NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Wybory 2014, jak wybrać mniejsze zło?,
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 16:32  
Cytuj
irkuck: nie przekręcaj mojej wypowiedzi. Nie napisałem, że przeszkadza mi nowoczesność, innowacyjność, nauka, tylko inkubator za ciężkie pieniądze, z którego nie ma nic.

Ale skoro chcesz mnie przekonać do swoich racji, napisz mi proszę o tej nowoczesności, innowacyjności, nauce w inkubatorze. Bardzo bardzo bardzo chętnie się przekonam. Co tam nowoczesnego powstało, innowacyjnego. Ile to już działa 2-3 lata? Może ty w końcu chociaż ty mi odpowiedz po co to komu na konkretnym przykładzie/przykładach. Czekam na odpowiedź.

p.s. Proszę nie wyjeżdżać z firmą call center.

El. Banan - proszę mi podać na przykładzie/przykładach jak rządzi PiS na podkarpaciu, skoro cię tak to bawi?

Ja niestety nie wiem, a chciałbym się dowiedzieć. Dzięki za odpowiedź.

Moderowano przez: el.Banan
Proszę korzystać z opcji edytuj umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 16:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 16:51  
Cytuj
PiS dość skutecznie blokował budowę autostrady A4 ... (to w zasadzie robią wszyscy ale...)gorszego kumoterstwa nie ma chyba w całej Polsce ... grasujący Hofman (chcący pokazać to i owo) z agentem Tomkiem

... Nasz ex starosta wożący Kłamczyńskiego do TBG za naszą kasę ... z resztą wejdź w temat o PiSie bo po prostu nie chce mi się pisać umiech

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 17:23  
Cytuj
Nie wiem za bardzo, jaki związek ma pokazywanie ptaka z rządzeniem na podkarpaciu, ale niech ci będzie.

A co do przejazdu Kaczyńskiego 30 km, wiesz może kto wozi od 12 lat Szlęzaka jako szofer, za czyje pieniądze i ile kilometrów zrobili?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 17:38  
Cytuj
Najlepszym będzie Lucjusz Nadbereżny człowiek dla ludzi otwarty kulturalny posiadający dużą wiedzęumiech !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zdecydowanie złem nie jest!Ma rodzinę i wysokie morale!!!!!!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 17:49  
Cytuj
"Ptaka" kolegom pokazywał wiceprezes PiS Lipiński ... Adaś z tego co pamiętam (co widać na załączonym filmiku) chciał pokazywać nie tylko kolegom ale i podwładnej co tylko pokazuje patologie umiech a pytanie kto wozi Szlęzaka ... zapewne ty wesz i mi na te nurtujące Cię pytania zapewne odpowiesz ... ja to odbieram za brak argumentów cool

Tak się zastanawiam czy wystarczy Ci jeśli napiszę (bo dla mnie to PiS na Podkarpaciu zrobił NIC) ... co takiego dokonał PiS bo rządzi tu od wieków ... jak na mój gust to potrafią tylko przypisać sobie czyjeś zasługi .... np jak to Oryl zrobił ostatnio ... zasypiesz mnie zapewne masą przykładów umiech

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 18:22  
Cytuj
Bananie, niestety nie wiem kto go wozi (podobno ktoś od jego konkubiny). Ale wiem, że ma szofera. Dlatego nie rozumiem argumentu, że kto z PiS pojechał po Kaczynskiego do Tarnobrzega, a to, że u nas prezydenta miasta ktoś wozi codziennie od 12 lat, bo prawa jazdy nie ma to już jest sprawa mniej istotna?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 18:27  
Cytuj
Nie tak dawno temu oglądaliśmy w TV spot Platformy Obywatelskiej w którym wykorzystano piosenkę "Hey Jude" legendarnego Beatlesa Paula McCartneya. Przeglądając listę kandydatów komitetu wyborczego Andrzeja Szlęzaka przypomina mi się jeszcze jeden przebój McCartneya, który mógł by towarzyszyć kampanii Andrzeja Szlęzaka i jego kandydatom. Jest to piosenka pod tytułem "Back to the U.S.S.R" czyli w polskim tłumaczeniu "Powrót do ZSSR". W komitecie Andrzeja Szlęzaka znalazło miejsce wielu komunistów i sekretarz PZPR. Jego kandydaturę wsparło również SLD z jego czołowym hejterem towarzyszem Bronisławem Tofilem, który publicznie hołduje pachołkowi ZSSR, komunistycznemu dyktatorowi zbrodniczego systemu odpowiedzialnego za mordowanie i represjonowanie miliony Polaków. Kto by pomyślał że 25 lat po upadku komunizmu znów doczekamy się tylu komunistów w Radzie Miasta i publicznych spólkach. Możemy podziękować wielkiemu endekowi Andrzejowi Szlęzakowi za ich promocję 16 Listopada. Dla mnie wybór jest prosty, będę głosował na pradzwich polaków, ktokolwiek tylko NIE KOMUNIŚCI i pachołki Rosji.

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 19:06  
Cytuj
niektórym to już się nieżle w bani przewraca...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 19:36  
Cytuj
mr.D z tego co wiem to Kaczyński też niema prawka i też go wożą ... istotą tego jest nie to że go wożą tylko to że robią to za"moje pieniądze" (a powinni za swoje) w czasie kampanii ... naprawdę nie pamiętasz słynnego tekstu "Prezes Kaczyński jechał z nami tylko na dosiadkę" uuu to zastanawiam się po kiego ja z tobą dyskutuję ...

CYTAT (NIEdlaSzlęzaka)
...Dla mnie wybór jest prosty, będę głosował na pradzwich polaków, ktokolwiek tylko NIE KOMUNIŚCI i pachołki Rosji...


czyli kogo ?

ps. mr.D lista osiągnięć PiSu ... imponująca ... pokrywa się słowo w słowo z moją umiech

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 21:35  
Cytuj
CYTAT
Najlepszym będzie Lucjusz Nadbereżny człowiek dla ludzi otwarty kulturalny posiadający dużą wiedzęumiech !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zdecydowanie złem nie jest!Ma rodzinę i wysokie morale!!!!!!!!!!!!!


Wysokie morale? Chyba mniemanie. Ale fakt, ma rodzinę - to rzeczywiście argument aby głosować na Niego. Nie ma obecnie idealnej partii, na którą z czystym sumieniem oddałabym głos. Ale też uważam, podobnie jak ok. 70% obywateli, że największym złem jest PiS. Ludzie związani z tą partią charakteryzują się przede wszystkim zawiścią, nienawiścią, chęcią zemsty. Są to osoby, które pod przykryciem religii sieją nienawiść w najczystszej postaci. Lucjusza znam osobiście, Jego matkę również. Bardzo "religijna" kobieta.. Kilka lat temu słyszałam Ją w kościele, przed mszą z bierzmowaniem, kiedy to uspokajała młodych sakramentobiorców słowami: "Stójcie bydlaki prosto, w świątyni jesteście (...) A ty debilu nie rozmawiaj, Pan Bóg na Ciebie patrzy"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 21:41  
Cytuj
Banan i wożenie Kaczyńskiego ci przeszkadza, a Szlęzaka nie? Zresztą kogo przy kim ja stawiam......

Co do mamy Pana Nadbereżnego. Popieram jej słowa. Też mnie wkurza jak ktoś gada w kościele.

Ps. Nawet jego mama została wciągnięta w za i przeciwpotluczony
Ps. 2. Mam nadzieje, Agnieszko ze przed świętami posprzątasz na strychu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 21:50  
Cytuj
CYTAT
Co do mamy Pana Nadbereżnego. Popieram jej słowa. Też mnie wkurza jak ktoś gada w kościele.

Ten w czarnej sukience chyba najwięcej gada. Zawsze możesz wyjść i nie słuchać.

CYTAT
Ps. 2. Mam nadzieje, Agnieszko ze przed świętami posprzątasz na strychu?

Spokojnie, do 1 maja jeszcze sporo czasu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 22:01  
Cytuj
mr.D ty serio nie widzisz różnicy ? czy rżniesz głupa ?

Kaczyński to czyrak który żeruje na organizmie zwanym Polska to kto go wozi do roboty ... na dziwki ... czy do kościoła to nie moja brocha ... jeśli ja za to nie płacę ... podobnie jest z Jendrkiem umiech ale jeżeli lokalne władze za kasę starostwa udostępniają w/w czyrakowi limuzynę z szoferem żeby mu w tej limuzynie "wylizać dup**o" to już moja sprawa ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 22:03  
Cytuj
Popieram mr.D w całej rozciągłości. Nadbereżnemu nie można zarzucić niczego co dyskwalifikowałoby go jako dobrego prezydenta. W WORD sobie poradził całkiem nieźle a były obawy że młody, że niedoświadczony, że dobrany po linii partyjnej. Przekonał mnie do siebie na tej funkcji bo zbierał dobre recenzje od osób które miały z nim kontakt.
Szlęzak za swoje chore pomysły powinien być odwołany w referendum. Ubzdurał sobie bibliotekę za 22 mln a obiekt stoi pusty niewykorzystany w połowie i kosztuje krocie. Wybudował park bez ławek, stadion bez trybun, inkubator technologiczny przynoszący straty a zamiast obwodnicy woli rondo i most. Dosyć jego fanaberii za publiczne pieniądze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 22:10  
Cytuj
strup - a kto Ci nagadał głupot, że Szlęzak nie chce obwodnicy? Szlęzak myślał o niej zanim ktokolwiek o tym oficjalnie powiedział tylko jego pomysł z przebiegiem był zupełnie inny i jak wielu ocenia - lepszy. No ale przebieg to już nie jest istotny. Jakbyś czytał informacje z różnych źródeł, a nie tylko z SM to dowiedziałbyś się, że ciągle mu na tej inwestycji zależy.

Co do Lucka, no sorry, tyle był na stanowisku, że nie było czasu ani zrobić nic dobrego, ani bardzo spierniczyć - może i dobrze, że za długo nie był, bo ze swoim doświadczeniem to można mieć obawy co by z tego wyszło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 22:13  
Cytuj
CYTAT
Ale też uważam, podobnie jak ok. 70% obywateli, że największym złem jest PiS.


A te dane to chyba z komentarzy pod jakąś wypowiedzią Pawłowicz. Bądźcie obiektywni w swych wypowiedziach, nie każdy na co dzień interesuje się polityką i z chęcią przed wyborami przeczytał by coś uczciwego i konkretnego na temat poszczególnych kandydatów. Niestety jak zwykle pojawiają się krzykacze i zaczynają od wszystkiego tylko nie od konkretów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 22:18  
Cytuj
Banan widzę, że cie bardzo zabolał ten wyjazd po Kaczyńskiego Stw-Tbg umiech, mam więc dla ciebie propozycję.

Jeśli Szlęzak zapłaci ze swoich pieniędzy za powiedzmy..... ławki w parku, o których zapomniałzarumieniony (wiedza wizja kompetencja... ). Czyli mowa tu o 100 000 złotych, w związku z czym znowu trzeba zabrać pieniądze z miejskiej kasy. To ja ci oddam te dwie dychy, za paliwo Kaczyńskiego. ok

Takich przykładów wydawania miejskich pieniędzy przez A.Sz. są dziesiątki o ile nie setki. Mowa tu o MILIONACH. Ale nie swoje pieniądze lekko się wydaje... i za błędy nikt nie rozliczy, ani z pracy nie wyrzuci..

irkuck - Szlęzakowi na obwodnicy zależy, no przecież. Wczoraj miał łopatę brać i sam z Tofilem budowę zaczynać, ale podobno ten drugi spodni roboczych nie miał i odpuścili. Daj spokój, nie dawno oglądałem wywiad świateczny ze Szlezakiem sprzed roku, gdzie mówił że obwodnica Stalowej nie potrzebna, bo aut przez Stalową dużo nie przejeżdza, jako przykład jakąś wieś podał. Przed wyborami to obwodnica już się stawia, podobno też już most zaczynają budować na Sanie czytałem dzisiaj na Slezakowka.net. Niestety, komentarze mają wyłączone, i pośmiać nie możnaumiech. A jak już most stanie na drugim brzegu to na horyzoncie będą nowe tereny inwestycyjne - tak te o których mówi od 12 lat. A jeszcze 1 mkw nie przyłączył.

Cudaki umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 19 Paź 2014r. 22:30  
Cytuj
Przez rok to można wiele spieprzyć albo wiele zrobić a Nadbereżny według nie mnie, bo ja nie miałem z nim do czynienia ale według ludzi z którymi przez WORD miał kontakt zrobił wiele dobrego. A Ty sypiesz ogólnikami na zasadzi jak nie kijem to pałą.
Szlęzak jest marnym budowniczym dopóki miła za zastępcę Zaborowskiego to inwestycje były pilnowane. Zaborowski jest w PiS i to kolejny powód żeby zagłosować za Nadbereżnym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 20 Paź 2014r. 00:02  
Cytuj
CYTAT
Nadbereżny według nie mnie, bo ja nie miałem z nim do czynienia ale według ludzi z którymi przez WORD miał kontakt zrobił wiele dobrego.


Zatem konkretnie strupie: co dobrego zrobił Nadbereżny?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 20 Paź 2014r. 08:54  
Cytuj
CYTAT
strup
Nadbereżnemu nie można zarzucić niczego co dyskwalifikowałoby go jako dobrego prezydenta. W WORD sobie poradził całkiem nieźle a były obawy że młody, że niedoświadczony, że dobrany po linii partyjnej. Przekonał mnie do siebie na tej funkcji bo zbierał dobre recenzje od osób które miały z nim kontakt.

CYTAT
strup
Przez rok to można wiele spieprzyć albo wiele zrobić a Nadbereżny według nie mnie, bo ja nie miałem z nim do czynienia ale według ludzi z którymi przez WORD miał kontakt zrobił wiele dobrego. A Ty sypiesz ogólnikami na zasadzi jak nie kijem to pałą.

P. Nadbereżnemu nic nie można zarzucić, bo tylko chodzi i pokrzykuje:
ten zły, tamten zły,
To jest źle i tamto też źle.
A program jego jest również ciekawy.
Ja też mogę to wszystko zrobić, tylko p. Nadbereżny nie odpowiada na jedno bardzo ważne pytanie:
Skąd na to weźmie pieniądze?
I tu dochodzimy do tego o czym wcześniej pisałam.
Każdy z tych dwóch kandydatów ( czy to p. Szlęzak czy p. Nadbereżny) będzie zadłużał miasto jeszcze bardziej chcąc spełnić obietnice wyborcze.
Patrząc w dalszej perspektywie:
1. Albo spełnią obietnice + zadłużą miasto
2. Albo kłamią

Strup może Ty odpowiesz konkretem. Na razie to Ty "sypiesz ogólnikami na zasadzi jak nie kijem to pałą."
Co takiego zrobił p. Nadbereżny, tak konkretnie, bo "dobre recenzje " mogły być również za miły uśmiech i miłe podejście.

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 20 Paź 2014r. 09:31  
Cytuj
Pan Nadbereźny na Fb odpowiedział że kasę weźmie ze środków unijnych. Tyle że nie pełne 100% i tu jest główny problem bo braknie blisko 100 milionów na realizacje wszystkiego jak ktoś wyliczył... Chce zaprzestać zwolnień dla firm z podatku, więc może być problem z przyciągnięciem biznesu. Wszystko jest na jego profilu

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 20 Paź 2014r. 09:46  
Cytuj
CYTAT
Chce zaprzestać zwolnień dla firm z podatku, więc może być problem z przyciągnięciem biznesu. Wszystko jest na jego profilu


Każdy kij ma dwa końce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 20 Paź 2014r. 09:55  
Cytuj
CYTAT
Przez rok to można wiele spieprzyć albo wiele zrobić a Nadbereżny według nie mnie, bo ja nie miałem z nim do czynienia ale według ludzi z którymi przez WORD miał kontakt zrobił wiele dobrego. A Ty sypiesz ogólnikami na zasadzi jak nie kijem to pałą.
Szlęzak jest marnym budowniczym dopóki miła za zastępcę Zaborowskiego to inwestycje były pilnowane. Zaborowski jest w PiS i to kolejny powód żeby zagłosować za Nadbereżnym.



Też tak słyszałem. Znajomy robił prawko na " E" i jego instruktor bardzo chwalił Kudłatego jako dyrektora WORD-u. Zaprowadził kilka zmian jak np możliwość zdawania na pojeździe na którym się szkoliło , a nie na sprzęcie wordowskim ( Przynajmniej na kat. E - nie wiem jak na inne). Dodatkowo jest możliwość po godzinach pracy pojeździć po placu egzaminacyjnym. Poza tym ośrodek egzaminacyjny w Tarnobrzegu zaczął być przychylniejszy dla ludzi (był to pierwszy w historii dyrektor WORD Tarnobrzeg , który zaczął pytać szkoły nauki jazdy co można zrobić ,żeby usprawnić cały proces) . Zanim Kudłaty objął stery wielu ludzi z naszego regionu ( zwłaszcza okolice Tarnobrzegu i Mielca ) wybierało WORD Tarnów. Teraz ludzie stamtąd przyjeżdżają na egzamin do TBG - bo egzaminatorzy nie uwalają ludzi za byle pierdołę. Nie wchodząc w dalsze szczegóły , opinia Nadberżnego jako dyrektora WORD-u jest raczej pozytywna. To czy jako prezydent miasta będzie podobnie , tego nie rozstrzygam , ale opinie co poniektórych trzeba traktować z przymrużeniem oka. Zwłaszcza tego jednego , co miał w szkole podstawowej niebagatelne problemy z nauką czytania i pisania , a tutaj robi siebie bardzo mądrego. No wiecie , ten co jak słyszy słowo: PiS to dostaje drgawek.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 20 Paź 2014r. 11:07  
Cytuj
CYTAT (mr.D)
...Banan widzę, że cie bardzo zabolał ten wyjazd po Kaczyńskiego Stw-Tbg umiech, mam więc dla ciebie propozycję...


Widzę że i tak tego nie pojmiesz więc może ja Ci coś zaproponuje ... tyrknij do Jarka (bo każdy wie że bez jego zgody nikt w PiSie nawet nie pierdnie) i może jemu zaproponuj żeby przetestował jak działa emerytura umiech lub przynajmniej żeby przestali żerować na społeczeństwie umiech ... a jak wygra PiS (nie daj Boże) to będę dzwonił po taksówkę do starostwa niech ślą limuzynę z szoferem za "dwie dychy" za kurs ... wykupie sobie miesięczny umiech ... a tak między nami od kiedy to starostwo to firma zarabiająca kasę ?

i jeszcze słowo o ławkach ... rusz zadek ze Stalówki i zobaczysz takie "ławki" bez "sztachet" ;)


CYTAT (EdoZChabzin)
... Zwłaszcza tego jednego , co miał w szkole podstawowej niebagatelne problemy z nauką czytania i pisania , a tutaj robi siebie bardzo mądrego. No wiecie , ten co jak słyszy słowo: PiS to dostaje drgawek...


Widzę boli cię że zostałeś wypunktowany ... najgorsze jest to że nie wyczułeś ironii w tym co napisał ów "dostający drgawek" umiechale chyba mu wolno ? no chyba że łże jak TVN ..ale nie bo przecież zjedlibyście go na forum ...

CYTAT (EdoZChabzin)
...Zanim Kudłaty objął stery wielu ludzi z naszego regionu ( zwłaszcza okolice Tarnobrzegu i Mielca ) wybierało WORD Tarnów. Teraz ludzie stamtąd przyjeżdżają na egzamin do TBG - bo egzaminatorzy nie uwalają ludzi za byle pierdołę...


hmmm ciekawe czy zdający teraz na prawko są tego samego zdania ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 20 Paź 2014r. 13:04  
Cytuj
AGNIESZKA 81, EDOZCHABZIN wyręczył mnie bardzo dokładnie opisał posunięcia Nabereżnego w WORD. Mał być niedoświadczony, miał być niedouczony a jest wychwalany. Szlezak miał swoje 5 minut a nawet więcej bo 12 lat i wystarczy jego pustych obietnic. Jeszcze raz napisze: biblioteka za 22 mln pusta bo bez uczelni, stadion w projekcie, park bez ławek, inkubator za niebotyczną sumę przynosi straty, zamiast obwodnicy woli most i rondo. Czas go zmienić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »