NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Buty oryginalne,
Posty: 288
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2014r. 18:16  
Cytuj
witam,
chciałabym się zapytać gdzie kupujecie oryginalne buty.

Chcę kupić sobie np. air maxy czy converse( nie interesuje mnie opinia każdy je ma czy nie są modne itp. itd)


Patrzę na all, niby zaufana strona, firma a i tak komentarze mówią same za siebie.

Kupić w sklepie, na oryginalnej stronie?

Może polecicie jakieś inne strony sklepów gdzie nie natkne się na oszustów, gdzie każde zdjęcia obklejone orginał, a i tak podróba.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2014r. 18:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 23 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2014r. 18:27  
Cytuj
www.1but.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2014r. 19:44  
Cytuj
Połowa tych oryginałów na allegro to buty z aliexpress... taki to oryginał. Niestety sklep stacjonarny też nie gwarantuje Ci oryginalności buta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5012
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2014r. 20:32  
Cytuj
Na allegro od oficjalnych importerów. Buty nike'a 40% taniej po sezonie niż u nas. Tyle że szukam orginałów bo z aliexpress to z wysyłką po 30 dolarów kupisz co chcesz

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 6 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2014r. 20:32  
Cytuj
polecam run colors pl
oczywiście pisane razem umiech

HALA MADRID !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 274
Dołączył: 26 Wrz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2014r. 08:49  
Cytuj
Converse kupuje w Rzeszowie jak jestem, ale tu widziałam w centrum na niezlomnych jest sklep z levisem i sa converse. Air Max widziałam w City Parku. Na allegro powiedzialabym ze jeśli chodzi o air maxy to jakieś 80% jest podróbka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2014r. 09:03  
Cytuj
CYTAT
Na allegro powiedzialabym ze jeśli chodzi o air maxy to jakieś 80% jest podróbka.


Tak jak napisałem wcześniej, kupowanie w sklepie stacjonarnym też nie daje gwarancji oryginalności. :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 4 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2014r. 09:48  
Cytuj
Problem z oryginalnością jest teraz powszechny.

Zarówno 'oryginały' jak i podróbki produkowane są w chinach. Prawda jest taka, że cena sklepowa różni się od podróbek głównie narzutami ceł, podatków, kosztów prowadzenia sklepu itp.

Jakby to wykluczył to pewnie wyjdzie... cena podróbki.

Smutna prawda. Dziś nie stawia się na jakość ale przerób. sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2014r. 21:06  
Cytuj
W Tarnobrzegu w rynku jest taki sklep. Teściowa kupowala airmaxy za niecałe trzy stówki ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2014r. 21:21  
Cytuj
fashionhouse oryginalne buty po sezonie można kupić nawet za 90 czy 100zł, z dwuletnią gwarancją, oryginalne pudełko, karta gwarancyjna i f-vat/paragon. Przy zakupie butów trzeba patrzeć na kraj produkcji z metki i wybierać te z Taiwanu/Wietnamu omijać Chiny, bo te z chin to właśnie ali nawet w sklepach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 9 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2014r. 22:34  
Cytuj
Przez 4 lata pracowałam w sklepie z oryginalnym obuwiem przy ul. Staszica. Zamawiany towar przychodził zawsze bezpośrednio z Chin. Na metkach był napis Made in Taiwan, Germany, UK, USA. A na fakturze jako sprzedający - chińska fabryka tekstylna umiech Podsumowując, but za 500 zł i but za 50 zł pochodzi od jednego producenta. A frajerzy płacą za "oryginał" umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2014r. 23:04  
Cytuj
CYTAT
Przez 4 lata pracowałam w sklepie z oryginalnym obuwiem przy ul. Staszica. Zamawiany towar przychodził zawsze bezpośrednio z Chin. Na metkach był napis Made in Taiwan, Germany, UK, USA. A na fakturze jako sprzedający - chińska fabryka tekstylna umiech Podsumowując, but za 500 zł i but za 50 zł pochodzi od jednego producenta. A frajerzy płacą za "oryginał" umiech

Niestety nie mogę się z tym zgodzić umiech i nie pisz głupot buty za 50 i 500 to nie te same, załóż jedne i drugie wtedy o nich pisz umiech nie każdego stać na takie buty i pisze głupoty po forach. Ciekawe że na staszica takie rzeczy były, buty z Taiwanu to z Taiwanu nie z chin, co ciekawe nigdy nie widziałem tam butów z UK, USA czy Germany czy oby na pewno tam pracowałeaś/eś ? W ogóle byłaś/eś w tym sklepie kiedyś ?
PS jeśli robię samochód z włókien węglowych, stopów aluminium itp. za 1mln zł i identycznie wyglądający z zamienników o dużo mniejszej jakości i wytrzymałości i sprzedaję go za 10000zł to czy to znaczy że są takie same? Bo tak samo wyglądają ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2014r. 23:06  
Cytuj
Milena1234 produkt Chiński a Chiński to dwie pary kaloszy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2014r. 23:06  
Cytuj
CYTAT
Milena1234 produkt Chiński a Chiński to dwie pary kaloszy.

Zgadzam się umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 9 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2014r. 23:27  
Cytuj
Żubrze i radlerkowy Stecyku:

Adidas - Made in Germany
Levis - Made in USA
Puma i Reebok - Made in Taiwan
Red Indian - Made in UK

Takie były metki na produktach i tym wszystkim handlowałam u Pana A.P.
I to wszystko w jednej paczce przychodziło bezpośrednio z Chin.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2014r. 07:48  
Cytuj
I po co się chwalisz u kogo buty sprzedawałaś?? Takie czasy, firma niemiecka ale ze względu na koszty składane w chinach. Zresztą całość buta może być wyprodukowana np w USA a z gotowych elementów składają w chinach. Żal Ci dupsko ściska że się tak tych radlerów czepiłaś??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2014r. 08:11  
Cytuj
Trzy razy kupowalem najki na allegro. Tylko raz trafilem na oryginalne- byl to sprzedawca ktory wysylal z usa. W pozostalych dwoch przypadkach po ok 3 miesiacach buty porozklejaly sie i popekala podeszwa. Pomijam juz problem z numeracja- to co pisza na allegro o dlugosci wkladki nie zawsze ma cokolwiek wspolnego z rzeczywistym rozmiarem buta. W zaleznosci od tego jak dba sie o buty i ile par sie posiada ( naprzemienne chodzenie w roznych parach) dobry, oryginalny but smialo wystarcza na kilka lat i nie lęka sie pralki. Dlatego osobiscie buty kupuje tylko w sklepach stacjonarnych. Nie ma co ukrywac ze u nas wybor jest nedzny i trzeba pofatygowac sie do rzeszowa w szczegolnosci jesci chodzi o air maxy. Choc niedawno milo sie zaskoczylem gdy zagladnalem do primy- jest tam sklepik ze sportowymi ciuchami i obuwiem. Potrzebowalem kupic buty "do biegania" i trafilem na fajne przeceny typu "170zl" za buty. Wzialem adidasy do biegania i pare wysokich najkow. Dodam ze kilka dni pozniej ten sam model najkow tylko w innym kolorze kupilem swojemu synowi (rozm 39, moj 42) w centrum. Zaplacilem za nie cos kolo 300zl a za swoje w primie 169umiech Oczywiscie buty originalne, chodze w obu parach juz jakis czas, adidasy mocno katuje na squashu, silowni i troche biegam. Jak do tej pory nic nie odpadlo no i jest gwarancjaumiech Takze polecam sklepy stacjonarne- czasami warto zaplacic pare stowek wiecej choc mozna tez czasami wyrwac cos w smiesznej cenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 98
Dołączył: 5 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2014r. 06:41  
Cytuj
Ja polecam stronie sarafis.pl czasem można znaleźć ciekawe rzeczy w dobrych cenach. Zamawiam tam i nigdy nie miałem żadnych problemów z tym sklepem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 15 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2014r. 17:31  
Cytuj
W Primie jest Sklep z oryginałami. Fajne ceny i modele. Już mam trzy pary z tego sklepu i nie mam na co narzekać ;) i przy tym miła obsługa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »