NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Gdzie kupię przyprawy jakich w sklepach nie , ma..
Posty: 2
Dołączył: 9 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2014r. 11:41  
Cytuj
Witam. Kiedyś na targu w Stalowej Woli było stoisko z naprawdę dobrymi przyprawami jakich w sklepach nie znajdziesz - od jakiegoś czasu ten sprzedawca już się nie pokazuje i ponoć już go nie będzie. Miał naprawdę super przyprawy i w dobrej cenie. Może zmienił miejsce, a może jest gdzieś w mieście podobne stoisko. Za info dziękuję.
Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2014r. 11:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2014r. 11:42  
Cytuj
cool girl .... a o jakie przyprawy konkretniej Ci chodzi ? ....cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 9 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2014r. 11:54  
Cytuj
np. Pieprz czrny młotkowy, czosnek niedzwiedzi... tak na marginesie miał ze 300 pozycji przypraw i tak sobie eksperymentowałam. Nie chodzi szczególnie o jakąś konkretną przyprawę, a o sklep gdzie taki wybór jest. W sklepach jak to w sklepach - podstawowe.. Tu można było kupić takie przyprawy o których nie miałam pojęcia a okazały się wyśmienite. Np. przyprawa do pasztetu....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Wrz 2014r. 12:01  
Cytuj
Intermarche w Nisku obok mięsnego w rogu na samym końcu stoi szafa z różnymi nietypowymi przyprawami. 300 rodzajów to tam chyba nie ma, ale zwróciłam uwagę, że można kupić te, których zwykły Kamis czy Prymat nie pakuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 20 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2014r. 13:00  
Cytuj
w sklepie ze zdrową żywnością w hali jest spory wybór ... czosnek niedźwiedzi jest tam na pewno umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 18 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2014r. 13:47  
Cytuj
Jak powiedział przypadkiem że mu znowu jeb... myszy makaron poprzegryzały tak przestałem cokolwiek u niego kupować (co prawda tylko jajka brałem ale ... ). Jak go ostatnio widziałem to wyglądał co najmniej nieciekawie. Ja rozumiem że miał spory wybór i niskie ceny, ale zdrowie ważniejsze. Tak a propo tych myszy to jesteś w 100% pewna tego pieprzu uśmiech??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 6 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2014r. 17:49  
Cytuj
Jest na Hali nowe stoisko ,tam gdzie radiowęzeł. Bardzo duży wybór. Szczególnie mieszanki do gotowych potraw są rewelacyjne. Warto zobaczyć.

anna12
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 29 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2014r. 21:06  
Cytuj
Witam ja polecam sklep w srodku hali tarhowej Eko żarełko ze zdrową żywnościa super wybór a jak masz ochotę na jakieś cudaczne przyprawy wystarczy poprosić panią i wszystko jest do zamuwienia jak masz coś konkretnego co cie interesuje, a ceny powiem szczeże konkurencyjne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2014r. 21:49  
Cytuj
CYTAT
może jest gdzieś w mieście podobne stoisko.

Dzisiaj, w regionalnej rozgłośni radiowej na "L" umiech, reklamowali nowo otwarty sklep z przyprawami, mieszczący się w jednym z boksów, w środku hali targowej; niestety nie zapamiętałam numeru boksu.

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 11 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2014r. 21:33  
Cytuj
czosnek niedzwiedzi kupisz w Rossmanne w galerii Prima

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »