NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Bus paczek do Chestershire, Flint - Szukam ze STW,
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Lis 2014r. 10:38  
Cytuj
Witam
Jak w temacie. Poszukuje dobrego i sprawdzonego przewoznika, ktory jezdzi przez Stalowa do Walii Chestershire - Miejscowosci: Deeside, Connah's Quai, Flint, Chester. Wiem, że firmy transportowe jezdza do Anglii okolice Londynu bądź wschodni brzeg UK. Ja potrzebuje nawiazac wspolprace z kims kto jezdzi z badz przejezdza przez Stalowa Wole do wlasnie wyzej wymienionych miejscowosci. Mozliwe, ze ktos z Was zna badz korzystal z uslug i moze zarekomendowac jakas firme.

Pozdrawiam i dzieki za odpowiedz

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2014r. 10:38  
Cytuj

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 146
Dołączył: 17 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lis 2014r. 11:44  
Cytuj
Wejdź na te stronkę www.clicktrans.pl. Korzystałem kilka razy i nie było problemów.Wystawiasz towar i czekasz na oferty i decydujesz kogo wybierasz. Są opinie użytkowników coś jak na allegro.Przewoźnicy przy rejestracji na stronie są sprawdzani czy maja działalność i papiery także przekrętów raczej nie ma zresztą zawsze przy załadunku możesz poprosić o okazanie dokumentów i list przewozowy. Co do cen to ze Stalowej na heathrow cały van 1500kg płaciłem 3000 zł najniższa oferta była 2700)a w ten czwartek mam transport prawie pół vana 700kg za 1500 zl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »