NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Słabo odbierające stacje radiowe,
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2014r. 18:56  
Cytuj
Od jakiegoś czasu w samochodzie słabo mi odbierają radiostacje w szczególności rmf i rmf maxx. Myślałem że coś z radyjkiem ale w drugim aucie to samo, czy u was jest podobnie??
Jest jakaś możliwość aby wzmocnić jakimś urządzeniem radio żeby lepiej zbierało fale??
Aha i mam pytanko jakie radiostacje wam odbiera w STW i na jakich częstotliwościach??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2014r. 18:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 823
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2014r. 19:11  
Cytuj
W samochodzie słucham rmf, odbieram bez problemów. W domu niestety odbieram tylko Leliwę, Radio Maryja i jeszcze jedno, ale nigdy nie słuchałam, więc nie wiem. Na pewno nie jest to ani zetka, ani rmf.

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5007
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2014r. 19:34  
Cytuj
Byłem z tym w aso i powiedzieli że trzeba dołożyć wzmacniacz opcjonalny i zmienić gniazdo antenowe na górze, ale nie ma gwarancji że to coś da. Co ciekawe jestem na wysokości bp na nisko szumy ustają. U mnie ten sam efekt niestety czasami działa idealnie, a czasami trzeszczy a auto 3 letnie.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2014r. 20:39  
Cytuj
U mnie tak się dzieje od jakiś 3 tygodni, rmf max ledwo zipie a zwykły często trzeszczy. A oprócz tych stacji no i leliwy co można wyłapać w stw i na jakiej częstotliwości.
Ostatnio zrobiłem trasę stw-czorsztyn-stw i tylko wyjechałem z tbg od razy i max i zwykły rmf dużo lepiej grał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5007
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2014r. 21:53  
Cytuj
Najgorzej jest koło dużego kościoła. Mijasz szpital i sporo lepiej

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2014r. 22:19  
Cytuj
A czy odbiera Wam w domach Jedynka Polskie RAdio? Wiecie może jak mogę go złapać?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2014r. 22:23  
Cytuj
U mnie w domu tylko rmf, leliwa i tradycyjnie radio maryja.
Jeżeli masz kablówkę to można podłączyć do wierzy i wtedy spokojnie złapie dużo kanałów które będą czysto grały jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lis 2014r. 22:31  
Cytuj
CYTAT
A czy odbiera Wam w domach Jedynka Polskie RAdio? Wiecie może jak mogę go złapać?


Radio Jedynka 98,3
Leliwa 93,5
RMF FM 88,2
ZET 105,3
MAXXX 106,5
Maryja 104,4
Czwórka 97,7
Trójka 94,4 (chyba)

Kiedys jeszcze na górce rozwadowskiej jadąc Alejami Jana Pawła do biedronki odbierała Eska oraz jakies czeskie w nocy gdzie trance fajny gral umiech

Co do szumów i charczeń: Mi się fale mieszają obok mostostalu wiadomo z jakiego powodu.

Wszedzie indziej gra i buczy tak jak nalezy. Nie wiem dlaczego, ale swego czasu kupilem sobie radio LG za jakies tam grosze i na nim odbieralo mi radio najlepiej. A wiec przy kazdej zmianie auta radio zostaje ze mna. Jest sprawdzone i wiem, ze bedzie smigac. Mam jeszcze starego panasonica kaseciaka i tez odbiera o wiele lepiej stacja niz niektóre nówki. Wydaję mi się, że to o radio bardziej chodzi, aczkolwiek różnie to bywa.

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2014r. 10:09  
Cytuj
Ja w swojej cordobie 12 letniej na radiu soniaka łapie w Stw:
Leliwe, RMF MAXX, RMF FM, Radio złote przeboje, Radio Zet, i inne typu jedynka, czwóka, rzeszów, kielce no i Maryja rzecz jasna bo to nawet bez anteny potrafi odbierać
Nie jest źle wg. mnie.

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »