze pis tak chelpi sie sondazowym zwyciestwem ze nie widzi faktycznego wyniku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2215
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Lis 2014r. 21:27  
Cytuj
CYTAT
Jezeli nie potrafisz znalezc roznicy pomiedzy sondazem na jakiejs grupie osob a faktycznym wynikiem to bardzo Ci wspolczuje.
wystarczy spojzec na stalowe miasto na ktorym wszem i wobec rozpisuje sze maja zle dane na temat wyniku z 6 okregu (zamiescilem nawet zdjecie z podliczonymi glosami) i nikt nic z tym nie robi. Podejrzewam ze pis tak chelpi sie sondazowym zwyciestwem ze nie widzi faktycznego wyniku.


Podaj link do tych fotek.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Lis 2014r. 21:30  
Cytuj
CYTAT
Jezeli nie potrafisz znalezc roznicy pomiedzy sondazem na jakiejs grupie osob a faktycznym wynikiem to bardzo Ci wspolczuje.
wystarczy spojzec na stalowe miasto na ktorym wszem i wobec rozpisuje sze maja zle dane na temat wyniku z 6 okregu (zamiescilem nawet zdjecie z podliczonymi glosami) i nikt nic z tym nie robi. Podejrzewam ze pis tak chelpi sie sondazowym zwyciestwem ze nie widzi faktycznego wyniku.



Człowieku , z jakiej choinki się urwałeś? Przed chwilą o możliwości powtórzenia wyborów słyszałem na TVP Info z ust Włodzimierza Czarzastego.
A po Twoim poście wnioskuję ,że muszę Ci trochę zastąpić wujka " google" .
To taki polityk z SLD. A to taka partia, która jest razem z PiS w opozycji , ale się bardzo , bardzo nie lubią.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Lis 2014r. 21:41  
Cytuj
CYTAT
Jezeli nie potrafisz znalezc roznicy pomiedzy sondazem na jakiejs grupie osob a faktycznym wynikiem to bardzo Ci wspolczuje.
wystarczy spojzec na stalowe miasto na ktorym wszem i wobec rozpisuje sze maja zle dane na temat wyniku z 6 okregu (zamiescilem nawet zdjecie z podliczonymi glosami) i nikt nic z tym nie robi. Podejrzewam ze pis tak chelpi sie sondazowym zwyciestwem ze nie widzi faktycznego wyniku.



A i weź jeszcze okaż współczucie Angeli Merkel . Ja się zwijałem ze śmiechu:

http://aszdz(...)ndestagu



Podejrzewam ( po trudnej do utrzymania ze śmiechu ,moczu w pęcherzu po lekturze Twojego postu) , że chyba razem z Bananem musiałeś często zostawać po lekcjach za karę. No cóż mamy demokrację i każdy może wszem i wobec głosić swoje poglądy. Niestety!

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Lis 2014r. 23:05  
Cytuj
Dziwi cię to że na wsiach głosowano na PSL ? Ponoć w PiSie na PiS głosowało tylko 35% więc mnie taki wynik nie dziwi ale tobie widzę już zwieracz nie trzyma smiech2 ...Gdyby potwierdziły się wyniki podane przez zacną telewizję TVN to i tak PiS rządził by może w 3-4 województwach z naciskiem na może ... Po tym co Kaczor zrobił z Lepperem tylko totalny idiota wszedł by z nimi w koalicje ...

Radzę poczekać na oficjalne końcowe wyniki nie stresować się bo ci żyłka pęknie albo jakiś zawał nie daj Boże ... żal Stalowej ale jak się zachowują jak wieś to niech nie narzekają ...Nawet w Nisku wiedzą że PiS trzyma się z dala od koryta wykrzyknik

Wiktor ... tu masz

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2014r. 23:12  
Cytuj
http://wilczeq.webs.com/stw/DSC_2862.jpg

Prosze bardzo fotke.
nie wdaje sie w dyskusje z ludzmi ktorzy swoje przekonania i opinie opieraja na sondarzach.
ochlon i poczekaj do oficjalnych wynikow bo jak widac na foto wyzej ktos tu klamie.

A dziwisz sie ze wlodek tak mowi skoro sromotnie dostali po tylku. Ten kto wygrywa wybory raczej nie chce ich powtarzac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Lis 2014r. 07:49  
Cytuj
Bananie i lisie!
Jakim trzeba być ignorantem ,żeby uwierzyć w takie wyniki. Sondaż exit poll
Ipsos , został przeprowadzony na zlecenie TVP, Polsatu i co ważne dla Banana , również TVN. Czyli , nawet w TVN , uznano ,że ten sondaż będzie mniej więcej odpowiadał prawdzie ( błąd może wynosić kilka procent). Nie jest możliwe, żeby wyniki tak bardzo różniły się od sondażu przeprowadzonego przy urnach niemalże. Nie wierzycie mi , uwierzcie publicystom i politykom nieprzychylnie nastawionym do PiS. Wy tak bardzo nienawidzicie tej partii, że już sama możliwość odebrania tej partii lauru zwycięzcy wyborów , odbiera Wam logiczne myślenie ( o ile posiadaliście je wcześnie - bo o tym nie jestem przekonany). Zresztą , wydaje mi się ,że ta spraw będzie przez kilka dni wałkowana w mediach . Jak już w TVN o tym powiedzą , to wtedy uwierzycie, ale smród po waszych brzydkich forumowych bąkach , pozostanie dłużej.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Lis 2014r. 08:12  
Cytuj
EdoZChabzin Czy ty nie rozumiesz, że sonda została przeprowadzona na jakimś procencie wyborców? Że nie zapytano wszystkich? PKW podaje wyniki a nie IPSOS bo PKW ma wyniki wszystkich oddanych głosów. A teraz mamy wynik 80% i na tych 80% taki wynik jest.

Ja mam obawy, że ty i tobie podobni tak bardzo chcą wygranej PiS, że prawdziwe wyniki was nie interesują.

Fox-GreyFox dał zdjęcie na którym widać manipulacje pisowegomiasta i co? I nic. nadal pisowemiasto twierdzi że wynik jest inny.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2014r. 08:22  
Cytuj
CYTAT
Jakim trzeba być ignorantem

jakim trzeba byc ignorantem zeby podwazac dane na zdjeciu ktore przedstawilem?

CYTAT
ten sondaż będzie mniej więcej odpowiadał prawdzie


Czy Ty siebie slyszysz?

Prawde masz podana na tacy prosto z komisji na zdjeciu wyzej. No ale wazniejsze jest co mowia sondaze i panowie w telewizji tak?

Nie chodzi o to kto jakie ma tutaj poglady ( przynajmniej mi) chodzi mi o celowe wprowadzanie ludzi w blad.

Wynika z tego tylko ze ten sondaz zostal najnormalniej w swiecie zle przeprowadzony. Takie rzeczy zadazaja sie na calym swiecie. Byc moze blednie skupiono sie na najliczniejszych okregach a jak wiadomo te wybory byly przeprowadzone w okregach jednomandatowych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Lis 2014r. 08:48  
Cytuj
CYTAT
EdoZChabzin Czy ty nie rozumiesz, że sonda została przeprowadzona na jakimś procencie wyborców? Że nie zapytano wszystkich? PKW podaje wyniki a nie IPSOS bo PKW ma wyniki wszystkich oddanych głosów. A teraz mamy wynik 80% i na tych 80% taki wynik jest.

Ja mam obawy, że ty i tobie podobni tak bardzo chcą wygranej PiS, że prawdziwe wyniki was nie interesują.

Fox-GreyFox dał zdjęcie na którym widać manipulacje pisowegomiasta i co? I nic. nadal pisowemiasto twierdzi że wynik jest inny.



Andrzejku , masz świadomość ,że w tym momencie PSL wyciąga ok 40% głosów! Mówię o sejmikach wojewódzkich. W sondażu Ipsos wynik PSL wyniósł 17 %. Albo ludzie nieumiejętnie głosowali ( w wyborach do sejmiku była ta słynna już "książeczka" a PSL był na pierwszej stronie ) albo coś się popi...iło w tym całym systemie liczenia. Na razie nie ma mowy o oszustwie, ale jeżeli wierzysz w te 40% PSL , to nie wydaje Ci się przynajmniej ,że to trochę dziwne?


Co do wyborów w Stalowej Woli to rozmawiałem z osobą , która pracowała w jednej z komisji ( centrum miasta) . I przynajmniej w tej jednej Szlęzak pokonał wyraźnie Nadbereżnego. Więc mnie samego zdziwiło , że podobno Kudłaty wygrał w pierwszej turze. Na pewno sprawa musi być wyjaśniona.


Przypomniałem sobie ,że po eurowyborach w maju, podobna sytuacja z głosami dla PSL wydarzyła się w kilku powiatach woj świętokrzyskiego ( min. w Opatowie). Bardzo duży procent głosów nieważnych i niespotykana nigdzie indziej większość głosów dla kandydata ludowców. O sprawie informował publicznie na antenie TVP Info min. Andrzej Rozenek z Twojego Ruchu. Ten koleś i jego partia to nie moje klimaty , ale jakby nie patrzeć był przez kilkanaście lat dziennikarzem , więc jakieś źródła informacji posiada. Nie wiem dlaczego ta sprawa ucichła , w sumie to sam o niej zapomniałem. Andrzejku powtarzam jeszcze raz , jeżeli posłowie PiS i SLD mówią jednym głosem to coś musi być na rzeczy. Te wybory mają tylko psychologiczne znaczenie i zapewniam Cię ,że nie chodzi o zaklinanie rzeczywistości tylko o wyjaśnienie rzeczy budzących wątpliwości . Niech się okaże , że PSL wygrał ,ale w sposób nie rodzący podejrzeń co prawidłowego przebiegu głosowania.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2014r. 09:29  
Cytuj
CYTAT
Więc mnie samego zdziwiło , że podobno Kudłaty wygrał w pierwszej turze. Na pewno sprawa musi być wyjaśniona.


Wlasnie o to mi chodzi. Tez sie zdziwilem bo obstawialem wyrrownany wynik i 2 ture. Akurat w mojej komisji Nadberezny mial przewage okolo 90 glosow.

Jak dla mnie do oficjalnego ogloszenia wynikow nie ma sie co podniecac. Szlezak nawet glosu w tej sprawie nie zabral no bo nawet nie ma do czego. Ja tez nie mam na tyle wolnego czasu zeby biegac po wszystkich obwodach i cykac fotki.
w tym miejscu mam prosbe o jakies inne fotki z innych okregow. Chyba w kazdym wybietalo sie jednego kandydata, tylko ze niektorzy kandydaci powtarzali sie w kilku okregach. Zaznaczam ze nie w przypadku podanym przeze mnie.

Dla mnie to ze w tv rozne partie (nawet tak skrajne) mowia jednym glosem nic nie znaczy. W ich przypadku co innego mowi sie do kamer a co innego poza nimi. Przed kamerami wyzwiska a po wyjsciu ze studia wspolny wieczor przy alkoholu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Lis 2014r. 10:50  
Cytuj
Edo jak jeszcze żyjesz i twoje logiczne myślenie lub przynajmniej czytanie ze zrozumieniem nadal działa to napisz mi ile ludzi głosuje na Podkarpaciu a ile w Warszawie/Mazowieckim ... jeżeli teraz pierwsze wyniki poda Podkarpacie i tu wygrywa PiS 80-20 a druga Warszawa/Mazowieckie i nagle się zrobi że PiS przegrywa 40-60 to też powiesz że cie oszukali ... to już pojmie mój 8 letni syn ... jak nie pojmiesz tego ty to sorry .... jak coś pisz pogadam z synem narysuje Ci komiks

i jeszcze jedno co do sondaży ...

Sondaż: W wyborach parlamentarnych PO zdeklasowałaby PiS

Gdyby wybory parlamentarne odbywały się w listopadzie, wygrałaby je Platforma Obywatelska z 38-procentowym poparciem - wynika z najnowszego sondażu CBOS. Na Prawo i Sprawiedliwość (wraz z Solidarną Polska Zbigniewa Ziobry i Polską Razem Jarosława Gowina) chce głosować 27 procent badanych. Oznacza to, że w porównaniu z październikiem poparcie dla PO wzrosło o 4 punkty procentowe, a dla PiS, SP i PR - spadło o 7 punktów.

Czytaj więcej na http://www.rmf24(...)n=chrome

i teraz mi wyjaśnij ile PiS dał za sfałszowanie wyborów ok

ps.Bez emocji poczekajcie na wyniki końcowe co ma być to będzie

ps.2 Słucham Wojciechowskiego (PiS ex PSLowca) w TV i nie wierze jacy ci ludzie są tępi ... Cisza wyborcza powinna być 350 dni w roku ... Ale jaja jak Wojciechowski mówi że TVN jest wiarygodny a koleś z PSL go gasi że tak wiarygodny że w wieczór wyborczy nie dali im nawet akredytacji potluczony

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Lis 2014r. 12:49  
Cytuj
CYTAT
Edo jak jeszcze żyjesz i twoje logiczne myślenie lub przynajmniej czytanie ze zrozumieniem nadal działa to napisz mi ile ludzi głosuje na Podkarpaciu a ile w Warszawie/Mazowieckim ... jeżeli teraz pierwsze wyniki poda Podkarpacie i tu wygrywa PiS 80-20 a druga Warszawa/Mazowieckie i nagle się zrobi że PiS przegrywa 40-60 to też powiesz że cie oszukali ... to już pojmie mój 8 letni syn ... jak nie pojmiesz tego ty to sorry .... jak coś pisz pogadam z synem narysuje Ci komiks

i jeszcze jedno co do sondaży ...

Sondaż: W wyborach parlamentarnych PO zdeklasowałaby PiS

Gdyby wybory parlamentarne odbywały się w listopadzie, wygrałaby je Platforma Obywatelska z 38-procentowym poparciem - wynika z najnowszego sondażu CBOS. Na Prawo i Sprawiedliwość (wraz z Solidarną Polska Zbigniewa Ziobry i Polską Razem Jarosława Gowina) chce głosować 27 procent badanych. Oznacza to, że w porównaniu z październikiem poparcie dla PO wzrosło o 4 punkty procentowe, a dla PiS, SP i PR - spadło o 7 punktów.

Czytaj więcej na http://www.rmf24(...)n=chrome

i teraz mi wyjaśnij ile PiS dał za sfałszowanie wyborów ok

ps.Bez emocji poczekajcie na wyniki końcowe co ma być to będzie

ps.2 Słucham Wojciechowskiego (PiS ex PSLowca) w TV i nie wierze jacy ci ludzie są tępi ... Cisza wyborcza powinna być 350 dni w roku ... Ale jaja jak Wojciechowski mówi że TVN jest wiarygodny a koleś z PSL go gasi że tak wiarygodny że w wieczór wyborczy nie dali im nawet akredytacji potluczony





Szkoda mi czasu na odnoszenie się do tego zlepku bzdur i idiotycznych przemyśleń ! Oglądaj dziś serwisy informacyjne , bo w ogóle nie czaisz o co chodzi. Może jak to o czym pisałem , usłyszysz w telewizji to zajarzysz. Bo na razie błądzisz po omacku, a światełka nie widać.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 8 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2014r. 13:06  
Cytuj
Witam.
W poniedziałek sa nieoficjalne wyniki wyborów, a we wtorek sondaż z całkiem innymi wynikami niż wybory.

Tylko Leming uwierzyłby w ten sondaż.

Każdy przy zdrowym rozumie wie że to propaganda na maksa np. aby zdyskredytować wyniki wyborów, tym bardziej że "niby system informatyczny sie wysypał" - a kogo ludzie tym systemem zarządzają itp. - przecież nie PiSu.
Strach PO zaglądnął w oczy i teraz kombinują. Bo wybory parlamentarne juz za rok - i ciepłe posadki mogą pójść w zapomnienie.

Wytłumaczeniem tego sondażu może być też to że brało w nim udział dużo osob które po prostu nie chodzi na wybory, gdyż sondaże z dnia wyborów pokazywały całkiem co innego.

Pokazywanie takiego sondażu dzien/dwa dni po wyborach to jak dla mnie typowo SB/Ubedzkie metody prania ludziom mózgów.

Jeśli chodzi o nasze stalowowolskie podwórko i wybory to dla mnie hitem są komentarze typu: "miejmy nadzieje, albo nie powinien Lucek zwalniać ludzi Szlęzaka itp." jezyk

Masakra do potegi n-tej (dlaczego tak ostro na forach nie krzyczeli przez te lata jak Szrek zatrudniał na wszystkich najważniejszych stanowiskach swoich ludzi w dodatku w większości nie mających kwalifikacji na dane stanowiska - a obsadzenie jego konkubiny na lukratwynych stanowiskach to już bezczelność i smianie się ludziom w twarz na maksa).

Po za tym Ci co nie mieli okazji oglądać kampanii od strony komitetów wyborczych nie mają o wielu sprawach pojęcia i najważniejsze: wyborów takich nie wygrywa jedna osoba (czy to kiedys Szlęzak czy to teraz Lucek) - a wygrywa je ... DRUŻYNA. Ja 8 lat temu widziałem to wszystko od środka więc wiem jakie sa realia.

I osobiście rozbawiły mnie komentarze odnośnie "nie zwalaniania ludzi Szlezaka". Ja osobiście nie wyobrażałbym sobie aby współpracować z "drużyną" która jeszcze parę dni temu była drużyną mojego przeciwnika gdyż:
- obawiałbym się ich intencji (traciłbym przez to czas na ich obserwowanie czy czegoś nie kombinują za moimi plecami i nie sabotują moich działań)
- nie móglbym wszystkim dzięki którym wygrałem wybory powiedzieć: "Dzieki za pomoc, dzieki za pomysły na polepszanie się zycia w naszym mieście, dzięki za pomoc w tworzeniu programu wyborczego, a teraz .... spierda..cie" !

Pomagajać 8 lat temu w jednym z komitetów: - były tam m.in. dyskusje, spotkania odnośnie programu wyborczego i ...po ustaleniu ostatecznej wersji programu wyborczego kandydat/ka na prezydenta powiedzieli tak: "ty opracowałeś to, ty tamto itp., bardzo mi się podobają te pomysły i w związku z tym jeśli wygram wybory to: będziecie realizować swoje pomysły, i za ich realizację odpowiadać własną głową przede mną."

PS. Luckofobia przed wyborami nie miała takiej skali jak po jego zwycięstwie. W żadnym innym mieście nie ma tyle jadu i takiej zadymy jak u nas - widać tam ludzie nie są tak zakompleksieni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 8 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2014r. 13:18  
Cytuj
CYTAT
Jak dla mnie do oficjalnego ogloszenia wynikow nie ma sie co podniecac. Szlezak nawet glosu w tej sprawie nie zabral no bo nawet nie ma do czego. Ja tez nie mam na tyle wolnego czasu zeby biegac po wszystkich obwodach i cykac fotki.


Tutaj nie masz racji - to że PKW w Warszawie nie ma wyników (przynajmniej tak mówi) z wszystkich obwodów to nie znaczy że ludzie nie wiedza kto gdzie wygrał.
Ty nie masz czasu - rozumię - ale nawet nie ma takiej potrzeby żeby ktoś robił zdjęcia czy spisywał wyniki.
Ale wiedz że każdy kandydat miał w każdej komisji "swojego człowieka", które zadaniem było patrzeć na ręce innym i którego zadaniem było poinformowanie ludzi ze swojego komitetu wyborczego o wynikach z danego obwodu.
Po podliczeniu głosów i sporządzeniu protokołów: nic się już nie może zmienić.
Po przesłaniu przez każdego człowieka wyników z danego obwodu do swojego Komitetu wystarczyło wszystko wprowadzić chociażby do arkusza kalkulacyjnego i od przesłania wyników - powiedzmy że po godzinie lub dwóch mamy wyniki wyborów.
Nie ma tutaj żadnej filozofii - po za tym aby mieć w każdej komisji swojego człowieka aby ... nie zostać ogarnym "pod stołem" jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 17 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2014r. 14:21  
Cytuj
el.Banan, za wstawianie sondaży rodem z CBOS powinien być automatyczny ban. Ta instytucja powinna zostać dawno temu zlikwidowana, niestety do dziś pasożytuje na budżecie państwa, mącąc wyborcom w głowach.

Masz do poczytania w wolnym czasie:

http://blogi(...)dazowni/

Tu masz wyrywki uśmiech

CYTAT
...Największą wtopę zaliczył CBOS, wieszcząc aż 5-punktową wygraną PO...


CYTAT
...Na szarym końcu rankingu znowu CBOS – suma błędu tego ośrodka (prawie 18 p.p.) w porównaniu z konkurencją (8-11 p.p,) jest wprost olbrzymia...


CYTAT
...Na samym końcu rankingu uplasował się CBOS. Ta 30-letnia rządowa fundacja, która teoretycznie powinna dysponować największym doświadczeniem i precyzją w realizacji badań preferencji elektoratu, aż trzykrotnie zrealizowała najgorszy sondaż przedwyborczy: w 2010, 2011 i 2014 roku, dając się wyprzedzić nie tylko „wielkiej trójce” TNS-HH-MB, ale nawet debiutującemu na polu badań politycznych Estymatorowi. Niewątpliwie CBOS jako najsłabsze ogniwo polskiej socjometrii wymaga reformy nie mniejszej, niż krytykowana za opieszałość w liczeniu głosów Państwowa Komisja Wyborcza...


Mniej pisiania, więcej myślenia, el.Muso mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Lis 2014r. 15:33  
Cytuj
....Sorki że dopiero teraz ale nawet ja nieuk muszę coś czasami zrobić umiech Widzę po raz kolejny ... kopanie się z koniem mija się z celem ... Mam dobry ubaw z tego co tu ... i innych forach się dzieje umiech PiSlamiści oszaleli jak zawsze olewali wyniki sondażowe a teraz to prawda objawiona good

Edo oglądam TV (pisałem już wcześniej o Wojciechowskim ) i jak widzę miotające się "gwiazdy" TV z PiS to moja radość jest mniej więcej taka ...



z tą małą różnicą że ja jestem bardziej słodki cool (to tak obrazowo)

PO raz kolejny radzę poczekać na wyniki ...jeszcze będzie "wspaniale" i PiS wygra

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 17 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2014r. 16:31  
Cytuj
Widzę masę merytorycznych argumentów. "PiSlamiści" - ale przerosło cię odniesienie się do artykułu, który kolokwialnie mówiąc "zaorał" wiarygodność sondaży CBOS. Proszę Cię, daj już sobie spokój z komentowaniem. Nie będziesz przynajmniej kalał naszego języka w komentarzach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Lis 2014r. 17:38  
Cytuj
Lukasy dla Ciebie/tobie podobnych zapewne ośrodek badań "Dobra Opinia" lub "Europejski Instytut Studiów i Analiz" jest bardziej wiarygodna i o tym mam z tobą dyskutować ? Wasz Wolski ? Jak pisałem z końmi kopać się nie mam zamiary wy "Prawdziwi Polacy" ... "Patrioci" macie swoje racje z którymi się nie dyskutuje ok

"zaorał" cool girl

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2014r. 17:43  
Cytuj
CYTAT
Ale wiedz że każdy kandydat miał w każdej komisji "swojego człowieka", które zadaniem było patrzeć na ręce innym i którego zadaniem było poinformowanie ludzi ze swojego komitetu wyborczego o wynikach z danego obwodu.


Mlody nie jestem a pierwsze slysze o takich praktykach. Rozumiem w kilku komisjach, rozumiem roznych ugrupowan. Na pewno nie we wszystkich komisjach i nie kazdej partii ktora w danym regionie startuje.

Z jakiej racji np prawo bytu w takiej komisji maja sympatycy powiedzmy szreka i kudlatego a nie ktoregos z radnych.

Rozumiem ze czlonkowie komisji moga przeslac informacje do poszczegolnych sztabow ale nie musza. Moze tez dojsc do bledow jak na zdjeciu ktore udostepnilem.
moze tez dojsc do manipulacji. Bo przeciez kazdy "sympatyk" moze przeslac kozystniejsze info swojego ugrupowania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Lis 2014r. 18:28  
Cytuj
CYTAT
Widzę masę merytorycznych argumentów. "PiSlamiści" - ale przerosło cię odniesienie się do artykułu, który kolokwialnie mówiąc "zaorał" wiarygodność sondaży CBOS. Proszę Cię, daj już sobie spokój z komentowaniem. Nie będziesz przynajmniej kalał naszego języka w komentarzach.



Masz zbyt duże wymagania w stosunku do Banana. Merytoryczna wymiana argumentów to nie jego żywioł! On jest jak Czesiu ( Rudi Schubert) z kabaretu Tey. Jak to powiedział Janusz Rewiński: Zostaw Czesia ! On tu jest do innych zadań!

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Lis 2014r. 18:32  
Cytuj
Edo w twoim stylu brakło argumentów to jedziemy z wyśmianiem smiech2 dyskusja z wami na "argumenty "jest za prosta cool niestety jak mawiał klasyk nie ma szans na udowodnienie wam że czarne jest czarne ... oj nie

ps. radze spacerek ... piwko ... jakiś film/meczyk (do wyboru) ... żona zrobi masaż ... doczekasz się jeszcze dobrej nowiny

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Lis 2014r. 18:54  
Cytuj
CYTAT
Edo w twoim stylu brakło argumentów to jedziemy z wyśmianiem smiech2 dyskusja z wami na "argumenty "jest za prosta cool niestety jak mawiał klasyk nie ma szans na udowodnienie wam że czarne jest czarne ... oj nie

ps. radze spacerek ... piwko ... jakiś film/meczyk (do wyboru) ... żona zrobi masaż ... doczekasz się jeszcze dobrej nowiny


Bananie , ja Ci przypominam z kolei ,żebyś oglądał główne serwisy informacyjne jak już będą podawać ostateczne wyniki wyborów samorządowych ( zwłaszcza wyniki do sejmików). I wtedy wróć na ten temat , przeczytasz mój pierwszy post i nagle poczujesz olśnienie. No z tym olśnieniem to może trochę przesadziłem, ale w ogóle zrozumiesz o co w tym wszystkim chodzi. Co do Twojej rady chętnie skorzystam ( może z wyjątkiem spaceru).

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 17 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2014r. 18:56  
Cytuj
Bananku, jaka dyskusja na argumenty? Co ty sobą reprezentujesz, poza tworzeniem tragicznych stylistycznie zlepków słów i znaków interpunkcyjnych? chytry

CYTAT
Lukasy dla Ciebie/tobie podobnych zapewne ośrodek badań "Dobra Opinia" lub "Europejski Instytut Studiów i Analiz" jest bardziej wiarygodna i o tym mam z tobą dyskutować


W podanym artykule porównującym wszystkie znaczące sondażownie (TNS OBOP, Millward Brown, Homo Homini) miałeś podane dokładne dane źródłowe. Po ich porównaniu, CBOS (będący notabene pod kontrolą Rady Ministrów) jawi się jako najgorsza z wyżej wymienionych. To są według ciebie "racje"? To są publicznie dostępne fakty, ale cóż. Po twoich postach jestem pewny że nie przestudiowałeś tego artykułu, ba! mógłbyś mieć problem ze zrozumieniem niektórych jego fragmentów. mlotek

Jeżeli dalej nie będziesz w stanie ogarnąć tego tekstu, specjalnie dla ciebie mogę go rozłożyć na czynniki pierwsze. Choć żywię nadzieję, że przyznasz się do błędu ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »