NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Wybory 2014, jak wybrać mniejsze zło?,
ff
Wysłany: 26 Paź 2014r. 13:47  
Cytuj
To że nie mama wyrobionego zdania na temat korupcji w WORD to fakt a o faktach się nie dyskutuje umiech ... o wszystko mogę posądzać Kudłatego i wyłapywać jego bredzenie jak i twoje ... ale o jedno go nie posądzę ... że jest aż tek głupi by zaraz po wskoczenie na stołek już zacząć kombinować (ale oczywiście mogę się mylić) ... Koleś za wiele nie musiał kombinować żeby wygryźć kilka starszych "gwiazd" lokalnego PiSu (bo błaźnili się na każdym kroku i PiS postawił na młodego który jeszcze doszczętne się nie skompromitował ... ale sami ciągną go za nogi do dna)

Z Przytułą i kumoterstwem pisałem już wcześniej więc nie pozostaje mi nic innego tylko się z tobą zgodzić ... ALE nie każdy w nazwie ma Prawo i Sprawiedliwość i nie każdy robi to w tak debilny sposób jak "nasz" marszałek ... wywalenie Przytuły nie do końca zgodne z prawem a i znalezienie jak i wsadzenie na kierownicze stanowisko szefa PiS-owskiej młodzieżówki Marcina Fijołka. (kolega Poręby)

ps. Moje zdanie na temat PiSu które tak ładnie podkreślasz jest nie do zmienienia i jest ogólnie znane ... chyba mi wolno ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 26 Paź 2014r. 13:47  
Cytuj

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 26 Paź 2014r. 19:20  
Cytuj
Mądrzy ludzie nie pchają się do polityki,dlatego rządzą nimi głupcy-Platon,potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 27 Paź 2014r. 07:17  
Cytuj
Oj banan banan ty zazdrośniku!!!!!!!!, ale zazdrościsz Lucjuszowiumiech))), ale cieszy mnie toumiech)))), wypruwaj sie dalej, mnie to cieszyumiech))))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 27 Paź 2014r. 08:07  
Cytuj
A czego tu zazdrościć kudłatemu?? że tańczy jak mu zagrają od górnie, że nie może mieć swojego zdania?? jest tylko mała marionetką w tym całym bałaganie. Naobiecywał się ciekaw tylko jestem skąd on na to wszystko kase weźmie??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 27 Paź 2014r. 10:56  
Cytuj
a jest czego, że taki młody i tak daleko zaszedł, niejeden by chciał, tak tak, i poradzi sobie bo mądry chłopak jest, poradzi sobie mimo waszego jadu obłudnicy!!!!!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 27 Paź 2014r. 11:43  
Cytuj
"Niestety" jestem katolikiem i nie mogę panu Lucjuszowi niczego zazdrościć bo to grzech... kurde za obłudnika też się nie uważam placze ... czy młody nie wiem zależy kto na to patrzy ... czy daleko zaszedł ... to też pojęcie względne ile dni "uczciwie przepracował" ? i do czego sam doszedł ? ... Poradzi a przynajmniej tego mu życzę ale niekoniecznie jako prezydent St.Woli ....

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 27 Paź 2014r. 19:15  
Cytuj
Panie Dariuszu i po co ta żenada, brak słów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 27 Paź 2014r. 19:17  
Cytuj
Do "banana", oj bardzo cie boli skoro tak często tu włazisz i komentujesz, oj boli...,zagłosuj se na obecnego prezyd. on taaki dobry, tyle dobrego zrobił ojojoj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 27 Paź 2014r. 22:23  
Cytuj
Skończcie wycieczki osobiste.
Mamy kolejne obietnice, sfinansowane z ?? No właśnie bo wychodzi że ciut braknie. O ile jeszcze 2-3 tygodnie temu Lucek wyglądał wiarygodnie, o tyle teraz leci typowa kiełbasa wyborcza i obietnice bez pokrycia. Brakuje kogoś spoza polityki.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 28 Paź 2014r. 06:11  
Cytuj
Są tylko dwie opcje, zacznie zaciągać kredyty na miasto przez co sam będzie je zadłużał.

Po prostu nie spełni swoich obietnic i wyjdzie na kłamcę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 28 Paź 2014r. 07:39  
Cytuj
o wordzie pisalem jakis czas temu, rozmawialem z kilkoma osobami, ktore prowadza wlasne szkoly jazdy, to ich slowa ze one nie odczuly ze w Tarnobrzegu jest lepiej. Moze sie mylily, albo nie wiedza, nie wiem nie wnikam.
Jezeli chodzi o kampanie Lucek mie do siebie niczym nine przekonal, po wejsciu a strone wychodzi ze najwazniejszym punktem programu jest nie podoszenie oplaty za wode i scieki :] bo ta podninosla sie o 80% -100% czy iles przez 7 lat, szkoda ze nie napisali ze o tyle podnosila sie praktycznie w calej Polsce :] Klika sie w jakis obrazek jak malpka i idzie sie po przewodniku. Moglby obiecac ze bedzie walczyl z cenami chleba, ktore tez podniosly sie ponad 100% w 7 lat, chyba kazdy by wolal.

Sledze strone Lucka juz jakis czas i nie moge sie doczekac na te kokrety ktore zostaly obiecane.

CYTAT
Już wkrótce na stronie internetowej i w debacie publicznej pojawią się konkretne rozwiązania mojego programu stymulującego powstawanie nowych, stabilnych i godnych miejsc pracy na terenie Stalowej Woli.


a tu nic tylko jakies bzdury o akcie notarialym, sranie tecza o przedszkolach itd 0 konkretow. Czekam wreszcie aby dowiedziec sie komu zostanie zabrane, a komu dane, bo pieniedzy nie dodrukuje. Wtedy moglbym rozwazac Lucka jako kandydata.

Odnosnie kolesiostwa to chyba normalne ze kazdy woli otaczac sie ludzmi, ktorych zna, kazdy tak robi. Tak bedzie za Pisu, PO, Szreka, Komorowskiego pozdrawiajacego Piotra Solorza i tak samo bedzie za Lucka, ktory otacza sie np radnym Weberem, obecym wice dyrektorem wordu.

W tym momencie lepszym kadydatem jest dla mnie Szrek. Wiadomo czego mozna sie spodziewac, moze w ostatnim czasie troche zwolnil, ale i tak sprawe ogarnia.

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 29 Paź 2014r. 19:15  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
@Edo chodzi mi oczywiście o ten temat ---> PO

A konkretnie o "Bolka" wrzucisz coś sam nie wiesz co i piszesz waść pierdoły (a co śmieszniejsze sam sobie zaprzeczasz w następnym wpisie :szok:...co oczywiście pokolorowałem)...czy chodzi Ci o mnie tego nie wiem umiech więc napisałem jak napisałem ... żeby nikogo nie urazić ...

... Ja "kolego" się nie wymądrzam tylko lubię z "wami" dyskutować ... bo to takie proste ...

... Co do prawa jazdy .... oczywiście że słyszałem co innego ..dlatego pisałem czy potwierdzą to zdający i tyle

Do reszty bełkotu nawet się nie odnoszę bo równie dobrze mogę do Ciebie napisać np... "słyszałem że przestałeś już kraść" (nie żebym tak myślał oczywiście)i co ty na to ... oceń to racjonalnie ?




Jak już się wyśmieję , to Ci coś odpiszę , bo teraz nie jestem w stanie.

Już skończyłem! Banan , czy zaprzeczasz temu ,że podczas swojej edukacji szkolnej dostawałeś bardzo słabe oceny i miałeś problemy z przejściem z klasy do klasy ? Mieliśmy wspólnych kolegów i słyszałem co nieco nt Twoich " osiągnięć"- no chyba ,ze masz brata bliźniakasmiech2 . Nie pisz o bełkocie i o Bolku , tylko napisz ,że to nieprawda i po prostu konfabuluję.

Moderowano przez: el.Banan
ok



Edo "przyjacielu" jeżeli chcesz pokazać swój wyższy poziom to proszę nie używaj pseudologicznych argumentów ad personam, typu nie masz racji bo ... jesteś łysy, albo ponieważ 20 lat temu miałeś dwóje z języka polskiego.zaklopotany
Obrażając innych nic nie mówisz o nich, ale za to bardzo dużo mówisz o sobie.chytry
Rozmawiajmy, kłóćmy się, prawmy sobie jakieś drobne złośliwości popisując się dowcipem, ale się nie obrażajmy.
Np. słyszałem, że ty z kolei miałeś tylko same piątki...
tylko ciekawe jak gryzłeś chleb?potluczony
Wężykiem go wężykiem!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 31 Paź 2014r. 20:26  
Cytuj
Posłuchajcie wywiadu:

http://radio(...)wej-woli

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 31 Paź 2014r. 22:17  
Cytuj
CYTAT



Edo "przyjacielu" jeżeli chcesz pokazać swój wyższy poziom to proszę nie używaj pseudologicznych argumentów ad personam, typu nie masz racji bo ... jesteś łysy, albo ponieważ 20 lat temu miałeś dwóje z języka polskiego.zaklopotany
Obrażając innych nic nie mówisz o nich, ale za to bardzo dużo mówisz o sobie.chytry
Rozmawiajmy, kłóćmy się, prawmy sobie jakieś drobne złośliwości popisując się dowcipem, ale się nie obrażajmy.
Np. słyszałem, że ty z kolei miałeś tylko same piątki...
tylko ciekawe jak gryzłeś chleb?potluczony
Wężykiem go wężykiem!!!
[/cytat]


Możesz zabawić się w detektywa ( Stalówka nie jest dużym miastem) , możesz ustalić moją tożsamość i w końcu możesz porozmawiać z moimi szkolnymi kolegami. Nie mam nic przeciwko temu , jeśli tylko jesteś zainteresowany. Jeżeli aspirujesz do roli obrońcy niektórych ludzi z forum , to sięgnij głębiej w ten temat .Już Newton zauważył ,że każda akcja wywołuje równą jej i przeciwnie skierowaną reakcję . Być może dostrzegłbyś rzeczy , które teraz Ci umykają. Wydaje mi się ,że było by krzywdzące , gdybym sam miał robić rachunek sumienia. Ale ok , w sumie masz trochę racji , wycieczki ad personam na takim jak to forum , to może nie najlepsza opcja. Postaram się nie używać podobnych argumentów w przyszłości. Niemniej jednak , dalej podtrzymuję tezę , że jest więcej ludzi na tym forum odpowiedzialnych za obecny poziom. [/cytat]


Chłopie strasznie jesteś skoncentrowany na sobie. Nic nie wiem o Tobie, nie znam Cię i niechęcę Cię ani obrażać ani tym bardziej grzebać w Twojej przeszłości. Wyluzuj to był tylko dowcip z brodą, na uspokojenie nerwów. Chodzi w nim o dwuznaczność wyrażenia "piątka". W pierwszym znaczeniu to ocena, a w drugim to ząb. Normalnie każdy ma cztery "piątki", a że nie są to zęby przednie to trudno było by coś ugryźć, mając tylko "piątki".
Także spokojnie, więcej dystansu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 1 Lis 2014r. 09:03  
Cytuj
Ja osobiscie mimo, iż nie jestem za PiSem zagłosuję na Lucjusza. Ma ciekawy program i możliwe, że go zrealizuje. Prezio jest cwany a to dlaczego ? Nawet jeżeli kilka procent ludzi zagłosuje na tego trzeciego, który i tak i tak jest podstawiony przez prezia. Oczywiscie sadzac po wynikach Lucjusz i prezio beda w dogrywce smiech2 No a ten trzeci odda swoje procenty Panu Andrzejowu vel Shrekowi i bedzie znowu chamstwo i prostactwo w UM. Jako, ze mnie wku**ją wybory i te gęby, które chcą się tylko nachapać "władzy i kasy" dam szanse Lucjuszowi. Młody czlowiek może coś ogarnie a nie to co te stare komuchy.

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 1 Lis 2014r. 09:14  
Cytuj
A ja ciekaw jestem czy posprzątają miasto zaraz po wyborach z tych plakatów, bilbordów. W klatce zrobił się syf od tych porozrzucanych ulotek. Powywieszać to potrafią ale sprzątnąć już nie ma komu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 1 Lis 2014r. 10:13  
Cytuj
Zapewne NIE posprzataja bo co i kto im zrobi ? Nikt i nic umiech

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 2 Lis 2014r. 09:39  
Cytuj
Nie czytam powyższych wywodów , ale powiedzcie mi:
czy komitet wyborczy z PIS wystawia tylko jednego kandydata , np. Majgiera w swoim okregu , bez mozliwości wybrania innego z tej samej partii?
Zatem pan ten , jakby z "urzedu" zostaje wskazany na sukces , czy to tylko plotka przedwyborcza.
Bo jesli to prawda kasuję czas przeznaczony na wybory...idem w las...nic tu po mnieok

Ogon , nerki , wątroba i cały tłuszcz z barana , to Najświętsza rzecz Mojżesza kapłana/Biblia/.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 2 Lis 2014r. 17:44  
Cytuj
CYTAT
Nie czytam powyższych wywodów , ale powiedzcie mi:
czy komitet wyborczy z PIS wystawia tylko jednego kandydata , np. Majgiera w swoim okregu , bez mozliwości wybrania innego z tej samej partii?
Zatem pan ten , jakby z "urzedu" zostaje wskazany na sukces , czy to tylko plotka przedwyborcza.



Czy ten Pan przyczynił się do czegoś pozytywnego dla miasta i jego mieszkańców ?. Jak ktoś ma wiedzę to niech napiszę, bo jeśli jest tam tylko aby głosować jak większość i zgarniać diety, to najwyższy czas aby powiedzieć mu "do widzenia".

Może najwyższy czas rozliczać takich radnych którzy nie wnoszą żadnych korzyści, a tylko czerpią je dla siebie lub bliskich.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 2 Lis 2014r. 23:01  
Cytuj
I na kogo tu ma Polak zagłosować, jak kandydaci na prezydenta sami cudzoziemscy: Ślązak, Ukrainiec i Szwed?smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 3 Lis 2014r. 04:18  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nie czytam powyższych wywodów , ale powiedzcie mi:
czy komitet wyborczy z PIS wystawia tylko jednego kandydata , np. Majgiera w swoim okregu , bez mozliwości wybrania innego z tej samej partii?
Zatem pan ten , jakby z "urzedu" zostaje wskazany na sukces , czy to tylko plotka przedwyborcza.



Czy ten Pan przyczynił się do czegoś pozytywnego dla miasta i jego mieszkańców ?. Jak ktoś ma wiedzę to niech napiszę, bo jeśli jest tam tylko aby głosować jak większość i zgarniać diety, to najwyższy czas aby powiedzieć mu "do widzenia".

Może najwyższy czas rozliczać takich radnych którzy nie wnoszą żadnych korzyści, a tylko czerpią je dla siebie lub bliskich.


Nie ma takich , poza "gumowym uchem" dla mocodawców w sukienkach i jakimś bezsensownym mamrotaniem , od czasu do czasu.
Poza tym pytanie dotyczy własnie tej listy , czy będą na "jego" liscie jacyś inni kontrkandydaci.
Słyszałem , ze , nie...

Ogon , nerki , wątroba i cały tłuszcz z barana , to Najświętsza rzecz Mojżesza kapłana/Biblia/.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 10 Lis 2014r. 13:01  
Cytuj
Happening Nowej Prawicy JKM. "Twoje zdrowie, Adam"

Działacze podkarpackiej Nowej Prawicy wznieśli toast w niedzielę na rzeszowskim Rynku za Adama Hofmana, jednego z bohaterów "afery madryckiej". "Korwinowcy" będą protestować w środę przeciwko wizycie w Rzeszowie Jarosława Kaczyńskiego.

...

Niech PiS nie udaje świętej partii

"Korwinowcy" przywoływali przykład podkarpackich działaczy PiS, którzy w partii zaczęli robić kariery u boku znanych polityków, a potem dostali pracę w urzędzie marszałkowskim, którym rządzi Władysław Ortyl. Też z PiS. Chodzi m.in. o Marcina Fijołka, byłego dyrektora biura europosła PiS Tomasza Poręby, czy Lucjusza Nadbereżnego, który kandyduje na prezydenta Stalowej Woli. I Fijołek, i Nadbereżny od kilku miesięcy pracują u marszałka.

- Młodzi aparatczykowie, którzy zaliczyli noszenie teczek po partyjnych bossach, teraz przy okazji wyborów awansują. Nie może być tak, że partia udaje jedyną świętą i jest święte oburzenie, że pan Hofman i jego koledzy połasili się na kilka tysięcy złotych. Na Podkarpaciu są większe przypadki prób wyłudzenia, wydarcia publicznych pieniędzy z różnych miejsc. Być może Adam Hofman to nie jest eksces, tylko wierzchołek góry lodowej - uważa Dzieszko.

Cały tekst: http://rzesz(...)IfNA5ol7

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 10 Lis 2014r. 13:47  
Cytuj
jak wybrać mniejsze zło... to proste, nie głosować :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 10 Lis 2014r. 15:10  
Cytuj
CYTAT


- Młodzi aparatczykowie, którzy zaliczyli noszenie teczek po partyjnych bossach, teraz przy okazji wyborów awansują. Nie może być tak, że partia udaje jedyną świętą i jest święte oburzenie, że pan Hofman i jego koledzy połasili się na kilka tysięcy złotych. Na Podkarpaciu są większe przypadki prób wyłudzenia, wydarcia publicznych pieniędzy z różnych miejsc. Być może Adam Hofman to nie jest eksces, tylko wierzchołek góry lodowej - uważa Dzieszko.

Cały tekst: http://rzesz(...)IfNA5ol7


W całym kraju są takie przypadki, a tą górą jest polityka. "Afera Madrycka" przy wałkach innej partii, wydaje się jamnikiem w stadzie bulterierówumiech. Nie, nie bronie tu nikogo i uważam,że każdy "wałkujący" powinien mieć dożywotni zakaz sprawowania funkcji publicznych.Życie jednak pokazuje,że politycy często są ponad prawem. Dziwi mnie tylko takie jednostronne postrzeganie przez część społeczeństwa polskiej polityki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 11 Lis 2014r. 09:40  
Cytuj
Wałek to jedno, a druga sprawa to picie wniesionego alkoholu w samolocie i awantura po pijaku. Takie zachowanie po prostu jest prostactwem. nie ma tłumaczenia nie ma wymówek. Nie powinno mieć znaczenia z jakiej są partii. Natomiast boli fakt, że to prawdziwi Polacy patrioci tak się zachowali. Też jestem Polakiem patriotą i zwyczajnie mi wstyd. Szkoda że tym miernotom nie jest wstyd.

Wcześniej Żonka Adasia http://www.fakt.pl/zona-posla-adama-hofmana-wozi-sie-za-pieniadze-podatnikow,artykuly,445814,1.html

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »